Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. albo ten kuper unieś i wyrównaj :gwizdanie:
  2. no raczej sprężyny powinnny byc założone tak samo z obu stron
  3. ok wielkie dzięki Moze kolega LUCAS coś szepnie jeszcze o kamerach jeśli w tym siedzi
  4. Założyłem ostatnio bardzo podobny wątek jednak koledzy guru omineli go szerokim łukiem. Mógłbym poprosić o wypowiedź w moim watku kolegę LUCASa i lukaszr ? Sory za OT.
  5. jeśli tylko jedne drzwi ja zaczał bym od sprawdzenia mikrostyków
  6. pastaldo odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    to odkręć ten wąż co idzie od filtra powietrza do turbiny i na górze na pokrywie zaworów ten cieńszy tez odczep i cały weź go umyj, odtłuść i obejrzyj dokładnie czy niema gdzies dziury, Jełśi niema to załóż dobrze, dociągnij opaski i powinno być po problemie. Jeśłi będzie dziura to do wymiany. Może cieknąć na połaczeniu tego cienkiego z tym grubym weżem. Jest tam połączone na wcisk na takim plastiku. Tez to odtłuść i ewentualnie złóz to z uzyciem silikonu lub innego uszczelniacza. To samo zrób z tym wężem niżej czyli wyczyść odtłuść i obejrzyj. Jak cały to założyć i sie cieszyć. Troche oleju może być i w jednym i drugim wężu ale raczej śladowe ilości. Jakby się okazało że jest go tam duzo to wtedy może wskazywac na walnięta turbine. Ale narazie sie nie martw tylko obejrzyj tak jak pisałem wyżej.
  7. pastaldo odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    ale ten wąż który wychodzi z dołu turbiny czy ten co widac po prawo na fotce? Na dolny może kapać z tego górnego. Bo tu w tym miejscu to na 99% z odmy idzie olej. mam to samo. Poprostu jest jakas niewielka nieszczelność i cieknie. Niema wielkiego strachu. Popatrz tylko dobrze gdzie sie to saczy i albo wymień element jesli jest dziura albo uszczelnij jak na jakims łaczeniu. A co to za strzałka na tym zdjęciu? co ona tam ma wskazywać?
  8. pastaldo odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    nie bardzo widać o co Ci chodzi na tym zdjęciu. Tam olej nie koniecznie musi być z turbiny a może być z odmy co jest raczej normalnym zjawiskiem jesli to nie jest duży wyciek.
  9. jak wiecie nigdy sie tego leju nie wyeliminuje w dolocie. Nawet w nowych silnikach wystepuje. Więc jesli tylko będzie nieszczelność w tym badziewiu to czy mniej czy więcej pod wpływem ciśnienia ten olej się będzie wydobywał. Więc jedynym sensownym rozwiązaniem jest zaślepienie tego złomu i walic na ekoloszków. Chyba że ktoś sobie poprawi samopoczucie że jest proekologiczny i wywali kupe kasy na coś co tak na prawde jest niepotrzebne
  10. fszychie? :gwizdanie: nie tylko przednia :polew:
  11. dokładnie a nie płakać że sie wydaje gruba kase na taki zbędny proekologiczny badziew
  12. pastaldo odpowiedział(a) na kris071287 temat w 1.9TDI
    i wtyczke od N75
  13. spoko będe bardzo wdzięcznyale jak wiesz kolor LZ5T [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 11:27_________________________________________________a poza tym czym sie klamki różnią? Chyba tylko tym że z prawej strony niema na kluczyk no a szersze listwy na drzwiach pewnie by nie zbyt wyglądały a do starych raczej nie dokupie samych listew szerszych w kolorze
  14. jest tam sedan grantowy ale polift :gwizdanie: tak to jest szare i takie zielone mdłe jeszcze jeśli chodzi o drzwi to może być i avant bo takie same. różnią sie tylko ramką z tyłu która mi jest nie potrzebna. No a poliftowe dzwi będą pasowały jak pięść do nosa z szerokimi listwami na drzwiach. No nic trudno.
  15. nie wiem jak jest w B7 ale można się domyślac że jesli nawet nie identycznie to bardzo podobnie. A zajrzenie tam gdzie nogi pasażera to nic nie kosztuje więc zaglądaj i badaj.
  16. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jak biali to tam zyja Finlandczycy bo to białe łby w większości
  17. kowi pytałes może na tym swoim zaprzyjaźnionym szrocie o drzwi dla mnie tak jak kiedyś gadaliśmy? w razie co mógłbys zapytać?
  18. kazdy opór dodatkowy zwiększa spalanie, jak np włączenie klimy czy otwarcie okien Więc to nieuniknione jednak nie jest to jakas duża różnica, może z 0,5l/100km. Co do bagażników na klape sie nie wypowiem ale one tez stwarzają opory
  19. wszystkie fotele z B5 podejda (przed,1Lift, 2lift). Z B6 nie podejda na pewno. co do kanapy z tyłu jesli chcesz skladana to ktoś przerabiał poszukaj na forum.
  20. moga być mikrostyki w zamku drzwi. A to się dzieje tylko przy otwieraniu jednych drzwi czy wszystkich?
  21. jak masz relingi to zakładasz jakikolwiek (sensowny) bagażnik na rowery na thule i jedziesz. Niema potrzeby kupowac żadnych dedykowanych, super hiper tym bardziej jesli to potrzebne na okazjonalne wyjazdy.
  22. to jak ja będe na kanale to tez tam zajrze. lepiej za wczasu zajrzeć niż powiem suszyć.
  23. też mi sie wydaje że od dołu łatwiej bedzie przetkać. Tylko pozostaje pytanie czy tam nie trzeba w środku jakoś uszczelnić. Ten odpływ trzeba by tam dokłądnie obejrzeć bo może za kilka zł w ASO jakies uszczelki sie kupuje, wymienia i jest pewność. Choć jak będzie drożne to sadze że nie powinno nic podciekać
  24. to jest coś takiego http://tablica.pl/oferta/audi-a4-b5-rurka-odplywu-wody-ID4rsp.html nie rozbierałem tego ale podejrzewam ze to jest założone na jakies uszczelki które z czasem parcieją.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 11:45_________________________________________________http://audiclub.pl/index.php?topic=27122.0
  25. jak masz opcje wejść pod samochód to mozesz poszukac od dołu gdzies w okolicy katalizatora odpływu i z tamtąd spróbować jakims drutem to przetkać. A na koniec bym ten odpływ przy nochach pasarzera odtłuścił i objechał bezbarwnym silikonem i nie powinno sie powturzyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.