Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
albo ten kuper unieś i wyrównaj :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Wymiana sprężyn
no raczej sprężyny powinnny byc założone tak samo z obu stron
-
jakie zestaw do fotografowania wesel
ok wielkie dzięki Moze kolega LUCAS coś szepnie jeszcze o kamerach jeśli w tym siedzi
-
jakie zestaw do fotografowania wesel
Założyłem ostatnio bardzo podobny wątek jednak koledzy guru omineli go szerokim łukiem. Mógłbym poprosić o wypowiedź w moim watku kolegę LUCASa i lukaszr ? Sory za OT.
-
[ALL B5] Oświetlenie kabiny, raz działa a raz nie...
jeśli tylko jedne drzwi ja zaczał bym od sprawdzenia mikrostyków
-
[B5 1Z] Turbina a olej
to odkręć ten wąż co idzie od filtra powietrza do turbiny i na górze na pokrywie zaworów ten cieńszy tez odczep i cały weź go umyj, odtłuść i obejrzyj dokładnie czy niema gdzies dziury, Jełśi niema to załóż dobrze, dociągnij opaski i powinno być po problemie. Jeśłi będzie dziura to do wymiany. Może cieknąć na połaczeniu tego cienkiego z tym grubym weżem. Jest tam połączone na wcisk na takim plastiku. Tez to odtłuść i ewentualnie złóz to z uzyciem silikonu lub innego uszczelniacza. To samo zrób z tym wężem niżej czyli wyczyść odtłuść i obejrzyj. Jak cały to założyć i sie cieszyć. Troche oleju może być i w jednym i drugim wężu ale raczej śladowe ilości. Jakby się okazało że jest go tam duzo to wtedy może wskazywac na walnięta turbine. Ale narazie sie nie martw tylko obejrzyj tak jak pisałem wyżej.
-
[B5 1Z] Turbina a olej
ale ten wąż który wychodzi z dołu turbiny czy ten co widac po prawo na fotce? Na dolny może kapać z tego górnego. Bo tu w tym miejscu to na 99% z odmy idzie olej. mam to samo. Poprostu jest jakas niewielka nieszczelność i cieknie. Niema wielkiego strachu. Popatrz tylko dobrze gdzie sie to saczy i albo wymień element jesli jest dziura albo uszczelnij jak na jakims łaczeniu. A co to za strzałka na tym zdjęciu? co ona tam ma wskazywać?
-
[B5 1Z] Turbina a olej
nie bardzo widać o co Ci chodzi na tym zdjęciu. Tam olej nie koniecznie musi być z turbiny a może być z odmy co jest raczej normalnym zjawiskiem jesli to nie jest duży wyciek.
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
jak wiecie nigdy sie tego leju nie wyeliminuje w dolocie. Nawet w nowych silnikach wystepuje. Więc jesli tylko będzie nieszczelność w tym badziewiu to czy mniej czy więcej pod wpływem ciśnienia ten olej się będzie wydobywał. Więc jedynym sensownym rozwiązaniem jest zaślepienie tego złomu i walic na ekoloszków. Chyba że ktoś sobie poprawi samopoczucie że jest proekologiczny i wywali kupe kasy na coś co tak na prawde jest niepotrzebne
-
[B5 AKN] black Q!
fszychie? :gwizdanie: nie tylko przednia :polew:
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
dokładnie a nie płakać że sie wydaje gruba kase na taki zbędny proekologiczny badziew
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko
i wtyczke od N75
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko będe bardzo wdzięcznyale jak wiesz kolor LZ5T [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 11:27_________________________________________________a poza tym czym sie klamki różnią? Chyba tylko tym że z prawej strony niema na kluczyk no a szersze listwy na drzwiach pewnie by nie zbyt wyglądały a do starych raczej nie dokupie samych listew szerszych w kolorze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jest tam sedan grantowy ale polift :gwizdanie: tak to jest szare i takie zielone mdłe jeszcze jeśli chodzi o drzwi to może być i avant bo takie same. różnią sie tylko ramką z tyłu która mi jest nie potrzebna. No a poliftowe dzwi będą pasowały jak pięść do nosa z szerokimi listwami na drzwiach. No nic trudno.
-
[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
nie wiem jak jest w B7 ale można się domyślac że jesli nawet nie identycznie to bardzo podobnie. A zajrzenie tam gdzie nogi pasażera to nic nie kosztuje więc zaglądaj i badaj.
-
Spociki Chełmskie
jak biali to tam zyja Finlandczycy bo to białe łby w większości
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kowi pytałes może na tym swoim zaprzyjaźnionym szrocie o drzwi dla mnie tak jak kiedyś gadaliśmy? w razie co mógłbys zapytać?
-
[ALL B5] Bagażnik dachowy na rowery...
kazdy opór dodatkowy zwiększa spalanie, jak np włączenie klimy czy otwarcie okien Więc to nieuniknione jednak nie jest to jakas duża różnica, może z 0,5l/100km. Co do bagażników na klape sie nie wypowiem ale one tez stwarzają opory
-
[B5 ABC] Do przedlifta jakie fotele pasuja??
wszystkie fotele z B5 podejda (przed,1Lift, 2lift). Z B6 nie podejda na pewno. co do kanapy z tyłu jesli chcesz skladana to ktoś przerabiał poszukaj na forum.
-
[ALL B5] Oświetlenie kabiny, raz działa a raz nie...
moga być mikrostyki w zamku drzwi. A to się dzieje tylko przy otwieraniu jednych drzwi czy wszystkich?
-
[ALL B5] Bagażnik dachowy na rowery...
jak masz relingi to zakładasz jakikolwiek (sensowny) bagażnik na rowery na thule i jedziesz. Niema potrzeby kupowac żadnych dedykowanych, super hiper tym bardziej jesli to potrzebne na okazjonalne wyjazdy.
-
[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
to jak ja będe na kanale to tez tam zajrze. lepiej za wczasu zajrzeć niż powiem suszyć.
-
[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
też mi sie wydaje że od dołu łatwiej bedzie przetkać. Tylko pozostaje pytanie czy tam nie trzeba w środku jakoś uszczelnić. Ten odpływ trzeba by tam dokłądnie obejrzeć bo może za kilka zł w ASO jakies uszczelki sie kupuje, wymienia i jest pewność. Choć jak będzie drożne to sadze że nie powinno nic podciekać
-
[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
to jest coś takiego http://tablica.pl/oferta/audi-a4-b5-rurka-odplywu-wody-ID4rsp.html nie rozbierałem tego ale podejrzewam ze to jest założone na jakies uszczelki które z czasem parcieją.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 11:45_________________________________________________http://audiclub.pl/index.php?topic=27122.0
-
[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
jak masz opcje wejść pod samochód to mozesz poszukac od dołu gdzies w okolicy katalizatora odpływu i z tamtąd spróbować jakims drutem to przetkać. A na koniec bym ten odpływ przy nochach pasarzera odtłuścił i objechał bezbarwnym silikonem i nie powinno sie powturzyć.