Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B7] DRL Co to jest za pokrętło?
DRL to do świateł dziennych http://en.wikipedia.org/wiki/Daytime_running_lamp ale co i jak dokładnie jest w B7 to Ci nie powiem bo nie wiem.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jakieś nakładki chociaż żaby syf nie leciał owiń folia stretch
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Aż tyle klientek? no u mnie różnie, ale jeszcze tylko 2 godzinki [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:04_________________________________________________Pastaldo a chcesz zmienić pracę? znajomy pisał coś że szuka informatyków do: Praca programista X++ Jak chcesz to podpytam co i jak Albo dam Ci namiary W X++ nie programowałem ale z tego co wyczytałem na wikipedii powinno byc proste do ogarnięcia Pomysle i sie odezwę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z wykształcenia to informatyk,a pracuje w Instytucie Agrofizyki na Felinie teraz będę zaczynał doktorat. A zajmuję się symulacjami czyli siedzenie i klepanie przy kompie :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no niestety, a mnie d*pa boli od siedzenia
-
[B5 AJM] Jazda z uszkodzoną turbosprężarką
No niestety. W sytuacji jak ja powiedziałem że pada turbo ale oleju nie puszcza to możesz dojechac gdzies nie daleko do warsztatu ale jak olej puści to tylko laweta zostaje.
-
F1, Rajdy i Motorsport
planowany przebieg nie jest powalający na kolana ale jak z takiej małej pierdułki wypluje kilkaset koni mechanicznych to zmęczenie materiału musi wystąpić
-
[B5 ABC] Pytanie o MAGNAT co to znaczy 2 kanałowy??
Aaaaaa to w ogóle zmienia postać rzeczy Ty jeszcze tej tuby nie masz? Bo zrozumiałem że masz ją juz i nie wiesz jak złożyc. W takim razie ja bym nie kupował tuby bo zamrozisz te kasę a potem i tak nikt tego nie kupi od Ciebie. Jesli bardzo będziesz chciał bo Ci będzie mało to kupuj skrzynkę zamknięta luz z Bass Reflex. A narazie podłaczaj to co masz i mysle że jesli nie jestes wymagający bardzo to powinno Ci wystarczyć. Te puszki jak to znazwałes to zwrotnice. dziela pasmo na poszczególne głośniki. Jesli masz je to podłaczasz tak: Na zwrotnicy gdzie napisane Amplifiler podłaczasz do wzmacniacza (wszędzie plusy i minusy podłącz dobrze), tam gdzie woofer podłaczasz duzy głośnik, i skoro mówisz że tweetery rozwalone to nie podłączaj ich a w zwrotnicy w złącza omiedzy woofer i tweeter te srednie (nie moge doczytać na zdjeciu). I powinieneś byc zadowolony. Masz już podłaczony wzmak do radia i do prądu? Jak tak to przy sprawnej robocie za pół godz możesz cieszyć sie dobra muzyką.
-
[B5 AJM] Jazda z uszkodzoną turbosprężarką
zalezy jak padła chyba. Jeśli puściła olej to kategorycznie nie jeździć a jak oleju nie puszcza i nie ubywa to jedziesz jak z noflautem tylko większym
-
[B5 ABC] Pytanie o MAGNAT co to znaczy 2 kanałowy??
aha rozumiem. Czyli ja bym zrobił tak jak pisałem czyli podepnij raz to, raz to i zobacz co Ci bardziej odpowiada. Podłaczenie tego razem nie wchodzi w gre.
-
[B5 ABC] Pytanie o MAGNAT co to znaczy 2 kanałowy??
to widze że w zestawie jest 6 głośników. A ty pisałes o 4. Których niema w samochodzie u ciebie? I jaka jest tuba bo coraz mam większe wrażenie że ta półka może jednak zagrać lepiej niż ta tuba.
-
[B5 ABC] Pytanie o MAGNAT co to znaczy 2 kanałowy??
dokładnie tak jak piszesz. żeby to wszystko podłaczyć trzeba albo wzmak 4 kanały albo 2 wzmaki 2 kanałowe i w drugim mostek na tube. ale z tego co widze to ani z jednego ani drugiego szału nie będzie więc moja propozycja to zrobić mostek i podłaczyc te tubę. Później odłączyć i podpiąć te głośniki w półce tak jak opisałem wcześniej i wtedy zobaczysz z czego będziesz bardziej zadowolony. Jak już wspomniałem to nie jest sprzet dla melomanów dlatego nie spodziewaj się super jakości na tym sprzecie. Podłącz raz jedno, raz drugie i zobacz co Ci będzie bardziej brzmieniowo pasowało. Ale skoro mówisz że w półce masz 2 głośniki po 20cm to mogą całkiem fajnie zagrac więc masz wybór i wtedy bagażnik nie jest zawalony tubą. Ja u siebie mam w półce 16cm pod samym radiem i tez daje rade więc powinieneś dojśc do jakiegos kompromisu.
-
[B5 ABC] Pytanie o MAGNAT co to znaczy 2 kanałowy??
powiem tak niema z czym szaleć albo podłaczasz to co jest w półce 1duży + jeden mały głośnik pod jeden kanał i to samo z drugim małym i duzym pod drugi kanał. Jednak to nie wiem jak zagra bo nie wiadomo jakie to głośniki. Pozatym jaką masz tę tubę? Bo tuby raczej cienko grają. jak napiszesz co za tuba to pomyslimy. Jedno jest pewne Wszystkiego pod ten wzmak nie podłączysz
-
[B5 ABC] Pytanie o MAGNAT co to znaczy 2 kanałowy??
w zmacniaczu ilość kanałów to znaczy ile niezależnych głośników możesz do niego podłaczyć. Nie mówie tu o sytuacji że pod jeden kanał podłacza ktoś 2 lub więcej głosniki. 4 kanały to mozesz podłaczyc np 4głośniki czyli np prawy przód, lewy przód, prawy tył, lewy tył. Możesz także podłaczyć prawy przód, lewy przód a dwa tylne kanały zmostkować i pod nie podłaczyć skrzynię (mostkowanie kanałów sumuje moce na nich a nawet najczęściej jest więcej niż suma pojedyńczych). ten Twój wzmak jest ilo kanałowy? Bo sama "wydumana"(z plakietki) moc nic nie mówi.
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale Shumi chociaż miał jaja tak samo jak teraz Hamilton. Jeździł odważnie i za wszelką cenę dażył do celu a nie jeżdzą takie pindy po 30okrażeń bez wyprzedzania chyba że ten przez nim sie wywali to wtedy zyskuje. Teraz i tak jest lepiej bo jest chociarz troche więcej wyprzedzania i akcji. najciekawiej to by było jakby ich nie karano za kontakt z innymi Do mety dojechało by 10 czy 15 ale efektywnie i efekltownie a nie ciągna sie na końcu zdublowane mośki nie wiadomo po co
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
u mnie też tak jest mogę przyjść później bo i tak zawsze wychodzę później (po godzinach...) ja tez to kocham w tej robocie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niedawno dojechałem Dzisiaj znowu spóźnienie tylko 40 minut dobrze że u nas jest na 7 a jest tendencja i przyzwolenie przychodzenia na 8 bo o 7 mozna tylko portiera spotkać Więc jak ktoś jest koło 8 to nie liczy sie jako spóźnienie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:hi: witam ludzi pracy
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
to jak dopieścisz górna to mysl nad tyłem Ogólnie dojrzewam do decyzji (czy z kasa się wyrobie) i będę chyba u ciebie zamawiał. Ciekae czy zauważę różnice przy standardowym zawiasie 1BA. Ty masz jakie zawieszenie?
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
trzeba szlifować papierem/kamieniem o coraz mniejszej gradacji a na koniec najlepiej recznie papierem wodnym poprawić i będzie gitara.
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
u ciebie widze jest jeszcze o tyle prościej że ta powierzchnia się wyjmuje na zewnątrz i łatwo można szlifować a w afn trzeba to robić w trudnodostepnym miejscu bo sie nie demontuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Albo i zaklinować i powiedzenie "d*pa jak wydmuszka" nabiera nowego znaczenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no właśnie... ja słyszałem tekst "wąska w pasie dobrze pch@ się" ale żeby "wąska w biodrach..." :no: :polew: no można by sie poobijać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:blink: bałbym się f*ck ale dałem plame miało byc: 90/60/90 :gwizdanie:
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
dobrze prawi kolega. Ja tez czyściłem i nie długo noflauty. Teraz sie wziąłem i wypolerowałem te powierzchnię bo jest dużo wrzerów. Zobaczymy efekty. Zastanawiałem sie czy jakby oddac to do jakiegoś szlifierza czy nie zrobił by tego lepiej, szybciej i dokładniej bo ja męczyłem ze 3 godz i rewelacji niema :gwizdanie: