Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok zostało Ci wybaczone Na CPN to zapłacisz jak za zborze. Tam nie potrzeba mega kluczy to jedź do Leclerka i kupisz coś po pare groszy a takie śruby odkręcisz byle czym Z akademików masz blisko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aku jest na klucz 13 a podstawka na 17 dla ścisłości
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
idź do panów konserwatorów i poproś i kawałek jakiegoś w miare sztywnego drutu. Jak sie postarasz to bez odkręcania tego wszystkiego dasz rade to przetkać Tym bardziej jesli masz nie duży aku.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 14:03_________________________________________________pozatym, siedzisz w Lublinie więc czemu nie byłes wczoraj na spocie?
-
[B6 AWX] Słabe światła mijania
od włączania świateł. Choć nie jest tak że w B6 światła sa na przekaźnikach i na siłę świecenia nie powinien mieć wpływu tylko na działanie lub nie działanie?
-
[INNE] Jaki półprofesjonalny sprzęt do filmowania i fotografi?
Nie zrozumiałem do końca ten filmik wyżej to nakręcony lustrzanką 7D z obiektywem 28-70 L ? No domyslam sie że temat rzeka. Troche czytałem i powiedzmy wytypowałem taki zestaw: - Sony HXR-NX70E kamera cyfrowa http://www.cyfrowe.pl/kamery/sony-hxr-nx70e-kamera-cyfrowa.html - Canon 7D http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_SLR/EOS_7D/ - Canon EF 100mm 2.8L IS USM MACRO - ewentualnie jaki inny tańszy/lepszy? http://www.ceneo.pl/7786478 - Świało na kamerę + mały akumulator żelowy = led/halogen? - 2 lub więcej kart pamięci np http://allegro.pl/karta-pamieci-kingston-sd-sdhc-32-gb-class-10-24h-i1646641089.html Potrzebne o jakiejś wyjątkowej wydajności zapisu? Co do oprogramowania to jeszcze się rozejrzę. Co kolega o tym myśli?
-
Spoty Puławskie
[quote name=Sebek () ] dobrze ze go nie wessało całego tiaaa a potem wypluło tłumikiem
-
[ALL] Wypadek na V płockim pikniku lotniczym Kapitan Marek Szufa nie żyje
Szkoda gościa ale jak wiadomo ryzyko wpisane w zawód.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
heheh dzięki za słowa otuchy No zobaczymy co to i mam nadzieje że z butami nie zje Bałem sie że to maglownica bo jak wczoraj sprawdzałem to koło to pod samochodem była spora plama i mysląłem ze płyn ale to musiała być tylko woda z klimy bo wspomaganie działa super. Będzie okazja (jesli będzie miał czas) podjechac do znajomego mechanika na podnośnik to może i turbinke załatwie w końcu i nie będzie tych awaryjnych
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spot super a ja załapałem jakąś awarie wracając ze spota :wallbash: Jechałem Krochmalna za Tomkiem i jak w pewnym momencie coś nie pieprznie normalnie jakby młotem walnąć Powiedzmy myslałem że wystawała jakaś studzienka i że tak dobiło że felgą dowaliłem ale raczej nie bo zdjąłem koło, szukałem śladu i nic nie widziąłem. Jak złapałem za koło na godzinie 9 i 3 i ruszałem prawo lewo to słychac jakieś głoche stuki ale jak się jedzie to zero stukania tylko samochód się dziwnie prowadzi ;( Jak się rusza gwałtownie kierownica to nie jest taki stabilny jak wcześniej ;( No nic pojadę na weekend to trzeba będzie pojechać do znajomego mechanika żeby to luknał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do zobaczenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tu chodzi o "klimat" "klimat" wg ekologów cały czas się ociepla Więc jest dobra tendencja także wpadaj na spota i damy rade [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:24_________________________________________________To o 19 się widzimy chłopaki
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
zrób foto i pokarz
-
[B6 AWX] Słabe światła mijania
- sa firmy które regenerują odbłysniki - jest gdzies kilka watków o tym - soczewki mozna znaleść używki nie wiem czy sie je jakoś regeneruje - styki sprawdź - pewnie masz żarówki H7. ja takich nie uzywam bo mam stary rodzaj lamp więc nie bardzo pomogę ale na pewno można się skupić na takich filmach jak Philips i Ostram
-
[B6 AWX] Słabe światła mijania
jest kilka możliwości: - wypalone odbłysniki - (B6 - soczewki) zmętniałe soczewki - kiepskie żarówki - styki gdzies zaśniedziałe Halogeny ok ale to nie wiele Ci da bo wg prawa można ich uzywac tylko podczas mgły. Jak Cie złapia z zapalonymi halogenami a mgły nie będzie to może sie skończyc mandatem
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
biały mat lub czarny mat Czarny połysk odpada
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
za takie pieniądze faktycznie można się skusić ale do ASO mam kilometr od pracy więc nie wiem czy chce mis ie dokładac do interesu paliwo a biedronka po drodze :polew:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Dokładnie , niestety niektórym tego nie wytłumaczysz , najważniejsza jest cena ... najlepsze jest to , że "lansują" się w autach za kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych , a płyn do spryskiwaczy leją tańszy niż dobra woda mineralna ... pieprzycie o złym działaniu płyu na lakier. Jak nie jest się ułomnym to się ustawia tak dysze żeby płyn lądował na szybie a nie jak czasami sie stoi w korku i samochód przed toba leje tak że leci nawet Tobie na dach. A jak ktos uzywa samochodu na co dzień (pracuje) i robi co dzień wiele kilometrów to nie wierze żeby stosował płyny z wyzszych pulek bo to by zeżarło go z butami. Ty jak jeździsz do kościoła raz w tygodniu i samochód odpicowany żeby się ludzie pod kościołem przyglądali i podziwiali jakie cudo masz to kupuj nawet taki za 100zł za litr z technologia ochrony lakieru choćby opracowana przez NASA Pozwodzenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nowa część olimpu. Jest wielopoziomowy. Na najwyższym poziomie a jak będzie deszcz to piętro niżej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to dzis o 19 pod olimpem? :cool1: może być Jak ktos sie jeszcze znajdzie to zapraszamy w olimpie wystarczy zjechać piętro niżej i juz deszcz nie jest straszny
-
[ALL] Antena wifi / wzmacniacz sygnalu
aha juz rozumiem. trzeba by kupic jakąś antene dookólną z duzym zyskiem. Ale to niech ktoś się wypowie kto uzywa i jest zadowolony bo na dzień dzisiejszy jest tego tyle i nie zawsze z realnymi parametrami więc nie bardzo pomoge bo sam nie używam bo nie muszę
-
[ALL] Antena wifi / wzmacniacz sygnalu
A te sieci sa z bloku np czy na wsi w dalszej odległości? Bo jesli jest to inny budynek to ja poleciłbym Yage http://allegro.pl/antena-yagi-18dbi-20m-h-155-rpsma-gw-fv-easy-wifi-i1659789687.html a nie pierdułki które będa wyglądac a efekt taki jak na standardowej z lapka albo jeszcze gorszy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jutrzejszy dzień mi odpowiada 19 choć jak będzie wczesniej tez może byc
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
z tej śruby jak i z kazdej innej (nie malutkiej) znajdziesz dobrą mase. Ale ja bym jednak wziął z jednej z tych dużych albo gdzies pod kanapą. co do prowadzenia kabli z tymi długościami to faktycznie kolega ygreg ma rację. Jednak na przód ja bym szedł kablami 2x2,5mm2 a nie 2x1,5mm2 ze względu na to że jednak z kazdej strony jest 2 głośniki do napędzenia czyli sub nisko i tweeter u góry więc lepiej miec troche zapasu w kablach.
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
powiem tak. jesli nie jestes popieprzonym melomanem to nie zauwazysz równicy jednak dobrze jest puszczać innym miejscem (drugim progiem) i mieć spokojna głowe. Tak jak mówisz prąd do wzmaka jednym progiem, do głośników przednich drugim a sygnał środkiem i będzie wszystko porzadku. No ale musisz sie liczyć z wyjęciem foteli i puszczeniem tego pod wykładziną więc troche roboty jest, ale raczej przyjemna robota. tak kabel remote idzie równolegle do kabli sygnałowych od samego radia do samego wzmaka.
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
tak dokładnie będziesz miał sterowanie z radia jesli puścisz 2 kable na przód i tył oddzielnie. Wyżej napisałem w taki sposób bo mysląłem że jednak radio odpuścisz na drugi plan i będziesz kupował później ale jesli teraz od razu to oczywiście je zakłądasz, puszczasz 2 przewody po 2 chinch i sterujesz 4 kanałowym wzmakiem bez problemu. Tzn wstepne ustawienia i tak musisz poczynić na wzmacniaczu a potem z radia już tylko sterujesz sygnałem który dochodzi do wzmaka i jestes szczęśliwy.