Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. ok zostało Ci wybaczone Na CPN to zapłacisz jak za zborze. Tam nie potrzeba mega kluczy to jedź do Leclerka i kupisz coś po pare groszy a takie śruby odkręcisz byle czym Z akademików masz blisko
  2. aku jest na klucz 13 a podstawka na 17 dla ścisłości
  3. idź do panów konserwatorów i poproś i kawałek jakiegoś w miare sztywnego drutu. Jak sie postarasz to bez odkręcania tego wszystkiego dasz rade to przetkać Tym bardziej jesli masz nie duży aku.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 14:03_________________________________________________pozatym, siedzisz w Lublinie więc czemu nie byłes wczoraj na spocie?
  4. od włączania świateł. Choć nie jest tak że w B6 światła sa na przekaźnikach i na siłę świecenia nie powinien mieć wpływu tylko na działanie lub nie działanie?
  5. Nie zrozumiałem do końca ten filmik wyżej to nakręcony lustrzanką 7D z obiektywem 28-70 L ? No domyslam sie że temat rzeka. Troche czytałem i powiedzmy wytypowałem taki zestaw: - Sony HXR-NX70E kamera cyfrowa http://www.cyfrowe.pl/kamery/sony-hxr-nx70e-kamera-cyfrowa.html - Canon 7D http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_SLR/EOS_7D/ - Canon EF 100mm 2.8L IS USM MACRO - ewentualnie jaki inny tańszy/lepszy? http://www.ceneo.pl/7786478 - Świało na kamerę + mały akumulator żelowy = led/halogen? - 2 lub więcej kart pamięci np http://allegro.pl/karta-pamieci-kingston-sd-sdhc-32-gb-class-10-24h-i1646641089.html Potrzebne o jakiejś wyjątkowej wydajności zapisu? Co do oprogramowania to jeszcze się rozejrzę. Co kolega o tym myśli?
  6. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] dobrze ze go nie wessało całego tiaaa a potem wypluło tłumikiem
  7. Szkoda gościa ale jak wiadomo ryzyko wpisane w zawód.
  8. heheh dzięki za słowa otuchy No zobaczymy co to i mam nadzieje że z butami nie zje Bałem sie że to maglownica bo jak wczoraj sprawdzałem to koło to pod samochodem była spora plama i mysląłem ze płyn ale to musiała być tylko woda z klimy bo wspomaganie działa super. Będzie okazja (jesli będzie miał czas) podjechac do znajomego mechanika na podnośnik to może i turbinke załatwie w końcu i nie będzie tych awaryjnych
  9. spot super a ja załapałem jakąś awarie wracając ze spota :wallbash: Jechałem Krochmalna za Tomkiem i jak w pewnym momencie coś nie pieprznie normalnie jakby młotem walnąć Powiedzmy myslałem że wystawała jakaś studzienka i że tak dobiło że felgą dowaliłem ale raczej nie bo zdjąłem koło, szukałem śladu i nic nie widziąłem. Jak złapałem za koło na godzinie 9 i 3 i ruszałem prawo lewo to słychac jakieś głoche stuki ale jak się jedzie to zero stukania tylko samochód się dziwnie prowadzi ;( Jak się rusza gwałtownie kierownica to nie jest taki stabilny jak wcześniej ;( No nic pojadę na weekend to trzeba będzie pojechać do znajomego mechanika żeby to luknał
  10. Tu chodzi o "klimat" "klimat" wg ekologów cały czas się ociepla Więc jest dobra tendencja także wpadaj na spota i damy rade [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:24_________________________________________________To o 19 się widzimy chłopaki
  11. zrób foto i pokarz
  12. - sa firmy które regenerują odbłysniki - jest gdzies kilka watków o tym - soczewki mozna znaleść używki nie wiem czy sie je jakoś regeneruje - styki sprawdź - pewnie masz żarówki H7. ja takich nie uzywam bo mam stary rodzaj lamp więc nie bardzo pomogę ale na pewno można się skupić na takich filmach jak Philips i Ostram
  13. jest kilka możliwości: - wypalone odbłysniki - (B6 - soczewki) zmętniałe soczewki - kiepskie żarówki - styki gdzies zaśniedziałe Halogeny ok ale to nie wiele Ci da bo wg prawa można ich uzywac tylko podczas mgły. Jak Cie złapia z zapalonymi halogenami a mgły nie będzie to może sie skończyc mandatem
  14. biały mat lub czarny mat Czarny połysk odpada
  15. za takie pieniądze faktycznie można się skusić ale do ASO mam kilometr od pracy więc nie wiem czy chce mis ie dokładac do interesu paliwo a biedronka po drodze :polew:
  16. Dokładnie , niestety niektórym tego nie wytłumaczysz , najważniejsza jest cena ... najlepsze jest to , że "lansują" się w autach za kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych , a płyn do spryskiwaczy leją tańszy niż dobra woda mineralna ... pieprzycie o złym działaniu płyu na lakier. Jak nie jest się ułomnym to się ustawia tak dysze żeby płyn lądował na szybie a nie jak czasami sie stoi w korku i samochód przed toba leje tak że leci nawet Tobie na dach. A jak ktos uzywa samochodu na co dzień (pracuje) i robi co dzień wiele kilometrów to nie wierze żeby stosował płyny z wyzszych pulek bo to by zeżarło go z butami. Ty jak jeździsz do kościoła raz w tygodniu i samochód odpicowany żeby się ludzie pod kościołem przyglądali i podziwiali jakie cudo masz to kupuj nawet taki za 100zł za litr z technologia ochrony lakieru choćby opracowana przez NASA Pozwodzenia
  17. nowa część olimpu. Jest wielopoziomowy. Na najwyższym poziomie a jak będzie deszcz to piętro niżej
  18. to dzis o 19 pod olimpem? :cool1: może być Jak ktos sie jeszcze znajdzie to zapraszamy w olimpie wystarczy zjechać piętro niżej i juz deszcz nie jest straszny
  19. aha juz rozumiem. trzeba by kupic jakąś antene dookólną z duzym zyskiem. Ale to niech ktoś się wypowie kto uzywa i jest zadowolony bo na dzień dzisiejszy jest tego tyle i nie zawsze z realnymi parametrami więc nie bardzo pomoge bo sam nie używam bo nie muszę
  20. A te sieci sa z bloku np czy na wsi w dalszej odległości? Bo jesli jest to inny budynek to ja poleciłbym Yage http://allegro.pl/antena-yagi-18dbi-20m-h-155-rpsma-gw-fv-easy-wifi-i1659789687.html a nie pierdułki które będa wyglądac a efekt taki jak na standardowej z lapka albo jeszcze gorszy
  21. jutrzejszy dzień mi odpowiada 19 choć jak będzie wczesniej tez może byc
  22. z tej śruby jak i z kazdej innej (nie malutkiej) znajdziesz dobrą mase. Ale ja bym jednak wziął z jednej z tych dużych albo gdzies pod kanapą. co do prowadzenia kabli z tymi długościami to faktycznie kolega ygreg ma rację. Jednak na przód ja bym szedł kablami 2x2,5mm2 a nie 2x1,5mm2 ze względu na to że jednak z kazdej strony jest 2 głośniki do napędzenia czyli sub nisko i tweeter u góry więc lepiej miec troche zapasu w kablach.
  23. powiem tak. jesli nie jestes popieprzonym melomanem to nie zauwazysz równicy jednak dobrze jest puszczać innym miejscem (drugim progiem) i mieć spokojna głowe. Tak jak mówisz prąd do wzmaka jednym progiem, do głośników przednich drugim a sygnał środkiem i będzie wszystko porzadku. No ale musisz sie liczyć z wyjęciem foteli i puszczeniem tego pod wykładziną więc troche roboty jest, ale raczej przyjemna robota. tak kabel remote idzie równolegle do kabli sygnałowych od samego radia do samego wzmaka.
  24. tak dokładnie będziesz miał sterowanie z radia jesli puścisz 2 kable na przód i tył oddzielnie. Wyżej napisałem w taki sposób bo mysląłem że jednak radio odpuścisz na drugi plan i będziesz kupował później ale jesli teraz od razu to oczywiście je zakłądasz, puszczasz 2 przewody po 2 chinch i sterujesz 4 kanałowym wzmakiem bez problemu. Tzn wstepne ustawienia i tak musisz poczynić na wzmacniaczu a potem z radia już tylko sterujesz sygnałem który dochodzi do wzmaka i jestes szczęśliwy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.