Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a jak tam twoje CAPA?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to jest wątek do oftopu
-
[ALL B5] Brak śruby pod przednim nadkolem?
to ciekawe co by było jakby nadgorliwie tam zaaplikowac włąśnie jakieś śruby
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
może nie koniecznie z urzedu oddawac prawko, ale wprowadzić obowiązek po pewnym wieku okresowych badań psycho fizycznych. Jak ktos jest w formie to i 100latek niech sie turla ale jest wielu własnie takich jak na filmikach co jest grozą na drogach. Nie wiadomo czy taki w pewnym momencie nie uśnie, albo zasłabnie i tragedia gotowa. Kazdemu się może zdarzyć zasłabnięcie lub choćby zawał ale w pewnych warunkach i wieku ryzyko rośnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
"włożył" nie w ten otwór co trzeba i go wessało :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zapytaj maja czy aku odkręcił :polew: może kolega poległ przy tej czynności bo jakoś go nie widac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co tu taka cisza? Meldować się i gadać o czyms bo nudzi mi się w pracy
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzi 1 i R na postoju
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161295.45
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
muszą niestety To tak samo jak z dokładanymi ksenonami bez samopoziomowania i spryskiwaczy. Muszą to mieć, a zobacz ilu bez tego jeździ. wszystko zalezy na kogo trafisz. Bo jest wiele bliźniaczych ledów i jedne mają oznaczenia RL a inne nie. Jak trafisz na kawał Chu.. to jak mu się nie spodoba to czepi sie byle gówna a jak trafisz na człowieka to przejdzie i nawet nie zapyta czy ma RL.
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
a czy jak w domu Ci pęknie ściana to kupujesz nowy czy zaklejasz ściane? może być wiele miejsc gdzie znika olej i moim zdaniem trzeba by to zdiagnozować a potem cieszyć się z jazdy. sprawdx takie miejsca: -czy niema wycieków na łączeniu silnika ze skrzynią -uszczelnien ie miski olejowej dokładnie obejrzeć. -odkręć wydech od turbiny i zobacz czy tam oleju niema -czy turbina nie jest w oleju (szczelna rurka doprowadzająca olej do turbo) -wyjście odmy z bloku silnika (lubi pekać i wyciekać olej (tez miałem przez to spore ubytki)) -Sprawdzić kompresję w silniku
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
To to jest ori spojler ? Nawet nie wiedziałem Moim zdaniem też nie pasuje, psuje największą zaletę B5 w sedanie czyli jej tyłeczek To już chyba ta opcja kolegi sebo1607 jest lepsza, szkoda że takie słabe jakościowo zdjęcia. ten kolegi sebo1607 wygląda jak jakas listwa wykończeniowa do podłóg z Castoramy Ale cóż o gustach sie nie dyskutuje. Moim zdaniem do B5 pasuje tylko ten ORI. A moim zdaniem każdy spojler w B5 sedenie psuje jej kuper i kropka! I jak ktoś się napali na to, trzeba wybrać gorsze zło Też z reguły lubię ori rozwiązania ale ten w ogóle mi nie podchodzi W przypadku B6 jak w temacie już troszke inna sprawa Remik-A4 całkiem pozytywnie tu masz rację i mając do wyboru cos takiego i tyłeczek A4 B5 w sedanie wybrałbym bez dodatków.
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
To to jest ori spojler ? Nawet nie wiedziałem Moim zdaniem też nie pasuje, psuje największą zaletę B5 w sedanie czyli jej tyłeczek To już chyba ta opcja kolegi sebo1607 jest lepsza, szkoda że takie słabe jakościowo zdjęcia. ten kolegi sebo1607 wygląda jak jakas listwa wykończeniowa do podłóg z Castoramy Ale cóż o gustach sie nie dyskutuje. Moim zdaniem do B5 pasuje tylko ten ORI.
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
zrób foto i pokarz sorka za jakość zdjęć,jak bedzie ktoś chciał zrobie lepsze :gwizdanie: tylko jest pewna różnica, tu mowa o B6 a Ty masz B5. W mojej opini do B5 taki zupełnie nie pasuje. Za to bardzo podoba mi się sedan B5 z ori spojleremtaką delikatna puleczką. np jak na stronie http://www.wojtmar.pl/sklep/index.php?p2022,audi-a4-b5-spojler-bagaznika-stop-cs2.
-
Spoty LRY - odwołane
dobrze że nie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 14:21_________________________________________________ proste że aktualne data zaklepana u księdza proboszcza
-
Spoty LRY - odwołane
zesrala sie bida i placze ;( kvrwa nie pojade wiecej do wawy bo sie chlopaki zaraz pobija :polew:to kiedy sie widzimy na wojewódzkim? Ten 10lipca to już pewna zaklepana data?
-
[B5 ADR] Nasza granatowa "perełka"
nie prawda. U mnie końcówka 97r lampy 1lift, listwy drzwiowe dolne i jeszcze pare drobiazgów z pierwszego liftu a tez mam znaczki pod bocznymi kierunkami. Podejrzewam że musiało wychodzić troche takich przejściówek które nie koniecznie musiały dostać od razu całe body.
-
Spoty LRY - odwołane
Tylko Ty możesz mieć tak pojeb@ne skojarzenia architekcie analny [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:58_________________________________________________ ktos sie chyba pogubil no właśnie To Kowi dwa kompletnie nie związane ze sobą pojęcia w tym zdaniu: dlatego zapytowuję się go jeszcze raz o co mu cho Piękna analiza naszych wypowiedzi Tomku :polew:
-
Spoty LRY - odwołane
korek + "analny podrażniacz" = nic sensownego :gwizdanie: korek to korek "analny podrażniacz" bat od anteny CB jedyny tok rozumowania w miare logiczny to ktos sie chyba pogubil
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
To jest wina głuchoty. Jak nie słychać że silnik pracuje to nie jedzie Pozatym jakby jeździł dużym fiatem albo polonezem to nie musiałby tak katować bo tam głośniejszy silnik i gorsze wytłumienie
-
Spoty LRY - odwołane
no ba ale jak sie sprawdza nie to co ten twoj 50cm analny podrazniacz :polew: umrzyj! nie marudził bo mu sie humor poprawil jak tajli nakupil za grosze i wiedzial ze te chvuje w tych yebanych korkach musza gnic codzien prawdziwy polak cieszy sie że inni mają gorzej :polew: :polew: Tez sie z nich śmieję jak pojechałem kiedyś w piątek po południu (18:00) i zobaczyłem na trasie 3 pasmowej kilkukilometrowy korek to myslałem że ze śmiechu wysiądę :polew: Dobrze że jechałem w druga strone
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
może tez turbina puszczać na stronę gorącą olej. Wtedy w dolocie nie będzie ale troche by kopcił ale moze nie na tyle by kolega zauwazył.
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Czyli po stronie kierowcy trzeba to zrobić tak jak kolega podpowiada?
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
zapewne ja po wyczyszczeniu odpływów wode tam wiaderkiem lałem i nic nie przeciekało do środka tylko wypływało odpływami więc musi być dość mocno zapchane.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to jest przyczyna Choc nawet jak to wyjmiesz to dobrze jest tam przynajmniej raz w roku zajrzeć po jesieni bo jak większy liść wpadnie to tez może przytkac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
klemy to chyba 10 ale nie pamiętam. Ja to kombinerkami zawsze odkręcam Aku do podstawki jest przykręcony na śrube 13 a podstawka do karoserii na 17