Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. to ciekawe co by było jakby nadgorliwie tam zaaplikowac włąśnie jakieś śruby
  2. może nie koniecznie z urzedu oddawac prawko, ale wprowadzić obowiązek po pewnym wieku okresowych badań psycho fizycznych. Jak ktos jest w formie to i 100latek niech sie turla ale jest wielu własnie takich jak na filmikach co jest grozą na drogach. Nie wiadomo czy taki w pewnym momencie nie uśnie, albo zasłabnie i tragedia gotowa. Kazdemu się może zdarzyć zasłabnięcie lub choćby zawał ale w pewnych warunkach i wieku ryzyko rośnie
  3. "włożył" nie w ten otwór co trzeba i go wessało :gwizdanie:
  4. zapytaj maja czy aku odkręcił :polew: może kolega poległ przy tej czynności bo jakoś go nie widac
  5. Co tu taka cisza? Meldować się i gadać o czyms bo nudzi mi się w pracy
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161295.45
  7. muszą niestety To tak samo jak z dokładanymi ksenonami bez samopoziomowania i spryskiwaczy. Muszą to mieć, a zobacz ilu bez tego jeździ. wszystko zalezy na kogo trafisz. Bo jest wiele bliźniaczych ledów i jedne mają oznaczenia RL a inne nie. Jak trafisz na kawał Chu.. to jak mu się nie spodoba to czepi sie byle gówna a jak trafisz na człowieka to przejdzie i nawet nie zapyta czy ma RL.
  8. a czy jak w domu Ci pęknie ściana to kupujesz nowy czy zaklejasz ściane? może być wiele miejsc gdzie znika olej i moim zdaniem trzeba by to zdiagnozować a potem cieszyć się z jazdy. sprawdx takie miejsca: -czy niema wycieków na łączeniu silnika ze skrzynią -uszczelnien ie miski olejowej dokładnie obejrzeć. -odkręć wydech od turbiny i zobacz czy tam oleju niema -czy turbina nie jest w oleju (szczelna rurka doprowadzająca olej do turbo) -wyjście odmy z bloku silnika (lubi pekać i wyciekać olej (tez miałem przez to spore ubytki)) -Sprawdzić kompresję w silniku
  9. To to jest ori spojler ? Nawet nie wiedziałem Moim zdaniem też nie pasuje, psuje największą zaletę B5 w sedanie czyli jej tyłeczek To już chyba ta opcja kolegi sebo1607 jest lepsza, szkoda że takie słabe jakościowo zdjęcia. ten kolegi sebo1607 wygląda jak jakas listwa wykończeniowa do podłóg z Castoramy Ale cóż o gustach sie nie dyskutuje. Moim zdaniem do B5 pasuje tylko ten ORI. A moim zdaniem każdy spojler w B5 sedenie psuje jej kuper i kropka! I jak ktoś się napali na to, trzeba wybrać gorsze zło Też z reguły lubię ori rozwiązania ale ten w ogóle mi nie podchodzi W przypadku B6 jak w temacie już troszke inna sprawa Remik-A4 całkiem pozytywnie tu masz rację i mając do wyboru cos takiego i tyłeczek A4 B5 w sedanie wybrałbym bez dodatków.
  10. To to jest ori spojler ? Nawet nie wiedziałem Moim zdaniem też nie pasuje, psuje największą zaletę B5 w sedanie czyli jej tyłeczek To już chyba ta opcja kolegi sebo1607 jest lepsza, szkoda że takie słabe jakościowo zdjęcia. ten kolegi sebo1607 wygląda jak jakas listwa wykończeniowa do podłóg z Castoramy Ale cóż o gustach sie nie dyskutuje. Moim zdaniem do B5 pasuje tylko ten ORI.
  11. zrób foto i pokarz sorka za jakość zdjęć,jak bedzie ktoś chciał zrobie lepsze :gwizdanie: tylko jest pewna różnica, tu mowa o B6 a Ty masz B5. W mojej opini do B5 taki zupełnie nie pasuje. Za to bardzo podoba mi się sedan B5 z ori spojleremtaką delikatna puleczką. np jak na stronie http://www.wojtmar.pl/sklep/index.php?p2022,audi-a4-b5-spojler-bagaznika-stop-cs2.
  12. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    dobrze że nie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 14:21_________________________________________________ proste że aktualne data zaklepana u księdza proboszcza
  13. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    zesrala sie bida i placze ;( kvrwa nie pojade wiecej do wawy bo sie chlopaki zaraz pobija :polew:to kiedy sie widzimy na wojewódzkim? Ten 10lipca to już pewna zaklepana data?
  14. nie prawda. U mnie końcówka 97r lampy 1lift, listwy drzwiowe dolne i jeszcze pare drobiazgów z pierwszego liftu a tez mam znaczki pod bocznymi kierunkami. Podejrzewam że musiało wychodzić troche takich przejściówek które nie koniecznie musiały dostać od razu całe body.
  15. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Tylko Ty możesz mieć tak pojeb@ne skojarzenia architekcie analny [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:58_________________________________________________ ktos sie chyba pogubil no właśnie To Kowi dwa kompletnie nie związane ze sobą pojęcia w tym zdaniu: dlatego zapytowuję się go jeszcze raz o co mu cho Piękna analiza naszych wypowiedzi Tomku :polew:
  16. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    korek + "analny podrażniacz" = nic sensownego :gwizdanie: korek to korek "analny podrażniacz" bat od anteny CB jedyny tok rozumowania w miare logiczny to ktos sie chyba pogubil
  17. To jest wina głuchoty. Jak nie słychać że silnik pracuje to nie jedzie Pozatym jakby jeździł dużym fiatem albo polonezem to nie musiałby tak katować bo tam głośniejszy silnik i gorsze wytłumienie
  18. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    no ba ale jak sie sprawdza nie to co ten twoj 50cm analny podrazniacz :polew: umrzyj! nie marudził bo mu sie humor poprawil jak tajli nakupil za grosze i wiedzial ze te chvuje w tych yebanych korkach musza gnic codzien prawdziwy polak cieszy sie że inni mają gorzej :polew: :polew: Tez sie z nich śmieję jak pojechałem kiedyś w piątek po południu (18:00) i zobaczyłem na trasie 3 pasmowej kilkukilometrowy korek to myslałem że ze śmiechu wysiądę :polew: Dobrze że jechałem w druga strone
  19. może tez turbina puszczać na stronę gorącą olej. Wtedy w dolocie nie będzie ale troche by kopcił ale moze nie na tyle by kolega zauwazył.
  20. Czyli po stronie kierowcy trzeba to zrobić tak jak kolega podpowiada?
  21. zapewne ja po wyczyszczeniu odpływów wode tam wiaderkiem lałem i nic nie przeciekało do środka tylko wypływało odpływami więc musi być dość mocno zapchane.
  22. to jest przyczyna Choc nawet jak to wyjmiesz to dobrze jest tam przynajmniej raz w roku zajrzeć po jesieni bo jak większy liść wpadnie to tez może przytkac
  23. klemy to chyba 10 ale nie pamiętam. Ja to kombinerkami zawsze odkręcam Aku do podstawki jest przykręcony na śrube 13 a podstawka do karoserii na 17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.