Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
jeżeli radio ma jedno wyjście to wtedy może pójść jednym przewodem (1 para chinch) a jeśli więcej to na kazde wyjście czyli przód i tył oddzielnie żeby radio mogło poprawnie tym sterować. ale jeśli teraz będziesz miał jedno wyjście a radio z większa ilością wyjśc będziesz kupował później to lepiej póść sobie 2 żeby nie pierniczyc sie z prowadzeniem drugiego kapla później.
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
u mnie z pena niema takiego problemu. Tylko jak jst dużo danych na penie to za pierwszym razem jak sie włoży długo szuka a potem to szybciej niż zwykła CD. A jakie masz radio?
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
no moze jak ktoś ma "ajsmroda" to i ciekawe rozwiązanie. Ja jednak wolę CD a do tego http://allegro.pl/pendrive-emtec-nano-micro-flash-drive-usb-8gb-fv-i1655603358.html . dużo mp3 można wrzucić a jak nie zabierzesz do domu to tez złodziejowi w oczy sie nie rzuca że coś siedzi w radiu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
płyty CD to akurat przydatna rzecz. Wrzucasz ponad 100szt mp3 i sobie jeździ i nie wystaje nic z radia jak np pendrive. Ale usb jest jeszcze bardziej przydatny bo zawsze można dodatkowa muzykę dołozyć.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
mylisz się i to bardzo ... właśnie taki jak mówisz "gnój" bardzo szybko zmywa Twoje położone woski za 10 czy 20 zł ( a nawet te za kilkaset zł ) :gwizdanie: daremna dyskusja bo kolega widze alfa i omega życze dalej życ w swoim małym świecie
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
np http://allegro.pl/clarion-cz201e-cz201eg-cz201er-idealne-do-audi-krk-i1661523682.html jesli chodzi o marke to polecam clariona, pionieera, kenwooda w takiej kolejności. Reszta to szukaj sam i a my podpowiemy czy dobry wybór
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
no mój clarion dxz588rusb ma 3 pary ale w moim wypadku z nich nie korzystam bo gra pod wzmakiem z radia
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
zalezy ile masz wyjść w radiu na wzmak. Bo ja np w moim clarionie mam wyjście na przód, tył i wzmak przez chincze i moge sterować. Narazie ustawisz na wzmaku i będzie git. Później jak będziesz zmieniał radio (coś o tym pisałeś) wybierz takie które ma wyjścia na przód i tył na wzmak i będziesz miał w radiu sterowanie.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak bez programu założysz to będzie jeszcze gorzej niż jest bo z dołu będzie ciezko zanim turbina napompuje tego potwora
-
[B7 BRD] Dziwny Odgłos w Prawym Kole
przegub albo łożysko.
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
Spróbuj zamienić opony stronami albo tył na przód jeżeli są kierunkowe, jeżeli pomoże winne są opony. Zbieżność jest ustawiona dobrze, jedzie prosto, tylko kiera krzywo - tak więc mogę przestawić kierą o te 5 st. czy nie.A jak się ma sprawa z automatycznym wyłączniem kierunków po takim zabiegu? kierunki nic do tego nie mają. Możesz przestawic kierownice i będzie ok.
-
[B5 AFN] Proszę o opis logów (3)
Tam dużego wycieku miał nie będziesz bo w tej ruże nie powinno byc duzo oleju ale jesli jest mokre to powietrze ucieka a to nie jest porzadane. O logach najlepiej niech się przemik wypowie.
-
[B5 AFN] Proszę o opis logów (3)
w środku może być mgiełka ale nie ma prawa wyciekać. Jesli wycieka to masz przedmuch czyli "dziura w dolocie" Tym miłym akcentem wiesz gdzie szukac dziury
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
Spróbuj zamienić opony stronami albo tył na przód jeżeli są kierunkowe, jeżeli pomoże winne są opony. ale przecierz nie jest mowa o ściąganiu tylko krzywej kierownicy. Autorowi jesli jest pewny że zbierzność jest ok to proponował bym odkręcić kierownice i przestawić na ząbkach. Filozofii w tym niema a 100zł wyda na grilla z rodzinką
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
on nie sprzedaje. Mi wysłał w PDFie gotowy do wydrukowania i odrysowania na sklejce. Ale to już musisz sie do niego uśmiechnąć bo nie będe dysponował jego wytworem
-
[B5 AFN] Zakladanie klimy - jedno pytanko
do klimatronika: sprężarka, przewody, osuszacz, cały tunel z klapami, sterownik do ręcznej: sprężarka, osuszacz, przewody, a co do tunelu w środku nie wiem czy różni się czymś od tego bez klimy czy nie.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 10:32_________________________________________________jak o czymś zapomniałem to niech ktoś dopisze
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
to się podobno leczy. Bo to paranoja
-
[B5 AFN] Zakladanie klimy - jedno pytanko
co do spręzarek i przewodów niech się lepiej ktoś bardziej kumaty wypowie ale środek jestem pewny na 99% że jest wszędzie to samo. Różnica polega tylko na tym że przy ręcznej środek jest inny i przy klimatroniku jest inny. Chodzi o cały ten tunel gdzie są klapy itp.
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
dokładnie i o tym mówię od samego poczatku. A jak kolega by zagadał do Kowiego to ma fajny szablon do wycinania takich dystansów pod 16 i wchodzi wszystko idealnie. I głośniki do głębokości montarzowej 65mm wchodza bez nejmniejszego problemu i z szyba niema problemu. Ja jeszcze nie zakłądałem bo czekam na wymianę drzwi ale juz jestem przygotowany do robienia tego. A dokładnie na takich dystansach ktos to robił nie pamiętam kto i ma to opisane w jakims wątku od zega do gotowego efektu
-
[B5 AFN] Zakladanie klimy - jedno pytanko
z AFn było by najbezpieczniej. Na pewno z AFN musisz mieć sprężarkę (chyba że przy innych silnikach sa identyczne niewiem) i przewody te pod maską. Środek to raczej z byle czego z B5 styknie.
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
ok w pewnym sensie masz rację ale ja np wolałbym wydac dajmy na to teraz ciut więcej i mieć to zgłowy. Mówisz że wkładanie 16 np to będzie dodatkowa kasa. Ale za te pół roku mu dojdzie jeszcze koszt głośników jesli sie na to skusi. A używanych głośników tej klasy nikt mu nie kupi i będa sie kurzyły w piwnicy. Co do radia masz racje że to zawsze można zmienić później.
-
[B5 AFN] Zakladanie klimy - jedno pytanko
dlaczego manualna? zawsze najlepiej jest brac cały komplet z jednego samochodu, wtedy niema niespodzianek a raczej jest ich najmniej.
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
efekt był by taki że świeciło by dalej na żółto tylko bardziej ciemno. co do tego efektu jest jeszcze jedno wyjście. Jeden z kolegów z forum tak robił. Montował mocne diody w ori miejsca żeby było bardzo jasno a w miejscach gdzie dioda jest z tyłu na tarcze od spodu naklejał folię do przyciemniania szyb i prawie mu się to wyrównało. Sam sie nad takim rozwiązaniem zastanawiałem ale jednak sie skłaniam do dorzucenia diod na obwodzie. Pozatym kolega wyżej ma rację i zdrap równiez z tego zegarka bo psuje efekt. Pozatym jestes na dobrej drodze do dobrego efektu
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
co do tych 16 nie będe przekonywał róbta co chceta. a do wyzej wymienionych firm dorzuciłbym jeszcze Kenwooda bo ma fajny dźwięk z resztą co kto lubi. Ja osobiście upalam Clariona DXZ588RUSB i jestem mega zadowolony. Nie będe pisał danych technicznych bo nie o to biega
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
no jesli nie ma sie pojęcia o robutkach ręcznych i chce kupić gotowe dystanse to może i tak. Ale to z kawałka sklejki idzie zrobić samemu i koszty sie zmniejszają