Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. jeżeli radio ma jedno wyjście to wtedy może pójść jednym przewodem (1 para chinch) a jeśli więcej to na kazde wyjście czyli przód i tył oddzielnie żeby radio mogło poprawnie tym sterować. ale jeśli teraz będziesz miał jedno wyjście a radio z większa ilością wyjśc będziesz kupował później to lepiej póść sobie 2 żeby nie pierniczyc sie z prowadzeniem drugiego kapla później.
  2. u mnie z pena niema takiego problemu. Tylko jak jst dużo danych na penie to za pierwszym razem jak sie włoży długo szuka a potem to szybciej niż zwykła CD. A jakie masz radio?
  3. no moze jak ktoś ma "ajsmroda" to i ciekawe rozwiązanie. Ja jednak wolę CD a do tego http://allegro.pl/pendrive-emtec-nano-micro-flash-drive-usb-8gb-fv-i1655603358.html . dużo mp3 można wrzucić a jak nie zabierzesz do domu to tez złodziejowi w oczy sie nie rzuca że coś siedzi w radiu :gwizdanie:
  4. płyty CD to akurat przydatna rzecz. Wrzucasz ponad 100szt mp3 i sobie jeździ i nie wystaje nic z radia jak np pendrive. Ale usb jest jeszcze bardziej przydatny bo zawsze można dodatkowa muzykę dołozyć.
  5. mylisz się i to bardzo ... właśnie taki jak mówisz "gnój" bardzo szybko zmywa Twoje położone woski za 10 czy 20 zł ( a nawet te za kilkaset zł ) :gwizdanie: daremna dyskusja bo kolega widze alfa i omega życze dalej życ w swoim małym świecie
  6. np http://allegro.pl/clarion-cz201e-cz201eg-cz201er-idealne-do-audi-krk-i1661523682.html jesli chodzi o marke to polecam clariona, pionieera, kenwooda w takiej kolejności. Reszta to szukaj sam i a my podpowiemy czy dobry wybór
  7. no mój clarion dxz588rusb ma 3 pary ale w moim wypadku z nich nie korzystam bo gra pod wzmakiem z radia
  8. zalezy ile masz wyjść w radiu na wzmak. Bo ja np w moim clarionie mam wyjście na przód, tył i wzmak przez chincze i moge sterować. Narazie ustawisz na wzmaku i będzie git. Później jak będziesz zmieniał radio (coś o tym pisałeś) wybierz takie które ma wyjścia na przód i tył na wzmak i będziesz miał w radiu sterowanie.
  9. jak bez programu założysz to będzie jeszcze gorzej niż jest bo z dołu będzie ciezko zanim turbina napompuje tego potwora
  10. przegub albo łożysko.
  11. Spróbuj zamienić opony stronami albo tył na przód jeżeli są kierunkowe, jeżeli pomoże winne są opony. Zbieżność jest ustawiona dobrze, jedzie prosto, tylko kiera krzywo - tak więc mogę przestawić kierą o te 5 st. czy nie.A jak się ma sprawa z automatycznym wyłączniem kierunków po takim zabiegu? kierunki nic do tego nie mają. Możesz przestawic kierownice i będzie ok.
  12. Tam dużego wycieku miał nie będziesz bo w tej ruże nie powinno byc duzo oleju ale jesli jest mokre to powietrze ucieka a to nie jest porzadane. O logach najlepiej niech się przemik wypowie.
  13. w środku może być mgiełka ale nie ma prawa wyciekać. Jesli wycieka to masz przedmuch czyli "dziura w dolocie" Tym miłym akcentem wiesz gdzie szukac dziury
  14. Spróbuj zamienić opony stronami albo tył na przód jeżeli są kierunkowe, jeżeli pomoże winne są opony. ale przecierz nie jest mowa o ściąganiu tylko krzywej kierownicy. Autorowi jesli jest pewny że zbierzność jest ok to proponował bym odkręcić kierownice i przestawić na ząbkach. Filozofii w tym niema a 100zł wyda na grilla z rodzinką
  15. on nie sprzedaje. Mi wysłał w PDFie gotowy do wydrukowania i odrysowania na sklejce. Ale to już musisz sie do niego uśmiechnąć bo nie będe dysponował jego wytworem
  16. do klimatronika: sprężarka, przewody, osuszacz, cały tunel z klapami, sterownik do ręcznej: sprężarka, osuszacz, przewody, a co do tunelu w środku nie wiem czy różni się czymś od tego bez klimy czy nie.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 10:32_________________________________________________jak o czymś zapomniałem to niech ktoś dopisze
  17. to się podobno leczy. Bo to paranoja
  18. co do spręzarek i przewodów niech się lepiej ktoś bardziej kumaty wypowie ale środek jestem pewny na 99% że jest wszędzie to samo. Różnica polega tylko na tym że przy ręcznej środek jest inny i przy klimatroniku jest inny. Chodzi o cały ten tunel gdzie są klapy itp.
  19. dokładnie i o tym mówię od samego poczatku. A jak kolega by zagadał do Kowiego to ma fajny szablon do wycinania takich dystansów pod 16 i wchodzi wszystko idealnie. I głośniki do głębokości montarzowej 65mm wchodza bez nejmniejszego problemu i z szyba niema problemu. Ja jeszcze nie zakłądałem bo czekam na wymianę drzwi ale juz jestem przygotowany do robienia tego. A dokładnie na takich dystansach ktos to robił nie pamiętam kto i ma to opisane w jakims wątku od zega do gotowego efektu
  20. z AFn było by najbezpieczniej. Na pewno z AFN musisz mieć sprężarkę (chyba że przy innych silnikach sa identyczne niewiem) i przewody te pod maską. Środek to raczej z byle czego z B5 styknie.
  21. ok w pewnym sensie masz rację ale ja np wolałbym wydac dajmy na to teraz ciut więcej i mieć to zgłowy. Mówisz że wkładanie 16 np to będzie dodatkowa kasa. Ale za te pół roku mu dojdzie jeszcze koszt głośników jesli sie na to skusi. A używanych głośników tej klasy nikt mu nie kupi i będa sie kurzyły w piwnicy. Co do radia masz racje że to zawsze można zmienić później.
  22. dlaczego manualna? zawsze najlepiej jest brac cały komplet z jednego samochodu, wtedy niema niespodzianek a raczej jest ich najmniej.
  23. efekt był by taki że świeciło by dalej na żółto tylko bardziej ciemno. co do tego efektu jest jeszcze jedno wyjście. Jeden z kolegów z forum tak robił. Montował mocne diody w ori miejsca żeby było bardzo jasno a w miejscach gdzie dioda jest z tyłu na tarcze od spodu naklejał folię do przyciemniania szyb i prawie mu się to wyrównało. Sam sie nad takim rozwiązaniem zastanawiałem ale jednak sie skłaniam do dorzucenia diod na obwodzie. Pozatym kolega wyżej ma rację i zdrap równiez z tego zegarka bo psuje efekt. Pozatym jestes na dobrej drodze do dobrego efektu
  24. co do tych 16 nie będe przekonywał róbta co chceta. a do wyzej wymienionych firm dorzuciłbym jeszcze Kenwooda bo ma fajny dźwięk z resztą co kto lubi. Ja osobiście upalam Clariona DXZ588RUSB i jestem mega zadowolony. Nie będe pisał danych technicznych bo nie o to biega
  25. no jesli nie ma sie pojęcia o robutkach ręcznych i chce kupić gotowe dystanse to może i tak. Ale to z kawałka sklejki idzie zrobić samemu i koszty sie zmniejszają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.