Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pisz do kolegi Krycha. Ja od niego brałem miał tego sporo
  2. no ja na przyszłość też sie poprawię
  3. No możemy sie na dniach jakoś ustawić. Co do wojewódzkiego słyszałem że chłopaki z Chełma chca jakiś duzy spot robić z ogniskiem itp więc myśle że to byłby dobry pretekst do wojewódzkiego zjazdu Ale o tym trzeba gadać do rafalekxa żeby z watku wojewódzkich zagaił o tym i Solara ścisnąc za jajka żeby organizował bo ponoć on coś miał kombinować
  4. No i sprawa załatwiona. Okazało się ze prawy łacznik stabilizatora był wywalony dość mocno. W weekend wymieniłem i znów nastała cisza Także bujanie na boki i stukanie w większości przypadków moze oznaczać własnie ten problem.
  5. 1. co do rurek to dziwne że tak świeca na wyłączonym, ja nie stosowałem żadnych rezystorów. 2. chodzi o tablice rej? Normalnie jakiś rezystor można dolutowac tylko trzeba by dobrać odpowiedni albo niech ktoś podpowie jaki z doświadczenia
  6. :polew: Żałuje że nie mogłem wesprzeć swoja obecnością ;( Zawsze to był by 4 osobowy tłum
  7. zwykłe diody czy SMD? Bo jak widac nie jest równo podświetlone jak u mnie
  8. ja mógłbym pewnie coś koło 18 dopiero. Jak do tej pory sie nie skończy to ja moge wpaść
  9. jak pilnie samochód potrzebny to zakładaj stare, a nowe sprzedarz jesli sie okarze że nie będzie na nim problemów a nowe sprzedarz, no chyba że możesz poczekać to czekaj na nowego
  10. ja jestem za olimpem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 23:02_________________________________________________a moze ktorys z Klubowiczow wybierajacy sie na niedzielny spot moglby wziac VAG-a?? jesli ktos ma bylbym wdzieczny :> :> jak chcesz to mozemy sie spotkac któregoś dnia na dwuosobowego z BAGiem. Tylko musiałbyś przywieśc lapka bo kabel i program mam ale lapka niet
  11. ja bym brał z kims na współwłasność kto ma zniżki. No chyba że stać Cie dołożyć 800zł rocznie do tego żebyś miał na siebie to wtedy ok.
  12. no własnie,więc obojętnie czy silniki będą 3.0 2.4 czy 1.6T czy 10 8 czy 4 cylindrowe,przy 16000 obr/min i tak będą brzmieć tak samo moc a dźwięk to co innego. Nie równajmy rzędowego 4 cylindrów 1,6 z V8 jeśli chodzi o dźwięk. jednak to troche inna bajka. Znawca nie jestem ale nie trzeba nib być żeby to zauwazyć. Może nie ma sie co opierać na tym dźwięku przy wyborze bo jedni lubią inni nie ale wnerwiające sa te ciągłe zabiegi żeby przeszkadzać tym zespołom.
  13. zgadza sie. Ale wtedy osoba która jest współwłaścicielem nie traci pełnych zniżek tylko część. Np w compensie jak ja mam druga osoba traci 10%. A z drugiej strony jak kolega ma pierwszy samochód i będzie wiedział że może zaszkodzić nie tylko sobie bo rozwali auto tylko komus jeszcze to będzie jeździł z głową a nie głupiał przed kolegami sa plusy i tego
  14. a ja bym chcial, zeby w F1 bylo tak jak kiedys kazdy team mial swoje rozwiazania i na tym polegala rywalizacja a nie - teraz kazdy bolid jest inny, a tak naprawde sa prawie identyczne dokładnie ale co z tego że można taką moc było z tego wyciagnąć. To i tak niema znaczenia bo Eclestone i inne pajace sobie powiedza że dajmy na to silniki nie moga mieć więcej jak X mocy i możesz sobie prowadzić rozwój
  15. no własnie cały czas jakies ograniczenia. :gwizdanie:
  16. szukaj, cioci,wójka lub innego kogos z rodziny ze zniżkami i zmień umowe i będzie gitara. Ja samochodzy biore już 5lat z ciotka na spółe i płace połowe tego nawet jak miałem wzwyżke za wiek
  17. tam czujnik niemal dotyka tego pierścienia co za tym idzie nie jestes w stanie idealnie tego zespawać. I podejrzewam że stąd ten bład. Nie orientuje sie jak jest z nowymi pierścieniami ale na szrocie na pewno znajdziesz i za śmieszne pieniądze Ci sprzedadzą jakąś cienka(zuzytą) tarcze i wyjmiesz sobie pierścień
  18. no jakby takie 1,6T kręcące sie do 12krpm by weszło do cywilnego samochodu to rozeszło by sie jak świerze bułeczki.ale jakby do tego 2,4 V8 dołożyli turbinke to by rakietę zrobili ale oczywiście teraz w tej F1 to aby zakazy, ograniczenia itp potrafią wprowadzać. Nie słyszałem jeszcze w F1 żeby pozwolili podnieść jakiś parametr. Ciagle cos obniżają. Albo teraz sie czepili tego dmuchanego dyfuzora bo renault i ferari umiało zrobić silnik który to pozwala stosowac a już inni tepaki nie potrafili to trzeba nowinke wywalić Mercedes chyba sie przyznał że zarżnęli chyba 3 czy 4 silniki przy testach tego dyfuzora. Przecierz to zero pojęcia o czym kolwiek. Jak ktos sie wychyli z jakimś pomysłem który poprawia osiągi to zaraz sie zakazuje bo bardziej tępe stajnie nie potrafią sobie dostrugać czegoś takiego. Mimo to że bardzo lubie F1 to łapie sie za głowe jak to wszystko widze co tam sie dzieje
  19. http://f1.wp.pl/kat,101076,title,Kubica-moze-stracic-prace,wid,13494279,wiadomosc.html tutaj to Renault głupieje. czemu oni sie upierają przy małych silniczkach? Chyba że juz kase włożyli w rozwój nowych silników i nie chca stracić. Tylko że z małym silniczkiem to i F1 traci wiele. Sami powiedzcie czy dźwięk silników teraz nie jest zaje..sty? Moc itp? Po co kalac taki sport maleńkimi pierdzącymi silniczkami. I to jeszcze o pojemności 1,6l. Jakby nie wyższy rozwój technologiczny to nie którzy z 1,8T w A4 by mogli sie porównywac :polew:
  20. więc odpowiadając na pytania: do montażu i obróbki to korzysta z Pinacle Studio w tej chwili a sprzęt (kamerę) nie pamietam jaki ale to budrzetowa kamera na te kasetki DV. Co do sprzetu jak na początku pisałem koszt nie gra bardzo roli może nawet sie uda zgromadzić 30-40tys zł choć raczej mało prawdopodobne gdyz to ma być dotacja itp (nie znam szczegółów) Zostałem przez niego poproszony żeby się dowiedziec od kogoś kto sie zna na takich sprawach jak filmowanie i zdjęcia. Co do formatów to chyba kamery z wyższej półki mają możliwość wyboru formatu i rozdzielczości zapisu materiału? Ogólnie rzecz biorąc raczej filmy w full HD nie będą kręcone choć jesli sprzęt będzie dawał taką możliwość to będzie fajnie. mówiąc oswietlenie zewnętrzne miałem na myśli coś takiego jak lampka na kamerze jak to sie widuje u kamerzystów a nie duże oświetlenie, zewnetrzny mikrofon na pewno byłby mile widziany więc podsumowując: co do aparatu chyba faktycznie można by sie skusić na tego Canona 7D tylko jaki do tego obiektyw? jakies jeszcze kamery oprócz tej wyżej podanej byś kolego polecił? może z własnego doświadczenia na czym pracowałeś ? jaki mikrofon? jakies dane typ, może konkretny model kolejna sprawa czym są kodowane filmy gdzie w jakości DVD mieści się 2-2,5h filmu na płycie DVD? W takiej własnie formie znajomy by chciał to wyprowadzać. Jaki program do obróbki by kolega polecił? W miare intuicyjny ale z dużymi możliwościami i wyprowadzeniem filmu w jakości podanej wyżej?
  21. widze coś wiesz w tym kierunku wiec coś byś może pomógł dobrac? ten znajomy chce się chyba wziąć za to bardzo poważnie. Narazie posiada raczej budżetowa kamerę cyfrową i montuje sam. Musze przyznac że całkiem ciekawie mu to wychodzi. Jak pisałem chce kręcić na imprezach rodzinnych ale tez zawodowo na weselach, konferencjach itp. Z tego co wiem będzie chciał sam montować i robić wszystko. Zalezy mu na sprzęcie z dobrymi możliwościami. Czy ta kamera która podałes naprawde można wykorzystać do takiej roboty? Jakie obiektywy będa mu potrezbne by sensownie takie imprezy obskoczyć? Jakie przenośne oświetlenie do nagrywania najlepiej? Ile i jakie karty pamięci do nagrywania powiedzmy w jakości DVD żeby obsłużyć całonocną imprezę? Jakie oprogramowanie do obróbki filmów? (ewentualnie może angielski przełknie lub sa polskie odpowiedniki) Wiem że duzo pytań ale chciałby sie przygotowac jak najlepiej a i tak pewnie duzo pytań w między czasie się zrodzi.
  22. tylko czy jest sens robic taki duży pałąk jak na tej stronie? Może spróbowac arobic na takich mocowaniach jak wyżej ale tak bardziej płasko :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.