Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. popatrz na zwykłą żarówkę i będziesz wiedział własnie taki żółtawy kolorek przez 2 tyg z takim jeździłem. Nie raziło po oczach ale jednak jak ma być białe to białe
  2. może to nie wina klimatyzacji. Zrób nastawy podstawowe klap nawiewów VAGiem bo może w tym lezy problem.
  3. ale paru moich znajomych miało ASUSa i narzekało bo jakies małe pierdoły zaczynały się sypać natomiast nie słyszałem narzekania na Samsunga. napisałem o znajomych ale znajdowałem i dla różnych osób lapków i po pewnym czasie jak doradziłem ASUSa jednak nie byli do końca zadowoleni a z samsungów nie było narzekań. Pozatym plusy w tych dwóch modelach sam zauwazyłeś. Do tego trzeba dodac że ASUS robi super elektronikę czyli płyty główne karty graficzne i tym podobne ale laptopy jednak nie sa ich najlepszym produktem
  4. szumy bo słaby sygnał i nie obędzie sie bez separatora a nikną ustawienia bo masz z zasilaniem coś pokombinowane i nie masz podłaczonego podtrzymania pamieci pod stałe +12V
  5. chyba jedyny pozytywny aspekt I kolega jest wszechstronnie uzdolniony ma coś do powiedzenia prawie w kazdym dziale na kazdy temat A najlepiej idzie tam gdzie odpowiedź już jest nie potrzebna bo autor zapomniał o watku że kiedykolwiek taki był
  6. ile ludzi tyle wersji. Ja bym jednak stawiał na samsunga
  7. jesli jest dobrze dobrany lakier i przeprowadzona polerka całego auta nie powinien się odróżniać. Ale jak wyżej pisałem i kolega wyżej lakier się starzeje i będzie się odróżniał od nowomalowanego elementu. Dlatego kluczowe jest dobranie lakieru i polerka.
  8. Chyba tak, bo w dziale Silniki Diesla właśnie odpowiedział na post z 2006r. -- Pozdrawiam. Sławek :polew: :polew: :polew: kabaret normalnie [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:06_________________________________________________coraz więcej postów z radosna twórczością kolegi Aby patrzec jak pojawi się wątek sprzedam części lub coś w tym stylu
  9. lakiernik powiniec dobrac kolor a nie kierowac się tylko kodem lakieru bo wiadomo samochód lata swoje ma i lakier sie starzeje. Więc to on powinien wiedzieć jak pomalować.
  10. kolega 89pawel89 chyba stuka liczbę postów bo w wątku z kanapą dzieloną tez sie udzielił nie błyskając wiedzą a watek tez z przed 2 tyg
  11. pastaldo odpowiedział(a) na esem temat w Audi A4 B6/B7
    ale sie dogadaliście? co Ty chcesz robic przy zagłowkach przy dzielonej kanapie? Tam tylko je kładziesz i tyle. Kolega pytał a więc jak już położysz (złożysz) oparcie to miedzy dwoma polówkami oparcia jest taki uchwyt. Odkrecasz śrubke która tam jest na klucz "gwiazdka"(nie krzyżak) chyba to sie torx nazywa. Po odkręceniu ta blaszka trzymana przez śrubkę się zdejmuje i możesz unieśc oparcie do góry. Po tym po bokach kanapy wyjda Ci takie bolce i masz oparcie na wierzchu
  12. wystarczy włączyć szyfrowanie danych i do tego filtracje adresów MAC i po problemie. Nikt w sensownym czasie Ci sie nie włamie z wiedzą osiedlowego dziecka neostrady. Zajeło by mu to kilka lat :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 11:03_________________________________________________dla Twoich potrzeb wystarczy taki http://allegro.pl/router-tp-link-td-w8901g-adsl-wi-fi-neo-rybnik-fv-i1643919401.html
  13. słyszałem że takie coś było fabrycznie ale nie we wszystkich samochodach. Miało to pozwolić że ustawiasz sobie limit np jedziesz autostradą ustawiasz na 130 i jak przekroczysz to pipczy żeby przypomniec że przekroczyłes prędkość
  14. taki może być Można znaleść i tańsze a konfiguracja to 5 min ale nie chce mi sie tego opisywac
  15. kupujesz router z WIFI tylko taki na którym można łaczyć przez protokół PPPoA, podłaczasz pod neo konfigurujesz lan i sie cieszysz
  16. a chcesz kupić? sprzedaję na zimówkach... mogę dorzucić same opony letnie 17'' max kilkanaście tys. na nich zrobione avusy zostawiam sobie... na zimę nie chce bo: 1) avant 2) brak kasy (będę sie żenił ) A Ty mówiłe scoś kiedyś że program masz zrobiony na standardowych gratach? Możemy sie zamienić na sterowniki jakbyś sprzedawał
  17. taaa tacy chętni co pytają to zawsze mało dają okazji szukają standardowo A na ile swoja padaczke cenisz na ten moment?
  18. sprzedaj teraz jak jest klient i chce dawać dobrą kase
  19. co tam słychać w wielkim swiecie? co kvrwa gazet nie czytasz?!czarny chinski murzyn Rafalekx tuneli nie chce kopac na juro 2012 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2:
  20. co tam słychać w wielkim swiecie?
  21. nie chodził normalnie? :polew: Elo
  22. ja mam clariona dxz588rusb i łapie raczej wszystko bez tego separatora ale tak czy inaczej zastanawiałem sie nad jego kupnem może w tunelach by nie zrywało
  23. więc identyczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.