Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B6 AVB] problem z temperatura
w b6 nie ma takich kodów klimatronika jak w b5 aha nie wiedziałem więc VAGiem trzeba sprawdzić dla pewności.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pomyślał pewnie "to paput - szuka zawiechy i gleby trzeba spitalac bo zabierze" no i uciekał jeden hu zawiecha czy gleba [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 09:59_________________________________________________tyle że jachał za mną i mnie gonił[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 09:59_________________________________________________i armisteada wczoraj pod Tesco też widziałem wiem że zawiecha i gleba to ... a nie będe sie tłumaczył Zrozumiałem że to Ty go goniłes a nie on Ciebie. ech Ci informatycy echhh Ciiii .... nawet nie wiadomo jak do Ciebie mówić :polew: mało wiesz o mnie coś tam już wiem przez ten czas co jestem na forum ciężko Cie nie poznac Jedno co to nie moge sie dokopać na którym rowie pracujesz
-
[B6 AVB] problem z temperatura
obstawiam jednak termostat który sie zaciął w pozycji otwartej. a na klimatroniku jaką temp Ci pokazuje?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pomyślał pewnie "to paput - szuka zawiechy i gleby trzeba spitalac bo zabierze" no i uciekał jeden hu zawiecha czy gleba [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 09:59_________________________________________________tyle że jachał za mną i mnie gonił[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 09:59_________________________________________________i armisteada wczoraj pod Tesco też widziałem wiem że zawiecha i gleba to ... a nie będe sie tłumaczył Zrozumiałem że to Ty go goniłes a nie on Ciebie. ech Ci informatycy echhh Ciiii .... nawet nie wiadomo jak do Ciebie mówić :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pomyślał pewnie "to paput - szuka zawiechy i gleby trzeba spitalac bo zabierze" no i uciekał jeden hu zawiecha czy gleba [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 09:59_________________________________________________tyle że jachał za mną i mnie gonił[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 09:59_________________________________________________i armisteada wczoraj pod Tesco też widziałem wiem że zawiecha i gleba to ... a nie będe sie tłumaczył Zrozumiałem że to Ty go goniłes a nie on Ciebie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pomyślał pewnie "to paput - szuka zawiechy i gleby trzeba spitalac bo zabierze" no i uciekał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
fakt że raz szedłem na czołowe z wysepką... i hamowanie prawie do zera ale to nie moje wina że z przeciwka pojawiły się samochody a przed tirem niespodziewanie pojawił się Outlander Gdyby nie on to bym się wyrobił Przyznam się szczerze że troszkę się wtedy wystraszyłem... byłem praktycznie na wysokości ciągnika siodłowego a raczej jego tylnej osi (czyli trochę więcej jak połowa całego zestawu) gdy okazało się że przed nim jedzie Outlander który dojeżdżał do wysepki... szybka analiza: między tira a Outlandera nie wejdę... po lewej stronie wysepki samochody, za tirem samochody, które już wyprzedziłem, na liczniku? 150... Dobrze że koleś z "sejczenta" po lewej stronie wysepki nie wystraszył się na tyle żeby ostro hamować, bo dzięki temu udało mi się jeszcze między nim a autem jadącym za nim ominąć wysepkę z lewej strony, bo z prawej nie było szans wyhamować do zera też nie było szans niestety za wysepką pojawił się kolejny problem... samochód skręcający w lewo jadący z przeciwnego kierunku trzeba było się ratować i wciskać za tira uff udało się koleś za tirem wyhamował Były inne grzechy, ale mniej niepokojące, co nie znaczy że normalne. Wszystko powyżej to bajka zmyślona przeze mnie, a raczej to był sen, ja jeżdżę przepisowo nigdy nie łamię przepisów (do wiadomości służb mundurowych) hahha :polew: z ostatnim zdaniem to pojechałes No bywa ostro czasami ale jaka pootem adrenalina :gwizdanie: Ja jak kiedyś jechałem tylko było to jakoś tak bezmyślnie bo znam tę drogę. Na odcinku miedzy Kurowem a Końskowolą. Jechaliśmy grubka samochodów. Chciałem wyprzedzać a gość przedemna wpadł na ten sam pomysł. Zamiast się ruszyc to on sobie wyprzedzał na spokojnie. On zjechał a ja już nie zdążyłem bo przed nosem z za wzniesienia pojawiła mi sie na czołowo ciężarówka, a przed nią jeszcze osobówka Nie było szansy się mieścić więc szybka decyzja i na wpół (na ABS) zblokowanych kołach uciekłem na pobocze. Podłoga przypiepszyłem kilka razy o ziemie ale nic więcej sie nie stało Dobrze że ten gość którego miałem na czołówce nie zaczął uciekać na pobocze bo byłby dzwon Ale bluzgów poleciało na CB wtedy ;( Ale fart tez że stało sie to w jedynym miejscu gdzie jest troszke szersze pobocze bo byłby rów :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do stracenia prawka jeszcze 24 punkty mi zostały a nie jest łatwo całe 24 złapać za jednym podejściem Nic chciałem trochę przeczyścić klekocika i kręciłem go do 4,5 A że trafił się koleś do zabawy to sobie tak lecieliśmy jeden za drugim na 4ce AFN idzie 180 znaczy przy 180 odcina je Licznikowych... hehhe no to super. ja swojego nie czyszcze bo powyżej 120 niemam czym jechac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A co znowu Rafałku wymodziłeś??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tzn? wybierasz sie do LBN?
-
F1, Rajdy i Motorsport
A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... Dokladnie. Chce sie go ogladac lepszy hamilton niż ten mosiek vetel
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dziś znów odwiedzalem Richmond przelotem... plany idą pełna para blok 245 m. 8 gdzie ma być w końcu ten IC? na dole przed chłodnicami z przodu auta... a gdzie myślałeś?! :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
to jest akurat dobry argument dlatego poza oryginalnym radiem na które prawie nikt sie nie skusi niema sensu wrzucać 2DIN chyba że miało by zdejmowany panel żeby nie wyglądało zachecająco dla złodzieja.
-
[B5 ADP] Wkurzający dźwięk z licznika.
a nie było czegoś takiego co sie ustawiało i przypominało terkotaniem o przekroczeniu prędkości jaką sie ustawi? Wydaje mi sie kiedyś tu o czyms takim czytałem.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nooo przydało by się
-
F1, Rajdy i Motorsport
niestety znów wygrał ten pajac z RedBulla Liczylem na to że jednak Alonso go wyprzedzi ;(
-
[ALL] Dziwne uszkodzenia lakieru na klapie bagażnika
tez dobre rozwiązanie. Tylko lepiej było by kupic gdzies gfdzie mozesz podjechać osobiście przyierzyć i zobaczyc czy sie nie różni. podstawową sprawą jest kod lakieru ale powinno się udać :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wygląda BOMBA
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co do zlotu jestem jak najbardziej za. Jednak 4-5 dla mnie odpada. Może nastepny weekend
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
programy do kompresji pisalem na studiach jakies prawie 20 lat temu wiec pare rzeczy zapomnialem ale mniejsza o to... ale czy ja gdzies napisałem że to nie jest stratna kompresja? Jest taka i tyle. Masz sporo racji ja wytknąłem Ci poprostu bląd. Ja to pisałem jakies 2 lata temu wiec tez troche pamiętam. Ale jak tez było zauwazone szkoda robić OT bo ie tego dotyczy temat. pozdrawiam
-
F1, Rajdy i Motorsport
Już jest ale bez renault to było do przewidzenia. Pietrov robi postepy ale jeszcze nie ta klasa żeby na tym torze cos wywalczyć a Heidfeld tez jest cienki i nosi dupe wyżej niz głowe takie życie
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
wyluzuj kolego Wywiązała sie dyskusja na temat jakości i kompesji wiec sie wypowiedziałem Ale jesli chodzi o sama emulacje to jednak ma jakies tam znaczenie. Ja np uzywam niefakrycznego radia Clariona i z MP3 korzystam na co dzień bo do samochodu nie ma potrzeby audiofilskiej instalacji jak to nie którzy robia ale mają do tego prawo. Tyle ode mnie w tym temacie
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
poczytaj o tym kodeku i wtedy pisz o takich rzeczach :gwizdanie: zamiast blyszczec niewiedza poczytaj lepiej o transformatach kosinusowych Temat metod kompresji najlepiej zaczac zglebiac od metody statycznej Huffmana (poczytasz... zablyszczysz...) Waznym podzialem metod kompresji jest kryterium stratnosci a takie sa transformaty kosinusowe (wykorzystywane w jpegach, mp3, mpeg/dvd/BR i cholera wie w czym jeszcze...) Pozdrawiam, Przemek dobrze że Ty błyszczysz niewiedzą. Skoro jesteś taki wykwalifikowany w tym temacie to czemu piszesz takie idiotyczne rzeczy jak wyżej które zacytowałem. o tych transformatach kosinusowych to błysłes chyba dzięki wikipedii Ja na zajeciach z obróbki dźwięku korzystałem z transformat fourierowskich co jest wiele szybsze. Ale to nie o to biega. Jak chcesz sie przemądrzać to najpierw sie naucz czegoś
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
poczytaj o tym kodeku i wtedy pisz o takich rzeczach :gwizdanie: otóż to :gwizdanie: format porównywalny do audio CD to wav i flac, żadne Mp3 :gwizdanie: po pierwsze pakowanie np RARem powoduje że rozpakowując dostajesz to samo czyli jest ono odwracalne. Tam sa odpowiednie procedury które zmniejszają objetość. Natomiast kompresja MP3 polega na tym że sa obcinane pewne częstotliwości na podstawie transformaty fourierowskiej które ludzkie ucho nie jest w stanie wyłapać. przynajmniej nie przeciętnego człowieka. Pozatym bitrate jest okraiwane i jeszcze pare ciekawostek i stąd jest zmniejszenie objetości pliku powiedzmy 25MB w WAV do 4MB w MP3. MP3 nie jesteś w stanie odtworzyć do pierotnej postaci gdyz te pewne częstotliwości zostały bezpowrotnie utracone. Niby nowe odtwarzacze itp mają jakies tam funkcje które staraja się odtworzyć te wysokie częstotliwości ale to jest na zasadzie predykcji (przewidywania) a nie jest to rzeczywisty dźwięk który był nagrany w studiu. Mam nadzieję że pokrótce wyjaśniłem na czym polega fenomen MP3 bardziej zaciętych zapraszam do lektury gdyz wykładów nie prowadzę
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
widać ze mie bardzo wiesz co to format mp3 skoro twierdzisz że poczytaj o tym kodeku i wtedy pisz o takich rzeczach :gwizdanie: