Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. usiądź na miejscu kierowcy i sie akurat wyrówna a tak poważnie kupowałeś komplet zawieszenia czy sztukowałes? Bo może nie taki amor albo spręzyna włożone. Pozatym ile czasu masz to na samochodzie?
  2. i jaki kupiłes? pochwal sie
  3. z opisu faktycznie fajne ale cholernie drogie to ustrojstwo ;(
  4. to się odezwij czy ogarnięte będzie
  5. jak niema miernika to jaka kolwiek żaróweczka z 2 kabelkami, jeden do blachy gdzieś dotkąć a drugim sprawdzać kiedy jest prąd na jakim kablu. Najłatwiej będzie.
  6. :notworthy: :notworthy: Mam tylko pytanie techniczne: browarek ma być w puszce czy może być w butelce? :cool1: :decayed: :decayed: :decayed: zimny :beer1:
  7. wejdź do wątku waszych lokalnych spotów i na pewno ktoś za piwo Ci to ogarnie i będziesz szczęśliwy jeśli faktycznie sie nie czujesz na siłach. Nie mniej jednak filozofi niema w tym i jesli będziesz robił dokładnie jak koledzy podpowiadają to nic sie nie stanie.
  8. ale w czym masz problem? przeczytaj uważnie czego dotyczy pytanie autora a nie uszczęśliwiaj kogos jeśli nie wnosi nic do pytania. Może tył mu nie będzie potrzebny w ogóle. Kolega chce włączyć żeby działało więc pomóż mu to uczynić a nie czepiłes sie tej przejściówki
  9. pewnie niech sie darmozjady same utrzymują. Mają tace i inne ciekawe przychody więc po co jeszcze doinwestowywać z państwa?
  10. jak dostanie prąd to i bez anteny sie odpalitylko stacji nie złapiesz chyba że masz gdzies blisko nadajnik najlepiej zrób foto kostki w samochodzie i radia z tyłu.
  11. dajcie se buzi a nie robicie podchody jak dzieci w przedszkolu
  12. bijta sie będzie mieso Lece po garnki
  13. kto Cię tego nauczył? Twoi najlepsi koledzy z osiedla (średnia wieku 5-15 lat?) oni bawią się w słoneczko
  14. czy to nie miło patrzeć jak ludzie się kochają i rozumieją?
  15. ale szło by to załatwić i profesjonalnie i po kosztach. Robi sie dajmy na to w 5 ASO na polskę lakiernie. Szkoli ludzi i pozostałe ASO wysyłaja do nich zamiast do pana zdzisia i jest profi i klient zadowolony.
  16. i jak w tej chwili patrzeć na osoby które głośno i wyraźnie krzycza że naprawy tylko w ASO bo pewnie. Kupa nie pewnie. ASO to co najwyżej części kupic i uciekać w podskokach.
  17. Można się przekręcić normalnie usłyszawszy taka wiadomość a widząc to popaść w jednej chwili w obłęd. Przecierz no co zrobione jest z tym samochodem to woła o pomstę do nieba ;(
  18. WD40 jest dobre jako penetrator ale do smarowania sa lepsze rzeczy. Np wazelina techniczna albo smar miedziowy lub grafitowy :gwizdanie:
  19. podejrzewam że to jak we wszystkich samochodach. Trzeba by znaleść używaną poduche i pas pirotechniczny u jakiegos handlarza i wymienić.
  20. W automatach się wymienia olej (nie wiem co ile, nie mam) i jak piszesz że ma 320tys km i żadnej wzmianki o wymianie to na 100% musisz wymienić ten olej i mierzenie lepkości niema sensu. Zastanawiać sie czy wymienić i bawić w lepkości możesz sie przy manualu bo tam producent w ogóle nie uwzględnia wymian(tylko przy naprawie)
  21. Ja robiłem i polecam w Lublinie na ul. Wyzwolenia 130. Chwalą ich w róznych miejscach i nawet jak sie gada z gościem to równy facet i wie co robi. Mi robili to przodu nie dotykali. Aby zdjęli osłone paska rozrządu a reszta to juz od góry jest dostep do pompy. Jest jeszcze profi zakład DieselTechnika na ul. Magnoliowej 8 nie daleko Olimpu ale oni mi powiedzieli sporo drożej i chcieli żeby im pompe przynieść. Bo oni sie zajmuja własnie pompami wtryskami itp. A tam gdzie ja byłem to zostawiam samochód, na drugi odbieram sprawny i tyle Zawsze możesz podjechac i zapytac albo zadzwonic do nich i będziesz miał jasność. przód to trzeba ściągać jak się wymienia cały rozrząd bo pomę wody nie wykręcisz inaczej. Ale słyszałem tez o takich magikach którzy cały rozrząd wymieniali bez zdejmowania przodu ale to wyjątki
  22. hmm głupia sprawa. że nie chciał zapalić to nie pógł przeskoczyć ząbek tylko dość dużo. Wydaje mi sie że oni coś skopali i nie bardzo wiedzieli co. Gdzie byłeś na te naprawe ? Jeśli będziesz chciał uszczelniać pompe to Ci moge pewnych ludzi polecić, nie są najtańsi ale robią ok. Ja zostawiłem samochód i na drugi dzień miałem zrobione. Tzn oni wymontowali, zrobili pompe z ustawieniem wszystkich wartości na pompie itp oraz założyli pompe i ustawili wsio, kat itp. Za uszczelnienie wzieli 350zł + 150zł demontaż i montaż z ustawieniami. Ale jest druga sprawa bo jesli masz podciety pasek to trzeba go będzie wymienić i zobaczyć co spowodowało jego ścięcie i ustarkę zniwelować. Wygląda że kase co miałeś do rogalottiego możesz włożyć w przygotowanie go do procesu,
  23. szczerze powiedziawszy to dziwne zachowanie ale tez mi sie coś takiego zdarzyło ale to może ze 2 razy. i nie wiem czym to spowodowane było
  24. może ta pani od stłuczki tez jej wpadłes w oko i zmieniła zdanie na Twój temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.