Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AHU] Nierówno stoi po wymianie zawiechy
usiądź na miejscu kierowcy i sie akurat wyrówna a tak poważnie kupowałeś komplet zawieszenia czy sztukowałes? Bo może nie taki amor albo spręzyna włożone. Pozatym ile czasu masz to na samochodzie?
-
Jaki laptop na komunię?
i jaki kupiłes? pochwal sie
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
z opisu faktycznie fajne ale cholernie drogie to ustrojstwo ;(
-
[ALL B5] Niedziałające Radio
to się odezwij czy ogarnięte będzie
-
[ALL B5] Niedziałające Radio
jak niema miernika to jaka kolwiek żaróweczka z 2 kabelkami, jeden do blachy gdzieś dotkąć a drugim sprawdzać kiedy jest prąd na jakim kablu. Najłatwiej będzie.
-
[ALL B5] Skrzypiący pedał sprzegła
:notworthy: :notworthy: Mam tylko pytanie techniczne: browarek ma być w puszce czy może być w butelce? :cool1: :decayed: :decayed: :decayed: zimny :beer1:
-
[ALL B5] Niedziałające Radio
wejdź do wątku waszych lokalnych spotów i na pewno ktoś za piwo Ci to ogarnie i będziesz szczęśliwy jeśli faktycznie sie nie czujesz na siłach. Nie mniej jednak filozofi niema w tym i jesli będziesz robił dokładnie jak koledzy podpowiadają to nic sie nie stanie.
-
[B5 ALL] Radio nie działa po podłączeniu.
ale w czym masz problem? przeczytaj uważnie czego dotyczy pytanie autora a nie uszczęśliwiaj kogos jeśli nie wnosi nic do pytania. Może tył mu nie będzie potrzebny w ogóle. Kolega chce włączyć żeby działało więc pomóż mu to uczynić a nie czepiłes sie tej przejściówki
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
pewnie niech sie darmozjady same utrzymują. Mają tace i inne ciekawe przychody więc po co jeszcze doinwestowywać z państwa?
-
[ALL B5] Niedziałające Radio
jak dostanie prąd to i bez anteny sie odpalitylko stacji nie złapiesz chyba że masz gdzies blisko nadajnik najlepiej zrób foto kostki w samochodzie i radia z tyłu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dajcie se buzi a nie robicie podchody jak dzieci w przedszkolu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bijta sie będzie mieso Lece po garnki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kto Cię tego nauczył? Twoi najlepsi koledzy z osiedla (średnia wieku 5-15 lat?) oni bawią się w słoneczko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czy to nie miło patrzeć jak ludzie się kochają i rozumieją?
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
ale szło by to załatwić i profesjonalnie i po kosztach. Robi sie dajmy na to w 5 ASO na polskę lakiernie. Szkoli ludzi i pozostałe ASO wysyłaja do nich zamiast do pana zdzisia i jest profi i klient zadowolony.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
i jak w tej chwili patrzeć na osoby które głośno i wyraźnie krzycza że naprawy tylko w ASO bo pewnie. Kupa nie pewnie. ASO to co najwyżej części kupic i uciekać w podskokach.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Można się przekręcić normalnie usłyszawszy taka wiadomość a widząc to popaść w jednej chwili w obłęd. Przecierz no co zrobione jest z tym samochodem to woła o pomstę do nieba ;(
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
ktoś ten rząd w końcu wybrał
-
[ALL B5] Skrzypiący pedał sprzegła
WD40 jest dobre jako penetrator ale do smarowania sa lepsze rzeczy. Np wazelina techniczna albo smar miedziowy lub grafitowy :gwizdanie:
-
[ALL] Auto po malej kolizji, naprawa/wymiana pasów i airbag'u...prosze o pomoc/opinie
podejrzewam że to jak we wszystkich samochodach. Trzeba by znaleść używaną poduche i pas pirotechniczny u jakiegos handlarza i wymienić.
-
[ALL] Jak i gdzie sprawdzić lepkość oleju w skrzyni biegów
W automatach się wymienia olej (nie wiem co ile, nie mam) i jak piszesz że ma 320tys km i żadnej wzmianki o wymianie to na 100% musisz wymienić ten olej i mierzenie lepkości niema sensu. Zastanawiać sie czy wymienić i bawić w lepkości możesz sie przy manualu bo tam producent w ogóle nie uwzględnia wymian(tylko przy naprawie)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja robiłem i polecam w Lublinie na ul. Wyzwolenia 130. Chwalą ich w róznych miejscach i nawet jak sie gada z gościem to równy facet i wie co robi. Mi robili to przodu nie dotykali. Aby zdjęli osłone paska rozrządu a reszta to juz od góry jest dostep do pompy. Jest jeszcze profi zakład DieselTechnika na ul. Magnoliowej 8 nie daleko Olimpu ale oni mi powiedzieli sporo drożej i chcieli żeby im pompe przynieść. Bo oni sie zajmuja własnie pompami wtryskami itp. A tam gdzie ja byłem to zostawiam samochód, na drugi odbieram sprawny i tyle Zawsze możesz podjechac i zapytac albo zadzwonic do nich i będziesz miał jasność. przód to trzeba ściągać jak się wymienia cały rozrząd bo pomę wody nie wykręcisz inaczej. Ale słyszałem tez o takich magikach którzy cały rozrząd wymieniali bez zdejmowania przodu ale to wyjątki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hmm głupia sprawa. że nie chciał zapalić to nie pógł przeskoczyć ząbek tylko dość dużo. Wydaje mi sie że oni coś skopali i nie bardzo wiedzieli co. Gdzie byłeś na te naprawe ? Jeśli będziesz chciał uszczelniać pompe to Ci moge pewnych ludzi polecić, nie są najtańsi ale robią ok. Ja zostawiłem samochód i na drugi dzień miałem zrobione. Tzn oni wymontowali, zrobili pompe z ustawieniem wszystkich wartości na pompie itp oraz założyli pompe i ustawili wsio, kat itp. Za uszczelnienie wzieli 350zł + 150zł demontaż i montaż z ustawieniami. Ale jest druga sprawa bo jesli masz podciety pasek to trzeba go będzie wymienić i zobaczyć co spowodowało jego ścięcie i ustarkę zniwelować. Wygląda że kase co miałeś do rogalottiego możesz włożyć w przygotowanie go do procesu,
-
[B5 AFN] Spadek mocy w jeździe pod górę
szczerze powiedziawszy to dziwne zachowanie ale tez mi sie coś takiego zdarzyło ale to może ze 2 razy. i nie wiem czym to spowodowane było
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może ta pani od stłuczki tez jej wpadłes w oko i zmieniła zdanie na Twój temat