Treść opublikowana przez pastaldo
-
Jaki laptop na komunię?
nie chodzi o to by sie licytować więc ja wypowiedziałem sie na temat i tyle odemnie. Nie jestem dzieckiem testów z gazet tylko troche sprzetu składałem więc opieram wiedze raczej na praktyce. Co do HP to złego słowa powiedzieć nie mogę. Zawsze wykonanie porządne. Widocznie miałes pecha. Może te AMD nie sa demonami ale do normalnej zabawy dla dzieciaka jak najbardziej sie nada. Nikt tu nie będzie archiwizował i przetważał dużych ilości danych. Na takim HP na pewno pogra nawet w niektóre nowe mniej wymagające gry ale mysląłem że gry odsuwamy na bok skoro dzieciak ma konsolę do grania co do unikania wyżej wymienionych serii procków sie zgadzam i co do wyboru Core 2 Duo jak najbardziej się skłaniam bo swietna seria procków ale co do AMD Athlon X3 nie zgodze sie bo sa całkiem udana konsktukcja. Co do dysku warto szukac czegoś z prędkościa 7200 i styknie bez żadnych czarów i pojemność ile sie da. RAMu min 2GB.
-
Jaki laptop na komunię?
Nie wiem, ja mam latitude Della ze zintegrowaną grafiką i win7, nie zaobserwowałem żadnego cięcia się animacji. Myślę, że w tym budżecie szukanie na siłę laptopa z kartą dedykowaną, która i tak będzie niewiele lepsza od zintegrowanej nie ma sensu. Pozostałe komponenty będą słabsze bo za grafikę trzeba zapłacić i taki laptop szybciej będzie jak to piszecie, do muzeum chyba, że kupi się wypasione ustrojstwo typu składać czy jakiś krzak, który jakościowo jest tak podły, że faktycznie ma szanse pochodzić rok- do końca gwarancji. a jaka zintegrowana karta tam siedzi bo to tez ma znaczenie. Nie upierałbym sie nad oddzielna karta a pisze tylko dlatego że takla zontegrowana kradnie ram. Wtedy ze zintegrowaną kartą żeby było wszystko ok trzeba szukac czegoś co ma conajmniej 3GB ramu żeby 1GB można oddać karcie. No ja widziałem cięcie szczególnie jak jeszcze się włączyło flasha w przeglądarce w której było otwarte kilka zakładek a w lapku 2GB pamięci ram. np http://allegro.pl/laptop-hp-probook-4525s-p340-3gb-320gb-530v-bt-alu-i1611943195.html albo http://allegro.pl/laptop-hp-probook-4525s-p820-4gb-320gb-530v-bt-i1613733592.html to na AMD ale naprawde fajnie będzie chodziło.
-
Jaki laptop na komunię?
lepiej jednak niech odpuści zintegrowane karty. Jesli ma na czym grac to tak czy inaczej jakąś słaba grafike ale niech ma oddzielną. Na tych zintegrowanych np animacje itp z win7 lubią sie przyciąć. Widziałem nie raz coś takiego. Nie ma nic gorszego jak grafa zintegrowana jeszcze taka bez własnej pamieci. Jesli kupuje kompa to niech to pochodzi troche a nie bedzie sie cieszył do rocznicy komuni.
-
Jaki laptop na komunię?
jak już ugryzłes ten problem to jest jeszcze jeden króczek na który się większość łapie. Nie kupuj z procesorem z serii "dual core" jesli się zdecydujesz na Intela bo od dalej wymienionych sa duuużo słabsze. Tylko i wyłacznie "core 2 duo" lub "core 2 quad" no albo s seri i3, i5,i7 ale to nie ta półka cenowa. Do tego jak najwięcej RAMu i karta graficzna pod żadnym pozorem zintegrowana tylko oddzielna z własna pamięcią. Reszta to praktycznie kosmetyka.
-
Jaki laptop na komunię?
jeśłi chodzi o gry to taniej i wydajniej będzie złożyć PC. Co do lapków te wymienione wyżej przez Ciebie powinny oragnąć problem.
-
[ALL] Jak zrobić mostek w Tym wzmacniaczu ?
oczywiście sygnał z radia podajesz na wzmacniacz na te chincze?
-
Spoty Puławskie
ale jak chcesz włożyć deske z anglika do Eu?
-
Spoty Puławskie
drugie tyle weźmie na częsciach, wiem co mówie w takim razie czemu magik sprzedaje całe auto za psie pieniądze skoro tyle może zarobic na częściach?
-
Spoty Puławskie
co nie tak paput?
-
[ALL] Jak zrobić mostek w Tym wzmacniaczu ?
:doh1: tak a żeby sprawdzić wzmak to podłacz jakiś głośnik pod kazdy z kanałów osobno bez żadnych mostków według oznaczeń na wzmacniaczu. Jak sprawdzisz i każdy kanał będzie dzialał osobno to wtedy będziemy dalej gadać o mostkowaniu.
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
takie rzeczy to tylko w erze W rzeczywistości jest tak że możesz kupic fajna zadbaną furke i będzie sie co chwile coś sypać a może być tak że kupisz łocha i nie będziesz dokładał latami. Dlatego różnie bywa
-
[ALL] Włączające się przeciwmgłowe razem z długimi światłami
Jadąc słabo oswietloną drogą uzywam długich swiateł + swiateł przeciwmgłowych dla poprawy widocznosci , ale gdy ktoś jedzie z przeciwka trzeba wyłączyć długie światła i przeciwmgielne żeby nie oslepiać innych uczestników drogi .Chciałem połączyć swiatła, żeby za kazdym razem nie klikać w przeciwmgielne. A ty jesteś w stanie pomóc czy tylko nabijasz posty ? nie bawi mnie nabijanie postów. Nie jestem z ery naszej klasy gdzie dzieci walcza żeby mieć w ch.. znajomych. Zapytałem po co coś takiego bo ja nie widziałem realnej potrzeby takiego rozwiązania. U siebie nie mam przeciwmgłowych ale jak jeździłem innymi samochodami i kiedyś z ciekawości właczałem z długimi halo ale nie widziałem realnej poprawy widoczności. A do rzeczy szło by to wymodzic na przekaźnikach. Jak znajde troche wolnego czasu to pomysle nad tym i postaram sie coś rozrysowac
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
no może i fakt zapomniałem że w polifcie jest AVG ale tak czy inaczej ten sam motor. W poliftach było coś na PD ? Nie wiedziałem. Myślałem że dopiero w B6.
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
chyba odpowiedź jest jasna AFN
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
ja obserwuje ten wątek więc jak będzie gotowe i założone to zrób galerie jak to wyszło [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:57_________________________________________________PS tylko na tych miejscach co mówiliśmy zrobił bym na tej białej skórce takie przeszycia czarna nicią jak na zdjęciu wyżej które pokazywałes
-
[ALL] Włączające się przeciwmgłowe razem z długimi światłami
ale po co Ci przeciwmgielne z długimi ? Tylko po to żeby było ?
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
to ja bym to jechał białą skóra z czarnymi szwami i będzie git Przynajmniej na mój gust a ostateczna decyzja nalezy do Ciebie bo Tobie ma się podobać i Ty będziesz jeździł tym autem
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
U nie jak wymieniałem łożysko z tyłu to tez wyjałem czujnik zeby tak wyczyscić wszystko. Po założeniu tarczy docisnąłem do oporu, tarcza obcierała więc minimalnie wysruszyłem wyciągając byle nie obcierało i śmiga żadnych byków. Kto by tam rozbierał żeby wciskać jakies szczelinomierze. Fakt jak zrobisz na szczelinomierz źle nie będzie ale jak to mówia jak nie widac różnicy to po co przepłacac
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
aaaa no to juz czaje Ja bym je również zrobił białą skórką tak jak niżej jesli coś takiego Cię użądza tzn rozumie że u Ciebie reszta dołu tez będzie biała skóra Powinno pasowac.
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
jeśli o to biega to góra do dekora czarna a dół od dekora taki jak dół deski będzie. Myśle że więcej niema co kombinować żeby nie przesadzić.
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no to Chyba szarpnie Cię po kieszeni ta ekstrawagancja co nie ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Są ludzie i parapety ;(
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
Jak już się pozołujemy na fizykę to pole elektrostatyczne nie elektromagnetyczne. pozatym wsio się zgadza. trzeba kupić, założyc i będzie jasne czy rozwiąże problem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aaaa no to juz jasne dlaczego nie widziałem przy diamentowej To ja sobie tam podjade kiedyś i zobacze jak to wygląda
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
coś poszło do przodu w projekcie?