Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spoty Puławskie
dobre[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:39_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-anglik-po-lifcie-caly-C18678532.htmlbrać gdyby nie to że mam tyle aut na podwórku to może bym łyknął i po co? Dla samych lamp? zwykłe 1,8 to nawet na cześci mi sie nie przyda
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no własnie chyba niema bo nic nie widziałem. Podziel sie w którym dokłanie miejscu to obczaje sobie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na diamentowej kierunek Bychawa ostatnio często jeżdze diamentową i nie wiedziałe i nie widziałem nigdzie żadnych oznaczeń
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Co do śrub to ostatnio przeżyłem szok. Wyjmując turbo i wydech postanowiłem kupić nowe śruby. Byłem w dwóch sklepach i nie mieli a nie było blisko ASO. Więc pojechałem do zakładu który zajmuje się profesjonalnie układami wydechowymi żeby mi sprzedali takie śruby. Stwierdziłem powinni mieć. Facet poszedł i mi przyniusł jakies na pierwszy rzut oka zwykłe śruby. Pytam się czy na takie śruby oni wydechy skręcają. On do mnie że tak. Więc pytam ile do zapłaty a gość do mnie mówi że dostaje je gratis bo nie wiedziałby jak je liczyc bo to zwykłe śruby po 8zł/kg Wziąłem śruby w ręke i szybko sie oddaliłem żeby sie nie zaśmiac gościowi w twarz
-
[B5 AFN] Pojemność układu chłodzenia
napisałes o 60*C przy takiej temp termostat się nie otwiera. Wg tego co na nim jest napisane około 87*C potrezba by się otworzył. Żeby mieć pewność że zleciał cały płyn trzeba odkręcic termostat. W bloku silnika troche tego płynu się mieści
-
Spoty Puławskie
własnie o tę białą pierdułke mi chodziło :gwizdanie: Oddasz za browarek? Będę jechał przez LPU w piątek za tydzień
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
znawca był No w sumie masz racje że trzeba by popytac na CB za źrudełkiem szczególnie że tu w lublinie nie daleko za wschodnią granice
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Niestety moje źródło jest małe i wystarcza go tylko dla mnie w sumie
-
Spoty Puławskie
co znaczy hujnia? nie chcesz wiedzieć chyba mam rurkę taką jaką chciałeś z takim białym króćcem na końcu zrobisz jakies foto tego żeby miec pewność?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
podziel sie dojściami
-
Spoty Puławskie
co znaczy hujnia? nie chcesz wiedzieć
-
[ALL B5] Czy są równice w drzwiach przedlift i po małym lifcie 97 poza dolnymi listwami?
wiem na pewno że od 99r po drugim lifcie klamka prawa jest inna bez kluczyka a po pierwszym lifcie wygląda z wierzchu podobnie ale nie wiem czy niema jakichs niuansów i szczególnie czy moge przełożyć swoją listwe dolna plastikową do takich z roku 96. Jesli niema mocowań to czy np takim klejem do szyb można przykleić i nie będą sie różnic? [mod] Przecież w drzwiach po II lifcie masz zupełnie inne wyciecie pod klamkę :gwizdanie:[/mod]
-
[ALL B5] Czy są równice w drzwiach przedlift i po małym lifcie 97 poza dolnymi listwami?
Jak w temacie i czy można np do drzwi z przed liftu 96r przykleić jakoś te listwy dolne do 97r? Bo szukam drzwi w odpowiednim kolorze i brak w tym kolorze z tych lat a młodsze są.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
życie... rafalekx zycie zna i te czarne smierdzace tunele :gwizdanie: :polew: "czarne śmierdzące tunele" może nie tylko w robocie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A wiec ie że jest podział na 3 rodzaje kobiet? jedno, dwu i trzy workowe 1 workowe - jej na głowe i jedziemy 2 workowe - jej i sobie na głowe i jedziemy 3 workowe - worek na głowe jej, sobie i psu żeby sie nie zrzygał :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
znałem "frieeends, leeeesby frieeeends" (przerubka wszyscy wiedzą czego) ale nie bardzo wiem jak tu przerobic na chłopaczków- DIRT 3
z tymi wahaczami to dowaliłes :polew: Ale ogólnie coś jest na rzeczy- DIRT 3
mam to samo :kox: I będzie- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
W takim razie jest wszystko ok. Zanim turbina napompuje to jest bąk a aby turbo napełni układ to przestaje. Lej i ciesz sie jazdą- [B5 AFN] Pojemność układu chłodzenia
róznie bywa bym powiedział. Jedni piszą więcej inni mniej. A wszystko jest opisane w tym wątku : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0- [B5 AFN] Problem z automatyczna skrzynia biegów
Takie OT to sobie możesz myślę darować :gwizdanie: Jako zwolennik automatu też mogę powiedzieć np. że mam gdzieś machanie co rusz prawą ręką jak małpa, dopasowując jednocześnie kawał azbestu do kawała stali żeby padaczkę jako tako ruszyć z miejsca Te biegi i tak wrzucasz na głupa i schematycznie po kolei, tylko raz wyżej i wydaje ci się że sportowo jedziesz, a raz niżej żeby spalać mniej, więc niech lepiej zrobi to automat i z dyńki :polew: to ci sie udało :polew: Już sobie daruje dyskusje na ten temat EOT PS. Zwolennicy automatów pomóżcie koledze rozwiązać problem- [B5 AFN] Problem z automatyczna skrzynia biegów
Sory za OT ale jazda z automatem to jazda dla kaleki który niema ręki by wajchowac. Tym bardziej przy takim silniku To odbiera całą przyjemność z jazdy. Tak wiadomo że wszystko jest zależne odemnie i jade jak mi pasuje. Ludzie teraz by chcieli żeby automat za nich poszedł sie wys..ać żeby sie nie przemęczyć- [B5 AFN] Pojemność układu chłodzenia
a jak spuszczałes to odkręcałes termostat? Bo tam po spuszczeniu i później odkręceniu termostatu jeszcze troche zlatuje.- [ALL] Jak zrobić mostek w Tym wzmacniaczu ?
a co masz w skrzyni jak nie głośnik Kolega Ci narysował najprościej jak sie dało i tak masz podłaczyć. Głośnik na rysunku potraktuj jako skrzynie. - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT