Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. tam jak jest schowek to ramka tunelu ma takie ograniczniki żeby te drzwiczki nie poleciały dalej wiec myślałem nad wycięciem ich i wtedy wpasowanie tego tak żeby było na równo i wciśnięcie powodowało by wpadnięcie całości do środka i wysunęło by się. No ale na razie tylko teoretyzuję i jak sie wezme za to to tez sie podziele efektem i spostrzeżeniami. dobrze że wyjaśniłes sam dylemat z tym czy sie zmieści. w tej chwili to już będzie formalność. Musze tylko gdzies okazyjnie dorwać uchwyt na kubek
  2. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    żeby Cie nic nie kosztował to rowerek
  3. No kolego wielki szacun Nad estetyką można popracowac ale mechanicznie pierwsza klasa Ostatnio poruszyłem ten temat na forum i miałem coś takiego wykombinować no ale mnie ubiegłeś No ale nic przetarłes drogę więc ja tez nią na pewno podaze jak kupie uchwyt :gwizdanie: Licze że jak sie wezme za działanie to w razie potrzeby pomożesz okiełznać.[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 13:04_________________________________________________choć powiem że ja zastanawiałem sie czy nie zastąpić tego front panelu od uchwytu na kupe własnie tymi drzwiczkami od schowka i wtedy wygladało by jak przedlift a po naciśnięciu by się ukazywał uchwyt Ale to się jeszcze zobaczy
  4. ale po co kombinować z ta rejestracją? przecierz na środku tam gdzie jest dobrze sie komponuje z przodem samochodu. Ze zderzakiem możesz rzeźbić itp ale rejestracji bym nie ruszał
  5. jesli tam kapie olej to różnie może być. Jak możesz to wyciąg IC i zobacz czy nie ma w nim dużo oliwy.
  6. masz racje. Nie da sie uniknąc wszystkiego byle nie zrobić sobie krzywdy.
  7. ja osobiście miałem do tej pory 3 przygody pierwsza była najbardziej inwazyjna i niszcząca (to ta z ucieczką) ale skończyło się dobrze druga mało szkodliwa ale z policją, fakt moja wina ale bez mandatu i bez punktów To to co z AC zarobiłem No i ta trzecia z kobitką Nie liczę wjazdu w tył na WOŚPie przez kolegę z klubu, chociaż tamto mnie wqrwiło wtedy, np nie mrogal? Wystraszyliśmy kamilosa solidnie biedaczek pierwszy raz na jakiegoś spota przyjechał bezduszni straszyć chłopaka ja miałem tylko raz kogoś na przednim zderzaku ale to jeszcze golfem II. Pancerny samochód I to gościowi polecial samochód do tyłu pod marketem. Obyło sie bez uszczerbków i w miłej atmosferze. Choć pare razy maaaaało brakowało żeby komuś tyłeczek pocałować :gwizdanie:
  8. ale po do Ci on ? odgrzybia sie parownik który jest schowany w tunelu za schowkiem pasarzera. Tę rurkę co woda odpływa masz koło nóg pasarzera. Tam jak się schylisz to zobaczysz. Jest nawet małe wycięcie w wykładzinie na ten wężyk. Chcesz sprawdzać jego drożność czy jak? Jesli zaaplikujesz środek na parownik to nadmiar i tak spłynie w ten wężyk i go zdezynfekuje.
  9. z tymi wtyczkami to jak w dowcipie. Postawiono przed 10 policjantami takie zabawki gdzie element o odpowiednim kształcie trzeba włożyć w odpowiedni otwór. wszyscy włożyli te elementy. wyniki badania: 3 policjantów wykazało się nie zwykłą inteligencją 7 niespotykaną siłą Pogratulować mechanikowi niespotykanej siły
  10. jaki węzyk? wiesz gdzie jest filt przeciwpyłkowy? Tam własnie jest zasysane powietrze do auta. A jak chcesz odgrzybiać to ściągasz schowek od pasarzera i dostajesz sie do parownika. Mam nadzieje że o to Ci chodzi bo tak jakoś chaotycznie napisane.
  11. Ja bym nie zapłacił, niech wzywa rzeczoznawcę, który oceni czy rzeczywiście to moja sprawka Facet, szukał frajera który by mu pomalował zderzak. Jestem pewien, że gdyby Twój kumpel zaczął sapać to by facet zmiękł. święta racja
  12. Ty to nic nie mów... Ty żeś o stopie zapomniał chociaż codziennie tamtędy jeździłeś A wytłumacz mi jaki sens jest malować zderzak dla kilku drobnych rysek Dwa lata temu wziąłem kasę z AC i nic nie robiłem... gdybym zrobił to teraz bym pewnie się wk#rwiał że znowu porysowany. Na srebrnym tego nie widać z daleka Poza tym wartość tego auta i tak już ogromna nie jest więc nawet przy sprzedaży nie będzie z czego spuszczać Te auta już mają po kilkanaście lat W sumie jak mi wjechał w tył kolega z klubu na WOŚPie 2-3 lata temu to też nic od niego nie chciałem A parę rysek zostawił... drugi raz tą droga jechałem, poza tym nie mówię tutaj o wypadku tylko o naciąganiu ludzi na kasę też byś naciągnął jakbyś miał okazję
  13. w sumie prawidłowo załatwiona sprawa. Taksiarze sa naprawde wk***iający i lepią sie gdzie sie tylko da i aby urwać pare metrów. Nie mówie że wszyscy ale spora część. Mimo wszystko dobrze że sie wiele nie podziało
  14. najlepsze jest to że to ona czuła się winna że zajmuje mi czas i że to niby ja jestem bardziej poszkodowany niż ona bo mi się tablica rej. wgniotła i ramka lekko pękła i że wydarłem się na taksówkarza przez którego to się zrobiło Ostatecznie stwierdziła że żadnego oświadczenia nie będzie pisać bo to jej nic nie da a szkód nie ma, najwyżej mąż na nią się będzie złościł no i se pojechaliśmy to chociarz trafiłes na jakąś normalną klientke nie pieniaczke a co ten taxiasz wymodził?
  15. hehhe no prawie jak w tym dowcipie :polew: mąż zobaczy pomiete 100tys - jego mina bezcenna
  16. ja nie. A orientujesz sie gdzie moze być jakiś fajny basen z karnetami w lublinie? Lub ktoś inny podrzuci? Najlepiej gdzieś południowa część lublina. Pastaldo tak jak pisał Snajper z tym mosirem ja chodzę tam mimo wszystko raz/dwa w tygodniu i bywa różnie na 19 30 12zł i mam basen, saune i jak działa to jacuzzi też ,sam basen 11zł, ludzi czasami za dużo ostatnio 6 na pasie :wallbash:ale czasami jest ok , mimo wszystko dobre jest to że karnet jak masz to musisz chodzic a tam, jak sobie chcesz to idziesz jak nie to nie, no i na karnety trzeba czekac a tak to wiesz, a czasami jest na co popatrzec (szczególnie pod wodą) fajnie wiedzieć. W takim wypadku zainteresuję się ta opcją na początek. Rozumiem że jak mówisz 11zł basen to 11zł /godzinkę? Mówisz wejścia sa o 19:30 czy o której sie przyjdzie to tam powiedzmy liczona jest godzinka? Do której wlaściwie tam jest otwarte?
  17. Przychodzi żona z zakupów i mówi do męża: - Czy wiesz jak wygląda pomięte 100 zł? - Nie. Żona wyciąga z portfela banknot 100 zł mnie go i pokazuje mężowi. Następnie znów pyta: a czy wiesz jak wygląda pomięte 200 zł? - Nie! No więc żona wyciąga banknot 200 zł i mnie go. I jeszcze tak kilka razy z coraz większą walutą... Aż w końcu pyta: a wiesz jak wygląda pomięte 60 000 zł? - Nie!!! - To idź do garażu i zobacz nasze auto!
  18. ja nie. A orientujesz sie gdzie moze być jakiś fajny basen z karnetami w lublinie? Lub ktoś inny podrzuci? Najlepiej gdzieś południowa część lublina. cienko cholernie z basenami w lublinie , ja nie chodze brejdak od czasu do czasu chodzi na mosir , ale mowi ze czasami jest tyle ludzi ze lipa , ogolnie wiekszosc basenow jest porezerwowana dla firm itp. no własnie jest lipa. trzeba troche brzucha zrzucić i poćwiczyć a basen to jedna z aktywności która najbardziej lubie nie chce mi sie po siłkach latac :gwizdanie: rowerem wokół lublina od kiedy kupiłem samochód to na rowerze siedziałem może 2 razy :polew: Choć może to by i było dobre bo zaoszczędziłbym paliwko na dojazdy do pracy 2in1
  19. ja nie. A orientujesz sie gdzie moze być jakiś fajny basen z karnetami w lublinie? Lub ktoś inny podrzuci? Najlepiej gdzieś południowa część lublina. cienko cholernie z basenami w lublinie , ja nie chodze brejdak od czasu do czasu chodzi na mosir , ale mowi ze czasami jest tyle ludzi ze lipa , ogolnie wiekszosc basenow jest porezerwowana dla firm itp. no własnie jest lipa. trzeba troche brzucha zrzucić i poćwiczyć a basen to jedna z aktywności która najbardziej lubie nie chce mi sie po siłkach latac :gwizdanie:
  20. w moim przypadku lusterko nie pomogło staneła po 800km odma puszczona bokiem a z silnika od wymiany do wymiany ubędzie połowa stalki na 12tys k. aha no to zmienia postać rzeczy. Ja tez miałem okopconą rure wydechową, zaślepiłem EGR i znikło na jakiś czas ale znów sie pojawiło sam nie wiem czym to spowodowane. Podejrzewam że jadąc w trybie awaryjnym dostaje wiecej paliwka niż powietrza, nie dopala i dlatego jest sadza bo akurat od kiedy zaczął mi czesto łapać muła to sie pojawiło.
  21. ja nie. A orientujesz sie gdzie moze być jakiś fajny basen z karnetami w lublinie? Lub ktoś inny podrzuci? Najlepiej gdzieś południowa część lublina.
  22. jeśli czyścisz to jak kolega wyżej napisał trzeba zrobic na lusterko. Ja u siebie wyczyściłem ale nie spolerowałem i mam po miesiąsu noflauty. Ale niestety nie miałem wtedy czasu zrobić tego dokładniej a samochód był potrzebny. I będe rozbierał znowu. Może tez sprawdzić czy turbina nie puszcza oleju bo wtedy będzie sie on spiekał i tez zwiększy przyleganie sadzy.
  23. ja o tym samym mówiłem ale nie skojarzyłem że tam jest jakiś pierścień bo nie wyciągałem jej od siebie z samochodu tylko widziałem z wierzchu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.