Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B6 AWX] Pęknięta rura intercoolera
a czy my mówimy o tej samej rurce? pokarz na foto co u Ciebie nie tak
-
[B6 AWX] Pęknięta rura intercoolera
poszukajcie na forum bo jakiś czas temu było opisane jak takie coś naprawić jesli pęknięcie jest małe. Przecina sie i wtawia metalowa rurke o tej samej średnicy i zaciska opadkami. Jednak zalezy jeszcze w którym miejscu dokładnie jest pęknięcie.
-
[B6 AWX] Pęknięta rura intercoolera
rure trzeba wymienić bo ciśnienie ucieka w atmosfere. Co za tym idzie żeby napompowac do odpowiedniego ciśnienia turbina musi działać wydajniej. Na krótką mete poza kopceniem nic sie nie stanie ale to trzeba naprawić. Jebnie bardziej i zostanie Ci laweta.... bez IC nie pojedziesz bo będzie świstu gwizdu i dymu. Nie wiem czy turbo tez nie dostaje po pupie. po co laweta? dojedzie ale powoli i jakby wolnossakiem :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to nie był błąd, tylko upokorzenie konkurencji, bo sedana ciezko nazwać rodzinnym samochdem, ten zaszczyt obejmuje avant jak sie chce rodzinnego dużego samochodu to kupuje sie A6 a A4 to raczej mniejszy samochodzik tak do latania i lansowania sie A pokaz mi np gdzie na rajdach itp jeżdza avanty wszędzie albo sedany albo hatchbacki o sedany też tam ciezko, z reszta rajdy sa nudne wcale nie sa nudne 1/4mili jest nudna
-
[B5 AAH] Dziwny przypadek
ja bym zrobił nastawy podstawowe VAGiem. Niech sie nauczy poprawnie ruszać silniczkami. W międzyczasie mozesz obserwować czy wszystkie działają poprawnie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to większość by paćkała chromem w folii wszystko co się da tzn lusterka, relingi itp[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 10:50_________________________________________________i jak tam Armi z tymi błotnikami sie potoczyło?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: dobra już kończe dyskusje o wyższości Świąt bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocy :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to nie był błąd, tylko upokorzenie konkurencji, bo sedana ciezko nazwać rodzinnym samochdem, ten zaszczyt obejmuje avant jak sie chce rodzinnego dużego samochodu to kupuje sie A6 a A4 to raczej mniejszy samochodzik tak do latania i lansowania sie A pokaz mi np gdzie na rajdach itp jeżdza avanty wszędzie albo sedany albo hatchbacki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie rozumiem tylko błędu koncernu że wersja RS była tylko w avancie Przecierz karawany nie muszą być tak szybkie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie chce wzniecac kolejnej burzy dlatego nie skomentuję dokładnie stwierdzenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
faktury kolego, faktury na firme kupujesz i odliczasz? ja tak robie, mam chyba jedno z nielicznych na forum A4 zarejstrowane jako ciezarowe takim to dobrze. :gwizdanie: Choć z drugiej strony nie chciał bym chyba Avanta by miec tylko taki plus
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
faktury kolego, faktury na firme kupujesz i odliczasz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja na stacji ostatnio za 40 zł zalałem ale tera już mam zbiornik do pełna, aż nawet w odpowietrznik tzn. miałem bo już ubyło ;( nieźle mają w pasatach kombi Żeby zalać do pełna to wchodzi tam 100l czyli na dzień dzisiejszy tankowanie 500zł no ja to ostatnio legal lalem za 4,66 i nawet dobra ropka na 12L 200 kmow trzasnal w tym jakies 70% trasy wiec jak na ++ chyba ok, w city pali zato jak smok gdzie masz taką tanią legalna ropke?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Solar pojechał solidnie dorabiać na mody trochę go nie będzie... Zarobi na B8 to wróci Ogólnie to spot jakiś by się przydał, a na majóVWce ma być trochę "obcych" nie tylko z lubelskiego na wode nie jezdzi mimo ze to TiDiAJ ;( no nie jeździ. mnie tez boli jak podjezdzam na stacje i zostawiam 1/5 pensji jak zaleje do pełna. ja juz nie pamiętam kiedy do pełna lałem zawsze za 100zł, wczoraj 5,03 zwykły ON u mnie ja ostatnio na lotosie płaciłem 5,09. A leje do pełna bo stwierdziłem że czy pojade raz w miesiącu i wleje za 300zł czy 3 razy za 100 to żadna różnica. Spali tyle samo. A tak przynajmniej mam cały czas jasna sytuację ile pali bo kasuje zawsze po tankowaniu licznik. Chyba że musze zatankowac gdzieś w niepewnym miejscu to leje za 50zł i szukam dobrej stacji. Ale szczerze powiedziawszy zamierzam sie zakręcic gdzieś za lewa ON z rosji albo ukrainy bo mnie wykończy. Tym bardziej że większość jeździ sie po mieście a pozatym noflauty to pali jak smok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Solar pojechał solidnie dorabiać na mody trochę go nie będzie... Zarobi na B8 to wróci Ogólnie to spot jakiś by się przydał, a na majóVWce ma być trochę "obcych" nie tylko z lubelskiego na wode nie jezdzi mimo ze to TiDiAJ ;( no nie jeździ. mnie tez boli jak podjezdzam na stacje i zostawiam 1/5 pensji jak zaleje do pełna.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wyjątkowo to nie moja kwestia No ja też się zastanawiam co z tą majóVWką wiem że nie Twoja ale jakoś tak mi zawsze przychodzi na myśl jak sie gdzies ustawiamy Podobno chłopaki z Chełma mieli organizować jakieś grillowanie. Solara nie widziałem na forum juz kuuupe czasu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wyjątkowo? ja nie wiem na grilla bym sie gdzies ustawił ale tej majówki mi sie odechciało
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no zdreżak wyszedł Lusterka dopiero ocenisz na samochodzie. Powinieneś być zadowolony. Klejenie dało Ci w kość?
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
domyślam sie. Ale jak będziesz jechał po całość to weś ze soba taczkę Bo jak szczena opadnie to żebyś ją miał jak dowieść do domu Było zrobic jakieś pierwsze fotki nawet telefonem i sie pochwalić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak? Kijem bejsbolowym albo jakąś rurką, tak jak aju robił:> Rafałek, jak Ci rzuca tyłem na koleinach to sprawdź tuleje tylnej belki :gwizdanie: Nie powinno rzucać, nawet przy większych prędkościach. Adas kiedy urlop Ci sie zaczyna bo moze bysmy w moim dłubneli głośniki któregoś pieknego dnia tylko maty musze kupić a jesli do tego czasu kupił bym drzwi to może i ja bym sie tam przykleił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja nie wiem ogólnie nie mam takich problemów może mnie wyprzedzać każdy, ale widocznie wtedy miarka się przebrała I nie wytrzymałem Ale dziwnie było tak jechać oszczędnie i stosunkowo powoli i praktycznie nie zwracać uwagi na teren zabudowany i ograniczenia prędkości tylko lekko puścić pedał gazu i już ma się odpowiednią prędkość A potem gaz hamulec gaz hamulec gaz hamulec I walka z kierownicą w koleinach Już drugi raz mi jakiś koleś na cb powiedział na tej samej trasie: "kolego z Audi czego Tobą tak rzuca?" Ale fakt że na tej trasie przy większych prędkościach macha mi solidnie furą szczególnie przy wyprzedzaniu i wyskakiwaniu z tych kolein żeby nie rzucało na tych koleinach to trzeba by mieć chyba pod samochodem taki miesz jak w żaglówkach wbity z pół metra w glebe to by sie trzymał Mnie wpienia jak mnie wyprzedzają. Tzn jakies małe pierdułki nie mówie o czyms co faktycznie ma prawo zniknąc mi za horyzontem A te tryby awaryjne szczególnie w trakcie wyprzedzania koszmar [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 13:17_________________________________________________ Poszerzałes te błotniki czy coś innego modziłes? Jak dobrze poszło to błotniki są poszerzone a jak źle to tylko zderzak pomalowany czyli będziesz miął niespodzianke?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszerzałes te błotniki czy coś innego modziłes?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie nie wytrzymałem jazda 80-90 km/h i to jak mnie wyprzedzali czym się da tak mnie wkurfiła że dałem radę przejechać na tej rezerwie tylko 80-90 km, fis pokazywał że niby jeszcze 50 km mogę zrobić na tym co zostało w zbiorniku, ale postanowiłem zatankować i dać w piz*@ Zatankowałem 8 litrów i po kolejnych 60 km znowu zapaliła mi się rezerwa no musiałem odmulić i wyprzedzić tych co mnie wcześniej wyprzedzili skąd ja to znam.Ja mam kaszankę bo ciągle łapie noflauty więc jazda do 2,5tys rpm :wallbash: A nie chce mi sie znowu jej rozbierac. Musze dorwac lapka i zrobic logi bo mnie wpienia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pisz do paputa jeszcze nie dawno widziałem że miał z watku z części z AFNa[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:46_________________________________________________ 1280 mi się udało zrobić ale jeszcze serią dłuższy wyjazd się trafił dzisiaj na rezerwie z klimką 150 jebnę i jak tam zrobione 150 na rezerwie?