Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
pominąłeś główny aspekt który jest kluczowy w światłach dziennych. Czyli oszczędność prądu za czym idzie oszczędność paliwa i mniej CO2. A tak w ogóle to fajny bajer [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 10:06_________________________________________________Pozatym wy mówicie żeby włożyć w długie albo jak ktoś ma w kloszach ori halogeny. No a na przykład ja mam lampy bez przeciwmgłowych a długie mam na jednej żarówce H4 więc d*pa z takich rozwiązań modułami jak mówicie. A tak założyłem "festynierskie" diodowe w zderzak, wygląda dla mnie ok a instalacja sprowadza sie do poprawnego założenia przekaźnika rozłącznego i bajka za śmieszne pieniądze. Nie mówie tu o światłach LED za cene powyżej 100zł
-
[B5 AFN] Dwumas od AWX do AFN spasuje ?
no myśle o wirusie ale niestety bardziej mnie boli i wkur... łomoczący dwumas No pogadam z nim. Ale szczerze powiedziawszy narazie nie bardzo mnie stać na to żeby wyłożyć 1,5 klocka na nowy komplet bo jak zmieniać to pasowało by już wszystko. dlatego szukam alternatyw
-
[B5 AEB] Koło jednomoasowe czy dwumasowe ?
znam zasadę działania i idee dwumasu. ale wielu ludzi jeździ na jednomasowych kołach od silnika 1Z i bardzo sobie chwalą. To co ja napisałem to była by taka troche droga na skróty. A powiedz mi skoro tak bronisz dwumasu czym się różni silnik 1Z od AFN pod względem skrzyni i sprzęgła? Tzn poza tym nieszczęsnym dwumasem na który wszyscy klna. Da się jeździć na jednomasie w 1Z a nie da w AFN? Ludzie robia po milion kilometrów na silnikach 1Z z jednomasem i nie widac tam tendencji do przechodzenia na dwumas skoro to taki rarytas. Moim zdaniem to wrzucenie kolejnej pierduły na której idzie zarobić nie wznoszącej nic do zasady działania sprzegła. Co z tego że eliminuje jakies tam drgania, do w 1Z nie ma dwumasa i niema drgań? No jak to jest?
-
[B5 AFN] Drzwi prawy przód - poszycie --> sedan = avant ?
Witam, Wszędzie jak szukałem to pytania o tylne drzwi sie przewijały co troche. Jak jest z przednimi drzwiami? Są takie same i zamiennie można je zakładać do sedana i avanta? chodzi mi o poszycie tylko.
-
[B5 AFN] Dwumas od AWX do AFN spasuje ?
tzn od czego? od AWX czy od AFN? Pozatym w jakim stanie i ile cenisz? Może być PW[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________a zakładając dwumas z AWXa to tarcze, docisk i łożysko trzeba tez zmieniać na takie od AWX czy sa takie same?
-
[B5 AEB] Koło jednomoasowe czy dwumasowe ?
pytanie tylko jak długo taki dwumas wytrzyma. Gdzies kiedys wyczytałem że sa agenci którzy potrafią zaspawać dwumas że zachowuje sie jak jednomas. Wtedy jesli sprzegło jest ok to byłby szybki tani mod
-
[B5 AEB] Koło jednomoasowe czy dwumasowe ?
Jak prawie żadna? Sam zaprzeczyłes tymi linkami. Pierwszy to tylko dwumas a drugi to cały komplet z tarcza dociskiem itp
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
komputera to raczej niema sensu odłaczać. Może jakiś elektryk podpowie coś więcej.
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
może jak zwarłes klemy to coś zgłupiał komp. Odłacz go na kilka minut , podłacz i powinno wrócic do normy a ten pierwszy błąd to od czujnika zderzenia poduszek i może to zwarcie go wywołało.
-
[B5 AEB] Klimatyzacja Diavia - szukam fachowca
oryginalny czujnik temp jest jak stoisz przed samochodem to przed chłodnicą na takim małym jakby ramieniu. Prawie w zderzaku.
-
[B5 ADR] Żarówki led
jakbys włożył białe to tak ale jak czerwone diody włożysz to nie będzie żadnych skutków ubocznych.
-
[B5 ADR] Żarówki led
kierunki mają to do siebie że żeby przerywacz działał poprawnie to odbiorniki musza mieć jakąś okresloną moc a w tym wypadku to 21W. gdy moc maleje to migają szybciej co sygnalizuje nam że zostało przerwane włukno w żarówce (czyt przepalona) i należy wymienić. Diodowa żarówka ma mniejszą moc i efekt jest taki. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic457367.html tu sie rozwodzili na ten temat wiec może cos wyczytasz
-
[B5 AKN] black Q!
ja sie nie wyzywam tylko Gutka hehe no dobra
-
[ALL B5] Jakie fele wybrać???
trzeci link albo ostatni
-
[B5 AKN] black Q!
mrogal nie wyzywaj sie bo Ci już nie pomoge
-
[B5 ADP] Czy można dołożyć ASR?
Mi wystarczy ABS + EDS i nie trzeba nic innego. Zaspy w zime mi nie straszne do póki nie wisze na podłodze z dwoma kołami w górze
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
A jednak jest takie cudo w B5, mam u siebie taki czujnik nasłonecznienia w liczniku a dokładnie sensor na środku licznika i działa wyśmienicie, w momencie kiedy światło zaświeci na licznik to wszystko się ładnie rozjaśnia. Potwierdzam. Fotodioda za takim półmatowym punkcikiem w pobliżu 0 na skali prędkościomierza. dobrze wiedzieć Jak będę nie długo rozbierał licznik to się przyjrzę temu ustrojstwu.
-
[B5 ADR] Żarówki led
z diodami zawsze sa jakieś przekopy ale warto sie pomęczyc dla efektu.
-
[B5 ADR] Żarówki led
inna oporność i dlatego. Trzeba by zastosowac jakis rezystor żeby oszukac układ.
-
[B5 AKN] black Q!
czasami na moich 195/65R15 jak sie przyjebie w jakims dołku to ma sie wrażenie że sie pół zawiechy zostawi a nie na tych wazych kołach drabiniastych z cienką skarpetką
-
[B5 AKN] black Q!
bere takie sprężynki dobre są.... jak dobrze się na allegro przyczaisz to można wyrwać w dobrej cenie wez te baloniaste kola zlikwiduj chociarz nie będzie co troche felg prostował
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
A jednak jest takie cudo w B5, mam u siebie taki czujnik nasłonecznienia w liczniku a dokładnie sensor na środku licznika i działa wyśmienicie, w momencie kiedy światło zaświeci na licznik to wszystko się ładnie rozjaśnia. aż mi sie wierzyc nie chce ale ok niech wam będzie. ale jesli tak to mamy kolejny element układanki który może nawalać.
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
to co podałes to wyniki jakie dostałes na poszczególnych kanałach od 1 do 87. Błędy by się wyświetliły na kanale nr 1. Jesli masz tam 0.0 to znaczy że brak błedów. Ale VAGa podpiąc też nie zaszkodzi. jesli masz troche czasu to dobierz sie do klimatronika z tyłu odepnij i jeszcze raz wepnik wtyczki. Może gdzies nie łaczy. Jesli nie pomorze to jest jeszcze jedna przypadłość która podobno czasem sie zdarza a mianowicie zimne luty w sterowniku i to juz trzeba sie bawic z lutownicą.
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
prawy dolny róg
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
tak VAGiem na pewno odczytasz błedy. Ale można też zrobić to prościej. Wszystko jest opisane w tym wątku --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0;highlight=kody+b%B3%EAd%F3w Tzn z VAGa dostaniesz pełny obraz sytuacji a na szybko można sprawdzić czy sa błędy własnie na klimatroniku. Pozatym jak powiedziałem może być tak że błędów nie będzie a będzie migał jak coś nie łączy.