Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
bo nie ma prawa kopcic jesli jest silnik zdrowy. Poprostu w katalizatorze jest platyna która w zetknięciu ze spalinami utlenia niektóre metale cięzkie. A na wygląd spalin niema on najmniejszego znaczenia.
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu
mariuszsal skąd jesteś? Może byśmy zrobili jakiś spot w LBN? Porównalibysmy objawy. Od razu jakies spotkanko
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
Tam widac że ruda się trochę zadomowiła. Wyczyść to dokładnie papierem ściernym do czysta, najlepiej na koniec jakims drobnym i pasowało by to zamalowac podkładem i dopiero na to dać jakies zabezpieczenie. Nie wiem jak sie ten "baranek" zachowuje i co to ale idzie kupić cos do tego celu przeznaczone.
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
gdzie ta konserwacja Ci odpada i czym to robisz?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Jakby było co pokazać to można malować na inny niż czarny, który w standardowych hamulcach wygląda dobrze albo wogóle nie wygląda i o to chodzi. Tam nie ma co pokazywać i tyle. Czerwone zaciski zarezerwowane są dla mocnych sportowych aut (tak jak carbon). Do diesla ze standardowymi heblami i seryjną mocą czerwone zaciski wyglądają jak spojler na matizie. Dla mnie tak samo jak napisałeś - jeżeli ktoś chce czerwone dla mnie luzik niech maluje - ja tylko mówię że sam bym tego nie zrobił. Jak ktoś zawali 18 czy 19 cali i zostawi standardowe hamulce to dla mnie to agrotuning. Na światłach mocy samochodu nie rozpoznasz po spojlerach, znaczkach, wlotach powietrza, 4 rurach wydechowych tylko po wielkości tarcz - w wielu przypadkach auta mają te wszystkie dodatki - duże felgi a hamulce jak w rowerze Jak to jeden z klubowiczów mówi - nie ważne jak szybko przyśpieszasz tylko jak szybko hamujesz bo to nie prędkość zabija tylko nagła jej utrata No coś w tym jest ale tak samo jak Ty tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat i co ja bym zrobił. Na dzień dzisiejszy nie potrzebuje duzył kół i hamulców więc ich nie zakładam a jak mnie naleci na pomalowanie zacisków bo mam taki kaprys to moja sprawa i najwyżej ja dostane cegłą na zlocie no ocynk bylby za***isty tylko ciekawe jak $ to wyglada?? ja mam dylemat z zaciskami albo czerwono albo zloto do czarnego oba pasuja heh:/ zloty moze czesciej sie brudzic a raczej czesciej bedzie widac w aucie nie mieszkam ale nie umie nie dbac o nie malowanie zaciskow nawet na pomaranczowo to zabieg kosmetyczny nie ma na celu pokazania innym ze ma sie mocne auto tylko ze sie dba o nie do czarnego zapodał bym "moim zdaniem" czerwone a do niebieskiego żółte/złote [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________A sory za małe OT jakie max tarcze wejda w ori alusy 15" ?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
może i dobre podejście tylko pytanie czy ten wybebeszony kat nie pociągnie dłużej niż ten zamiennik. O jakości plecionki nie wspomne bo nie znam tego zamiennika
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
:polew: :polew: :polew: dobrze gada. polać mu
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Ale jakma być czarny to tak samo jakby był brudny itp więc można sobie poprostu odpuścić taki zabieg. A jak już ktos się napali na malowanie to żeby je było widac nawet jak sa śmieszne małe i jakie by jeszcze nie były Żeby mieć zaciski ferrari czy porsche to najpierw trzeba mieć takie auto. Nie mówie o wyjatkach które takie hamulce montuja do innych aut. Ale jak ktos chce i mu sie podoba to luzik niech maluje. Np u mnie te małe hamulce wcale by strasznie nie wyglądały bo ja jeżdżę na ori alusach 15" i nie wygląda to tak strasznie jak w samochodzie gdzie ktos zawali 18" czy 19"
-
[B6 AWX ] Czy mało oleju w skrzyni ?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161295.45
-
[ALL B7] Otwór felgi 79,5
zależy jaka felga. jeśli ma dekielek to nie.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
srebro na zaciskach to porażka a czarny to można w ogóle odpuscić chyba że sie chce jak najgłebiej schować. no chyba że ktoś ma felgi z cienkimi szprychami jak w rowerze i wpienia go ruda na zacisku
-
Malowanie zacisków hamulcowych
możesz zainaugurowac i się pochwalić efektem
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
nawet bym ten samochód strawił ale ta pułka na tylnej klapie
-
Malowanie zacisków hamulcowych
przy takich 320 powinno wyglądac całkiem fajnie. czerwony kolor tez powinien pasowac i racze cegły nie poleca. Chłopaki tu maltretuja takich co małe hebelki maluja ale 320 to juz spore Choć mi osobiście bardziej się podoba jak zaciski sa żółte Z czarnym http://www.tapeciarnia.pl/50604_ferrari_612_zolte_zaciski.html Przy niebieskim żółte albo pomarańcz Sam mysle o czyms takim u siebie choć mam małe zaciski
-
Malowanie zacisków hamulcowych
maluj najwyżej jak coś to zostawisz samochód przed parkingiem i powiesz ze przyszedłes pieszo :gwizdanie: Samochód koloru czarnego? Nie działa link do opisu Twojego auta w profilu
-
[B6 AWX] Nagła awaria
Skąd wiesz że te pompki padły? Dawałes gdzies na sprawdzenie? Jak wymienisz to daj znac jak wrażenia.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
hmm może faktycznie być cięzko. Ciekawe czy nie idzie go tam jakoś rozłaczyć gdzie dałem 1 albo jak długie sa te rury które zaznaczyłem jako 2. Bo jak sie dało by rozłaczyć to niema najmniejszego problemu z wybiciem albo jak te rury sa krótkie. Bo jesli sa długie te rury i nieda sie rozłaczyc to może sie nie dać.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ja u siebie wziąłem przecinak, młotek i wiertarke z długim wiertłem. Po 10 min zabwy wypadło wszystko. Tzn na poczatku tam wybijesz przez środek ale to jest na tyle kruche że tam uderzając pod rużnymi kontami skruszy się i wypadnie wszystko. Dobrze jest jeszcze na koniec obstukac go od zewnątrz żeby mieć pewnośc że wszystko wypadło żeby poxniej nie odpadło i nie zaczeło dzwonić.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Po cięciu i spawaniu wytrzyma tyle na ile pozwoli materiał. Czytaj to w ten sposób że zalezy kto i jak będzie spawał. Jeśli ktos z głowa to na wieki a jeśli nie doświadczony który poprzegrzewa materiał to tak jak mówisz rozejdzie sie szybko. No ja nie widziałem wydechu w 2,5 więc niech ktos coś powie ale wydaje mi się że idzie wydłubać przy mniejszym lub większym nakładzie pracy i co najwazniejsze bez potrzeby angarzowania w to dodatkowych osób.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
nie da się w 2.5 wydłubać środka bez cięcia kata?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
wywal środek i olej wspawywanie rur. Szybko, sprawnie i bez kłopotu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
proste dla nich to kilkadziesiąt sekund i po strachu heheh no niby tak. Jak przyniosa cegły to dla nich plus bo słyszałem że gość przyszedł do samochodu a on stał poprostu podwoziem na ziemi nie podstawili nic zamiast kół To musiał być komiczny widok [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 10:45_________________________________________________tez może sobie jakies koła nowe skołuje na mieście
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
miał złodziejki? a co myslisz że mógł znaleść samochód na cegłach?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie dziwię się. ja to bym na takich jakąś krucjate urzadził
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu
u mnie tez nie słychac walenia tylko jest odczuwalne takie walnięcie przy ruszaniu pod górke szczególnie. A najbardziej jak np jedziesz pod górke powolutku i wciśniesz sprzęgło to tez jest takie walnięcie jakby sprężyna coś odbiła.