Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. zdziwiłbyś sie jak długo można jeździc na używce nie skalanej polskimi drogami
  2. nie chce mówić o wyjatkach i wpadkach ale na tych lemach zrobisz przynajmniej 50tys co dla mnie 2 lata jazdy a jak niektórzy pisza że MSy leca im po 10tys no to mówi samo za siebie. Ja nie wychwalam Lemów ani MSow bo ja głównie zmieniam na używane oryginały i tez jeżdze dobrze W sumie z wahaczy kupiłem raz duży wahacz Lema i ponad rok żadnego luzu jazdy po wybojach w mieście i na wsi a dziś kupiłem łaczniki stabilizatorów lema. Zobaczymy ile wytrzymają ale były tańsze nawet od TRW
  3. tylko najlepsze w tym wszystkim jest to że kupę ludzi stać na 18" czy tam 19" nawet bo lans ale wahacze to najlepiej za 500zł założyć i płakać że sie rozleciało za 10tys zamiast kupić porządne wahacze. Dobre fele 18" to koszt min 1500zł do tego 4 nowe opony ze średniej półki to min 400zł szt więc 1600zł I mijamy tajemnicze 3000zł Ale tak jak pisałem wahacze to za darmo wymieniać najlepiej. Wiadomo jakie mamy drogi więc las kosztuje.
  4. tarcze i zaciski na pewno możliwe że i jażma
  5. ok wiem że jest coś takiego jak przewód kierunkowy ale to sie stosuje na estradzie i w konkretnych wypadkach. pozatym podłaczając go odwrotnie tez zadziała tylko będzie siało zakłuceniami itp. A kolega wyżej uzył to w taki sposób że niby po podłaczeniu na odwrót nie będzie sygnału a autor własnie ma problem z tym że niema sygnału na wejściu wzmacniacza. A mi własnie chodziło o to że taki kabel nie jest w żadnym kierunku zaporowy. Jasne? Jasne :> Tylko ten link podałem nie Tobie a Koledze, który proponował "odwrócenie" przewodu. Jasne ? EOT jesne Źle intencję zrozumiałem :gwizdanie: ;( EOT
  6. może trafiłes na wadliwy dwumas
  7. tylko on ma tył. a przodu poszukaj
  8. co Ty gadasz. Popatrz na forum. Np paput ma za 25zł oryginalne nadkole za 25zł wystarczy poszukać. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203160.0
  9. no zobacze jak będzie z podejściem. Wkrętarką jak sie podniesie samochód i opadnie zwrotnica to może się podejdzie. Pewnie poprosze o pomoc znajomego bo on robił coś takiego kiedyś ja nie. A tak z ciekawości to dobrze by było żeby nie naruszyć gładzi sworznia wiertłem czy nad tym wieczkiem jest jakas mała przestrzeń że spokojnie można wiercić?
  10. no przeciesz Czesłaf
  11. kaliko44, możesz określić dokładnie który się przebił i jak.... :shocked:trudno mi sobie to wyobrazić co do pytania jak mam kalamitki wkręcone, to mam w górnych wahaczach, nawiercony otworek w środku dekielka górnego wiertełkiem 3mm i w to wkręcona na klej kalamitka. Co to daje ? zrobiłem to na starych wahaczach, które skrzypiały, wpakowałem smaru na grubo aż gumy spuchły i tak jeżdżę rok ponad.(około 40 tyś km) do dzisiaj luzów nie ma. Dodam że jeden z wahaczy był nowy i po nawierceniu otworu zobaczyłem że nie ma tam prawie wcale smaru.... przekonałes mnie. Jak będzie chwila to zrobie to. A da rade to założyć na założonych wahaczach czy trzeba rozkręcać?
  12. ok wiem że jest coś takiego jak przewód kierunkowy ale to sie stosuje na estradzie i w konkretnych wypadkach. pozatym podłaczając go odwrotnie tez zadziała tylko będzie siało zakłuceniami itp. A kolega wyżej uzył to w taki sposób że niby po podłaczeniu na odwrót nie będzie sygnału a autor własnie ma problem z tym że niema sygnału na wejściu wzmacniacza. A mi własnie chodziło o to że taki kabel nie jest w żadnym kierunku zaporowy. Jasne?
  13. jak to mówią lepiej późno niż wcale?
  14. chodzi Ci o ten krótki gumowy łacznik przy kolektorze? dokładnie taki krótki gumowo metalowy wąż http://moto.allegro.pl/rura-waz-przewod-guma-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i1608994404.html http://moto.allegro.pl/a4-1-9-tdi-waz-intercoolera-3b0145838a-bke-brb-brc-i1644155265.html aha. Miałem Ci już polecac wąż olejoodporny ale nie zauwazyłem że ty masz 130KM AVF i inny ten łącznik. To musisz chyba poszukac używki bo ASO zje z butami
  15. :slina: jadę to jest to czego szukałem :polew: Twoje wymarzone B7 :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:51_________________________________________________PS. ale wyobraźcie sobie ile tam zyskał miejsca na FMIC zakładając taki oczojebny zderzak
  16. jesli potrzebujesz na cześci albo swap
  17. chodzi Ci o ten krótki gumowy łacznik przy kolektorze?
  18. dawno się nie spotowałeś Ja ogólnie bym pomyślał o jakimś wojewódzkim i grillu niby ekipa LC coś tam planuje ale kiedy co i jak ufff już sie bałem że napiszesz do mnie "drugi Kowi" :polew:
  19. grunt to radosna "Twórczość" Dzwoniło ale nie wie w którym kościele Z reszta nie wiedziałem że przewody miedziane działają w którąś strone zaporowo
  20. dokładnie. Z tym że widze większośc się pisze na 12.06 wiec prawdopodobnie będzie beze mnie ;( bo okazało sie że musze wyjechac i pewnie będe dopiero późnym wieczorem w niedziele. No ale nic zrelacjonujecie mi
  21. aha aha rozumiem Jak się za to zabiorę zrobię to na pewno wkleję Ale troszkę ważniejsze są sprawy niż to Dziękuje Ci serdecznie za wypowiedź niema problemu czekam na Twoje dzieło Niestety te wazniejsze sprawy sa priorytetem i nie da sie spokojnie pobawic w samochodzie ;(
  22. Eee tam dach parkingu na nowym Olimpie Ja byłbym chętny na spota w sumie tam na dachu jeszcze nie byłem mogło by byc ciekawie nie będzie pijaństwa więc raczej nikt nie spadnie
  23. ja mam LED tego typu w takiej oprawce http://moto.allegro.pl/r5-diodowe-zarowki-do-licznika-golf-2-3-astra-fiat-i1650199362.html nie widziałem nigdzie SMD w takich oprawkach a samemu nie chciało mi się modzić z diod smd. Jak założysz, spradzisz i powiesz że warto to zrobie to ale na razie mi sie nie chce. Mam w planach dołozyć po kilka diod jeszcze na obwodzie skali zegarów zwykłych diod ale czasu brak.
  24. września? I Ty już się na piwko umawiasz? no pewnie przecierz trzeba schłodzic
  25. widać że nie robiłes tego. Przy zastosowaniu tylko 12 diod zamiast żarówek powoduje nierówne świecenie i jest niezbyt. Ja będe dokładał diody ale narazie czasu na to brak. A no oczywiscie masz rację, reasumując dioda SMD 4zł x 12 ~ 55 z przesyłką. Tylko chciałbym zobaczyć czy opłaca się kupować te diody czy odpowiadać będzie mi ten "żółty" nie mam zdjęć z okresu kiedy było żółto :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.