Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
VAGa to zapina takim 90/60/60 ze statusem praktykantka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zawsze pomocni :drool: ja chętnie zrobię masaż... serca też w razie co tez oferuje ten sposób rehabilitacji Ty sobie wyobraź z jakimi dzierlatkami on pracuje na tym oddziale... o praktykantkach już nie wspomnę :gwizdanie: od razu zboki ;( My poprostu zdrowi, 100% mężczyźni
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aha no to faktycznie większość pacjentów to przed lub pozawałowcy czyli przedział jaki dałes Ale chyba czasem się znajdzie jakas młoda dzierlatka ze złamanym serduszkiem
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
w zwykłych żarówkach niema znaczenia gdzie + a gdzie masa. Tu ma znaczenie. Włóz odwrotnie i powinno świecić. Chyba że dostałes wadliwą.
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką proszę o szybką pomoc
kostka stacyjki to groszowe sprawy więc warto wymienić i sprawdzić. Choc jak mówisz że odbija teraz tak mocno że az gaśnie to róznie może być.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też Ci współczujemy Pozdrów :thumbdown: Już wolę w tunelu siedzieć on tez w tunelach tylko ciemniejszych to jak masz pacjentki w takim wieku medik to protetykiem jesteś?
-
F1, Rajdy i Motorsport
może byc w tych silniczkach potencjał chociarz przeraża mnie troche jak pomysle ze kazdy cylinder będzie miał tylko 266ml A w tej Hondzie co pokazałes jak na koniec pokazany jest silnik to tym bardziej ciężko sobie wyobrazic żeby 2 takie wielkie turbiny napełniały takie maleństwa.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przy Twojej specjalizacji to ja bym nie płakał z nadmiaru pracy - ginekolog? dobrze że nie proktolog :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zaspałem do roboty i spóźniłem sie godzine a Ty pracusiu jak tam?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
łoł joł
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
nie wiem czy nie lepszy efekt byłby wyrezany z takiej siatki z ABSu http://allegro.pl/vts-siatka-abs-900-x-250-mm-plastik-czarna-i1690570022.html Troszkę za wąskie oczko jak na ori RS ale za to grube żeberka i wyglądało by mysle ok a cena tez znośna.
-
system namierzania samochodu - jaki dodatkowe zabezpieczenie
ciekawe rozwiązanie
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
cena raczej w porządku A wchodzą w gre powiedzmy komplety ? Górna + dolna? Jaka wtedy cena?
-
[B5 AJM] Czym ruzni sie EGR o nr 038 131 501 J od EGR o nr 038 131 501 G ??
to jak jest identyczny i do tego znajomy to zakładaj. jak będzie wsio ok to zapłacisz a jak nie to oddasz i problem z głowy
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Ori łapią bez problemu. Wywalasz tylko te podkładki, albo i nawet nie bo w sumie gwintu jest jeszcze sporo. Ja bynajmniej je wywaliłem. wielki szacun za pomysłowość i wykonanie Kończ ją, dopieszczaj i reklamuj produkt końcowy
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
:polew: skomentowałem do pierwszego zdjęcia zanim dałes to drugie Ta druga juz całkiem fajnie wygląda A żeby ją przykręcić trzeba jakies dłuższe śruby przy kielichach zakładać czy ori śruby łapią bez problemu?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
sama ta wygieta rura usztywnia na tyle ile potrzeba? Nie myślałes o poprowadzeniu prostej rury przy grodzi?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
nie bądź taki och i ach dawaj foto nie pomalowanej nawet zardzewiałej Tylko żeby ja było widac i jak wrażenia z jazdy
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
dawaj foto
-
[ALL] Obudowa, wykończenie soczewki?
chodzi mi o ten srebrny ozdobny element, potrzebuje szt2. a Ty w kazdym dziale siedzisz i co chwile odswiezasz??? aha ok Co chwile zagląda i klikam "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." a jak nic niema to "Pokaż wszystkie nieprzeczytane tematy." i patrze co kto dorzucił i akurat trafiłem na Twój watek
-
[ALL] Obudowa, wykończenie soczewki?
Marcin no co Ty to soczewka A tak na serio to co to za pytanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
coś w tym jest A cisza az uszy bolą :gwizdanie: Z tym że nie wiem czego mi bardziej brakuje czy tej ciszy czy Rafalekxa, Kowiego i Paputa jak sobie do gardeł skaczą [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 10:39_________________________________________________ :polew:
-
Jaki tel do 500zł - dotyk, qwerty,wifi itp mile widziane.
Kupiony SE Xperia X10 mini pro Obdarowywana podjęła taką decyzję. Moża zamknąć. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
Dzieki wielkie za info Teraz tylko polowac na podobna siatke. I rzeczywiscie musi chyba byc grubsza, bo lepiej to wtedy wyglada. jakby Ci się udało znaleść taką siatkę to daj tu namiar
-
Jaki tel do 500zł - dotyk, qwerty,wifi itp mile widziane.
to własnie na prezent dla siostry jest w liceum