Treść opublikowana przez pastaldo
-
Felgi Forwhelles czy Racing?
jeśli chodzi o kształt to brałbym pierwsze jak kolega wyżej co do reszty sie nie wypowiem
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
mi chodziło o to by była grzechotka na 1/4" bo moja stara się rozsypała a nasadki mam. A tu widze że to jakieś grzechotki zintegrowane z nasadkami chyba że się mylę.
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
Taa tylko że Packard Bell to nic innego jak Acer w innym - gorszym opakowaniu. Podajże od 2008 Packard Bell prawie w całości jest wykupiony przez Acera. Naprawdę jak chcesz być zadowolony to znajdź lepszą firmę, warto nawet kosztem nieco gorszych parametrów. nawet jeżeli jest wykupiony to jakość wykonania pacard-bella jest o niebo lepsza niż firmowanych Acerem. Dlatego ja bym się nie opierał tylko na tym ze wykupione przez badziewną firmę to robią tez badziew. Weź kolego w rękę taki sprzet i dopiero oceń. Zaraz napiszesz że miałeś i oceniłes srały muchy będzie wiosna a co do twojej uwagi pozostawię bez komentarza. Chyba że ty patrzysz tylko na opakowanie Komputer to podzespoły a nie obudowa (która tez jest wazna i jakoś wykonania).
-
[B6 AWX] Jak poprawnie zrobić logi w w próbie statycznej każdej grupy?
skoro przeczytałes to ok. Jesloi łapiesz noflauta to dalej go już nie trzymasz tylko zatrzymujesz logowanie i to jest pełnowartościowy log Nie znam takiej opcji zapisu do pliku txt. Zawsze robię wg tego co Ci wkleiłem wyżej.
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
adamFox a marz jakieś luzem grzechotki na 1/4"? jak tak to jaka kasa?
-
[B6 AWX] Jak poprawnie zrobić logi w w próbie statycznej każdej grupy?
oj kolego bo nie znajdziesz żadnego pliku TXT. przeczytaj cały watek o diagnostyce i zobaczysz o co biega. Tu masz cytat z tamtego wątku Jak przeczytasz cały ten http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0 watek to wtedy zadawaj pytania to się pomorze. Głównie ten pierwszy post/.
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
sam gril od B6 całkiem całkiem jesli by to zrobic dokłądniej. Ale czy jest sens takiej przeróbki? Niewielka zmiana a juz pocięte Co do dużego grilla w B5
-
[B6 AWX] Jak poprawnie zrobić logi w w próbie statycznej każdej grupy?
tzn jak to w jaki kanał? Robisz logi tak samo jak przy próbie zwykłej statycznej tylko jeździsz. A które grupy to masz tam w wątku napisane.
-
[B6 AWX] Jak poprawnie zrobić logi w w próbie statycznej każdej grupy?
niema określonego czasu. Ja zawsze te grupy loguję ponad pół minuty, do minuty i jest ok. Przy dynamicznej nie robisz BS.
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
zgodze się ale w tym pułapie cenowym tych lapków ciężko uswiadczyc dysk 7200rpm o przyzwoitej wielkości. Z reszta większość zastosowań u osób która kupuje budżetowy sprzęt to dysk ma magazynować dane a nie byc demonem prędkości. Poza tym na dysk bym patrzył najmniej bo niewielkim nakładem cenowym mozna kupić nowy, szybszy większy wydajniejszy a ten np używac jako zewnetrzny po kupieniu do niego obudowy. Jednak kupując takiego lapka patrzył bym przedewszystkim na jakość wykonania, procka, ram, i grafike no i przedewszystkim matryce. To skoro to ma być niskobudżetowy sprzęt to po co ten RAM, takie procki? Nie lepiej kupić Acera za 999,- z MM? Mam w domu Acera Extense 5200, który służy do neta, VAGa, filmów i pracy w pakiecie biurowym. Ma 2 lata, został kupiony za 900,- w czymś a' la MM i działa bez problemów. ok ale popadasz w skrajności. Budżetowy to nie znaczy tylko do Worda, internetu i VAGa. Dla mnie budżetowy sprzet to coś do 2000pln który ma dawać wygodna prace we wszystkich zadaniach jakim poddawany jest komputer w domu. I uwierz ten procesor, ram 4GB i sensowna grafika wcale nie zginie w takich zastosowaniach. Wszystko jest bardzo przydatne. O mega mocach obliczeniowych to myślą osoby które zajmuja się profesjonalnie grafika lub grami wtedy kupuja coś za 3-4tys pln lub więcej i katuja. A co do tego dysku jak powiedziałem faktycznie jest wąskie gardło ale to taki element który łatwo można upgrade-ować jeżeli będzie taka potrzeba a jesli chodzi o magazynowanie dokumentów, muzyki, filmów i niema znaczenia czy komp sie włącza minute czy pół minuty to taki tez może zostać. Ja np jestem wrogiem laptopów. PCet to jest to bo nie ogranicza Cię maleńka obudowa a tylko wyobraźnia i nowości technologiczne. Ale jedni potrzebują tego inni nie.
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
zgodze się ale w tym pułapie cenowym tych lapków ciężko uswiadczyc dysk 7200rpm o przyzwoitej wielkości. Z reszta większość zastosowań u osób która kupuje budżetowy sprzęt to dysk ma magazynować dane a nie byc demonem prędkości. Poza tym na dysk bym patrzył najmniej bo niewielkim nakładem cenowym mozna kupić nowy, szybszy większy wydajniejszy a ten np używac jako zewnetrzny po kupieniu do niego obudowy. Jednak kupując takiego lapka patrzył bym przedewszystkim na jakość wykonania, procka, ram, i grafike no i przedewszystkim matryce. SSD v. HDD Sam przesiadłem sie z hdd na ssd i jak mam coś zrobić na innym kompie to mnie krew zalewa:) pandzior, a nie lepiej samemu zlożyc kompa? Taniej no i jak kupisz lepszą plyte główna to słabszy(tańszy) procek podkręcisz i wydajnośćpodskoczy do tego droższego. składanie lapków odradzam. składałem a raczej zamawiałem w sklepie ich składaka z częściami jakie sobie zażyczyłem i raczej kiszka. Jesli chodzi o bebechy to ok bo co chciałem to miałem i zażutów nie było ale obudowy, matryce i jakość wykonania w składakach powala i nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu SSD jest fajne ale drogie. To można sobie dołożyć kiedyś jako tuning
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
tego pacard-bella mogę polecić z czystym sumieniem jako firmę. Robia porządny sprzęt w niedużych pieniądzach. Nie dawno kupowałem takiego dla siostry ciotecznej i wszystko wykonane profesjonalnie i konkretnie. Co do podzespołów tez całkiem fajna konfiguracja. Co do Acera mimo lepszego procka tro reszta podzespołów już dość słabsza od tego co w tym pierwszym. Jak ja bym miał wybrac to brał bym pacard-bella
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
ma grać, bo narazie to harczy eeee tam wybrzydzasz
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
a po co kombinujesz? Twój sprzęt gra bardzo fajnie. Aby wygłusz te drzwi i zamontuj w dystansach 16cm i nie wkładaj w to padło tyle kasy
-
[ALL B5] Co wymienić aby poprawić komfort kierowania starszą B5? Jakie są czynniki komfo.
tu kolega chyba nie bardzo wie czego chce Komfortu czy jak wyczytałem między wierszami lepszego prowadzenia? Bo jeśli komfortu to seryjne zawieszenie najbardziej miękkie i wtedy wybiera dziury ale troszkę gorzej sie prowadzi. Co do uszczelek w drzwiach to jesli nie sa porwane to odpuć tylko weź te drzwi dobrze wyreguluj tak samo ramki w drzwiach i będzie ciecho. A jełsi szukasz prowadzenia to zawieszenie sportowe, większa felga niższy profil opony i będzie precyzyjnie ale twardo. i zalezy co kolega ma dokłądnie na myśli mówiąc komfort jazdy
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
chyba już kolega wyżej napisał coś na temat zaślepiania .... i używajcie bardziej trafnych określeń. ciekaw jestem co wam daje zaślepienie spalin w egr w sprawie cieknącego oleju no tu masz kolego częściowo rację. Bo tu nie jest tak prosto jak w B5. Z tym że (nie mam tego typu silnika tylko czytałem) po wywaleniu i zaślepieniu EGR jest możliwość tak załatania tego badziewia że działa tam tylko klapa gasząca i pozbywamy się wycieku. Niesteyy moze ktoś kto to robił w B6 AWX pokarze jakies foto i pokarze co tam się dokładnie robi.
-
[B5 1Z] Turbina a olej
jesli nie kopci i oleju nie ubywa to sie nie przejmuj. Ta rura to najniższy punkt dolotu wiec tam troche tego oleju sie zbiera choć 2 kieliszki to sporo. Chyba że nigdy nie był rozbierany i sie nazbierało. Wyczyść to i jeździj. Ewentualnie założyc Oil Catch Tank na którego tez powoli sie zdecyduję żeby się pozbyc oleju w dolocie.
-
[ALL] Zamiana gniazda od pczyczepki z niemieckiego na polskie
najprościej bierzerz miernik któryś brązowy to masa albo i oba Potem włączasz po kolei światła, stop, kierunki, itp i patrzysz gdzie się pojawia napięcie w momencie włączenia danych swiateł i po problemie. Może ktos Ci da rozpiske który kabel gdzie choć wątpię wiec pewnie będziesz musiał to złożysz ta metodą.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aha luzik [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 11:39_________________________________________________http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/426655,kolejne-podpalenia-aut-tym-razem-na-os-borek-wideo,id,t.html k**estwo z łajdactwem
-
[B5 1Z] Turbina a olej
Wyczyść ten cały syf, odtłuść te rury i poskładaj szczelnie i cieszyć sie z jazdy. Takie ilości to norma i to najpewniej z odmy sie tam dostaje. Kup sobie zmywacz do hamulców. Ja wszystko tym odtłuszczam. Wystarczy popsikać i jakims pędzelkiem przetrzeć potem jeszcze raz prysnąć i wszystko spływa. ten dym to raczej oznacza nieszczelność w dolocie. A może nie łaczy Ci wtyczka od przepływomierza lub N75. Jak rozbierałes może zruszyłeś. Wężyki podciśnieniowe wszystkie założóne jak były?
-
[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
bo tam od dołu pewnie jest za ta osłona termiczną nad katem. Sam sie kiedys zastanawiałem skąd ta woda leci bo otworu nie widziałem a kapało gdzies właśnie zza tych osłon
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
samochód między 2 traktory i pójdzie kolejnych 5cm :polew: Będziesz musiał założyc jakies szeeeerokie kapcie żeby sie zrównały z nadkolami :> hehe Nie no żart Jak zrobisz to pokaż efekty na foto bo nie wiem czy w niedziele sie zjawię
-
[B5 1Z] Wymiana sprężyn
na 99.9% a jak wyjdę z roboty to zajrze i Ci napisze na 100% Z tym że przecierz to logiczne bo na kolumnie jest szeroki wieniec gdzie powinna siedzieć szersza część sprężyny a na górze jest małe mocowanie. Ciekaw jestem jak w ogóle komus udał sie taki wyczyn jak załozenie tego na odwrót. Jak masz możliwość to zrób fotki i wrzuc jak to wygląda z jednej i drugiej strony. Będzie dla potomnych jak nie montować no własnie mojąuawge zwróciło to, że szeroki wychodzi trochę poza ten jak to nazywasz "wieniec" u góry tak ja wychodził poza jego zakres. NIe wierzę muszę po pracy iśc z latarką i dokładnie to obejrzeć... w takim razie jeśli możesz zrób fotki jak to wygląda i wtedy powiemy czy jest ok czy nie
-
[B5 1Z] Wymiana sprężyn
sory za OT ale jak może się pomylić coś takiego? No te łaczniki mozna pomylić ale sprężynę odwrotnie założyc?
-
[B5 1Z] Wymiana sprężyn
na 99.9% a jak wyjdę z roboty to zajrze i Ci napisze na 100% Z tym że przecierz to logiczne bo na kolumnie jest szeroki wieniec gdzie powinna siedzieć szersza część sprężyny a na górze jest małe mocowanie. Ciekaw jestem jak w ogóle komus udał sie taki wyczyn jak załozenie tego na odwrót. Jak masz możliwość to zrób fotki i wrzuc jak to wygląda z jednej i drugiej strony. Będzie dla potomnych jak nie montować