Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
DeOkŁadnie a mi sie podoba tak jak Ty masz w avatarze
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dlatego zawsze mówiłem że gleba jest nie potrzebna tak duża. Koło nie powinno się chowac w nadkolu tylko być równo z rantem i wtedy niema podejrzeń o zachaczanie 17" jak jest równo z rantem też wali podwoziem no może i tak ale nie jest to juz tak katorżnicza jazda jak np u Adama że przed kazdym dokłkiem trzeba zwalniać
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dlatego zawsze mówiłem że gleba jest nie potrzebna tak duża. Koło nie powinno się chowac w nadkolu tylko być równo z rantem i wtedy niema podejrzeń o zachaczanie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
:doh1:przecież pod silnikiem jest plastikowa osłona. Tylko że ona jest jakby z dwóch części. z przodu jest większa i druga mniejsza własnie pod skrzynią.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to my jednak wolimy koleżanki :oklaski: :drool: z żona bedziesz koleżanki zostaw młodszym kolegom :polew: masz kiepski info z narzeczoną no ale dobra koleżanki zostawię tym co jeszcze na ręcznym pomykają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to my jednak wolimy koleżanki :oklaski: :drool:
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co by nie było ważne że daje w czerep
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pawulon Ci się skończył? cykloheksanon[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:39_________________________________________________nie szukaj w googlach co to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________oraz oksyaminotriazyna lepiej w czerep daje skunt wisz jak nie wisz co to je? :gwizdanie: a skąd wiesz że nie wiem? z wielu pieców sie jadło chleb :polew: i mleko z Chin piło :gwizdanie: bo oksyaminotriazyna to akurat składnik malaminy a malamine dorzuca sie w celu zawyrzania zawartości białka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pawulon Ci się skończył? cykloheksanon[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:39_________________________________________________nie szukaj w googlach co to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________oraz oksyaminotriazyna lepiej w czerep daje skunt wisz jak nie wisz co to je? :gwizdanie: a skąd wiesz że nie wiem? z wielu pieców sie jadło chleb :polew:
-
Spoty Puławskie
to wystawiaj na forum przecierz Ci kolega pisze że nie nadaje sie to czemu chcesz ulepa pchac na forum
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pawulon Ci się skończył? cykloheksanon[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:39_________________________________________________nie szukaj w googlach co to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________oraz oksyaminotriazyna lepiej w czerep daje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pawulon Ci się skończył?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ale dolną czy górną zakładasz? nie mecz wora nie rznij dziada zaloz jak bialy czlowiek gorna i dolna i jeszcze mi mrogaliku lampiszonów poszukaj mysle ze Puertoss sie toba zaopiekuje :gwizdanie: już zaczął, wczoraj puertossowa była serio a teletubisie mówią papa :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wnikaj... to paput [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 14:18_________________________________________________Klikawa rośnie w siłę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=23026 jeszcze ja i KACEK i robimy spoty u nas organizujcie kolejnego wojewódzkiego u Was :polew: może grzybobranie
-
Spoty Puławskie
to Ty widze taki mały Sado Maso zwyrodnialec :bicz3: i te sprawy Cie kręca? a co to sado maso? jakieś nowe nadzienie :doh1: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sadomasochizm
-
Spoty Puławskie
to Ty widze taki mały Sado Maso zwyrodnialec :bicz3: i te sprawy Cie kręca?
-
Spoty Puławskie
mam dwie osoby które moga potwierdzić to co widziały, jazda do 100 km/h, w mieście wciąga mi 12 litrów ale na trasie malutko przy spokojnej jeździe[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 12:30_________________________________________________ a te mniejsze im dogryzają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 13:19_________________________________________________ smyrją cie moje posty masz problem kuchenka Ci nie pali że szamoczesz sie jak rybka na haczyku ?
-
Spoty Puławskie
to była ironia zgadzam się z Toba w 100%
-
Spoty Puławskie
co Ty gadasz paput stosuje "eco driving" i jemu gazu pali mniej niż benzyny oczywiście żartuje tak kolorowej bajki dawno nie czytałem. To mi golf 2 1,4 palił w cyklu mieszanym 8,5l gazu co co papucik gadasz to mission imposible
-
Spoty Puławskie
8,5 litra gazu na trasie pali w 3 osoby i zapakowany na wakacje, pozdro dla gumisiów z TDI pałer ta chyba jak odetniesz dopływ paliwa do 3 cylindrów :polew: :polew:
-
Spoty Puławskie
a co Ty papucik taki mściwy sie zrobiłes :gwizdanie: taka niepozorna kruszyna a tak piska
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
najlepiej wywalić środek i wspawac klatkę. Będzie sztywno jak w czołgu
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
ostatnio była polewka z kolego który twierdził że jak sa kierunkowe to nie działają poprawnie jak podłaczysz odwrotnie. Więc to zalezy jakie kable kupisz. Większość nie jest kierunkowa. Ale jesli by tak było napisane na opakowaniu wtedy zakłądasz jak w instrukcji i bez problemu jest a jak niema na opakowaniu wzmianki to podłaczasz jak pasuje.
-
Spoty Puławskie
:polew: te gamonie w ciapach to dobre :polew: