Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. DeOkŁadnie a mi sie podoba tak jak Ty masz w avatarze
  2. dlatego zawsze mówiłem że gleba jest nie potrzebna tak duża. Koło nie powinno się chowac w nadkolu tylko być równo z rantem i wtedy niema podejrzeń o zachaczanie 17" jak jest równo z rantem też wali podwoziem no może i tak ale nie jest to juz tak katorżnicza jazda jak np u Adama że przed kazdym dokłkiem trzeba zwalniać
  3. dlatego zawsze mówiłem że gleba jest nie potrzebna tak duża. Koło nie powinno się chowac w nadkolu tylko być równo z rantem i wtedy niema podejrzeń o zachaczanie
  4. :doh1:przecież pod silnikiem jest plastikowa osłona. Tylko że ona jest jakby z dwóch części. z przodu jest większa i druga mniejsza własnie pod skrzynią.
  5. to my jednak wolimy koleżanki :oklaski: :drool: z żona bedziesz koleżanki zostaw młodszym kolegom :polew: masz kiepski info z narzeczoną no ale dobra koleżanki zostawię tym co jeszcze na ręcznym pomykają
  6. to my jednak wolimy koleżanki :oklaski: :drool:
  7. :polew:
  8. co by nie było ważne że daje w czerep
  9. pawulon Ci się skończył? cykloheksanon[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:39_________________________________________________nie szukaj w googlach co to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________oraz oksyaminotriazyna lepiej w czerep daje skunt wisz jak nie wisz co to je? :gwizdanie: a skąd wiesz że nie wiem? z wielu pieców sie jadło chleb :polew: i mleko z Chin piło :gwizdanie: bo oksyaminotriazyna to akurat składnik malaminy a malamine dorzuca sie w celu zawyrzania zawartości białka
  10. pawulon Ci się skończył? cykloheksanon[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:39_________________________________________________nie szukaj w googlach co to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________oraz oksyaminotriazyna lepiej w czerep daje skunt wisz jak nie wisz co to je? :gwizdanie: a skąd wiesz że nie wiem? z wielu pieców sie jadło chleb :polew:
  11. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to wystawiaj na forum przecierz Ci kolega pisze że nie nadaje sie to czemu chcesz ulepa pchac na forum
  12. pawulon Ci się skończył? cykloheksanon[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:39_________________________________________________nie szukaj w googlach co to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________oraz oksyaminotriazyna lepiej w czerep daje
  13. ale dolną czy górną zakładasz? nie mecz wora nie rznij dziada zaloz jak bialy czlowiek gorna i dolna i jeszcze mi mrogaliku lampiszonów poszukaj mysle ze Puertoss sie toba zaopiekuje :gwizdanie: już zaczął, wczoraj puertossowa była serio a teletubisie mówią papa :polew:
  14. nie wnikaj... to paput [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 14:18_________________________________________________Klikawa rośnie w siłę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=23026 jeszcze ja i KACEK i robimy spoty u nas organizujcie kolejnego wojewódzkiego u Was :polew: może grzybobranie
  15. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to Ty widze taki mały Sado Maso zwyrodnialec :bicz3: i te sprawy Cie kręca? a co to sado maso? jakieś nowe nadzienie :doh1: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sadomasochizm
  16. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to Ty widze taki mały Sado Maso zwyrodnialec :bicz3: i te sprawy Cie kręca?
  17. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mam dwie osoby które moga potwierdzić to co widziały, jazda do 100 km/h, w mieście wciąga mi 12 litrów ale na trasie malutko przy spokojnej jeździe[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 12:30_________________________________________________ a te mniejsze im dogryzają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 13:19_________________________________________________ smyrją cie moje posty masz problem kuchenka Ci nie pali że szamoczesz sie jak rybka na haczyku ?
  18. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to była ironia zgadzam się z Toba w 100%
  19. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    co Ty gadasz paput stosuje "eco driving" i jemu gazu pali mniej niż benzyny oczywiście żartuje tak kolorowej bajki dawno nie czytałem. To mi golf 2 1,4 palił w cyklu mieszanym 8,5l gazu co co papucik gadasz to mission imposible
  20. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    8,5 litra gazu na trasie pali w 3 osoby i zapakowany na wakacje, pozdro dla gumisiów z TDI pałer ta chyba jak odetniesz dopływ paliwa do 3 cylindrów :polew: :polew:
  21. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a co Ty papucik taki mściwy sie zrobiłes :gwizdanie: taka niepozorna kruszyna a tak piska
  22. najlepiej wywalić środek i wspawac klatkę. Będzie sztywno jak w czołgu
  23. ostatnio była polewka z kolego który twierdził że jak sa kierunkowe to nie działają poprawnie jak podłaczysz odwrotnie. Więc to zalezy jakie kable kupisz. Większość nie jest kierunkowa. Ale jesli by tak było napisane na opakowaniu wtedy zakłądasz jak w instrukcji i bez problemu jest a jak niema na opakowaniu wzmianki to podłaczasz jak pasuje.
  24. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    :polew: te gamonie w ciapach to dobre :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.