Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cicho cicho bo może ja na wiosnę przejdę na waszą ciemną stronę mocy Ale do tego czasu dzielnie bronię avantów to przechoć szybko na te lepsza strone mocy i nie piskaj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ma sens
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i co i co i co że niby sedany lepsze niż avanty tak? :D nie zaczynaj bo Cie zjemy z Adaśkiem pomalutku sie dopiesci. Nie wiem jak jest w benzynkach ale sprawdzałes czy nie leje Ci z odmy?
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
fakt przez uszczelniacze może brac sporo tylko pytanie czy to jedyne miejsce gdzie znika. No ale jak kolega wyżej pisał uszczelniacze to mały koszt i jak juz rozebrane to sprawdził bym od razu szklanki bo może być mocno wystukana i tez z kompresja może byc licho. Yova dymi na niebiesko? Bo jesli przepalałby trakie ilości oleju to powinien dymic na niebiesko.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
podobno znaja się na rzeczy. chyba spanky kiedys ich bardzo polecał ale nie dam sobie głowy uciąć że to on
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
kompresja nie zabogata ale lepiej niech lepsi sie wypowiedza czy z tym sie da jeździć. Jak jest słaba kompresja to albo zawory albo pierścienie ale to juz druba i droga robota. Może lepiej faktycznie sprzedać i rozejrzeć sie za czymś innym ale to już Twoja decyzja.
-
[ALL B5] Pierwszy zakup alu. i pierwsze pytania...
Troche dziwnie podchodzisz do problemu. Najpierw pytasz czy opony 15" wykorzystasz jak założysz większe felgi bez komentarza felgi mają się Tobie podobać więc w tym nikt Ci nie pomorze co to za felga i opona?Jesli bys chciał nowe opony to uderzaj do kolegi Bedi na forum jest nawet jego wątek i sprzedaje w dobrych cenach. Z tym że jeszcze rozpatrzył bym inny aspekt. Mówisz że masz prawie nowe opony więc pytanie. Wygląda ten samochód bardzo źle że koniecznie chcesz to zmieniać? patrz tez na to że większa felga, szersza opona równa sie wieksze spalanie a jak masz słabszy silnik to i minimal;nie osiągi (nie podałes w profilu jaki silnik ) Jeśli chodzi o podróbki felg w tych cenach (chiny) jest róznie. Jedne sa super a inne sa super do jakiegoś uderzenia w kamień czy krawężnik i pękają jak skorupki od jajek. Wnioski wyciagnij sam. Te fele i opony już kupiłes?
-
Spoty LRY - odwołane
dobrze że się nie wybieram w najbliższym czasie w te strony
-
Spoty LRY - odwołane
:polew:życie
-
[ALL] Problem z akumulatorem
wystaqrczy że zmierzysz napięcie na klemach w trakcie gdy masz uruchomiony silnik. Jesli działa ładowanie to będziesz miał około 14,4V
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
aha ok narazie mi to nie graci więc to jego problem.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tzn w polsce sie bardzo nie czepiają choć podobno od kiedy weszliśmy do uni to jest takie wymaganie z tym że raczej policja to olewa. No chyba że sie trafi na jakiegos pie...onego służbiste co nie będzie sie miał czego czepic to sie może czepic tego. Tzn oby nie ja tylko informacyjnie nie złośliwie aha gadałes z tym gościem o tych kratkach? Bo dalej jeżdza u mnie w bagażniku
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Norbert, chyba będziesz Tym który przekona Kowiego do demontażu haka chodzi o to że hak jeżeli jest odpinany nie z jednego kawałka żelastwa to ma byc odczepiany bo pododuje dużo większe zniszczenia w trak cie kolizji. To że masz Armi wbity a fizycznie go niemasz to nikogo nie interesuje. cytat choćby z tąd http://www.motofakty.pl/artykul/samochod_z_hakiem.html
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale zdemontował Ci hak w sposób nie inwazyjny z mozliwoscia zakładania go z powrotem, ja mam hak westfalia fabryczny wbity w dowodzie, w końcu to ciężarówka ale nawet jak masz fabryczny hak który da sie odpinać (nie jest na stałe) to niebiescy moga się czepić że nie jest gałka w bagażniku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Moze i troche ciezko bo jak to zawsze na poczatku wszyscy chetni i zdecydowani a jak przychodzi dzien spota to pojawia sie polowa z tych co sie zglosila :thumbdown: ale to nie znaczy ze nie mozna ustalic jakiegos terminu spotkania takie duże miasto, wsytd my po wioskach organizujemy a tu stolyca regionu taki przykład daje? :gwizdanie: paput nie kompromituj, bo nie pamietam kiedy wyjechałeś z miasta :polew: :polew: zawsze wtedy pracujesz :polew: :polew: dobre i trafne Moze i troche ciezko bo jak to zawsze na poczatku wszyscy chetni i zdecydowani a jak przychodzi dzien spota to pojawia sie polowa z tych co sie zglosila :thumbdown: ale to nie znaczy ze nie mozna ustalic jakiegos terminu spotkania takie duże miasto, wsytd my po wioskach organizujemy a tu stolyca regionu taki przykład daje? :gwizdanie: no wiesz stolica a wioska to różnica Wy wystawicie nos i sie widzicie a tu nieraz całe miasto trzeba przejechac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i jak sie odgryza
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
np będa robic spot lokalny w niedziele a on zawoła chłopaków w sobote do puław i organizator spotka sie sam ze soba w niedziele spotka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput? co ma paput do Lublina? kolega mówił że do LBN chętnie by na spoty pojeździł bo ma blisko, a ja mu na to - że coś się chłopaki nie mogą tam zorganizować. Łot co panie rafałku, wietrzył pan już siakiś podstęp pewnie nie tylko on paput? co ma paput do Lublina? kolega mówił że do LBN chętnie by na spoty pojeździł bo ma blisko, a ja mu na to - że coś się chłopaki nie mogą tam zorganizować. Łot co panie rafałku, wietrzył pan już siakiś podstęp ... i wszystko jasne co jasne? Papucik może niepozornie wygląda ale to jednak cwany przebiegły lis zawsze coś kombinuje
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
w dziwny sposób ale ok. może sie czepiam
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a czego Ty bys się spodziewał? rakiety?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja też jestem za. Dla mnie dzień nie gra większej roli. Weekendy czasem będą u mnie odpadac ale nikt nie powiedział że musze byc na kazdym Mimo wszystko jak da rade to będę się zjawiał
-
[B6 AVF] Zaślepienie egr - minusy
telepie bo w B6 pozbywając sie EGR pozbywasz sie klapy gaszącej i dlatego telepie. Poza tym mankamentem nie rózni się to od B5 a w B5 mam zaślepione juz rok i żadnych minusów.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Ale czy na pewno aż taką kichę :?: Car-audio w B7 jest już na wysokim poziomie i raczej z powodu kabli nie ma tam zakłóceń... No chyba że o czymś nie wiem... Szkołę ukończyłem 12 lat temu, nie wszystko już dobrze pamiętam... Ale czy przy takich napięciach i prądach to naprawdę ma jakiekolwiek znaczenie dla efektu końcowego :?: Tak wiem, Kowi miał całe auto rozebrane i mógł zrobić jak chciał... Ale pewnie nie każdy tak ma dlatego dopytuję czy to konieczne i jedyne rozwiązanie no właśnie dla większości niema to prawie żadnego znaczenia a dla tak zwanych audiofilów to jakby im połozyć kabelek do zasilania zegarka w bagazniku koło kabli RCA to oni usłyswzą różnicę Nie chodzi tu jednak o to by sie spierac o takie niuanse. Mimo wszystko to zjawisko fizyczne występuje i jakieś tam znaczenie ma na pewno ale czy do usłyszenia nie wiem bo audiofilem nie jestem i dla mnie ma grac a jak chce sie słuchac arii operowych w których jest mnustwo szczegółów to się słucha w domu nie samochodzie. I ja bym na tym zakończył
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o prosze jak to tak moze byc? nie ladnie...ale moze ktos chetny jeszcze sie dopisze:) a no może być. Mimo szczerych chęci raczej na wszystkie spoty nie uda mi sie dotrzeć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeśli chodzi o mnie to pewnie mi sie nie uda ale jak najbardziej chłopaczki ustawiajcie się