Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. zaraz Cie zjedzą za te LEDy. Na tym forum lepiej o tym nie wspominaj bo jeśli czytałeś ten wątek to wiesz że Cię przechrzczą na inną wiarę. Jak Ci się podoba to zakładaj i sie ciesz a jak Ci sie nie podoba to nawet nie ściągaj na siebie komentarzy. Ode mnie masz błogosławieństwo na te LEDy
  2. no i wszystko jasne a byłem przekonany że podgrzewanie też mam skoro mam moduł komfortu (domykanie i otwieranie szyb z pilota). A bywało że było jedno a drugiego nie było?
  3. :blink: łooo przejeb@ne... co to za podśmiec**jki
  4. co Ty tak tą rozmowę przeżywasz? są dwa wyjścia albo awans i podwyżka albo Cię wypierd@lą więc nie panikuj nie panikuje ale musze sobie powtórzyc pare rzeczy. A rozmowa to kwalifikacyjna na studia doktoranckie
  5. ja w niedziele odpadam bo mam w poniedziałek rano rozmow2e i nie da rady ale jak znajdziesz ekipe to śmiało organizujcie
  6. najlepiej podpiąć VAG i sprawdzić błędy. Może sie któryś silniczek przycina albo wystarczy zrobic nastawy podstawowe i powinno sie poprawić.
  7. heheh jak najbardziej no a w takim towarzystwie to musiało byc Ci ciepło
  8. :polew: no no na spocie mnie zadziwił kto by pomyslał że on i dziewczyna w jednym namiocie :gwizdanie:
  9. to tak jak pisałem u mnie niema tego w przewdnich lewych drzwiach a tylko w prawych może dlatego że drzwi były z anglika.
  10. ile można... trza trochę odpocząć urlop jest, ekipa jest, termin jest, tylko kurfa miejsce nie wybrane... coś czuję że będzie spontan jak to mówiłes? w avancie można sie spoko przespac więc juz nocleg masz nawet gdzie tylko sobie zazyczysz pewnie że trza odpocząć od odpoczywania w robocie
  11. wczasował sie będziesz? do roboty a nie na wywczasy
  12. a on powinien być własnie w prawych drzwiach? bo w lewych czegoś takiego niema. pozatym np nie podłączyłem kostki do zamka idącej od tego ustrojstwa bo moja była większa niż gniazdo w wymienionych drzwiach i centralny działa normalnie. Chyba że służy to do tego że zareaguje na przekręcenie kluczyka w zamku i uruchomi centralny. Ale tego nie sprawdze bo mam niepasującą wkładke w zamku do mojego kluczyka
  13. dołącze do pytania bo też chyba będe musiał to zrobic
  14. to że drzwi od anglika to ok może faktycznie handlarz przyoszczedził i założył takie. Tylko co to za moduł w prawych drzwiach ten w 2) podpunkcie? Bo rozebrałem drzwi od kierowcy te sa na pewno ori i tu nie mam takiego modułu. Może to coś od alarmu? a ja fabrycznie alarmu nie mam tylko aby centralny z modułem komfortu?
  15. Witam, Zacznę moze od problemów nie działa mi otwieranie szyby pasażera z przycisków od strony kierowcy a przyciskiem od pasażera działa i sterowanie lusterkiem prawym też nie działa. wymieniałem prawe drzwi i natknąłem sie na kilka dziwnych rzeczy. Mianowicie 1) przy zamku jest pewna wtyczka od czego to jest? Tzn ja mam po pierwszym lifcie samochód a wymieniełem drzwi na starsze i wtyczka taka jak ja mam nie pasuje bo jest większa. od czego to jest i czy nie będzie problemów z czymś jesli nie podłacze tej wtyczki? 1 na zdjeciu wtyczka i gniazdo jako 2 2) co to za moduł i do czego służy na zdjęciu niżej? 3) związane z 2) na zdjęciu sa 2 niepodłączone kabelki przy nogach pasażera. One idą właśnie bezpośrednio do tego modułu z podpunktu 2) co to powoduje i gdzie je podłaczyć? w miejscu podłaczenia przycisku od el szyb w boczku pasażera była podłączona chyba czarna wtyczka pokazana poniżej ale jest tam 2 szt identycznych wtyczek. jedna była wolna. do czego może służyć? znalazłem równiez 2 nie podłączone wtyczki i nie wiem po co one tam są a pokazane sa na zdjęciach niżej to może być coś mieszane czy tak może być? wspomne oczywiście że tam mogło być coś grzebane bo handlarz wstawiał inne drzwi bo był tam stukniety. Pomoże ktoś w rozstrzygnięciu zagwostek?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:13_________________________________________________nikt nic nie jest w stanie pomóc?[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 11:17_________________________________________________rozebrałem drzwi lewe od strony kierowcy i okazuje sie że w prawych drzwiach mam prawie bliźniacza instalację poza tym modułem o który pytałem w podpunkcie 2) czyli to znaczy że było coś ostro kombinowane?
  16. w tych samochodach chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest 16cm w wygłuszone przednie drzwi i skrzynka w bagażnik. Powiem tak ja mam w tylnej półce (sedan) 16cm chłośniki podpiete pod samo radio i jestem bardzo zadowolony a głośniki to GMS960XT. Przód jeszcze czeka żeby wlożyć takie same i zobaczymy jak zagra. Wszystko pod samym radiem.
  17. przecierz kolega pisał i nawet wstawiał fotki że niema czujników i nie może się połaczyć VAGiem
  18. U mnie światła swiecą od razu po przekręceniu kluczyka, nawet gdy wyłącznik jest w pozycji "0", ale sprawdze jeszcze gdy będzie w pozycji włączonych świateł. Reką nie wyciągałem, nie sprawdzałem no to masz kolego chyba niezłą rzeźbe z tymi światłami jak nawet przy wyłaczonych się świecą :kox:
  19. Po zalozeniu lamp xenonowych i bixow pokretlo nie dziala.W ori xenonach sa silniczki 4przewodowe,a nie 3. Pewnie ma dolozone HIDy.Ciekawe jest tylko ustawienie swiatel...Moze koledze sie wydaje albo ma założony taki moduł jak ktoś kiedyś tu na forum sprzedawał czyli symuluje samoregulacje. Po włączeniu swiateł robia rundke w dół i w góre i wracają do odpowiedniego położenia
  20. jakiś tydzień temu pisali o podobnej akcji niejakiego Marcina R. więc on pewnie zainspirował dziewczynki pewnie "maczał" w tym palce
  21. to to masz jasną sytuację. Więc albo rób turbine albo szukaj innej może mocniejszej jeśli planujesz modzić coś z mocą.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 16:34_________________________________________________mrogal dzieje sie tam u Was http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/444533,gole-kobiety-na-ulicach-chelma-prowokacja-czy-zaklad,id,t.html :gwizdanie:
  22. a masz na pewno ORI ksenon i był tam jak wyjeżdzał z fabryki? Może ktoś dołozył iri ksenon ale nie założył tych czujek od samopoziomu. Moja teorie potwierdzało by pokrętło od ustawiania wysokości jak w zwykłych lampach.
  23. no to jak reszta jest ok to tak jak mówiłem. Robic próbe olejową i jesli będzie ok to szukac dalej wycieków itp a jesli jest problem z kompresją i chla olej a samochodu nie chcesz sie pozbyc to szukaj samego słupka od AJMa i zmieniaj bo raczej remont wyjdzie cie 2 razy drożej. Z tym że jak zrobisz generalke to wtedy masz nowy silnik właściwie a na używke możesz trafic różnie.
  24. daj go do mechanika niech zrobi próbę olejowa. zostawiasz samochód na noc bo musi dokładnie olej zlecieć do miski. Rano mierzą kompresję na wszystkich cylindrach. Potem zalewaja cylindry po troszku oleju i kolejne sprawdzanie kompresji. Jesli po zalaniu sie poprawi kompresja to na 99% pierścienie jeśli będzie zbliżony wynik to najprawdopodobniej będą uszczelniacze. Jak pierścienie to uciekaj z samochodem bo to sie robi generalke a jesli nie pierścienie to jest pare wyjść. Albo tylko uszczelniacze, albo prowadnice i gniazda zaworowe albo pęknieta głowica.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.