Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. raczej ciężko tam o jakies zwarcie itp. No jakby nie patrzeć długie i któtkie to ta sama żarówka tylko inne włókno. istnieje opcja że padły razem choć mało prawdopodobne. możesz pomierzyć choć raczej nic Ci miernik nie powie.
  2. może poprostu miałes pecha że padły 2 na raz
  3. do czarnego wnętrza to biel fortepianowa by wyglądała co to ku*** jest biel fortepianowa, ja perdole przecież to zwykły połysk jest tak samo jak sobie można powiedziec o czerni fortepianowej więc na przekór powiedziałem o bieli :polew:
  4. raczej sie nie da mam tak samo ale mi nie przeszkadza. chyba że coś VAGiem sie da ale to niech inni coś podpowiedzą
  5. do czarnego wnętrza to biel fortepianowa by wyglądała
  6. sprawdzałeś wtyczki?
  7. w ogóle cała idea sprzedarzy na forum mi sie nie podoba ale mi nie musi. tyle odemnie.
  8. powinno byc z 500 postów to by może coś dało bo nastukac te 100postów na głupotach to nie problem a jak ktoś ma 500 czy7 1000 to już ktoś kto sie udzielał na tym forum i niech sobie sprzedaje. a tak to czy jest 10 czy 100 to żadna różnica. jak komuś zalezy na handlowaniu to w 2 może 3 dni nastuka posty i już robi interes.
  9. też tak sądze. z resztą to powinno byc miejsce do gadania i wymiany informacji a nie nowy serwis do sprzedaży. ok rozumiem ktos czegoś szuka usilnie drugi ma i odsprzeda ale to co się tu dzieje jak ktos potrafi sprzedać praktycznie cały samochód na cześci to cóż nie dziwne że sa takie schody.
  10. normalnie allegro czy na innych forach jest coś takiego praktykowane? nie podjudzaj bo sam też sprzedałes większość szaraka no i własnie dlatego chce żeby inni też mieli taką bezpłatną szanse aha bo z wypowiedzi myślałem że jesteś przeciwny handlarzom na forum
  11. teraz już wiesz jak nie robić więc może wyjdzie lepiej
  12. normalnie allegro czy na innych forach jest coś takiego praktykowane? nie podjudzaj bo sam też sprzedałes większość szaraka
  13. znowu się robi śliska dyskusja co wypada w B5 a co nie
  14. jeśli będę w lbn to godzina mi pasuje
  15. może sobota wieczorem, chyba będę w LBN
  16. była okazja i wypalilo. było nas tylko 2 ale zawsze coś ja jeśli tylko będe mógł jestem chetny
  17. to do zobaczenia. Spotkamy sie przy tym auto spa
  18. ok ja zaraz wyruszam na myjnie do Gali możemy się spotkac. Ktoś jeszcze chetny? Możemy powiedzmy koło 18 się spotkac Gali
  19. dziś wieczorem moge wyskoczyc bo jutro rano wybywam
  20. jesli miał całkiem zabity KAT to może odczuwac przyrost mocy
  21. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    i tak driftowac nie umiesz
  22. a ja powiem ze sedan fajniejszy tak czy inaczej super furka
  23. człowieku opanuj się. Jestes dzieckiem 5 letnim który nic nie rozumie? Nie ważne czy jest otwarty czy zamknięty szyber. jest i tyle.
  24. i ja bym tym miłym akcentem zakończył tę bezsensowna bitwę z niedyspozycją psychiczną autora watku
  25. Tak, wymień na 80, szumy mogą ustać ! bo nie będzie ściągać tych niezrozumiałych rozmów. Kłopot leży też w samym samochodzie. Audi ma specyficznie ukształtowany dach który bardzo negatywnie wpływa na odbiór CB, zwłaszcza przy antenach powyżej 1m ( masz szyber ?, bo wtedy ponoć jest jeszcze gorzej) . No i sam materiał z jakiego jest zbudowany samochód. Alu z domieszką czegoś tam wpływającego na zakłócenia fali. Sprawa jest znana i Audi poprawiła tą niedogodność dopiero w modelu B8. Zmień radio na takie powyżej 1000 pln albo B5 na B8. Pozostałych, którzy Ci doradzają w tym wątku nawet nie słuchaj. Oni w d*p.e byli i gów.no widzieli domieszkę czegos tam to Ty masz chyba w mózgu :gwizdanie: Chyba tak ale to już OT. Co za ludzie. Zastanówcie się chociaż chwilę nad tym co czytacie ale o co Ci biega? co niby piszemy takiego? To że do kolesia nie dociera to co mu się mówi to już niczyja wina.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.