Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 ADP] Brak świateł mijania oraz drogowych.
raczej ciężko tam o jakies zwarcie itp. No jakby nie patrzeć długie i któtkie to ta sama żarówka tylko inne włókno. istnieje opcja że padły razem choć mało prawdopodobne. możesz pomierzyć choć raczej nic Ci miernik nie powie.
-
[B5 ADP] Brak świateł mijania oraz drogowych.
może poprostu miałes pecha że padły 2 na raz
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
do czarnego wnętrza to biel fortepianowa by wyglądała co to ku*** jest biel fortepianowa, ja perdole przecież to zwykły połysk jest tak samo jak sobie można powiedziec o czerni fortepianowej więc na przekór powiedziałem o bieli :polew:
-
[B5 AFN] Automatyczna właczanie klimy przy zapalaniu silnika
raczej sie nie da mam tak samo ale mi nie przeszkadza. chyba że coś VAGiem sie da ale to niech inni coś podpowiedzą
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
do czarnego wnętrza to biel fortepianowa by wyglądała
-
[B5 ADP] Brak świateł mijania oraz drogowych.
sprawdzałeś wtyczki?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w ogóle cała idea sprzedarzy na forum mi sie nie podoba ale mi nie musi. tyle odemnie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
powinno byc z 500 postów to by może coś dało bo nastukac te 100postów na głupotach to nie problem a jak ktoś ma 500 czy7 1000 to już ktoś kto sie udzielał na tym forum i niech sobie sprzedaje. a tak to czy jest 10 czy 100 to żadna różnica. jak komuś zalezy na handlowaniu to w 2 może 3 dni nastuka posty i już robi interes.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też tak sądze. z resztą to powinno byc miejsce do gadania i wymiany informacji a nie nowy serwis do sprzedaży. ok rozumiem ktos czegoś szuka usilnie drugi ma i odsprzeda ale to co się tu dzieje jak ktos potrafi sprzedać praktycznie cały samochód na cześci to cóż nie dziwne że sa takie schody.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
normalnie allegro czy na innych forach jest coś takiego praktykowane? nie podjudzaj bo sam też sprzedałes większość szaraka no i własnie dlatego chce żeby inni też mieli taką bezpłatną szanse aha bo z wypowiedzi myślałem że jesteś przeciwny handlarzom na forum
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
teraz już wiesz jak nie robić więc może wyjdzie lepiej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
normalnie allegro czy na innych forach jest coś takiego praktykowane? nie podjudzaj bo sam też sprzedałes większość szaraka
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
znowu się robi śliska dyskusja co wypada w B5 a co nie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeśli będę w lbn to godzina mi pasuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może sobota wieczorem, chyba będę w LBN
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
była okazja i wypalilo. było nas tylko 2 ale zawsze coś ja jeśli tylko będe mógł jestem chetny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to do zobaczenia. Spotkamy sie przy tym auto spa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok ja zaraz wyruszam na myjnie do Gali możemy się spotkac. Ktoś jeszcze chetny? Możemy powiedzmy koło 18 się spotkac Gali
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dziś wieczorem moge wyskoczyc bo jutro rano wybywam
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
jesli miał całkiem zabity KAT to może odczuwac przyrost mocy
-
Spoty Puławskie
i tak driftowac nie umiesz
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
a ja powiem ze sedan fajniejszy tak czy inaczej super furka
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
człowieku opanuj się. Jestes dzieckiem 5 letnim który nic nie rozumie? Nie ważne czy jest otwarty czy zamknięty szyber. jest i tyle.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
i ja bym tym miłym akcentem zakończył tę bezsensowna bitwę z niedyspozycją psychiczną autora watku
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Tak, wymień na 80, szumy mogą ustać ! bo nie będzie ściągać tych niezrozumiałych rozmów. Kłopot leży też w samym samochodzie. Audi ma specyficznie ukształtowany dach który bardzo negatywnie wpływa na odbiór CB, zwłaszcza przy antenach powyżej 1m ( masz szyber ?, bo wtedy ponoć jest jeszcze gorzej) . No i sam materiał z jakiego jest zbudowany samochód. Alu z domieszką czegoś tam wpływającego na zakłócenia fali. Sprawa jest znana i Audi poprawiła tą niedogodność dopiero w modelu B8. Zmień radio na takie powyżej 1000 pln albo B5 na B8. Pozostałych, którzy Ci doradzają w tym wątku nawet nie słuchaj. Oni w d*p.e byli i gów.no widzieli domieszkę czegos tam to Ty masz chyba w mózgu :gwizdanie: Chyba tak ale to już OT. Co za ludzie. Zastanówcie się chociaż chwilę nad tym co czytacie ale o co Ci biega? co niby piszemy takiego? To że do kolesia nie dociera to co mu się mówi to już niczyja wina.