Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale że które niby? tylko jeden jest o spotach w Lublinie właśnie jest jeden luźne gadki to po to by nie było śmietnika w zlotach
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
wal żółte hidy do mgielnych-3000K , ja mam takie i nie żałuję chłopak założył watek bo chce białe nie żółte :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co co kaman? gratulacje :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a weekend? w weekendy to on ma wizyty domowe u pacjentek mogę pomóc wizytować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a weekend?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: no drogi mamy pierwsza klasa :polew: Kiedy sie spotujemy bo wczoraj nawoływałem ale chętnych nie było
-
[B6 AKE] Płyn chłodniczy, trzymanie temperatury
to jak i tak chcesz jechac do mechanika a planujesz wymiane płynów to dolej choćby samej wody a później mechanik niech Ci przed zima wymieni ten płyn i będziesz miał spokojna głowę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A stęskniłem się A w czwartek może będę na służbowym wyjeździe
-
[ALL B5] Blow Off
może ma dziure w dolocie i dlatego swiszczy Samo wydłubanie katalizatora skutkuje juz ładnym swistem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
planujesz jakis wypad do lublina nie długo?[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________Ja może ale to na 50% będe w wa-wie w czartek tylko jeszcze nie wiem czy samochodem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no np. ale ze mną na ten temat nie pogadata no ja tez sie nie czuje specjalista A ty co sie tam lenisz? roboty dla ciebie zbrakło? Leć sie oprzyj o łopate
-
[B5 ARG] Problem z ogrzewaniem
tam chyba niema żadnego zaworu regulującego przepływ przez nagrzewnice. Zrób porządne płukanie woda z octem na gorąco i zauwazysz różnicę. Dokładnie jak to zrobic gdzies komuś tłumaczyłem nie chce mi sie szukać ani powtarzać. Poszukaj.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co mamy gadac o wpływie zorzy polarnej na zycie godowe pingwinów?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a taki spotowy że jak się nie zatrzymasz to będziemy strzelac w opony bo samochodu to szkoda
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ahaaaa Bo myslałem że ci jakiś szlaban by zrobił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kiedy wpadasz do Lublina lub przejeżdzasz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A Ty Solariusz co porabiasz?[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 12:20_________________________________________________
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pszejepane jak w ruskim czołgu
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
jak jak pisałem specem nie jestem ale z tego co kojażę z jakiegos watku to chyba jest to samo.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nima to jak se pogodac w robocie z innym zapracowanym robolem
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
specem nie jestem ale chyba różnica tkwi w sprężarce klimy reszta chyba jest taka sama.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siedzo w robocie
-
Spotkania na drodze
No ładnie... nawet do teatru se spokojnie pójść nie można bo Cię wyczają :decayed: Gdzie byłeś, nie widziałem Cię Czyżby burżuj bilety se kupił po 120 zł? Bo ja to tak na wejściówkę po taniości Fakt że ludzi trochę było, a ja za bardzo się nie rozglądałem :gwizdanie: no i się wyjaśniło rafalekx do teatru pomyka w trampkach
-
[B5 AFN] Oddzielacz oleju na odmie - pytanie
No ten oddzielacz ma za zadanie ograniczyc ilość mgły olejowej trafiającej do dolotu ale ponad litr oleju raczej by przez odme nie uciekł, więc szukałbym gdzies indziej
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
A jako dzienne by się spisało?