Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. :polew: dobre nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej Uważam że zasłanianie chłodnicy ma sens,jak zasłonie chłodnicę to silnik nie jest chłodzony zimnym powietrzem które wpada przez grill oj chyba takiego poietrza chłodzącego jest nie wiele i kawał metalu bez użebrowania jak w silnikach chłodzionych poietrzem nie powoduje większego wychładzania. to się upewnij że termostat masz w porządku jak miałem walnięty termostat faktycznie była wyraźna różnica ale później jak wymieniłem na nowy to czy zasłonieta była chłodnica czy nie to nie było rożnicy. Z tym że ja nie zasłaniałem całej żeby jednak nie strzelić sobie samobuja na trasie żeby sie nie zagrzał za bardzo. jesli byś to upchnąl gdzieś przy ori nagrzewnicy to może i by zdało egzamin ale w te 2km i tak nie zagrzejesz w samochodzie. termostat mam ok,a po zasłonięciu chłodnicy szybciej się nagrzewa Ok w porzadku
  2. z ciekawości tylko jaki wzór bieżnika? jakies foto Nie odpuscisz
  3. z ciekawości tylko jaki wzór bieżnika? jakies foto
  4. :polew: dobre nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej Uważam że zasłanianie chłodnicy ma sens,jak zasłonie chłodnicę to silnik nie jest chłodzony zimnym powietrzem które wpada przez grill oj chyba takiego poietrza chłodzącego jest nie wiele i kawał metalu bez użebrowania jak w silnikach chłodzionych poietrzem nie powoduje większego wychładzania. to się upewnij że termostat masz w porządku jak miałem walnięty termostat faktycznie była wyraźna różnica ale później jak wymieniłem na nowy to czy zasłonieta była chłodnica czy nie to nie było rożnicy. Z tym że ja nie zasłaniałem całej żeby jednak nie strzelić sobie samobuja na trasie żeby sie nie zagrzał za bardzo. jesli byś to upchnąl gdzieś przy ori nagrzewnicy to może i by zdało egzamin ale w te 2km i tak nie zagrzejesz w samochodzie.
  5. oj dobra mondralo idź i zobacz czy Cie niema w drugim pokoju. normalne że jedne opony sa głośniejsze a inne mniej ale w pewnym tylko zakresie. Ale przeciesz naet nie wiesz skąt ten hałas więc co będziemy dywagowac. :doh1:
  6. wolałbym żeby mi nie spadły okulary w momencie zderzenia zanim jeszcze uderze głowa w poduszke. Takie okulary mogły by się jakimś cudem (np ucho) wbic w oko w momencie uderzenia wrrryyy..
  7. jak ty chcesz olej grzac? tez jestem tego zdania.
  8. lampka dostaje prąd na odpowiedni pin i tyle. Reszta jest realizowana gdzieś indziej.
  9. nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej
  10. można i tak z tym tylko że jak chcesz załozyc grzałke w obieg płynu chłodniczego to po pierwsze musiała by byc znacznej mocy ta grzałka a po drugie pompka która by obracała płynem bo w jednym miejscu zagotujesz a w drugim będzie zimna. Jak samochód jest odpalony to pompa wody to czyni.
  11. nie koniecznie musiałbyś wychodzić żeby to włączyć. Są np takie timery jak do oświetlenia akwariów że o konkretnej godz się włączy i tyle. I wtedy zwykła farelke choćby taką http://allegro.pl/grzejnik-termowentylator-farelka-fh-105-ravanson-i1945368143.html ustawiasz na max i przychodzisz do ciepłego samochodu po 5 min działania takiej machiny bo te 150W to maluśko jak mówi wiktorsam.Przemysl taki scenariusz.
  12. a Ty honda masz ten samochód w garażu czy pod blokiem? Bo jak masz dostęp do 230V to fakie farelki sobie podłaczaj i może być faktycznie wymierna korzyść bo takich na 12V bym odradzał bo przy tak małych odległościach i uzywaniu tego prądożernego ustrojstwa kiedys nie odpalisz samochodu w mrozy.
  13. z jodełkami npproblem miał paput a z bliższych mi to mój szwagier jeżdząc na jodełkach mu strasznie huczało, wymienił na jakis inny bieżnik i huczenie ustało.Podstawowym warunkiem przy Q jest tylko to by opony miały ten sam rozmar. Bieznik schodzi na drugi plan.
  14. też to podałeś w formie mitu Nie przekonał mnie twój wywód To nie wywód tylko udowodniony test (obalony mit ) w programie mototryzacyjnym Ale Ty zakładaj opony ja Ci się podoba jak Cię to nie przekonuje A te jodełki W programach motoryzacyjnych to ja jeszcze lepsze bajki słyszałem od tego co podajesz jako obalenie mitu Ja nawet w ośce jeżdzę na 4 takich samych A co do jodełki pozostawie Twoje ignoranctwo bez komentarza
  15. też to podałeś w formie mitu Nie przekonał mnie twój wywód a co do opon w Q (nie mam ze słyszenia) dobrze jest unikac bieżników w kształcie jodełki bo dość głośno pracują. Było kilka takich przypadków.
  16. Ok dobra ale dobrze by było gdyby były one takie same. No ale dobra nie będe Cię przekonywał.
  17. czego? wiesz o czym piszesz? ja pisałem o podświetleniu zegaró w poliftach. Tam jest juz białe i jest to barwa zimna. bo jak ktoś niema dwóch lewych rąk i odrobine oleju w głowie a idzi że czegoś niema na rynku to sobie potrafi zrobić :doh1: EOT
  18. Najlepszą rada w tym watku było przespacerowac się te 2 km. Zanim w zime się złoma odsypie a może jeszcze zaspe przerzuci żeby wyjechac to już jest się pracy a jak dobrze wpływa na zdrowotność :> A tak serio do autora nie ma cudownego narzedzia do ogrzania samochodu na taka trase No chyba że zakładanie webasto
  19. a ori białe podświetlenie jest jakiej barwy?Jak się robi takie mody to raczej w celu osiągnięcia ori efektu w starszym egzemplarzu. Pozatym jaki problem sobie zrobic takie białe diody w takich oprawkach. Z resztą nie trzeba oprawek. Wystarczy je przylutowac do styków i gra gitara.
  20. tak ok. a jak chodzi na wolnych obrotach to masz cały czas zassane na max i nie faluje sztanga? Do sprawdzenia są wężyki podciśnieniowe i N75
  21. w tym albo poprzednim tyg był identyczny temat.
  22. dokładnie tak jak piszesz.
  23. wygląda na poprawnie złożoną. sprawdź wężyki podciśnienia.
  24. Normalnie lepiej niz Niepokorni - ŁOWY KRÓLA DISCO ODC 8 [FINAŁ] :polew:
  25. chcąc żułtawe nie żółte to wystarczy zedrzeć z tyłu tarcz te czerwona farbe i zostawić żarówki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.