Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Wrzuć w sensowny sposób te logi bo nawet jak ktos będzie chciał to nie będzie mu się chciało przez ten śmietnik przekopywać. W folderze w którym masz VAG COM masz takie sprytne narzędzie jak CSVConverter zrób z niego odpowiedni użytek a opisane jest wsio w wątku o logach.
  2. jak zwykle, cza się wcześniej u mawiać, ustalić date i kto ma być i będzie mógł ten przyjedzie tyle że większość do ostatniej chwili nie wie czy będzie mogło Oj tam nie wczoraj to innym razem
  3. Ja się moge zjawic tylko gdzie i o której?[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:05_________________________________________________To jak tam chłopaki robimy zlot? Jak tak to gdzie i za ile [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:38_________________________________________________Widzę szaleńcze zainteresowanie spotem zgaslo jak zapałka No cóż
  4. glinka obowiazkowo i to co pokazales tez se kupie za miesiac PB natural look tak mi pachnie na biurku ze zaraz zaczne go pic to do dna będziesz pachniał jak sie patrzy
  5. Nie wiem czy to dobry ruch bo ekipa nie najwyzszych lotów. Raczej szkoda mistrza... Będzie jak z Schumacherem
  6. postaram się być jeśli spot wypali
  7. W twoim wypadku trzeba by wylutować czerwone diody a wlutować białe i po problemie.
  8. Ja aby powiem że ręce chyba bardziej pocharatałem bo nie wpadłem na pomysł żeby odczepić ten pedał gazu całkowicie tu do kolegi szacun Cała reszta podobnie przeze mnie była zrobiona. Ja niestety nie robiłem zdjęć. Tu dla kolegi tez wielki ukłon za fotostory i rzetelny opis.
  9. nie widac tego druciarstwa wiec luz. Ja sie za to biore pół roku i zabrać nie mogę. Aby trzeba zabezpieczyć co by nic sie nie sfajczyło i cieszyć białym swiatełkiem
  10. problem jest tylko z polaryzacją. W lampce na ten dzyndzelek żarówki dostajesz masę a standardowo robione diodowe żaróweczki tam oczekują na +12V zakładasz i jest kuuuupa
  11. miałeś na myśli że ma większą pojemność cieplną od wody z glikolem jakim jest G12
  12. zazdrosny? a kto tam wie jakie ty kosmate mysli masz w głowie
  13. zdejmij boczek w bagażniku i sprawdź. Może coś się rozłaczyło albo tłoczek zatarł.
  14. eee tam mi nic nie zrobi nie ma powodów by mnie "nie lubić" może byc zazdrosny no Solar gadaj co tam modzisz
  15. szczelam taaaa bardzo. Pastaldo a co u Twojego chłopaka? Już Ci mówiłem że ja i mój chłopak nie lubimy pedałów :gwizdanie: więc się odczep bo go naśle na Ciebie
  16. Pochwal się... czaaarnooo to widzę :decayed: odczep sie ode mnie czemu Ty tak mowisz na mnie i rogal rowniez bo cie lubi jak mis miód
  17. nawet nie zauwazyłem tego Po prostu skopiowałem :gwizdanie:tak samo jak w tym: Zamień miejscami wielkie litery: SZał na Kortach = Kał na SZortach Tenis w Porcie STój Halina Cała Para Mała generała Pączka Głód w Parku Równo z Górki Domki w SŁupsku Pradziadek przy Saniach Pradziadek pod Saltem Gra babka w Salopie Kolonista z Piłą CHyży Rój ONanizacja ORGanizmu Silnik w Promie WIcek w CYnie Sypać Rowy Mądra Jola Pasaż Mały CHór Wujow Kot Londona London w Kasku BArwa na KUrierze Krówki w Mroku Słynna Praczka Sodium do Prania[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 09:47_________________________________________________lub: Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao sołwa. Nwajżanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria była na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu.
  18. ty masz juz korbę no co kiedyś cos o tym wspominał, a teraz kolega z rodzyna napisał że Czaaarno to widzi że czarno to widzi to wydaje mi sie że chodziło mu o ostatnio grupową chorobe zaczerniania wnetrz
  19. z życia :polew: Wchodzi kobieta [K] do gabinetu. Lekarz [L] pyta: [L] - Co pani dolega? [K] - No właśnie nie wiem, panie doktorze! [L] - Trzeba będzie zmierzyć temperaturę w odbytnicy. Proszę się rozebrać. Po chwili... [K] - Panie doktorze, ale to nie dobytnica! [L] - A to nie jest termometr!
  20. Zapytaj kolege armistead on fajne niedrogie końcówki założył.
  21. ok luzik ale patrząc w ten sposób to jak sie kiedys wypierniczyłem na rowerze to powinienem juz nigdy na temat roeru nie żartować. Ale nic koniec tematu i OT. Czekam na fotki i wstawie.
  22. oj kolego Tobie chyba by sie przydał ten baranek o ścianę Nie ubliżając nikomu ale trzeba miec jaki kolwiek dystans do siebie i poczucie humoru. Jak chces to moge Ci wyslać maila i mi wrzucisz te fotki i wstawie na forum niema sprawy. Jak coś to pisz na PW i więcej dystansu
  23. Musisz zdjąć całą tą pułkę ona jest na takich kołkach zatrzaskowych zaraz przy oparciu siedzenia i potem ją wysuwasz do samochodu. Maskownice sa chyba wklejane w ten materiał. jak wyjmiesz te cala pułke masz od góry śruby którymi sa przykręcone głośniki do blachy.
  24. no uadne auto jak wiocha to i hodowla zwierząt gospodarskich ja postawiłem na trzodę chlewna prosiakiiiiiiiiiiiiiii to jak idziesz w zwierzaki to jeszcze jedno: Kręć gwint i rób KOZĘ
  25. żeby się lepiej prowadził to podejrzewam że musisz założyć tez inne amorki to wtedy go utwardzi. Ja na Twoim miejscu bym poszukał uzywanego całego zawieszenia 1BE i bedziesz zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.