Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
tego Ci nie powiem bo niemam w zwyczaju polecac czegoś czego nie używałem. Słyszałem o obu tych antenach dobre słowa ale jak mówie tylko słyszałem opinie. Ja bym pozostał przy tym Sirio ml 145 może ktoś inny jeszcze coś podpowie.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
bo Ty chyba oczekujesz że będziesz gadał jak przez telefon z idealnym głosem. Śnisz chyba. Jak nie chcesz przestawiać radia to kup radio z automatycznym filtrem szumów ale widze że i tak nic z tego nie bedzie bo kolega oczekuje chyba dźwięku HD Podjarałes się radiem kolegi ale zauwaz że u niego słyszałes tylko na postoju a jak mówisz u ciebie n postoju tez było ok. Zacznij kojarzyć fakty a nie nakręcać się. Jak bardzo chcesz i jestes przekonany to kupuj te antene 80cm ale bedziesz biegusiem wracał do starej bo powiesz że jest jeszcze gorzej. Ja mam radio Alan 109 i antene taką jak Ty. Gain mam cały czas max a SQ na postoju kiedy nikt nie nadaje ustawiam na min byle nie słychac było szumu podkręcam jeszcze minimalnie w góre i żadnych problemó niema. A moje radio tez niektórzy twierdza że jest kiepskie. Oczywiście jak odbieram sa szumy ale wszystko idzie zrozumieć. Zrozum człowieku ze na CB nie będziesz miał odbioru bez szumu chyba że kupisz radyjko z ASC za 500zł to wtedy pogaday. Tu masz np ciekawy materiał: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 20:10_________________________________________________ale jak widac nawet na takiej klasy radiu słychać szum przy odbiorze a nikt by sie nie ośmieszał robic takiego filmiku będąc niedoświadczonym z nieustawionym wszystkim na tip top.Dotarło wreszcie?
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Jak już powiedziałem szukasz dziury w całym. Sama technologia CB ma do do siebie że czasem sa szumy. Niema idealnych zestawów. Słyszał idealni i tak nie będziesz moge Cię zapewnić. Nie powiedziałbym że krótsza antena będzie zbierała mniej zakłuceń. To nie jest takie proste że krótsza antena to niej zbiera zakłuceń. Jedyne co mogło by poprawić troche to uchwyt do blachy a nie magnes ale idealnie tez nie będzie. Co do podłączenia jeśli chcesz podłączyc bezpośrednio do aku to koniecznie założyć musisz bezpiecznik jeśli nie dla ochrony radia to chociaż żeby nie spalić samochodu. podejrzewam że i tak nic do niego nie dotrze
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
pytanie tylko po co? Masz jedna z najlepszych magnesówek i chcesz ją wymieniać. Widze że uwielbiasz szukac dziury w całym bo nawet jak masz ok to kombinujesz
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
tak jak pisałem wyżej może równie wyjść na wymianie ale to też jakas alternatywa. Tak czy inaczej pisałem żeby porobic wszelkiego rodzaju próby i wykluczyć niektóre rzeczy. Ciekaw jestem czy autor watku coś z tym zrobił.
-
[B5 AFN] Gdzie się podłacza lampki czerwone w boczkach?
no własnie z przodem jest większy problem bo z tyłem jakoś bym wykminił. Pozatym jakby ktos miał opis tych skrzyneczek przy nogach kierowcy i pasażera gdzie podłacza się wiązki z drzwi to już by bardzo pomogło. Pozatym przestało mi działać zapalanie światła w środku po otwarciu prawych drzwi od pasażera. Co mnie zaskoczyło to tam niema żadnego mikrostyku jak w drzwiach od kierowcy.
-
[B5 AFN] Gdzie się podłacza lampki czerwone w boczkach?
nie. to bedzie dorezane w drugiej kolejności
-
[B5 AFN] Gdzie się podłacza lampki czerwone w boczkach?
Witam, Może głupie pytanie ale takie jak w temacie. Zmieniłem boczki na poliftowe, kupiłem lampki i zastanawiam się gdzie to podłaczyć. Pomoże ktoś? Pozdro
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/452009,akcja-halas-przeciw-likwidacji-toru-lublin-wideo-zdjecia,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material był ktoś od nas? tam kilka A4 na zdjęciach i filmie widac
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a dozwolone jest w ogóle filmowanie w taki sposób? żeby nie było tak że przypalą jeszcze mandatem albo czym gorszym jak pały zobaczą.
-
[ALL B5] Gniazdo Zapalniczki
cholera wie. zauważyłem że co rocznik i inne wyposażenie to i w bezpiecznikach inaczej. trzeba posprawdzać metodą prób i błędów raczej skoro masz jakoś inaczej. albo sprawdź inne z tą rozpiską.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kiedy ten spot? ty będziesz?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
gość żyje?
-
[B5 AVG]
napisz do kolegi Krycha on w tym się babrze całymi dniami to powinien pomóc
-
[B5 AVG]
no to zgłupiałem i w takim wypadku nie wiem co to za czarne gniazdo. A masz taką czarna wtyczke i wpinasz w ten licznik własnie w to gniazdo?
-
[B5 AVG]
a masz w ogóle te wtyczkę tam? bo może być tak że nie było fisu w tym samochodzie a ktoś dołozył taki licznik tylko niema do niego instalacji. No a fis działa poprawnie? bo raczej nie powinien
-
[B5 AVG]
no dziwne własnie. sprawdź gdzie dokłądnie on leci. jak już ustalisz to sprawdx to co pisałem wyzej.
-
[B5 AVG]
czyli ta czarna wtyka od FISu z tym że jesli chodzi o instalacje to ktos kto ma FIS musi pomóc coś więcej. a co do tego kabla to ja obstawiam jakieś podświetlenie ale musisz sprawdzić czy po właczeniu świateł pojawia sie tam 12V a może to jakaś samoróbka do tego by po odpaleniu samochodu właczało sie podświetlenie zegarów bo jak wiadomo klimatronik podświetla sie od razu i tak ten ktoś to wykombinował. Co do tego błedu to raczej nie szukał bym przyczyny w liczniku tylko w samym czujniku.
-
[B5 AVG]
kabelek może do jakiegoś podświetlenia pociągniety. sprawdź czy pojawia sie tam 12V po właczeniu swiateł a czarna kostka to najprawdopodobniej od termometru. masz w liczniku? pokaz licznik od przodu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No i "znów się zaczyna taniec pingwina na szkle" się pośmiejemy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z łowieckami w górach Solar czuje się jak taka sweet sewentiiiiiin no i nie ma wacka, tylko jeszcze mu bimbałki nie urosły, a tak poza tym to dobra d#pka z niego Fajna d*pa z twarzy :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bedzie udany innej opcji nie ma pewno bedzie tiaaa już to widze Juz od dawna się zastanawiam Solar dlaczego masz płec żeńska i lat 17 w profilu Jak bardzo się chcesz odmłodzić to walnij sobie 14lat
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:drool:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no i ciekawe czy znów o gustach pogadamy Ja tam o gustach nie dyskutowałem ostatnio wiem to zaczepka do armiego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
caaaaaaaaaaaałyyyyyyyy... tydzień ale dobre i to o urlop walczyłem 2 tygodnie... Dzisiaj ostatni dzień łochocho to wybalujesz za cały rok to w razie co udanego órlopu