Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. tego Ci nie powiem bo niemam w zwyczaju polecac czegoś czego nie używałem. Słyszałem o obu tych antenach dobre słowa ale jak mówie tylko słyszałem opinie. Ja bym pozostał przy tym Sirio ml 145 może ktoś inny jeszcze coś podpowie.
  2. bo Ty chyba oczekujesz że będziesz gadał jak przez telefon z idealnym głosem. Śnisz chyba. Jak nie chcesz przestawiać radia to kup radio z automatycznym filtrem szumów ale widze że i tak nic z tego nie bedzie bo kolega oczekuje chyba dźwięku HD Podjarałes się radiem kolegi ale zauwaz że u niego słyszałes tylko na postoju a jak mówisz u ciebie n postoju tez było ok. Zacznij kojarzyć fakty a nie nakręcać się. Jak bardzo chcesz i jestes przekonany to kupuj te antene 80cm ale bedziesz biegusiem wracał do starej bo powiesz że jest jeszcze gorzej. Ja mam radio Alan 109 i antene taką jak Ty. Gain mam cały czas max a SQ na postoju kiedy nikt nie nadaje ustawiam na min byle nie słychac było szumu podkręcam jeszcze minimalnie w góre i żadnych problemó niema. A moje radio tez niektórzy twierdza że jest kiepskie. Oczywiście jak odbieram sa szumy ale wszystko idzie zrozumieć. Zrozum człowieku ze na CB nie będziesz miał odbioru bez szumu chyba że kupisz radyjko z ASC za 500zł to wtedy pogaday. Tu masz np ciekawy materiał: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 20:10_________________________________________________ale jak widac nawet na takiej klasy radiu słychać szum przy odbiorze a nikt by sie nie ośmieszał robic takiego filmiku będąc niedoświadczonym z nieustawionym wszystkim na tip top.Dotarło wreszcie?
  3. Jak już powiedziałem szukasz dziury w całym. Sama technologia CB ma do do siebie że czasem sa szumy. Niema idealnych zestawów. Słyszał idealni i tak nie będziesz moge Cię zapewnić. Nie powiedziałbym że krótsza antena będzie zbierała mniej zakłuceń. To nie jest takie proste że krótsza antena to niej zbiera zakłuceń. Jedyne co mogło by poprawić troche to uchwyt do blachy a nie magnes ale idealnie tez nie będzie. Co do podłączenia jeśli chcesz podłączyc bezpośrednio do aku to koniecznie założyć musisz bezpiecznik jeśli nie dla ochrony radia to chociaż żeby nie spalić samochodu. podejrzewam że i tak nic do niego nie dotrze
  4. pytanie tylko po co? Masz jedna z najlepszych magnesówek i chcesz ją wymieniać. Widze że uwielbiasz szukac dziury w całym bo nawet jak masz ok to kombinujesz
  5. tak jak pisałem wyżej może równie wyjść na wymianie ale to też jakas alternatywa. Tak czy inaczej pisałem żeby porobic wszelkiego rodzaju próby i wykluczyć niektóre rzeczy. Ciekaw jestem czy autor watku coś z tym zrobił.
  6. no własnie z przodem jest większy problem bo z tyłem jakoś bym wykminił. Pozatym jakby ktos miał opis tych skrzyneczek przy nogach kierowcy i pasażera gdzie podłacza się wiązki z drzwi to już by bardzo pomogło. Pozatym przestało mi działać zapalanie światła w środku po otwarciu prawych drzwi od pasażera. Co mnie zaskoczyło to tam niema żadnego mikrostyku jak w drzwiach od kierowcy.
  7. nie. to bedzie dorezane w drugiej kolejności
  8. Witam, Może głupie pytanie ale takie jak w temacie. Zmieniłem boczki na poliftowe, kupiłem lampki i zastanawiam się gdzie to podłaczyć. Pomoże ktoś? Pozdro
  9. http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/452009,akcja-halas-przeciw-likwidacji-toru-lublin-wideo-zdjecia,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material był ktoś od nas? tam kilka A4 na zdjęciach i filmie widac
  10. a dozwolone jest w ogóle filmowanie w taki sposób? żeby nie było tak że przypalą jeszcze mandatem albo czym gorszym jak pały zobaczą.
  11. cholera wie. zauważyłem że co rocznik i inne wyposażenie to i w bezpiecznikach inaczej. trzeba posprawdzać metodą prób i błędów raczej skoro masz jakoś inaczej. albo sprawdź inne z tą rozpiską.
  12. pastaldo odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    napisz do kolegi Krycha on w tym się babrze całymi dniami to powinien pomóc
  13. pastaldo odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    no to zgłupiałem i w takim wypadku nie wiem co to za czarne gniazdo. A masz taką czarna wtyczke i wpinasz w ten licznik własnie w to gniazdo?
  14. pastaldo odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    a masz w ogóle te wtyczkę tam? bo może być tak że nie było fisu w tym samochodzie a ktoś dołozył taki licznik tylko niema do niego instalacji. No a fis działa poprawnie? bo raczej nie powinien
  15. pastaldo odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    no dziwne własnie. sprawdź gdzie dokłądnie on leci. jak już ustalisz to sprawdx to co pisałem wyzej.
  16. pastaldo odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    czyli ta czarna wtyka od FISu z tym że jesli chodzi o instalacje to ktos kto ma FIS musi pomóc coś więcej. a co do tego kabla to ja obstawiam jakieś podświetlenie ale musisz sprawdzić czy po właczeniu świateł pojawia sie tam 12V a może to jakaś samoróbka do tego by po odpaleniu samochodu właczało sie podświetlenie zegarów bo jak wiadomo klimatronik podświetla sie od razu i tak ten ktoś to wykombinował. Co do tego błedu to raczej nie szukał bym przyczyny w liczniku tylko w samym czujniku.
  17. pastaldo odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    kabelek może do jakiegoś podświetlenia pociągniety. sprawdź czy pojawia sie tam 12V po właczeniu swiateł a czarna kostka to najprawdopodobniej od termometru. masz w liczniku? pokaz licznik od przodu
  18. No i "znów się zaczyna taniec pingwina na szkle" się pośmiejemy
  19. z łowieckami w górach Solar czuje się jak taka sweet sewentiiiiiin no i nie ma wacka, tylko jeszcze mu bimbałki nie urosły, a tak poza tym to dobra d#pka z niego Fajna d*pa z twarzy :polew:
  20. bedzie udany innej opcji nie ma pewno bedzie tiaaa już to widze Juz od dawna się zastanawiam Solar dlaczego masz płec żeńska i lat 17 w profilu Jak bardzo się chcesz odmłodzić to walnij sobie 14lat
  21. no i ciekawe czy znów o gustach pogadamy Ja tam o gustach nie dyskutowałem ostatnio wiem to zaczepka do armiego
  22. caaaaaaaaaaaałyyyyyyyy... tydzień ale dobre i to o urlop walczyłem 2 tygodnie... Dzisiaj ostatni dzień łochocho to wybalujesz za cały rok to w razie co udanego órlopu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.