Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki w LUBARTOWIE!
no ze mna zobaczymy jak będzie. Nie obiecuję bo troche mi sie plany zachodzą ale nie wykluczam.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
i nie zrozumiesz Audio maniaków chodzi o to by kable wzajemnie na siebie nie wpływały i nie było zakłóceń w muzyce
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Nooo Bo tak trochę głupio inwalidą wracać ze spota było spotowe rezanko
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
nie robiłem jeszcze tego. Wymieniłem stukający wahacz i jakoś i czasu nie było na zabawe z tym i jakoś z pamięci mi wypadło. Mimo wszystko też gadałem z jednym gościem i mówił że śmiało zakładać i będzie ok. Tylko trzeba uwazac i nie założyć na jednym z tych górnych gdzie jest odbój tzn nie zakładac od góry żeby przy dobiciu koła nie wbiło jej w wahacz za głeboko
-
[B7 BRD] Kolejny BRD co nie jedzie, brak 25 koni w serii:(
o co kaman?
-
[ALL B5] Modyfikacje I i II lifting
u mnie tez jest własnie taka mieszanka a rocznik juz niby 97. Troche rzeczy jak w przedlifcie troche jak po I lifcie. podejrzewam że te nieścisłości wynikają z tego że w tych okresach takich przejściowych zakładali co mieli więc jak zostało troche elementów z przedliftu to wypychali później i mieszanki takie wychodziły
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: faktyczny motyw z konferencji ansłowacji -> klientka na drugi dzień po wieczorku integracyjnym wchodzi na śniadanie gdzie prawie wszyscy i nie świadoma pali z tekstem "juz jestem bo wczoraj kilku kolegów nie szukało" wyobraźcie sobie reakcję tych co zrozumieli to po swojemu :polew: jeden wielki ryk ze śmiechu na sali
-
Spoty Puławskie
a jutro do Opola żadna
-
Spoty Puławskie
Mam wrażenie że na siłę jak pojada na wojewódzki to juz na puławskie im paput zabroni
-
Spoty Puławskie
paput swoich chłopaków izoluje od wojewódzkich
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
a widziałes materiał jaki Ci w tym drugim watku podsunąłem? a któryś kolega miał znajomego co wycina tylko trzeba by zwymiarować ;P
-
[B5 AJM] Jazda z uszkodzoną turbosprężarką
Jeśli wiesz, że masz turbo w kiepskim stanie to napraw. Wtedy nie będziesz się musiał martwić, że na trasie Ci zrobi problem. A za granicą i jeszcze na szybko to za taką naprawę by z Ciebie zdarli strasznie na pewno, tak samo jak z obcokrajowca w Polsce. Nie wszystko trzeba zajeździć do końca, napraw i będziesz spokojny. nie zawsze sie da wszytko wypadać. Czasami jest dobre i w jednej chwili łup a czasami padający sprzet chodzi jeszcze rok tak czy inaczej jak mówiłem wczesniej jak oleju nie wypluwa to dojechać do miejsca docelowego w meczarniach sie dojedzie ale jesli puści olej to tylko laweta
-
Spoty Puławskie
2km truchtu i się spocisz
-
[B7 BRD] Kolejny BRD co nie jedzie, brak 25 koni w serii:(
nie znam tego silnika kolego ale chyba jedną rzecz mogę Ci polecić. i wrzuc a na pewno ktoś wtedy coś wywróży
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nie widziałem jeszcze nałej nowej hamowni w B5 a i turbinka zacna
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
nie bardzo rozumiem o jakim drenie mówisz rozwiń myśl
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
- Spoty Puławskie
taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło a ode mnie powinienies burę dostać, wiesz za co :gwizdanie: że ujowo jako gospodarz działaś w LBN :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________ no chyba żartujesz ja jestem uosobi9eniem dobrego gospodarza. Z tym że jest jedna ciekawa sprawa :gwizdanie: Wszyscy mnie uważają za gospodarza a ja nawet jeżdze na tablicach WLI To że jestem gospodarzem watku to jeszcze nic nie znaczy. Liczy sie inicjatywa ludzi. Jest propozycja ja jestem za ale nie jest powiedziane że musze biegać i namawiac :gwizdanie: a na wojewódzki namawiasz to i tu mógłbyś GRN, pawelwor, LUangel, ty, wojciu, mlodyy, itp tid jest was troche na wojewódzki namawiam A na lokalny narazie niema bardzo sensu namawiać jak za kilka dni wojewódzki i jak ktoś ma być to będzie a jak nie to na lokalny pewnie i tak czasu nie znajdzie.- Spoty Puławskie
taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło a ode mnie powinienies burę dostać, wiesz za co :gwizdanie: że ujowo jako gospodarz działaś w LBN :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________ no chyba żartujesz ja jestem uosobi9eniem dobrego gospodarza. Z tym że jest jedna ciekawa sprawa :gwizdanie: Wszyscy mnie uważają za gospodarza a ja nawet jeżdze na tablicach WLI To że jestem gospodarzem watku to jeszcze nic nie znaczy. Liczy sie inicjatywa ludzi. Jest propozycja ja jestem za ale nie jest powiedziane że musze biegać i namawiac :gwizdanie:- Spoty Puławskie
taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło a ode mnie powinienies burę dostać, wiesz za co :gwizdanie:- Spoty Puławskie
taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło- Spoty Puławskie
dzisiaj czy jutro? kiedy CI pasuje dostosujemy się do nowego członka rodziny :> podziwiam Cie Papucik nawet nie wiesz pewnie za co za umiejętność prowadzenia monologów i odpowiadania an swoje pytania- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zapytaj kolege pauel może miec a mieszkacie chyba niedaleko siebie- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
nie mój przedział cenowy na takie wojarze ale wygląda fajnie. Ja na moim 1BA i 15" też się turlam- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
DeOkŁadnie a mi sie podoba tak jak Ty masz w avatarze palec ledwo wchodzi , plan jest taki żeby zejść jeszcze z 2-3cm no ok ale mi sie własnie taki wygląd podoba najbardziej to 18" ? - Spoty Puławskie