Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. no ze mna zobaczymy jak będzie. Nie obiecuję bo troche mi sie plany zachodzą ale nie wykluczam.
  2. i nie zrozumiesz Audio maniaków chodzi o to by kable wzajemnie na siebie nie wpływały i nie było zakłóceń w muzyce
  3. Nooo Bo tak trochę głupio inwalidą wracać ze spota było spotowe rezanko
  4. nie robiłem jeszcze tego. Wymieniłem stukający wahacz i jakoś i czasu nie było na zabawe z tym i jakoś z pamięci mi wypadło. Mimo wszystko też gadałem z jednym gościem i mówił że śmiało zakładać i będzie ok. Tylko trzeba uwazac i nie założyć na jednym z tych górnych gdzie jest odbój tzn nie zakładac od góry żeby przy dobiciu koła nie wbiło jej w wahacz za głeboko
  5. u mnie tez jest własnie taka mieszanka a rocznik juz niby 97. Troche rzeczy jak w przedlifcie troche jak po I lifcie. podejrzewam że te nieścisłości wynikają z tego że w tych okresach takich przejściowych zakładali co mieli więc jak zostało troche elementów z przedliftu to wypychali później i mieszanki takie wychodziły
  6. :polew: faktyczny motyw z konferencji ansłowacji -> klientka na drugi dzień po wieczorku integracyjnym wchodzi na śniadanie gdzie prawie wszyscy i nie świadoma pali z tekstem "juz jestem bo wczoraj kilku kolegów nie szukało" wyobraźcie sobie reakcję tych co zrozumieli to po swojemu :polew: jeden wielki ryk ze śmiechu na sali
  7. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a jutro do Opola żadna
  8. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mam wrażenie że na siłę jak pojada na wojewódzki to juz na puławskie im paput zabroni
  9. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput swoich chłopaków izoluje od wojewódzkich
  10. pastaldo odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    a widziałes materiał jaki Ci w tym drugim watku podsunąłem? a któryś kolega miał znajomego co wycina tylko trzeba by zwymiarować ;P
  11. Jeśli wiesz, że masz turbo w kiepskim stanie to napraw. Wtedy nie będziesz się musiał martwić, że na trasie Ci zrobi problem. A za granicą i jeszcze na szybko to za taką naprawę by z Ciebie zdarli strasznie na pewno, tak samo jak z obcokrajowca w Polsce. Nie wszystko trzeba zajeździć do końca, napraw i będziesz spokojny. nie zawsze sie da wszytko wypadać. Czasami jest dobre i w jednej chwili łup a czasami padający sprzet chodzi jeszcze rok tak czy inaczej jak mówiłem wczesniej jak oleju nie wypluwa to dojechać do miejsca docelowego w meczarniach sie dojedzie ale jesli puści olej to tylko laweta
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    2km truchtu i się spocisz
  13. nie znam tego silnika kolego ale chyba jedną rzecz mogę Ci polecić. i wrzuc a na pewno ktoś wtedy coś wywróży
  14. nie widziałem jeszcze nałej nowej hamowni w B5 a i turbinka zacna
  15. nie bardzo rozumiem o jakim drenie mówisz rozwiń myśl
  16. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło a ode mnie powinienies burę dostać, wiesz za co :gwizdanie: że ujowo jako gospodarz działaś w LBN :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________ no chyba żartujesz ja jestem uosobi9eniem dobrego gospodarza. Z tym że jest jedna ciekawa sprawa :gwizdanie: Wszyscy mnie uważają za gospodarza a ja nawet jeżdze na tablicach WLI To że jestem gospodarzem watku to jeszcze nic nie znaczy. Liczy sie inicjatywa ludzi. Jest propozycja ja jestem za ale nie jest powiedziane że musze biegać i namawiac :gwizdanie: a na wojewódzki namawiasz to i tu mógłbyś GRN, pawelwor, LUangel, ty, wojciu, mlodyy, itp tid jest was troche na wojewódzki namawiam A na lokalny narazie niema bardzo sensu namawiać jak za kilka dni wojewódzki i jak ktoś ma być to będzie a jak nie to na lokalny pewnie i tak czasu nie znajdzie.
  17. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło a ode mnie powinienies burę dostać, wiesz za co :gwizdanie: że ujowo jako gospodarz działaś w LBN :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________ no chyba żartujesz ja jestem uosobi9eniem dobrego gospodarza. Z tym że jest jedna ciekawa sprawa :gwizdanie: Wszyscy mnie uważają za gospodarza a ja nawet jeżdze na tablicach WLI To że jestem gospodarzem watku to jeszcze nic nie znaczy. Liczy sie inicjatywa ludzi. Jest propozycja ja jestem za ale nie jest powiedziane że musze biegać i namawiac :gwizdanie:
  18. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło a ode mnie powinienies burę dostać, wiesz za co :gwizdanie:
  19. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    taaa pewnie Ci sie mokro zrobiło
  20. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dzisiaj czy jutro? kiedy CI pasuje dostosujemy się do nowego członka rodziny :> podziwiam Cie Papucik nawet nie wiesz pewnie za co za umiejętność prowadzenia monologów i odpowiadania an swoje pytania
  21. zapytaj kolege pauel może miec a mieszkacie chyba niedaleko siebie
  22. nie mój przedział cenowy na takie wojarze ale wygląda fajnie. Ja na moim 1BA i 15" też się turlam
  23. DeOkŁadnie a mi sie podoba tak jak Ty masz w avatarze palec ledwo wchodzi , plan jest taki żeby zejść jeszcze z 2-3cm no ok ale mi sie własnie taki wygląd podoba najbardziej to 18" ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.