Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spoty Puławskie
ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie ne rozume, ne rozume, se uczy to zrozume koniec z nami norbercie [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________jeszcze będziecie pytać czy coś robimy w Puławach, a ja wtedy zacytuję to zdanie :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:25_________________________________________________póki co nasyćcie się wojewódzkim[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________sam se zrobie spocika będzie Was dwóch Ty i Twój brzuch :polew:
-
Polecane opony letnie
jak może Ci ktos wybrac najlepsze. Każdy ma jakieś odczucia i jeden powie że opona nr 1 jest super a drugi powie na odwrót. Jakie sa ceny tych opon to Ci powiem które wybrać
-
Polecane opony letnie
w 15" to naprawde w dobrych pieniądzach można kupic fajne oponki
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
tylko żeby znaleść kogos z ORI RS grilem kto zwymiaruje to dobrze
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
z tego i w takiej cenie może by wysło jakby wyciąc w rozsądnych pieniądzach http://www.cyber-fly.pl/produkt-611.html albo z tego http://www.cyber-fly.pl/produkt-614.html tylko jak kolega pisze trzeba by to wycinac i kupowac grupowo to by może koszt był całkiem fajny
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
licze na to
-
Polecane opony letnie
ja jeżdzę na Fulda Carat Progresso 195/65r15 płaciłem na wiosne po niecałe 200zł za sztuke wiec wyszło by Ci nie całe 800zł. Cicha, bardzo dobrze trzyma na suchym i mokrym jeździ sie tez bardzo komfortowo.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
to postaraj sie wpaśc na spota to pokarzesz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jak zrezam konkretnie to przyjade a co panie Solarze modzisz?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
trzeba by zwymiarować ori siatke na grilu i znaleść odpowiedni materiał do tego. Najlepsza by była chyba blacha alu o grubości własnie grubości tej siatki ori. Tylko znaleść też blache alu o tej grubości i wielkości będzie ciężko w normalnych pieniądzach. Albo np z ABSu była by lepsza.
-
Spoty Puławskie
pewnie do puław pod Carrefour
-
Spoty Puławskie
ech Ci krawaciarze, wszędzie węszą podstęp :gwizdanie: nie podstep tylko spojrzał na poprzedni wojewódzki spot i obecność LPU
-
[ALL B5] Czy jest możliwe że zbiornik paliwa jest mniejszy ??
po pierwsz zajrzyj z tyłu pod samochód i zrób fotkę. Wtedy powiemy czy standardowy bak. Jesli sie okaże że bak jest jak powinien to będziesz szukał problemu w pływaku. Innego wyjścia niema.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jaaaa? nigdy... ja ciężko pracuję prawie Ci wierze. ja zrobiłem sobie troche zaległości wiec powolutku nadrabiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wnikaj... to paput :polew: a Ty co opiepszasz sie w robocie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- [ALL B5] Grill w stylu RS
Grill od eSy jest dooobryyy! Moim zdaniem lepiej pasuje do zwykłego zderzaka, bo w zasadzie też składa się z listewek. A jak grill jest od RS4 to pasowałoby żeby w zderzaku też były plastry, dla dopełnienia całości A może tylko się czepiam plastry w zderzak tez są do zrobienia dośc prosto jesli się znajdzie dobrą siatkę.- [ALL B5] Grill w stylu RS
pokaż jakies foto bo nie moge znaleść nigdzie jak ona wygląda. na większości zdjęć nic nie widać.- [ALL B5] Grill w stylu RS
własnie dlatego mówiłem że ciężko będzie coś odpowiedniego znaleźć- [ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
mam fotke jej miejsca, sama uszczelke też mam w gratach w samochodzie, nawet sprzedawca w sklepie mi mówił zebym sie nie yebał z uszczelkami tylko sylikonem to pojechał miejmy nadzieje że wytrzyma jak najdłużejwklej tu to foto- [ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
no luzik. Może a nuż widelec bedzie ok na tym silikonie. Jak będziesz miał jak to zrób foto tej uszczelki.- [ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
może udało by się znaleść jakis zamieniik. pochodzić po sklepach moto ze starą i cos by dobrał, dorobił.- [ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
jak się blacha rozgrzeje gdzieś na słońcu to silikon może popękać. Mimo wszystko z jeden sezon może wytrzyma. ja bym przynajmniej te sparciala uszczelke założył na silikon i z cienką jego warstwa nie powinno byc problemów, ale jeśli daliście grubo to może być róznie.- [ALL B5] Skąd pociągnąc 5V ?
a widział kolega jak te stabilizatory się grzeją jak musza zbic napięcie z 12 do 5 V? Ten stabilizator jest tak gorący że słabszy plastik może stopić. Trzeba robić układ z dobrym radiatorem. mozna zasilać 12V ale jak nadmieniłem wyżej bardzo się wtedy grzeje. Jak chcesz to zakładac to przykręć ten stabilizator do sporego radiatora, takiego przynajmniej 4x4x4cm.- [ALL B5] Światła do jazdy dziennej
a te w miejsca halo mają pełna homologacje? Bo u mnie pierwszy raz zobaczyli gliny te "paski" to pytali co to za halogeny i dopiero jak pokazałem homologacje to sie odczepili bo było ze na halo jeździć nie wolno. - [ALL B5] Grill w stylu RS