Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie ne rozume, ne rozume, se uczy to zrozume koniec z nami norbercie [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________jeszcze będziecie pytać czy coś robimy w Puławach, a ja wtedy zacytuję to zdanie :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:25_________________________________________________póki co nasyćcie się wojewódzkim[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________sam se zrobie spocika będzie Was dwóch Ty i Twój brzuch :polew:
  2. jak może Ci ktos wybrac najlepsze. Każdy ma jakieś odczucia i jeden powie że opona nr 1 jest super a drugi powie na odwrót. Jakie sa ceny tych opon to Ci powiem które wybrać
  3. w 15" to naprawde w dobrych pieniądzach można kupic fajne oponki
  4. tylko żeby znaleść kogos z ORI RS grilem kto zwymiaruje to dobrze
  5. z tego i w takiej cenie może by wysło jakby wyciąc w rozsądnych pieniądzach http://www.cyber-fly.pl/produkt-611.html albo z tego http://www.cyber-fly.pl/produkt-614.html tylko jak kolega pisze trzeba by to wycinac i kupowac grupowo to by może koszt był całkiem fajny
  6. ja jeżdzę na Fulda Carat Progresso 195/65r15 płaciłem na wiosne po niecałe 200zł za sztuke wiec wyszło by Ci nie całe 800zł. Cicha, bardzo dobrze trzyma na suchym i mokrym jeździ sie tez bardzo komfortowo.
  7. to postaraj sie wpaśc na spota to pokarzesz
  8. jak zrezam konkretnie to przyjade a co panie Solarze modzisz?
  9. trzeba by zwymiarować ori siatke na grilu i znaleść odpowiedni materiał do tego. Najlepsza by była chyba blacha alu o grubości własnie grubości tej siatki ori. Tylko znaleść też blache alu o tej grubości i wielkości będzie ciężko w normalnych pieniądzach. Albo np z ABSu była by lepsza.
  10. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pewnie do puław pod Carrefour
  11. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ech Ci krawaciarze, wszędzie węszą podstęp :gwizdanie: nie podstep tylko spojrzał na poprzedni wojewódzki spot i obecność LPU
  12. po pierwsz zajrzyj z tyłu pod samochód i zrób fotkę. Wtedy powiemy czy standardowy bak. Jesli sie okaże że bak jest jak powinien to będziesz szukał problemu w pływaku. Innego wyjścia niema.
  13. jaaaa? nigdy... ja ciężko pracuję prawie Ci wierze. ja zrobiłem sobie troche zaległości wiec powolutku nadrabiam
  14. nie wnikaj... to paput :polew: a Ty co opiepszasz sie w robocie?
  15. Grill od eSy jest dooobryyy! Moim zdaniem lepiej pasuje do zwykłego zderzaka, bo w zasadzie też składa się z listewek. A jak grill jest od RS4 to pasowałoby żeby w zderzaku też były plastry, dla dopełnienia całości A może tylko się czepiam plastry w zderzak tez są do zrobienia dośc prosto jesli się znajdzie dobrą siatkę.
  16. pokaż jakies foto bo nie moge znaleść nigdzie jak ona wygląda. na większości zdjęć nic nie widać.
  17. własnie dlatego mówiłem że ciężko będzie coś odpowiedniego znaleźć
  18. mam fotke jej miejsca, sama uszczelke też mam w gratach w samochodzie, nawet sprzedawca w sklepie mi mówił zebym sie nie yebał z uszczelkami tylko sylikonem to pojechał miejmy nadzieje że wytrzyma jak najdłużejwklej tu to foto
  19. no luzik. Może a nuż widelec bedzie ok na tym silikonie. Jak będziesz miał jak to zrób foto tej uszczelki.
  20. może udało by się znaleść jakis zamieniik. pochodzić po sklepach moto ze starą i cos by dobrał, dorobił.
  21. jak się blacha rozgrzeje gdzieś na słońcu to silikon może popękać. Mimo wszystko z jeden sezon może wytrzyma. ja bym przynajmniej te sparciala uszczelke założył na silikon i z cienką jego warstwa nie powinno byc problemów, ale jeśli daliście grubo to może być róznie.
  22. a widział kolega jak te stabilizatory się grzeją jak musza zbic napięcie z 12 do 5 V? Ten stabilizator jest tak gorący że słabszy plastik może stopić. Trzeba robić układ z dobrym radiatorem. mozna zasilać 12V ale jak nadmieniłem wyżej bardzo się wtedy grzeje. Jak chcesz to zakładac to przykręć ten stabilizator do sporego radiatora, takiego przynajmniej 4x4x4cm.
  23. a te w miejsca halo mają pełna homologacje? Bo u mnie pierwszy raz zobaczyli gliny te "paski" to pytali co to za halogeny i dopiero jak pokazałem homologacje to sie odczepili bo było ze na halo jeździć nie wolno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.