Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Czyli tak jak mówiłem kamień Chociarz z tym kretem to pojechałes po bandzie bo in wchodzi w reakcje z aluminium i lubi się czasem rozszczelnić coś w układzie Mimo wszystko gratuluje efektu.
  2. O faktycznie. Tak mam. Moge przywieść w weekend bo jest na wsi. Która to miała być strona? To się tam odpina tak? Bo nawet nie sprawdzałem.
  3. pośmiewiskiem to jestes Ty, Twoje ego i zryty beret. :polew: Jeśli nie zauważyłes że wszyscy z Ciebie tu leją to współczuje i radze wybrac się na leczenie
  4. Fajne te kółeczka Może maznął bym ciut jaśniej ale jest spoko
  5. na mój gust z czarnymi lampami bedzie lypa
  6. dajcie se buzi albo po razu i do piaskownicy
  7. a niech hu.. trafi te waszą Warszafke Z tamtego miejsca co Ci pisałem na trase lublin wyjeżdzałem 2 godziny Nigdy jeszcze nie jechałem 60km 4 godziny :doh1: Obym tam juz jeździć nie musiał
  8. nieszczelność spawów to byc miał kupe dymu pod macha ale powinien jechac ok Sprawdx czy sztanga pracuje jak dodajesz gazu. Założony wężyk na gruszke od turbo?
  9. jak sztanga nie chodzi to tez będzie kopcił i łapał tryby awaryjne. Ona ma lekko chodzić
  10. o faktycznie nie zauwazyłem
  11. sory ale czym się chwalisz?
  12. Dopiero było wałkowane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228907
  13. a jesteś pewny że masz żarówki a nie diody? bo w tych licznikach poliftowych chyb a nawet czerwone podświetlenie było z diod. trzeba by sprawdzić. Jak masz żarówki to zdzierasz te czerwona farbe co jest na odwrocie tarcz i zakładasz białe diody.
  14. Tu masz wątki o słabym grzaniu i odkamienianiu z moim udziałem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176242.0;highlight=p%B3ukanie+nagrzewnicy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182780.msg2146220;highlight=p%B3ukanie+nagrzewnicy#msg2146220 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173965.15
  15. Czyli termostat odpuść. Odpowietrzyłes poprawnie. Jesli sikneła woda to jest odpowietrzony. Oba węże gorące więc przepływ jest Ale: Tak jak pisałem odkamienić trzeba będzie chyba nagrzenice Druga sprawa klapy sprawdx na 100% niestety nie powiem która jest od ciepło/zimno Może byc i klimatronik walnięty ale to trzeba by sie podłaczyc VAGiem i sprawdzić.
  16. albo kolega mechanik się wyraził nieprecyzyjnie albo źle zrozumiałeś. Takim zaworem jest termostat ale ja bym go nie nazwał zaworem sterującym dopływem ciepłej cieczy do nagrzewnicy. Jeżeli trzyma Ci równo temp silnika to termostat jest ok no chyba że masz problem z dogrzaniem do 90*C to wtedy termostat walnął i jak najbardziej może słabo grzać.
  17. u mnie wtedy było już bardzo wyraźnie widać jak włączyłem gaz i zapłon to otwierał się zaworek elektromagnetyczny i w zbiorniku płynu wyrównawczego bulgotało dosłownie. Gazierz powinien to bez problemu zdiagnozowac. Jak coś będziesz wiedział to daj znac.
  18. tu kolego mogli bysmy pogadac o parowniku. Jest opcja że masz nieszczelność i gaz idzie do układu chłodzenia. Nie w Audi ale w Golfie miałem tak. Raz jak przycisnąłem to wysadziło mi nagrzewnice. Myśleliśmy ze znajomym że uszczelka pod głowicą, potem jak wykluczyliśmy to że peknięta głowica lub blok. Okazało sie własnie że była peknięta obudowa parownika. Nie zwróciłem uwagi przed tym faktem ale przez jakiś czas przed tym wystrzałem było gorsze grzanie. Więc opcji z Parownikiem nie odrzucaj bo prawdopodobna przyczyna.
  19. nie koniecznie. Przepływ może być i będa oba gorące ale ścianki oklejone sa kamieniem i nie oddaje ciepła. U mnie były oba gorące a po odkamienieniu bardzo poprawiło grzanie. Co nie znaczy że z klapami tez może być coś nie tak Zgadza sie poprawić sie moze ale jak oba ciepłe to musi coś grzać a autor wątku w zasadzie wcale nie ma grzania. no ok niech będzie tylko że kolega pisał równiez że na klapy patrzył i chodza poprawnie. Wiec poza zakamieniona nagrzewnica nic mi nie przychodzi do glowy co może być nie tak. Ewentualnie zrobić nastawy podstawowe klap i to wszystko.
  20. nie koniecznie. Przepływ może być i będa oba gorące ale ścianki oklejone sa kamieniem i nie oddaje ciepła. U mnie były oba gorące a po odkamienieniu bardzo poprawiło grzanie. Co nie znaczy że z klapami tez może być coś nie tak
  21. ale że które niby? tylko jeden jest o spotach w Lublinie właśnie jest jeden luźne gadki to po to by nie było śmietnika w zlotach no na "luźnych" "śmiecą" ludzie z LBN i okolic milcz bo nie wiesz co czynisz
  22. http://pl.wikipedia.org/wiki/Badanie_per_rectum :decayed: powodzenia to ja podziękuje za per rectum :gwizdanie: co innego jakby trzeba badać u kobietek i koniecznie wiek poniżej 30lat to jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.