Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. a kto powiedział że olej z numerkiem 1 wygrał? to tylko numerek porządkowy. Motul miał najgorsza płynność
  2. ja wybieram sie nad firlej fajne imprezy tam roba sylwestra
  3. to ciekawe jak lałby się mój http://www.olejesamochodowe.com.pl/p/1933,139/mobil-1--0w40--4l/
  4. Co do umiejętności jazdy to był żart Wydaje mi sie że w ogóle przednie siedzenie kierowcy inaczej jest ustawione niz pasażera choćby przez to że kierowca ma jeszcze przed sobą kierownicę Wydaje mi sie że u mnie tak w B5 jest a co do B6 trzeba by poprosić kogoś o sprawdzenie.
  5. Rzeczywiscie brak Buttonowi szybkosci Alonso czy Hamiltona ale jest niesamowiscie skuteczny i popelnia zdecydowanie mniej bledow niz ten drugi. Jezdzi bardzo rowno (ale nie najszybciej) a to przynosi efekty. Na pewno nie nazywalbym go sierota sierotą nie nazwałem go w tym kontekscie. Jeździ bardzo dobrze i nic w tej kwestii nie wolno mu zarzucić. Chodziło mi o jego harakter. Nie rzuca sie jak inni tylko zawsze opanowany i jakby bez swojego zdania. Jak mu każą tak on przyklaszcze i tyle. i o to mi chodziło. Własnie połączenie kierowców o takich własciwościach że jeden jest mocna osobowościa a drugi taka cicha myszka jest dobre bo niema konfliktów.
  6. ok co do AWX i AVF wiedziałem ale pomyslałem że ten mały silniczek mógł mieć jeszcze stare rozwiązanie. Dlatego przepraszam za zamieszanie i tyle ode mnie
  7. No Heidfeld miał różne takie humory ale raczej w droge sobie nie wchodzili a rywalizacja w tym sporcie nawet w obrebie teamu to normalna sprawa. A Hamilton z Butonem nie mają spięc bo Button to tak na prawde sirota bez swojego zdania dlatego Hamilton szaleje a Button siedzi cicho i robi swoje. W tym przypadku myślę, że dużą rolę odgrywa tu postawa Jensona, jego sposób jazdy (konsekwencja aż do bólu) oraz brak postawy charakteryzującej pewnych siebie "młodych gniewnych" Formuły 1. Hamilton wydaje mi się, że czuje po prostu duży szacunek do Buttona oraz jakiś tam respekt. Dodatkowo dochodzi fakt, że obaj są tej samej narodowości, więc łatwiej jest im znaleźć wspólny język. Para Alonso-Hamilton to była wybuchowa mieszanka fakt
  8. A ten AVB niema dogrzewania płynu przez świece żarowe? Bo u mnie mam takie same pstryknięcia i doszedłem że to chyba przekaźnik od tych świec pstryka
  9. To jeszcze zalezy od kierowców. Sa tacy którzy mają straszne parcie na szkło a sa tacy którzy robią swoje. Zauwaz np jak był Heidfeld z Kubica w BMW SAUBER niby dziennikarze cały czas ich dreczyli i próbowali robic z nich kierowce numer I i numer II a oni robili swoje. Ale np jakby połaczyć w zespół Hamiltona i Alonso to by sie zjedli z butami
  10. wolałbym chyba iść z Gdańska do Zakopca pieszo niz miała by mnie wieśc kobieta, mało doświadczona, w moim samochodzi i jeszcze w takich butach To zestawienie to jak Armagedon
  11. McLaren od mlodych lat inwestowal w Lewis'a i na pewnym etapie sezonu (szczegolnie w koncowce) dali to odczuc Alonso. Gdyby zostal w McLarenie to by sie frustrowal do dzisiaj - a tak to gra pierwsze skrzypce w Ferrari. Miedzy innymi z tego powodu nie do konca mnie ciesza te wszystkie spekulacje na temat Roberta w Ferrari. a co ma Robert do Alonso w Ferrari? Raczej żaden żadnemu nie zaszkodzi a była by czysta zdrowa konkurencja najwyżej.
  12. to jesli kata nie przegrzejesz (który tak na prawde potrzebny do nieczego nie jest) to jeśli będzie wydajna ta rura która zamontujesz to zagotujesz wodę albo będzie chłodnica nawalać na max żeby te temperature zbić. Drugie podejście to jelsi będzie zbyt mała tego wydajnośc to nic Ci to nieda. Katalizator tez w 5 min które jedziesz te 2 km nie nagrzeje si ena tyle by wystarczająca ilość ciepła oddać. Mysle że idąc w tym kierunku to bładzisz.
  13. no ja bym sie bał zagotowania jak chcesz z kata brac ciepło. Kat przy ostrej jeździe potrafi sie "prawie" do czerwoności zagrzać (turbinę tak świecąca widziałem ) Więc jak nie chcesz zniszczyc silnika to takie wężownice bym sobie darował.
  14. a ja się zastanawiam nad oranżadą ramach oszczedności. Znajomy ponad pół roku nie miał nic innego w baku i hula az miło
  15. a ile na tym full syntetyku zrobiłes kilometrów?
  16. do roboty :polew: A tak powaznie dobranie dobrych ledów do oswietlenia bije na głowe żółte ciemne oświetlnie :gwizdanie: wreszcie ktoś mówi z głową
  17. co wy z tym prosektorium? wstawcie burdelową czerwień i się odmłodzicie
  18. no nie mów niektórzy to nazywaja ten wiatraczek biturbo :polew: To jest moc, to "pałer" :gwizdanie: A tak poważnie każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy
  19. lampka dostaje prąd na odpowiedni pin i tyle nic z tego nie rozumiem...na jaki pin??widać musi dostać jakiś sygnał no w kostce do której podłączasz lampke masz kilka przewodów. Jesli jest tam na odpowiednim przewodzie (pinie) prąd to świeci i jak spada tam napięcie to przygasa stopniowo. Ale sama lampka niema tej opcji w sobie tylko jest to realizowane gdzieś indziej panimajesz?
  20. ale to własnie jodełka o której wcześniej pisałem.Może byc tez korelacja że opona z takim bierznikiem a miękka może mieć inne odgłosy toczenia a twardsza inne.
  21. a co ma moderator do tego? Najlepiej wstawic mikrofalówkę z otwartymi drzwiczkami Tez bym chetnie zobaczył jaka to grzałeczka
  22. no taki zestaw to robi wrażenie. Sczególnie te 3kW
  23. można i tak z tym tylko że jak chcesz załozyc grzałke w obieg płynu chłodniczego to po pierwsze musiała by byc znacznej mocy ta grzałka a po drugie pompka która by obracała płynem bo w jednym miejscu zagotujesz a w drugim będzie zimna. Jak samochód jest odpalony to pompa wody to czyni. taka grzałeczka to dobra sprawa sam mam taką vw t4 zimą rozruch jak latem, a jeżeli chodzi o zagotowanie płynu chłodniczego to raczej marne szanse zwłaszcza przy ujemnych temperaturach Aha dobrze że sie odezwał ktoś kto coś takiego ma. Jak się spisuje? długo trwa zagrzanie przy temp powiedzmy -20*C? Nie wymuszasz niczym obiegu płynu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.