Treść opublikowana przez pastaldo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a kto powiedział że olej z numerkiem 1 wygrał? to tylko numerek porządkowy. Motul miał najgorsza płynność
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja wybieram sie nad firlej fajne imprezy tam roba sylwestra
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to ciekawe jak lałby się mój http://www.olejesamochodowe.com.pl/p/1933,139/mobil-1--0w40--4l/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Papuc co jest? babcie poznałes?- [A4 B6] Siedzenie kierowcy zbyt daleko do pedałów ;(
Co do umiejętności jazdy to był żart Wydaje mi sie że w ogóle przednie siedzenie kierowcy inaczej jest ustawione niz pasażera choćby przez to że kierowca ma jeszcze przed sobą kierownicę Wydaje mi sie że u mnie tak w B5 jest a co do B6 trzeba by poprosić kogoś o sprawdzenie.- F1, Rajdy i Motorsport
Rzeczywiscie brak Buttonowi szybkosci Alonso czy Hamiltona ale jest niesamowiscie skuteczny i popelnia zdecydowanie mniej bledow niz ten drugi. Jezdzi bardzo rowno (ale nie najszybciej) a to przynosi efekty. Na pewno nie nazywalbym go sierota sierotą nie nazwałem go w tym kontekscie. Jeździ bardzo dobrze i nic w tej kwestii nie wolno mu zarzucić. Chodziło mi o jego harakter. Nie rzuca sie jak inni tylko zawsze opanowany i jakby bez swojego zdania. Jak mu każą tak on przyklaszcze i tyle. i o to mi chodziło. Własnie połączenie kierowców o takich własciwościach że jeden jest mocna osobowościa a drugi taka cicha myszka jest dobre bo niema konfliktów.- [ALL B6] Pstryk pod deską
ok co do AWX i AVF wiedziałem ale pomyslałem że ten mały silniczek mógł mieć jeszcze stare rozwiązanie. Dlatego przepraszam za zamieszanie i tyle ode mnie- F1, Rajdy i Motorsport
No Heidfeld miał różne takie humory ale raczej w droge sobie nie wchodzili a rywalizacja w tym sporcie nawet w obrebie teamu to normalna sprawa. A Hamilton z Butonem nie mają spięc bo Button to tak na prawde sirota bez swojego zdania dlatego Hamilton szaleje a Button siedzi cicho i robi swoje. W tym przypadku myślę, że dużą rolę odgrywa tu postawa Jensona, jego sposób jazdy (konsekwencja aż do bólu) oraz brak postawy charakteryzującej pewnych siebie "młodych gniewnych" Formuły 1. Hamilton wydaje mi się, że czuje po prostu duży szacunek do Buttona oraz jakiś tam respekt. Dodatkowo dochodzi fakt, że obaj są tej samej narodowości, więc łatwiej jest im znaleźć wspólny język. Para Alonso-Hamilton to była wybuchowa mieszanka fakt- [ALL B6] Pstryk pod deską
A ten AVB niema dogrzewania płynu przez świece żarowe? Bo u mnie mam takie same pstryknięcia i doszedłem że to chyba przekaźnik od tych świec pstryka- F1, Rajdy i Motorsport
To jeszcze zalezy od kierowców. Sa tacy którzy mają straszne parcie na szkło a sa tacy którzy robią swoje. Zauwaz np jak był Heidfeld z Kubica w BMW SAUBER niby dziennikarze cały czas ich dreczyli i próbowali robic z nich kierowce numer I i numer II a oni robili swoje. Ale np jakby połaczyć w zespół Hamiltona i Alonso to by sie zjedli z butami- [A4 B6] Siedzenie kierowcy zbyt daleko do pedałów ;(
wolałbym chyba iść z Gdańska do Zakopca pieszo niz miała by mnie wieśc kobieta, mało doświadczona, w moim samochodzi i jeszcze w takich butach To zestawienie to jak Armagedon- F1, Rajdy i Motorsport
McLaren od mlodych lat inwestowal w Lewis'a i na pewnym etapie sezonu (szczegolnie w koncowce) dali to odczuc Alonso. Gdyby zostal w McLarenie to by sie frustrowal do dzisiaj - a tak to gra pierwsze skrzypce w Ferrari. Miedzy innymi z tego powodu nie do konca mnie ciesza te wszystkie spekulacje na temat Roberta w Ferrari. a co ma Robert do Alonso w Ferrari? Raczej żaden żadnemu nie zaszkodzi a była by czysta zdrowa konkurencja najwyżej.- [ALL] Dogrzewanie samochodu
to jesli kata nie przegrzejesz (który tak na prawde potrzebny do nieczego nie jest) to jeśli będzie wydajna ta rura która zamontujesz to zagotujesz wodę albo będzie chłodnica nawalać na max żeby te temperature zbić. Drugie podejście to jelsi będzie zbyt mała tego wydajnośc to nic Ci to nieda. Katalizator tez w 5 min które jedziesz te 2 km nie nagrzeje si ena tyle by wystarczająca ilość ciepła oddać. Mysle że idąc w tym kierunku to bładzisz.- [ALL] Dogrzewanie samochodu
no ja bym sie bał zagotowania jak chcesz z kata brac ciepło. Kat przy ostrej jeździe potrafi sie "prawie" do czerwoności zagrzać (turbinę tak świecąca widziałem ) Więc jak nie chcesz zniszczyc silnika to takie wężownice bym sobie darował.- Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
a ja się zastanawiam nad oranżadą ramach oszczedności. Znajomy ponad pół roku nie miał nic innego w baku i hula az miło- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ile na tym full syntetyku zrobiłes kilometrów?- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
do roboty :polew: A tak powaznie dobranie dobrych ledów do oswietlenia bije na głowe żółte ciemne oświetlnie :gwizdanie: wreszcie ktoś mówi z głową- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
co wy z tym prosektorium? wstawcie burdelową czerwień i się odmłodzicie- [ALL] Dogrzewanie samochodu
no nie mów niektórzy to nazywaja ten wiatraczek biturbo :polew: To jest moc, to "pałer" :gwizdanie: A tak poważnie każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy- Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
lampka dostaje prąd na odpowiedni pin i tyle nic z tego nie rozumiem...na jaki pin??widać musi dostać jakiś sygnał no w kostce do której podłączasz lampke masz kilka przewodów. Jesli jest tam na odpowiednim przewodzie (pinie) prąd to świeci i jak spada tam napięcie to przygasa stopniowo. Ale sama lampka niema tej opcji w sobie tylko jest to realizowane gdzieś indziej panimajesz?- [ALL] Opony do quattro
ale to własnie jodełka o której wcześniej pisałem.Może byc tez korelacja że opona z takim bierznikiem a miękka może mieć inne odgłosy toczenia a twardsza inne.- [ALL] Dogrzewanie samochodu
a co ma moderator do tego? Najlepiej wstawic mikrofalówkę z otwartymi drzwiczkami Tez bym chetnie zobaczył jaka to grzałeczka- [ALL] Dogrzewanie samochodu
no taki zestaw to robi wrażenie. Sczególnie te 3kW- [ALL] Dogrzewanie samochodu
można i tak z tym tylko że jak chcesz załozyc grzałke w obieg płynu chłodniczego to po pierwsze musiała by byc znacznej mocy ta grzałka a po drugie pompka która by obracała płynem bo w jednym miejscu zagotujesz a w drugim będzie zimna. Jak samochód jest odpalony to pompa wody to czyni. taka grzałeczka to dobra sprawa sam mam taką vw t4 zimą rozruch jak latem, a jeżeli chodzi o zagotowanie płynu chłodniczego to raczej marne szanse zwłaszcza przy ujemnych temperaturach Aha dobrze że sie odezwał ktoś kto coś takiego ma. Jak się spisuje? długo trwa zagrzanie przy temp powiedzmy -20*C? Nie wymuszasz niczym obiegu płynu? - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT