Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Kleje to chyba nie najlepszy pomysł faktycznie. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem było by to zalac nawet cyną jesli rozszczelnienie nie jest duże lub przy większym zaspawać ale to juz specjaliści od chłodnic robią
  2. czarno to widzę. Te maty chyba nie sa zbyt dobrym pomysłem. Sam się nad tym zastanawiałem ale zrezygnowałem. Może lepiej kupić nawet jakieś nie formowe maty i założyć pod tapicerkę np http://allegro.pl/mata-grzewcza-fotel-nowa-ford-i1970611960.html i dodać sterowanie w klimatroniku lub przyciskach nad radiem jeśli to przedlift
  3. pastaldo odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    A ja jestem ciekaw czy jeśli by kupić ori kluczyk taki na 2 przyciski scyzoryk to czy nie dało by się ze starego kluczyka przełożyć samej płytki i transpondera? Oczywiście dorobienie grotu i gra i buczy jak choremu w piersiach. Pytanie tylko czy płytke ze starego da się zmieścić w obudowie scyzoryka. Bo wtedy przecierz zostaje tylko obudowa a elektronika jest ze starego kluczyka tak więc powinno śmigać.
  4. Witam Kolegę po fachu Więc sory za te zrzędę i własnie tego się trzymaj Co do działania jest już wyjaśnione a co do wyglądu to "De gustibus non disputandum est"
  5. Ok luzik Nie gniewam się Dobrze że kieruję się swoim poczuciem estetyki
  6. kim Ty z zawodu jesteś?? zrobię to dla Ciebie i pstryknę foty porównamy np światła w ibizie moje DRL i może jeszcze coś SZYNKAR znów ma racje Najprawdopodobniej jest poprostu kolejna zrzędą która twierdzo że DRL w B5 to profanacja
  7. Ludzie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0;topicseen Tu zostało wszystko powiedziane i chyba juz każda możliwa kombinacja przerobiona
  8. Lej i jeździj. Będzie naet lepiej niz na półsyntetyku. A jaki dokładnie Ci przysłali?
  9. no jak jeszcze stracimy prace to na pewno powróci auto-stop Tylko żeby miał kto jeździć i zabierać na tego stopa :gwizdanie:
  10. jasno jak na sali operacyjnej Ale chyba te diody czerwone o których było wspomniane nie bardzo cokolwiek dają chyba że przy wyłączonych lampkach. Masz może Kowi jakieś foto jak świeca te czerwone diody?
  11. Ok poszło juz przez tanikurier.pl ale dzięki kamilo i za ten kontakt. Może na przyszłość się przyda. Jesli o mnie chodzi to można już zamknąć watek. Jeszcze raz dzięki chłopaki.
  12. no to zazdroszczę bo ja mam 50 km w dwie strony i szczerze mam już tego dosyć :sick3 A co ja mam powiedzieć 115 w jedną stronę. masakra. Chyba tylko kupić kamper i do domu na weekendy wracac
  13. Po wycenie na dole się pokazują opcje możliwości wysyłki i wyświetla UPS Starnard a w UPS jest 20 zł drożej. Dzięki wielkie
  14. jak w temacie. Potrzebuje wysłac paczkę z drzwiami do A4. Wymiary będą 115x70x20 cm Polecicie jakiegoś kuriera który ze mnie nie zedrze ostatniej kasy?
  15. Mi ten wywód endriuu wygląda jak kopia z taniej książeczki zawieruszonej między ulotkami z pizzy. To brzmi jakbys gościu albo był chemikiem albo miał interes w takim wypracowaniu. Każdego normalnego człowieka zarzuciłeś mnóstwem trudnych słów dzieki czemu to tak mądrze wygląda ale nikomu nic nie mówi. Jedyny cel tego wywodu to chyba tylko udowodnienie tego jaki jestes mądry. Z całym szacunkiem nie twierdze że mówisz głupoty a nawet stwierdze że masz sporą wiedzę ale to nie forum małego chemika gdzie może ktoś by Cię zrozumiał. A tu tak jak napisałm dużo madrych słów, większość zachwycona i Ci przyklasną co byś nie powiedział ważne że bardzo mądrze wygląda
  16. No własnie Nie chodziło o dres tatusia, ludzie uprawiający sporty walki są czasem bardziej kulturalni od księzy i nie chodziło o ocene rodzica na pierwszy rzut oka. Ale jak widzisz i słyszysz czego ten zj** uczy to dziecko to sie w kieszeni scyzoryk otwiera. Trzeba tylko współczuć temu dziecku że go takim "ojcem" pokarał.
  17. Tak dostałem. Wielkie dzięki, Wyglada całkiem fajnie. Ja mam stare lampy z żarówkami H4 wiec raczej by się nie gubiły Narazie mam ledy dzienne ale może jak mi sie wizja wyklaruje to moze dorzuce do tego halogeny
  18. Niestety, ale jeszcze nie doszlam do LM. Zrobilam juz zmiane na zime na Motulu. Ale na wiosne sprobuje LM... albo Fuchs. Jak nie chcesz kombinowac, to zostan przy Motulu, jak sie chcesz bawic to zmien na LM. W koncu to super olej. Tylko tez musisz uwazac, bo juz na forum Skody pisali o podrobkach. Zawsze po nocy silnik pracuje glosniej niz po rozgrzaniu. 4 zimy, 3 rodzaje olei i zawsze na zimnym pracowal mi glosniej. Tak to maja nasze klekoty. Ale Ty masz auto co ma 15 lat i nie wiadomo ile kilometrow, to co Ty chcesz zrobic z tego auta nowke? Jak chcesz ciszy silnika to zmien na benzynowe, a jak nie to ciesz sie ze malo pali i jezdzi. No i wazny jest tez kat wtrysku (50), jak mialam zawczesny to na cieplym silnik terkotal jak karabin maszynowy... :> ps. I jesli moge kolegow znajacych sie dobrze na oleju poprosic o wyjasnienie, bo nie rozumiem tego ostatniego zdania ponizej. MOTUL 8100 X-CESS 5W40 jest szczególnie polecany do silników OPEL 2.0 i 2.2 DTI. Norma ACEA B4 wymaga doskonałych właściwości czyszczących i rozpuszczających oraz lepszej lepkości odpornej na powstawanie sadzy by zapewnić idealne smarowanie ostatniej generacji silników Diesla z bezpośrednim wtryskiem. (Z wyjątkiem silników VW z pompami wtryskowymi wymagającymi oleju MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40) Uśmiałem się do rozpuku. Dana jestes moją boginią Tak jak to zdanie jeszcze nic nie dosrało Motulowi. Chylę głowę
  19. chca więcej bo jej nie muszą rozliczać. Nie musza nawet mieć swojego samochodu żeby brac dodatek na paliwo. WIec jak by dostali więcej na paliwo to tak jakby dostali premie do pensji
  20. niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac Potem kastracja żeby nie rozprzestrzeniały się chu.jowe geny. :polew: fakt wskazane. selekcja troche mniej naturalna ale jakże potrzebna
  21. ciekawe czy to do B5 tez by podeszło poza tym to sa te "mgiełkowe" końcówki czy leją jak nasze?
  22. niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac
  23. ktoś z naszych w tym uczestniczył? http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/481355,lubartow-urwane-kolo-ciezarowki-uszkodzilo-dwa-auta,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material
  24. ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu. zaraz pojde zrobić zdjęcie, ale jak sie zdecydujesz na nie to weź sobie poprawke na to że te z aukcji nie mają homologacji i świecą wszędzie... nie ma żadnej granicy światło-cienia ani uformowanej wiązki... hmm tego nie doczytałem No kwestia przemyslenia Ale pod xenon będą dobre daj maila na pw wyśle ci fotkę, ale powiem że rewelacyjnie to zdjęcie nie wyszło bo całego halogena nie włożyłem bo ucho mocowania belki zawadza, a z drugiej strony to by trzeba ta poprzeczkę kratki wywalić ale wszystko do zrobienia a powiem ci że ciemny halogen fajnie by wyglądał, miałem je oddawać ale chyba zostawię i na wiosnę spróbuje coś wyrezać. może nie będzie tak źle :> [email protected] dzięki za zrobienie fotki. Czekam.
  25. ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: Tyle pewnie co Pietrov przy Robercie Po pół roku bedzię odstrzał i może znowu Heidfeld wróci :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.