Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. A to już puławy były jak się rodziłes? staruszku co? Prawa miejskie Puławy 1906 O co Ci cho? na żartach się nie znasz Nie chodziło że puławy powstały nie dawno tylko że armi taki stary już
  2. A to już puławy były jak się rodziłes? staruszku
  3. Ciekawy tylko jestem czy jeżeli w B5 zamontowane by były fabrycznie takie ledy,czy byś je wymontował czy nie....a może kupił byś inne auto bo te ledy spędzały by ci sen z powiek No Armi ustosunkuj się Kolego manix76 zaczynam Cię chyba lubić
  4. Jak nas okradają to niech sie nie dziwią że obywatele ich okradają. Tylko Państwo ma pare k**ewskich instytucji do walki z nami a my musielibyśmy podłożyć atomówkę pod sejm i wyslac sk***ysynów w zaświaty PS. A tu mi się już scyzoryk w kieszeni otworzył http://politykier.pl/gid,14098493,img,14098628,kat,1025795,galeria.html
  5. Dobre polać mu bo dobrze chłopak gada Samochód ma jeździć i służyć Panu jak wierny pies, a nie wyglądać i oczekiwać że Pan będzie mu służył :good: :good: Co innego dbać by był sprawny
  6. Do pierwszej kontroli np. Służby Celnej :gwizdanie: Osobówek nie sprawdzają szybciej tiry i nie Służba celna tylko inspekcja Wlasnie ze to Sluzba Celna kontroluje. ITD nie ma uprawnien do kontrolowania aut osobowych. a tu taka ciekawostka: http://lodzkie.naszemiasto.pl/artykul/476592,lodzcy-celnicy-sprawdzaja-czy-samochody-nie-jezdza-na-oleju,id,t.html co Ty gościu gadasz. Przejrzyj najnowsze przepisy. ITD ma od nie dawna uprawnienia własnie do kontrolowania osobówek
  7. O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :doh1: Armi nie zaczynaj
  8. Pozatym co innego jest jak np w puławach odnosze wrażenie że tam kumple wyjeżdzają na wioske a że dumnie to spotem nazywają bo mają A4 to już inna bajka. Tu w Lublinie to wygląda tak że nikt sie tak na prawdę nie znał i dopiero na spocie sie ktoś z kims poznaje wiec nikogo bardzo nie ciągnie jak ma sytuacje jak wojci że ma troche wolnego czasu do spedzenia z rodziną zamiast jechać tylko po to by byc na spocie
  9. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Robilem logi, wyszlo ze jest walnieta przeplywka. Gos mi powiedzial ze przez to moze byc przeladowanie. Na wejsciu do przeplywomierza wchodzi 5 volt, a na wyjsciu gdzies gubi i wychodzi tylko 2 volty. W jakim sensie gubi? Przeciez przepływka to nic innego jak drut który ma jakiś opór co skutkuje że z wejściowego napięcia robi się wyjściowe odpowiednio niższe. Jak przepływ jest duzy to bardziej chłodzi drut, spada rezystancja i na wyjściu jest większe napięcie a jak jest mały przepływ temp rośnie, rezystancja tez i napięcie spada. No chyba że "gubienie" napięcia jakoś inaczej definiujesz
  10. K#rwa paput do chóóóóója, coś tak na nich wlazł może oni nie chcą regularnych spotów w mieście Chcesz regularne spoty to rób w Puławach... Drążysz ten temat już parę miesięcy i tylko non stop o tym... W Lublinie ciężko o sporą ekipę. Zobacz jak funkcjonuje LKA niby wszystkie modele Audi, a ludzi w sumie może 20 osób jak dobrze pójdzie, a na spotach może 10 osób. Wiem jak ciężko zebrać ludzi w Lublinie na spota. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale teraz to i tak są bajki w porównaniu z tym co działo się 2-3 lata temu... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:07_________________________________________________ Dobrze gada polać mu Ja jeszcze rok temu myślałem że na te regularne spoty w Wawie będę jeździł... a teraz kompletnie nie mam na to czasu, a jak go mam to mi się nie chce, wolę się poobijać albo inaczej spędzić ten czas.
  11. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mówia że trzeba regenerować bo tak na prawdę to nie oni regeneruja tylko wysyłają komuś tam. Dają robote innemu ten zamontuje i wymontuje turbine co zajmie mu max godzine i ma konkretna kase. A czyścić musiałby sie pieprzyć pół dnia. No chyba że aby rozrusza sztange ręka bez czyszczenia to wtedy dostaje kase za free. A potem klient przyjeżdza za miesiąc panie to samo no to trzeba zabieg powturzyć Dlatego od kiedy zacząłęm czytać to forum a nie dopytywać mechaników to jestem bogatszy o doświadczenie i kase w portfelu. Własnie co do wahaczy dałem sie zrobic jak aby kupiłem samochód. Zaprowadziłem na sprawdzenie geometri po kupnie i znaleźli pare wahaczy do wymiany. Mówie ok i z kieszeni poszło 1000PLN
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dlatego jest przekonanie że diesele sa drogie w utrzymaniu
  13. Do pierwszej kontroli np. Służby Celnej :gwizdanie: jak za samochodem sie nie kopci jak za starym ursusem albo nie śmierdzi frytkami to nie tak łatwo o kontrolę No chyba że masz kogos życzliwego co Cię podpierdoli to wtedy masz problem
  14. A ja zostaje przy paskach LED
  15. Chyba świeci to gorzej niż te paski LED http://imageshack.us/photo/my-images/51/72635280.jpg/
  16. podziel się :decayed a ja opał po 4 zł tez się chyba przerzucam tylko tak odwlekam od tankowania do tankowania :gwizdanie: A z ciekawości zapytam jesli mogę czym się różni ciężki od lekkiego oleju opałowego?
  17. Na wośpie będzie więcej bo zjedzie sie województwo a nie tylko lublin Choć fajnie by było jakby było jak najwięcej osób
  18. :polew: :polew:jak sie jeszcze 6 znajdie to będzie dobre :gwizdanie:
  19. Witam, Jest ktoś kumaty w tej dziedzinie i podpowie? Chodzi o to że rozbierałem zegary prawie na części pierwsze (nie odczepiałem wyżej wymienionych zegarów od tej pleksi co rozprasza światło) i po złożeniu wszystko działa oprócz tych 2 zegarów. Wskazówki stoją nieruchomo na pozycjach na których były w momencie składania zegarów. Nie pomyślałem nad tym żeby je ustawić ręcznie na min wartości gdyz zawsze jak to robiłem to po podłaczeniu wszystko się ustawiało samo. W związku z tym planuje je jeszcze raz wyjąć. Każdy z nich ma chyba 3 takie bolce które sa stykami z płytą główną. Na które bolce podac i jakie napięcie żeby sprawdzić czy one żyją? Bo najpierw chciałbym wykluczyć ich uszkodzenie a potem szukać dalej (choć dziwne że 2 na raz by padły). Na płycie nie były stosowane żadne zabiegi które mogły by powodowac jakies zwarcia itp. Z góry dzięki za podpowiedzi. PS. ma ktoś schemat pinów w kostkach licznika? Zegary 1997 VDO na 2 wtyczki żółta i niebieska.
  20. Nic dodać nic ująć. A co do pomysłu popieram w 200%
  21. Dołączam do prośby pepika Tylko do tego jeszcze foto klosza czy jest homologacja DRL i jakie tam żarówki się montuje?
  22. bóóóótuuuffffaaaa też nie masz? oj męczysz Musiałbym lapka wyjąć z plecaka
  23. Było nas 5 Ale LU_Angel zmarzł i się zebrał wcześniej dlatego niema go na fotce A teraz nie mam jak wrzucić bo nie mam kabla do komórki w robocie
  24. Ok luz ale czy te opony do samolotu pod obciążenie 70ton i 300km/h nie sa troche inaczej robione niż samochodówki? Zauważ że w oponach lotniczych masz osnowy ze stalowego drutu a między nimi dopiero taką popierdułke z jakiej jest zrobiona samochodówka. Pozatym ile taka opona w samolocie robi przebiegu? Zrobi 500km na kwartał? A w samochodzie przy w miare rozsądnej jeździe robisz 80tys km a robiąc nadlewke może zrobic kolejne powiedzmy nawet 40tys km. Robi różnice prawda? Nie jestem specem od opon żeby było jasne ale troszeczke widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.