Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tylko żeby nawet myslec o takich spotach jak kicker mówisz to od czegoś trzeba zacząć A Ty nagadywałes na spota a sam sie nie pojawiłes Wiec ktos kiedys powiedział: zanim zaczniesz wymagac od kogos wymagaj od siebie. Miała byc godz. 18. Bylismy do 18:30 i nikt się nie zjaił. Wiec pogadaliśmy jak cywilozowani ludzie i si rozeszliśmy. Tak więc nie widze sensu spotów z takim podejściem do sprawy.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie zawsze da sie vagiem zmienić tylko w małym zakresie potem trzeba ruszyc nastawnik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
był 2 osoby w tym jeden samochód :polew:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przecie jest zresztą 10 też daje radę Wydech też będzie grzebany? Do BRD i wyżej fajnie byłoby mieć przelot - turbo lepiej wstaje :gwizdanie: a skąd mam wiedzieć jaką ma tam u siebie pompę? Nie czytam wątków co dzień na nowo co kto włożył ale to nie je nowy watek :doh1:ja nie pamiętam wszystkich napraw jakie u siebie robiłem jak mam ten samochód nie mówiąc o tym żeby pamiętać kto co robił. Dobra koniec OT. Nie odzywam sie już
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przecie jest zresztą 10 też daje radę Wydech też będzie grzebany? Do BRD i wyżej fajnie byłoby mieć przelot - turbo lepiej wstaje :gwizdanie: a skąd mam wiedzieć jaką ma tam u siebie pompę? Nie czytam wątków co dzień na nowo co kto włożył
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
oj pastaldo :gwizdanie: co
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a do wtrysków 230 to nie przydała by się pompa 11 ??
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
Sprawdziłbym wężyki podciśnienia i dolot to nic nie kosztuje ale specjalistą nie jestem więc niech się mądrzejsi wypowiedzą
-
7 Mustangów...
a czemu miał nie odpalic W tych mustangach tam takie pojemności są że w PL na paliwko by nie wyrobił. No ale niektórych stac skoro kupuja takie cacuszka Świetne samochody
- 7 Mustangów...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeśłi chodzi o mnie to koło 18
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
Taka przegazówka nic nie wnosi. Zrób komplet logów i będzie jasne.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może pod Globusem to i ja bym się na troche pokazał
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
a moje rozwiązanie nie było by prostrze i tańsze? Wchodzi wtedy tylko cena obudowy scyzoryk i dorobienie grotu
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Pojechałeś z tym przełożeniem dysku ze starym systemem Oczywiście świeży system, świeże partycje i świeże instalki. Win 7 64bit Ultimate Widziałem już różne kwiatki dlatego wolę zapytać Chyba sie nie obraziłes Czyli w takiej sytuacji sprawdź czy ludzie nie mieli podobnych sytuacji z ta grą na ww systemie i sprzęcie oraz czy nie pojawił się jakis dodatek bo może naprawic błąd.
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/12948/Mala_niespodzianka_podczas_przegladu
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
zaraz ją przeinstaluje, może będzie lepiej i tak narazie "cioram" w Call of Duty 3. Dokładnie, 7 64bit ale Profesional, Ultimate czy Home? A co do przeinstalowania jesli wymieniłeś sprzęt to rozumiem że system instalowałes na nowo nie przełożyłes do nowego kompa dysku z zainstalowanym systemem?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
oj jak ci zgnije to se poszpachlujesz wspawa łate albo nowy dach
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jeśli przed położeniem niema uszkodzeń lakieru ani żadnych ognisk korozji to czemu miało by gnić? Tym bardziej że jesli chodzi o dach niema od spodu kontaktu z wodą. A patrząc na folię odcina ona dopływ powietrza a w tym tlenu. Korozja to utlenianie Więc powinno jeszcze lepiej chronić. Co innego było by na błotnikach gdzie od spodu masz kontakt z wodą.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jeśli dobrze pamiętam to mat
-
[ALL B5] Światła dzienne
Kolego Avancik popieram Cie w 100% bo samochód ma przedewszystkim służyc mi a nie wyglądać i sprawiać żeby sie inni za nim oglądali. Im mniej osób sie za nim ogląda tym mniej ma ochote go zniszczyć albo okraść. A Kowiemu nie tłumacz bo ma klapki na oczach i nie przetłumaczysz mu. Mimo że gościa lubie to z tym,i ledami sie zawziął jak szczerbaty na suchary i bojkotuje każdy taki watek. To poprostu niema sensu. Tak jak pisałem wcześniej wystarczy że sie mnie podoba a inni mogą uważac za wieś. Dla mnie wsią jest sadzanie samochodu na ziemi że sie jeździć na tym nieda ale tu na forum jak niema gleby to niema jeżdzenia i inne tego typu kwiatki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i Klubowiczki Oczywiście Klubowiczkom również naj naj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wszystkiego naj Klubowicze
-
[ALL B5] Światła dzienne
tylko nie piszcie juz że spalanie spadło Nie uwierzysz ale spadło :polew: