Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na Saritankian temat w 1.9TDI
    chyba tylko w silniku AHH ale niech się mądrzejsi wypowiedzą
  2. Skończy się tym że cała Polska będzie jeździć autami typu tico na gaz, bo już chyba taniej się nie da, albo na skutery się przeniesiemy. PS Ja już skuterek mam, w tamtym roku kupiłem na miasto. Tankując do pełna płaci się 30 zł i zasięg ok 200km w warunkach miejskich i nie stoję w korkach Tylko taki skuter to min 2000PLN a chcąc coś sensowniejszego to ze 3000PLN. KIedy sie to wróci. Pozatym leje sie na głowe i jak sa deszcze to i tak trzeba samochodem jechać.
  3. hahaha 1,6 na gazie z tymi spojlerami to chyba sie to ledwie ciagnie ) ale przeczytaj to juz robi robote :polew:Tylko skrzywdzony przez tate w dzieciństwie mógł coś takiego wyrzeźbić
  4. ja niestety nie dam rady dlatego pozostaje mi zyczyc udanej zabawy
  5. niektórzy myśla że jak na wzmaku napisane jest 500W rms to tyle jest niestety Naiwność nie zna granic. Ale taką moc jak 80W co Ty mówisz to by oddał przy napieciu 1V a nie 14 jakie mamy przy odpalonym silniku. Przy napieciu 14V jakie mamy przy odpalonym silniku by uzyskac 500W RMS (RMS to moc ciagła) to było by prawie 36A natężenie prądu. Nie bardzo mi się chce w takie moce wierzyć
  6. diode wyciągasz z tej oprawki i trzeba by to zalutować odwrotnie ale to będzie raczej karkołomny wyczyn ja wziąłęm i na pałe wlutowałem zwykłe diody w lampke i świeci rewelka
  7. nie przekręcisz bo jak? przecież zarówka ma taki kształt http://nokautimg3.pl/p-26-88-268847bb14d92f9509824eac4d34f008500x500/toya-zarowka-12v-10w-ba15s.jpg gdzie obwódka ta metalowa jest jednym biegunem a ten koniuszek na dole drugim. Dla żarówki niema znaczenia w którą strone płynie prąd a dla diody ma już znaczenia. Najlepiej to trzeba przerobic żaróweczke bo w lampce chcieć przerabiac to gruba rzeźba
  8. ostatnio nawet na forum była taka akcja gdzie gościowi ukradli alusy
  9. :polew: fakt margaryne z biedronki
  10. odpisz na PW rozrzedzanie krwi zonajwyzej moze deko zobojetnic :>[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________ ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu a co to? To co sprawia że zostawiasz jeszcze jakies drobne na chleb i masło a nie tylko w samochód
  11. Jesli był przechowywany w odpowiednich warunkach i co jakis czas doładowywany jest w pełni wartościowym aku Ale jesli masz opcje zmienić na świeższy to zmieniaj nic nie tracisz poza czasem na demontaż i montaż
  12. ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu
  13. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    trzeba mieć mierniki u mnie ciezko o dobry śrubokręt dobra spadam nie masz miernika to weź żaróweczke 12V z oprawką albo bez tylko przymocuj jeden drucik do jednego styku daj go do masy a żarówką dotykaj. Jak zaświeci tzn jest i sie podłącza
  14. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no a co za problem? Podłączasz zasilanie przy listwie pod kierownicą tylko sprawdź na której tej śrubie masz +12 po przekręceniu kluczyka i gotowe
  15. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tzn jak po kluczyku? twoje radio ma pamięć? po podłączeniu traci ustawienia kanału czy nie?
  16. http://sport.wp.pl/kat,6371,title,Holowczyc-dla-mnie-ten-rajd-sie-skonczyl,wid,14158874,wiadomosc.html
  17. aby współczuc jego autu jak on takie rzeczy wyczynia. Dobrze że nie dales sobie strzelić w głowe temu pajacowi
  18. :polew: ktoś Ci życzył słodkich snów ? Jak tak to mu podziekuj
  19. jak szumi to szukaj dziury w dolocie. A co do świstu turbo nie pomoge
  20. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a niech Ci d*p.sko zmarznie Ty ch#ju!!! :D spiertalaj bura suko ganiaj sie z skajlajnami pastaldo farelka wysiadła, przegrzała sie po 2 dobach ciagłego dmuchania, dzisiaj wróciłem do domu, ale jutro znowu :gwizdanie: Aha luz.
  21. Powiedz mi że ta poduszka niema peknięcia Normalne że jest troche przyklapnieta ale nie az tak jak ta na zdjęciu.
  22. Robi sie na zimnym najlepiej jak po nocy jak olej ścieknie do miski. Od fachmana sie dowiedziałem że robi sie na zimnym a póxniej się zalewa cylinder niewielka ilościa oleju i mierzy ponownie. Wtedy widac różnicę i można oszacowac czy na któryms cylindrze jest większe odchylenie.
  23. bo ta na poprzednich fotkach ma duże pęknięcie
  24. jakiś ludek przekreślony ktoś na Ciebie kreske położył Ciesz sie że nie pedobear

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.