Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. :no:a masz coś do informatyków?
  2. Ale będzie mu pasowała do roboczej koszuli http://www.google.pl/imgres?q=koszula+w+krate+flanelowa&hl=pl&rlz=1C1SKPI_enPL397PL397&biw=1599&bih=904&tbm=isch&tbnid=gB_xWfkNwlZLHM:&imgrefurl=http://www.gieldamamy.pl/p1330-FLANELOWA-KOSZULA-W-KRATE-DLA-MALEGO-MEZCZYZNY.php&docid=gT_7ndUGdMXaYM&imgurl=http://www.gieldamamy.pl/foto/2009-07-09/_koszula76c6.jpg&w=472&h=354&ei=l2AgT5nNJ8_hswbqvczRDA&zoom=1&iact=hc&vpx=531&vpy=353&dur=15&hovh=194&hovw=259&tx=133&ty=96&sig=105719293453656490483&page=1&tbnh=169&tbnw=222&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:10,s:0
  3. pupa verva ma osobny zbiornik przeważnie mniejszy niż zwykły ON (czyli ekodiesel) verva posiada dodatek który po sprzedaniu 100L verwy z 1000L się zwraca a bajery typu na vervie lepiej mi idzie albo w zimie lepiej pali wyssane z palca i totalne bzdury simsonek Ekodiesel z Orlenu to normalne paliwo tylko z drobnym dodatkiem jakiegoś uszlachetniacza kto Ci takimi bzdurami zawraca głowę nie ma znaczenia czy to stacja Bliska, czy inne . Paliwo dostarczają w Polsce w 80% Widełka [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________Można powiedzieć że verva to takie paliwo dla prezesów w X6 albo w Q7 aby się czuli jeszcze lepsi, przepłacając za bzdurę. Ale on na vervie śmiga może i ma osobny zbiornik ale jak powiedziałes żadnej różnicy poza nazwa tam niema. Tzw paliwo dla prezesów Dobrze to ujałes Co do zwykłego paliwka i stacji pisza niektórzy że róznica tylko w cenie. Może i tak ale np ze 2 razy zatankowałem na tesco bo miałem z paragonem po zakupach jakies 15gr taniej. I nawet po zalaniu pełnego baku byłem w plecy. Spalanie wyszło około litr więcej. I złudna oszczedność wyszła mi bokiem. Myślałem że może nawet coś z samochodem bo rzeczywiście był słabszy. Ale póxniej zatankowałem zwykłe ON na statoilu i spalanie wróciło do normy i dynamika. Fakt faktem że w polsce jest tylko 2 dostawców tak na prawdę paliwa Orlen i Lotos ale strach pomyslec co się dzieje z tym paliwem juz na stacjach skoro takie cyrki się dzieją.
  4. http://www.kurierlubelski.pl/artykul/497770,f*ck-acta-na-stronie-radka-sikorskiego-ukryty-komunikat-od,id,t.html :polew:
  5. tryb awaryjny. Trzeba podpiąć do kompa i sprawdzić błedy. Ewentualnie zrobic logi
  6. placebo Jakoś musisz sie usprawiedliwić sam przed sobą że dałes 20gr za litr więcej Te wszystkie paliwa Verva, Ultimate i inne to chwyt marketingowy a załoze sie że jakby oddać to do laboratorium to by wyszło że to samo. Podejrzewam że nawet ta sama pompa w zbiorniku na stacji to podaje
  7. a jaką masz skrzynię? Manual czy Automat? Bo wydaje mi sie że do manuala sie nie podłaczysz.
  8. za tę kase napraw u pana Henia i sprzedaj bezwypadek Wyjdziesz na tym najlepiej
  9. taki gość weźmie więcej niż komplet boczków
  10. nienormalne. coś jest nie tak.
  11. To juz któraś z kolei sytuacja gdzie ktoś zauwaza cos takiego w regenerowanej turbinie tak więc może faktycznie tak ają. Zrób logi i jak pompuje dobrze to zapomnij o problemie i sie do dźwięku przyzwyczaj.
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] to u kolegi, pompkę słychać ze chodzi ale rygle nie opadają i nie podnoszą się pewnie wirnik sie ukręcił. Trzeba rozkręcić i sprawdzic.
  13. Niestety trzeba sie z tym zgodzić Niestety nie bardzo widać szans na poprawę. Trzeba by całe to sejmowe tałatajstwo przesiąknięte komuną wybic jak żydów w obozach.
  14. sprężynke to i z takich założysz http://allegro.pl/golf-iv-bora-passat-b5-polo-klamka-klamki-wewnetrz-i2060993141.html uważaj tylko by wybierać odpwoednią, czyli jak prawa to prawa a jak lewa to lewa.
  15. masz 300 stron rozmowy o olejach. Co Ci jeszcze można powiedziec?
  16. :polew: :polew: Można dorobić czasami z czegoś. Nie wiem czy sama spręzynke sie dokupi. Łatwiej chyba dorwac gdzies używaną klamke za grosze.
  17. co za kretynizm przecież to co stacje zarabiają na paliwach to ułamek - większośc ich zarobków to własnie sklep 24h - żarcie, gazety, alkohol itd.. tą akcją dadzą stacjom tylko zarobić, bo zjedzą im więcej hoddogów, wypiją więcej kawy itd na żarciu, alku i fajkach zobaczcie jakie stacje mają przebicie, a na litrach paliwa zarabiają przecież ledwo po parę groszy.. ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom. władza ma nas w poważaniu...ciśnie się na usta- "by żyło się lepiej" pytam się komu? wiem że a nas gdzies dlatego nie mozna tego pozostawiac swojemu biegowi tylko coś robić. bzdura totalna! za tydzień ci sami kozacy, co przyjechali szumnie zatankować za złotówkę, przyjadą i zaleją cały bak bo będzie już pusty i myślisz że państwo się przejmie że mu kasa z akcyzy się opóźni o parę dni? Jaka bzdura? Co z tego że przyjadą? Wiadomo że trzeba zatankowac żeby jeździć. Ale Ci kozacy coś robia a nie siedza przed monitorem i głupio komentują i siebie kreując na takich własnie kozaków. Wypowiadasz sie jak dzieciak któremu tatus tankuje bo Twoje komentarze nic do tematu nie wnosza poza wyśmiewaniem.
  18. co za kretynizm przecież to co stacje zarabiają na paliwach to ułamek - większośc ich zarobków to własnie sklep 24h - żarcie, gazety, alkohol itd.. tą akcją dadzą stacjom tylko zarobić, bo zjedzą im więcej hoddogów, wypiją więcej kawy itd na żarciu, alku i fajkach zobaczcie jakie stacje mają przebicie, a na litrach paliwa zarabiają przecież ledwo po parę groszy.. ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom.
  19. jesli chodzi o lato niema większego znaczenia na zime lepiej 0W-... Te parametry W30, W40, W50 mają wieksze znaczenie jeśli ktoś katuje samochód dłuższe okresy czasu na wysokich obrotach wtedy ta lepkość przy wysokich temperaturach nabiera znaczenia.
  20. Ok już sie nie czepiam EOT
  21. Bo tak mu sie podoba Jestes czepliwy jak panna jak ma trudne dni bo póxniej nie mozna nic znaleźć jak powstanie 10 takich wątków :gwizdanie: a w zupełnosci mozna jeden ciagnać, są zdjecia jest wszystko wystarczy poszukać nie kojarze żeby w tamtych wątkach była mowa o folii alu a to juz coś nowego. No ale dobra niech Ci bedzie
  22. Bo tak mu sie podoba Jestes czepliwy jak panna jak ma trudne dni
  23. to naprawde nie jest trudne. Kolego czytając Twoją odpowiedź z przykrością można by stwierdzić że zależy Ci tylko na tym aby zdobyć punkty za odpowiedź w dziale technicznym. Ponieważ w żaden sposób mi nie pomagasz. Ps. Wojtek postaram się sprawdzić miernikiem. Czy na rozgrzanym silniku tez bede mógł to zrobić czy tylko na zimnym ?? co do sprawdzania świec niema większego znaczenia temperatura silnika. Co do mierzenia oporu to mogą sie wartości różnić ale nie na tyle by wprowadzać błąd. Ktoś tylko powinien podać (ja nie wiem) jaka powinna być przybliżona wartość poprawnego oporu dla świecy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.