Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to ruszamy w sobote wieczorem spotykam sie z Ragguśem na robienie logów jak ktoś ma ochote można sie spotkać w wiecej osób
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co ruszamy??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
a jaki masz ten aku dokładnie?
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego to w strefie śmiechu? To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy To taka wyrafinowana forma żartu, śmiejemy się z tych co się śmieją z tych co mają przednionapędowe diesle :kox: jesli tak to żart się udał Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper, widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko rolnikowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu. - Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper. - No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka, chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy. - Cóżeś ty im powiedział? - Że jestem kierowcą Andrzeja Leppera i właśnie zabiłem świnię.
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
pytanie tylko czy tak sie dzieje tez w nowych samochodach czy po kilku latach. Bo jak nowe tez tak czasami mają to bład konstrukcyjny i nic sie nie zrobi a jesli juz starsze auta tak mają to może kwestia przeczyszczenia mechanizmu pływaka bo się przywiesza, a po przywieszce komp głupieje i dopiero odpięcie np zasilania resetuje problem.
-
[ALL B5] Alpine W502r
napisz do nich i zapytaj o dokładne wymiary tej ramki. Jak będzie za duża to najwyżej dotniesz a jak będzie za mała to nic nie zrobisz. Skoro do tego radia nie możesz znaleźć odpowiedniej ramki do swojego samochodu to widocznie takich niema i trzeba będzie rzeźbić
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego to w strefie śmiechu? To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
aaaaaaaaaaaaaaaa Sory źle zrozumiałem. Myślałem że Ty chcesz odszkodowanie i reklamoac samochód u gościa u którego kupiłes samochód Oczywiście jesli nowy aku na gwarancji to jak najbardziej reklamować i niczym sie nie przejmować Sory za zamieszanie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
nie ale jeśli by powiedzmy na drugi dzień sie okazało że padniety aku to sie możesz kłucić że gość wiedział że coś nie tak i wcisnął Ci bubla a tak to widocznie miałes pecha że akurat 2 tyg po kupieniu padł.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
raczej nie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko będzie mniejszy ruch
-
Strefa Śmiechu
Czyja to fura??? Ciekawe czy się przyzna :gwizdanie: jebłem jak to zobaczyłem ... hahaha dobrezaprasza do klubu na swoj sposób Nie wiem skąd ten pomysł, ale to nie zaproszenie do klubu tylko reklama znczy... To była taka przenośnia
-
[ALL B5] Problem z elektryką-rozładowuje akumulator
poza błędem że to nie równoległe a szeregowe podłączenie po co sobie życie komplikować. Na podłączonym normalnie aku wyjmujesz pokolei bezpieczniki i sprawdzasz jaki prąd płynie. Później po rozpisce bezpieczników wiadomo co ciągnie dużo (powyżej kilku miliamper) prądu.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Ja mam zwykły dwumas i z jedynką i wstecznym mam tak jak kolega wyżej. Zawsze czy ciepły czy zimny wchodzi ciężej niż pozostałe. Mam już wrażenie że te skrzynie tak mają.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w porządku to odezwę się bliżej weekendu jak będę miał jakies plany to sie dokłądnie umówimy i sie zrobi te logi.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema, Jak będą sensowne warunki na drodze to niema większego problemu. Ale widze masz A6 trzeba by zapytać kogoś czy moim zwykłym kabelkiem KKL sie to zrobi.
-
Spotkania na drodze
To nikt z klubu ostatnio gościa zaczepiłem i mówił ze kupił z taka naklejką , chyba ze 2 w lublinie czerwona taksa myka czy gelo nie miał jakiś czas temu czerwonej na sprzedarz? Może to jego EOT
-
[B5 AFN] Olej w okolicach EGR.
wtedy masz nieszczelnosc w dolocie..... w sumie trop nawet moze byc dobry, turbina zeby pokryc niewielka nieszczelnosc, pracuje bardziej obciazona i zuzywa wiecej oleju, cisnienie jest prawidlowe i spadek mocy nieodczuwalny. ale kolega chybaby zauwazyl skad cieknie? Może by i zauwazył Ja miałem bardzo małą nieszczelność a raczej przy zamej opasce minimalna dziurka. Spadku mocy nie odczułem a po wytarciu tego miejsca i przejechaniu około 100km miałem znowu taka mgiełke co się odadzała w tym miejscu. Wymieniłem ten łącznik na wąż z agromy za kilka zł i problem minął. A na poczatku tez tego nie zauwazyłem i myślałem że to z pod uszczelki pod pokrywa zaworów. Jak ją wymieniłem i nie pomogło dopiero wpadłem że to ten łącznik
-
[B5 AFN] Olej w okolicach EGR.
A ja myśle że masz pęknięty ten łacznik gumowy przy EGR. Tez mi tam pyliło jak miałem nieszczelność. Jest to zabujcze dla plecionki jesli na nią olej kapie. A takim ubytkiem oleju to się nie przejmuj
-
praca za granicą
Ja osobiście pracowałem w budowlance i wykończeniach. Prace załatwił mi znajomy który wcześniej tam był iz którym pojechałem do Oslo. Ja tam byłem na tak zwanego czarnucha ale bardziej mimo wszystko się opłaci pracowac legalnie i odprowadzac podatki. Jak robisz na czarno to tak na prawde nie wyciągniesz zbyt wiele bo i pracodawcy musi się opłacić i zrekompensowac ryzyko. A jak robisz legalnie to tam masz minimalną płace okresloną która na polskie warunki i tak jest pokaźna. Chcąc znaleść prace legalnie i wiedziec że pojedziesz do konkretnej pracy a nie jechać i dopiero szukać możesz skorzystać np z ADECCO http://www.adecco.pl/pl-PL/Pages/StronaGlowna.aspx To firma pośrednicząca mają siedziby i w polsce i w norwegii co pozwala na to że organizuja prace dla polaków w norwegii itp. Poczytaj i popatrz co mogło by Cie tam zainteresować. O ile będe potrafił to cos tam podpowiem
-
[B7 BRD] A4 quattro 170 PS By FMX
Fajne autko Szkoda że nie sedan Bezawaryjnej jazdy!
-
praca za granicą
Zalezy jaka praca interesuje Cie kolego. Jesli chodzi o warunki pracy, warunki socjalne i przedewszystkim płace polecam Norwegię. Ja byłem 2 miesiące z czego połowe przesiedziałem (brak pracy) i kupiłem za to A4 Tez na poczatku się balem ale jak to mówią do odażnych świat należy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tam nie ma idiotycznych wymysłów, wszystko jest czymś podyktowane. może źle to ująłem. Idiotyczne w sensie że miało byc tylko wizualnym zagraniem bo osiągneli by w ten sposób odwrotny skutek.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Aha w porządku Myslałem że to tylko idiotyczny wymysł bo wizualnie popsuło wygląd samochodów
-
[ALL B5] Czy zawieszenie tył z avanta 1ba podejdzie do sedana 1be
Technicznie podejdzie ale chyba sedan będzie stał wyżej