Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL] Wymiana podłużnicy po stłuczce
Widziałem takie bez przodu całkiem, i dobrze zrobione szły jako bezwypadki i były ok. To co ma to autko to pryszcz na mordzie. Tym bardziej jesli masz papiery że w ASO to zrobili w niemczech to bym brał. W niemczech mocno rozbitych sie nie naprawia wiec nie mogło z nim być az tak źle.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale zakręcone to nowe forum
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
ile taka przyjemność?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ile masz kości ramu? Zrób test pamięci jakims programem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ewidentnie jakaś sprzetowa przypadłość. Ja bym go rozebrał, wyczyścił z kurzu, zdjął procka, wyczyścił, przesmarował na nowo pasta termoprzewodzącą, wyjął ram i wyczyścił styki To tak po krótce
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W lublinie nie ale ja mam dobra miejscówkę koło swidniku dobre 2,5km prostej szerokiej mało uczęszczanej drogi aha ja zawsze robiłem na nowym kawałku Jana Pawła tzn kiedys robiłem tez na zemborzyckiej ale tam strasznie ciasno i kreto
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jak chcesz mieć realne spalanie to wlej do pełna pod korek, przejedź przynajmniej z 300km i dolej do pełna po0d korek. Rezerwa nigdy nie włacza sie idealnie w tym samym miejscu. Ma na to wpływ np jazda pod górke z górki itp.
-
Strefa Śmiechu
Ale najlepsza w tym wszystkim jest metoda zorientowania sie że to nie kobieta :polew: normalnie mistrzostwo świata :polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego Ty sie zajmujesz jakos zawodowo sprzedarzą olejów?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- [ALL B5] Światła do jazdy dziennej
pokarz jakie wrzuc fotki- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a no żebyś wiedział... na wojewódzkim w Opolu widziałem jak się wgryzał w czyjąś szyję bliżej godziny 0.00 :decayed: Zdemaskowaliście mnie Poprostu wieczorem dopiero mam czas. Pozatym jeśli np chodzi o logi to na dniu w Lublinie niema bardzo gdzie jeździć No i sprawa sie wyjaśniła- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak cos moge pomóc ale tylko wieczorem.- [B5 AFN] Problemy z temperatura silnika
mogłeś miec poprostu pecha i kupiłeś taki co sie rozleciał. Napisałes: ale jaki dokładnie? Kup Wahlera albo Ori i powinien wytrzymać duuużo dłużej.- [ALL B5] Światła dzienne
ja w ten sposób nawet zasilanie wziąłem i hula dlatego nic sie nie popsuje- [B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
Wyczuwam mega elokwencje po ujrzeniu tej emoty Jak włączyłes się do dyskusji to chociaż pomóż koledze jesli znasz temat a nie niezrozumiałe przekazy stosujesz- [B5 AFN] Problemy z temperatura silnika
Jednak chyba termostat znowu- [ALL] Dogrzewanie samochodu
ale dobry patent Im szymciej jedzie tym lepszy ciąg ma w kominie- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a gdzie jest zabronione? Tylko że na allegro jest kupe oszustów łatwo trafić na jakis felerny olej.- [B5 AFN] Pedał hamulca nie wraca po wymianie tylnych zacisków.
jest na stałe zabezpieczone jakby takim bolcem- [B5 AFN] Pedał hamulca nie wraca po wymianie tylnych zacisków.
pedał nie posiada swojej spręzyny- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Podstawowa sprawa to to że oleje takie jak Castrol, Mobil1, Total maja bardzo rozwiniete kampanie reklamowe. Ludzie kupuja to co widzą w TV. A czy jak to napisałeś to dlatego że nikt o nich nie wie o może poza napaleńcami samochodowymi którzy są na forach samochodowych. Zwykły kowalski ma w d*pie jaki olej wleje (jeśli w ogóle pamieta o wymianie) byle było znane i tanie i samochód ma jeździć. A czy one sa w ogóle "dobre" to bym się kłócił nigdy nie próbowałem jak smakuja- [B5 AFN] Żarówki w zegarach.
ostatnio troche poprawiałem i najświeższych fotek nie mam. Jak zrobie to dorzucę. Tzn jak się wloży tylko diody to troche nie równo jest podświetlone dlatego ja dodałem jeszcze dodatkowe w odpowiednich mijscach i teraz świeci ok. A tu jest np temat o tym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=207960.0;highlight=bia%B3e+pod%B6wietlenie+zegar%F3w- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Tez polecam zakończyc to OT. Jak ktoś będzie chciał montowac to zamontuje a jak ktos jest tak bogobojnym jak kolega cherry24 i sumienie mu zabrania takich rozwiązań poprostu omija temat HID i po wszystkim. Niech watek wróci na swój własciwy tor- [B5 AFN] Żarówki w zegarach.
A właśnie próbowałeś kiedyś z innymi kolorami żarówek bo kolory będą się krzyżować z tym czerwonym kolorem na odwrocie tarczy i ciekawe co wyjdzie. W 80 dałem zamiast białych zarówek czerwone i z marchewkowego pola zrobił się krwisty czerwony, ale to tylko odcień. nie próbowałem Zdrapałem ten czerwony lakier, dałem białe diody i zrobiłem białe podświetlenie jak w polifcie - [ALL B5] Światła do jazdy dziennej