Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Widziałem takie bez przodu całkiem, i dobrze zrobione szły jako bezwypadki i były ok. To co ma to autko to pryszcz na mordzie. Tym bardziej jesli masz papiery że w ASO to zrobili w niemczech to bym brał. W niemczech mocno rozbitych sie nie naprawia wiec nie mogło z nim być az tak źle.
  2. ile taka przyjemność?
  3. Ile masz kości ramu? Zrób test pamięci jakims programem
  4. ewidentnie jakaś sprzetowa przypadłość. Ja bym go rozebrał, wyczyścił z kurzu, zdjął procka, wyczyścił, przesmarował na nowo pasta termoprzewodzącą, wyjął ram i wyczyścił styki To tak po krótce
  5. W lublinie nie ale ja mam dobra miejscówkę koło swidniku dobre 2,5km prostej szerokiej mało uczęszczanej drogi aha ja zawsze robiłem na nowym kawałku Jana Pawła tzn kiedys robiłem tez na zemborzyckiej ale tam strasznie ciasno i kreto
  6. jak chcesz mieć realne spalanie to wlej do pełna pod korek, przejedź przynajmniej z 300km i dolej do pełna po0d korek. Rezerwa nigdy nie włacza sie idealnie w tym samym miejscu. Ma na to wpływ np jazda pod górke z górki itp.
  7. Ale najlepsza w tym wszystkim jest metoda zorientowania sie że to nie kobieta :polew: normalnie mistrzostwo świata :polew:
  8. Kolego Ty sie zajmujesz jakos zawodowo sprzedarzą olejów?
  9. pokarz jakie wrzuc fotki
  10. a no żebyś wiedział... na wojewódzkim w Opolu widziałem jak się wgryzał w czyjąś szyję bliżej godziny 0.00 :decayed: Zdemaskowaliście mnie Poprostu wieczorem dopiero mam czas. Pozatym jeśli np chodzi o logi to na dniu w Lublinie niema bardzo gdzie jeździć No i sprawa sie wyjaśniła
  11. Jak cos moge pomóc ale tylko wieczorem.
  12. mogłeś miec poprostu pecha i kupiłeś taki co sie rozleciał. Napisałes: ale jaki dokładnie? Kup Wahlera albo Ori i powinien wytrzymać duuużo dłużej.
  13. ja w ten sposób nawet zasilanie wziąłem i hula dlatego nic sie nie popsuje
  14. Wyczuwam mega elokwencje po ujrzeniu tej emoty Jak włączyłes się do dyskusji to chociaż pomóż koledze jesli znasz temat a nie niezrozumiałe przekazy stosujesz
  15. Jednak chyba termostat znowu
  16. ale dobry patent Im szymciej jedzie tym lepszy ciąg ma w kominie
  17. a gdzie jest zabronione? Tylko że na allegro jest kupe oszustów łatwo trafić na jakis felerny olej.
  18. jest na stałe zabezpieczone jakby takim bolcem
  19. pedał nie posiada swojej spręzyny
  20. Podstawowa sprawa to to że oleje takie jak Castrol, Mobil1, Total maja bardzo rozwiniete kampanie reklamowe. Ludzie kupuja to co widzą w TV. A czy jak to napisałeś to dlatego że nikt o nich nie wie o może poza napaleńcami samochodowymi którzy są na forach samochodowych. Zwykły kowalski ma w d*pie jaki olej wleje (jeśli w ogóle pamieta o wymianie) byle było znane i tanie i samochód ma jeździć. A czy one sa w ogóle "dobre" to bym się kłócił nigdy nie próbowałem jak smakuja
  21. ostatnio troche poprawiałem i najświeższych fotek nie mam. Jak zrobie to dorzucę. Tzn jak się wloży tylko diody to troche nie równo jest podświetlone dlatego ja dodałem jeszcze dodatkowe w odpowiednich mijscach i teraz świeci ok. A tu jest np temat o tym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=207960.0;highlight=bia%B3e+pod%B6wietlenie+zegar%F3w
  22. Tez polecam zakończyc to OT. Jak ktoś będzie chciał montowac to zamontuje a jak ktos jest tak bogobojnym jak kolega cherry24 i sumienie mu zabrania takich rozwiązań poprostu omija temat HID i po wszystkim. Niech watek wróci na swój własciwy tor
  23. A właśnie próbowałeś kiedyś z innymi kolorami żarówek bo kolory będą się krzyżować z tym czerwonym kolorem na odwrocie tarczy i ciekawe co wyjdzie. W 80 dałem zamiast białych zarówek czerwone i z marchewkowego pola zrobił się krwisty czerwony, ale to tylko odcień. nie próbowałem Zdrapałem ten czerwony lakier, dałem białe diody i zrobiłem białe podświetlenie jak w polifcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.