Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Powiedz że żartujesz Po co Ci elektroniczny nie znasz obsługi zwykłej suwmiarki ?
-
Prośba o diagnozę mojej A4
to na ile ustawić tę dawkę nastawnikiem? a z tych dynamicznych wynika coś co by przemawiało nad uszkodzoną gruszką przy turbinie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co do radarów to tu już na trasie od kurowa do lublina ze 2 jest czynne ale nie wiem które dokładnie bo czasem zamieniają. Jak masz CB to Ci zaraz powiedza który czynny. Tam pod radomiem wylot na lublin czasami stoja ale też nie mają stałego miejsca. Dalej na chełm nie podpowiem bo nie wiem
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Co do umiejętności nie jest z nimi najgorzej tylko kwestia tego co to jest to RSW i jak się to zmienia? Pozatym czy sama zmiana dawki przesunięciem nastawnika da porządany efekt nie ruszając tego RSW?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moje A4 już sprzedane (wstępnie) od kilku miesięcy a nie ma co kupić ale jeszcze z miesiąc dwa i coś się kupi Długo się czeka na te logany z salonu Nie lepiej kupic sobie troche blachy i wyklepac samemu? Bryła nie trudna wiec dasz rade a jako silnik włożysz nieśmiertelnego AFNa
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Dzieki za info. Jeszcze faktycznie nie zamówilem Pozdro. Kolego ciahciah zrobiłem ten log grupy 001 na wyłączonym silniku Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_81153.html Coś to wyjaśnia?
-
Stukanie z silnika czy potrzebna wymiana silnika - warsztat od silników ŁÓDŹ!!!!
A może wysypana szklanka która już straciła całkiem swoje własciwości. Tez gdzies coś takiego słyszałem i widziałem. Ale ci mechanicy rozumiem nawet nie raczyli ściagnąć pokrywy zaworów tylko aby przyłozyli ucho?
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Ja rok temu wymienialam wlasnie na te silikonowe. Sa super. Teraz nie pamietam dokladnie srednicy, ale cos okolo 2 metry dlugosci. I dwie rozne srednice. Na forum sa na ten temat wątki. Oraz zdjecia jak wymienic i podlaczyc. Spróbuj poszukac. Jak nie znajdziesz to ja to postaram sie sprawdzic. wielkie dzięki. Jak podłaczyć to wiem tylko własnie musze poszukac ile jakiego wężyka kupić i jakiej średnicy.
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Tak to miałem na mysli. Tzn po odpaleniu ciut stuka jakby własnie nie napełnione szklanki i jak pochodzi chwile to cichnie. Jak się ruszy zaraz po odpaleniu to ze 300m jak jad to jest ewidentnie duzo głośniejszy i po jakimś czasie cichnie. Log zrobie w wolnej chwili i wrzuce. Dzięki za zainteresowanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
teraz będzie Fiat 125P
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też chyba, ale nie tylko. Mi to się z deka chyba już znudziło... Czasami z nudów wpadnę se poczytać sie znudziło, jak sie bmw ogląda to co sie ma podobać na forum audi:facepalm: tojke se kup jeszcze i cego becys pytam sie cego becys:polew: :grin::grin::polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To chyba zasługa nowego forum Sam miałem ochote stąd prysnąc
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Może faktycznie robie za duzo tych grup ale siedząc w samochodzie nie pamietałem które trzeba wiec zrobiłem wiecej. Oczywiście robione przy optymalnej temp pracy silnika. U mnie wskazówka stoi pionowo a na VAGu 87 tyle co na termostacie wiec chyba ok. Oczywiście wszystkie (stat, bs i dyn) robione przy wyłaczonych wszystkich odbiornikach. Co do wężyków faktycznie zamierzam je wymienić choć rok temu wymieniałem komplet i raczej nic im nie powinno sie stać, chociarz wymieniałem na te zwykłe gumowe i one są gość gietkie. Może spróbuje tych silikonowych tylko musze znaleść jakie średnice i długości żeby kupic. Co do dawki może faktycznie warto ja zmienić. Z tego co pamiętam VAGiem jej juz nie zmienie bo kiedys próbowałem trzeba będzie mechanicznie nastawnikiem. Loga zrobie jak wróce z pracy. ten na zgaszonym silniku tez musi byc robiony przy nagrzanym silniku? Co do wężyka do ECU też w umiegłym roku go odpinałem i nie było w nim oleju ale obudowy ECU nie otwierałem i może w środku cos być oleju, jak będzie chwila to sprawdze. Co do mojego oleju to mam zalany Mobil 1 New Life 0W-40. Nie wiem jak było na innym bo zaraz po kupnie samochodu wymieniłem olej właśnie na ten i cały czas go leję. Silnik troche głośniej chodzi na zimnym i delikatnie jakby postukiwały szklanki ale jak sie zagrzeje to juz chodzi bardzo cicho i delikatnie. W zeszłym roku robiona była próba olejowa i było wszystko ok. Kompresja na kazdym cylindrze była koło 30.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja robie zawsze u siebie na wiosce wiec nie pomoge PS. Pozatym coś nam sie tu chłopaki wykruszyli i bida nikt sie nie odzywa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
serwisów nie znam,ale, ta szybka to rozumiem że chodzi o szybke w obudowie? Czy jak to ? Podejrzewam ze w tej warstwie która pekła jest digitizer(dotyk) i mysle że on powinien byc na jakejś tasiemce poprostu podłaczony. Nie widziałem tego tel w srodku ale może podaj przynajmniej gdzie znalazłes te szybke i jak wygląda jakies foto.
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
ja jeżdżę pół roku na razie nie widzę problemów:hi:
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Jak wiadomo gdy potrzeba czasu to go niema Wreszcie zrobilem te logi brakujące. Tu brakująca grupa 000 bs Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80003.html Przejrzałem dziś cały dolot bo pomyślałem że może to wina dziury. Dziury nie znalazłem no chyba że IC ale jego już nie wyciagałem. Zauważyłem natomiast że gruszka się przycina. żeby było jasne sztanga chodzi płynnie tylko w gruszce coś trzeszczy jakby guma o metal. Wpuściłem tam troche WD40 i złożyłem dolot to jakby ciut się poprawiło. Gruszka może dawać takie objawy? Tzn były jakies dziwne szarpnięcia jak się rozpędzałem żeby zacząć logi. Tzn szybkie wkręcenie na 1-2 bieg i po wrzuceniu na 3 bieg był mułowaty po szarpnięciu. Myśle że będzie to widac szczególnie na 005 grupie. W celu sprawdzenia zrobiłem komplet dynamicznych: Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80004.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80005.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80006.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80007.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80008.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80009.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80010.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80011.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80012.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80013.html Pozostaje jeszcze kwestia tego że po wciśnięciu do oporu pedału gazu jest jakby taki delikatny wzrost mocy a jesli w trakcie rozpędzania puszcze pedał gazu tak gdzies o 1/4 to dostaje dobrego kopa. Starałem się tu pokazać na dwóch poniższych logach: Grupy: 003,009,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80015.html Grupy: 003,009,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80016.html Z góry dzięki za pomoc i życzę Wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt:hi:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak dla mnie żadne http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/50/57/32/2250573234
-
zmiana drzwi czy bedzie różnica kolorów?
jesli nawet były naklejki a samochód nie stał dużo na słońcu itp to róznicy nie będzie. Duża różnica się robi własnie tak jak mówiłem między samochodem który zazwyczaj stał w garażu a takim co cały czas pod chmurą. Czasami tez ma znaczenie na która samochodu częściej padały promienie słoneczne(postój). Pozatym na ciemnych lakierach nie ma az takich róznic. Na srebrnym prawie pewne że była by wyraźna różnica.
-
zmiana drzwi czy bedzie różnica kolorów?
Moga wynikac róznice gdyż jeden mógł stac na dworze i bardziej wyblaknąc a inny np w garażu itp. Ale po zmianie i zrobieniu dobrej polerki powinno byc nie do zauważenia.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie wiem czy tu gdzies w okolicy ktoś robi chip ale myśle że do wawy masz nie daleko a dobrze Ci zrobi rogal. Co do radia nie pomoge bo nie wiem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
raczej zbieg okoliczności. Co do samochodowego pilota przy wymianie baterii lubia się rozprograować. Trzeba by go zaprogramowac na nowo.
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Ok wczoraj czasu brakło na logi. Dziś zrobie te 000bs i 004dyn. Co do rocznika niestety 1997 wiec o takim sprawdzeniu moge zapomniec
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co tu taka cisza? armi, rafalekx, mrogal, solar, kowi i inni przyjaciele Utopiliście się w morzu wódki czy jaki pies że żadnego z wymienionych dawno już nie widziałem na forumie
-
30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
Gratulacje