Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. A jak masz taką panownice to lejesz do takiego pojemnika nierozcieńczony koncetrat który pianownica sobie sama dozuje? Bo jesli tak to pojemnik takiego koncentratu za 17zł na jedno mycie + woda + prąd to faktycznie myjka bezdotykowa sie bardziej opyla bo jak samochód nie jest bardzo zasyfiony to za 10zł umyjesz porządnie i zawoskujesz na gorąco. A pytam bo mój teśc ma starego kerchera takiego dużego nawet z grzaniem ale chyba ma małą dość wydajność i mycie samą woda nie wchodzi w gre a taka pianownica może była by dobrym dodatkiem do niego.
  2. A co tam jest do ogariania? Trzeba zrobić test zegarów VAGiem. Jesli ie pomorze to kwestia sprawdzeia (przeczyszczenia) styków w pywaku w baku a jesli i to ie pomorze to wyjąć zegary i ruszyć wskazuwkom bo może je ktoś rozbierał i iechlijie założył. Jest tylko te 3 opcje o chyba że padła elektroika w zegarach ale to już wyższa szkoła jazdy
  3. Niestety tego typu postulaty padały wielokrotnie ale nie da rady bo ludzie typu kolegi Ccartmanek jest na pęczki i zaczną zakładać nowe wątki z takim samym pytaniem i tak będzie burdel i tak więc niech się wypytuja tu. Chociarz ja podziwiam kolegę endriuu że ma jeszcze siłę odpowiadać na te ciągłe pytania jednej treści. Mimo to że nawet na tej samej stronie jest pytanie o ten sam silnik i jest odpowiedź to ludzie i tak zapytają bo może to że przebieg różni się o 10tys km to może podpowie mu ktos coś innego Odpowiedź jest jedna: NIE Każdy dostanie te same oleje do wyboru i nikt jednego słusznego mu nie poda.
  4. Przecierz wszystko jest napisane, nie wierzę że przeczytałeś ten temat, nawet chyba tej trony z podwieszonym na górze pełnym opisem nie przeczytałeś.
  5. ktoś wymienił pewnie wkładne albo całą klapę.
  6. Aha chyba że tak jak mówisz i jest to oryginalne rozwiązanie i homologowane to faktycznie jest ok. Zrobić bym sobie zrobił sam ale lampki jak dla mnie troszke drogo, może coś wyhacze w promocji
  7. z 3 opcji bym zrezygnował bo fajnie pewnie wygląda ale jak trafisz na upierdliwego miśka i przyuważy coś takiego to możesz mieć problemy. Ile cię ta przyjemność wyniosła? Tzn zakup tych dziennych i jaka instalacja założona?
  8. zrobic oddzielną instalację na dzienne i tak żeby gasły jak włączasz normalne światła.
  9. No i się zaczęło... weekendy z żoną a nie kolegami heheh raczej na wsi bo trzeba troche prac wykonać ale każdy niech obejmie taką hipotezę jaka mu pasuje
  10. :drinks:Dzięki A tak w ogóle ktos poruszył kwestię spota. W ten weekend niema mnie w lublinie ale może następny coś spsocimy albo na tygodniu co w moim wypadku jest pewniejsze
  11. Super wielkie dzięki A co do przednich to poprostu się wciska tłoczek tak?
  12. czarodziejskie wyznania mechaników są czasami niewiarygodne i śmieszne.
  13. jak poruszyliście kwestie zacisków to male pytanko. będę wymieniał klocki i może tarcze. Dobrze pamiętam że żeby wcisnąć tłoczek to tylnie się wkręca zgodnie z ruchem wskazówek zegara a przednie się poprostu wciska?
  14. a ja zapytam gdzie wymienić przednią ale nie Hanesco bo cena zabija
  15. było tak dowCIPNIE że cho cho Program będzie bomba co nie Rafał? Oj będzie się działo
  16. Dzięki wielkie jeszcze raz Rafalekx za zawiezienie i zaszczycenie obecnością Mimo to że koniec gry to nie jest tak źle:whistling: Jak będę miał profi zdjęcia z wesela to się podzielę
  17. jako małe OT widziałem jak ktoś na forum wyspawał z kwasówki ten króciec bo się wkurzył jak mu to co troche pękało bo kupował zamienniki:wink:
  18. Korek spustowy jest na dole chłodnicy po prawej stronie, stojąc na przeciwko auta. Możesz go ewentualnie sprawdzić. ---------- Post dopisany 02-08-2012 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2012 at 23:57 ---------- Stojąc na przeciwko samochodu chłodnica klimy jest za chłodnicą "wody", bliżej silnika. W klimie czynnikiem chłodniczym jest gaz. A co do innych uszkodzeń, to jakimś trefnym najechaniem na studzienkę mógłbyś np. zsunąć albo uszkodzić znajdujący się nisko wąż, którym płyn wraca do pompy, ale ten przewód znajduje sie po prawej, tak jak korek spustowy, a ty piszesz, że cieknie Ci z lewej strony. Wymiana chłodnicy do zrobienia we własnym zakresie bez specjalistycznej wiedzy, ale jak masz dobrą cene u mechanika, to zastanów się czy nie szkoda Ci czasu i ewentualnych nerwów. Kolega jest pewny że chlodnica klimy jest bliżej silnika? Fakt ja mam TDI ale nie widziałem jeszcze w żadnym Audi żeby chłodnica klimy była bliżej silnika. do kolegi wjot1 Wydaje mi się że żeby uszkodzic chłodnicę uderzając o tę studzienkę to urwał byś też zderzak a przynajmniej dokładkę zderzaka. Bardziej prawdopodobne że wąż by można uszkodzić jak by był obwieszony. Jeżeli chłodnica klimy była by uszkodzona to uciekł by czynnik i nie chłodziła by klima.
  19. tak to jest ta chłodnica. Chłodnica klimatyzacji jest tej samej wielkości ale jest sporo cieńsza i jest przed chlodnicą wody.
  20. Bo żeby widać było dziurę w chłodnicy to musi być wielka, tak jej nie zobaczysz. Trzeba obserwować czy i gdzie cieknie.
  21. mimo że brzmi to jak baśń science fiction ale niestety może coś w tym być. Fakt środki typu wsypywane czy wlewane do płynu w celu uszczelnienia odradzam.
  22. nie sądze że chodzi o nagrzanie lub nie silnika bo tak to zaraz po odpaleniu zanim się zagrzeje by uciekło. Mi się wydaje że jakby była uszczelka to własnie na odpalonym by uciekał płyn a na zgaszonym powinien trzymać no chyb a że wyrwało by całkiem uszczelke i lało się do cylindrów jak z wiadra ale wtedy byś nie uruchomił silnika.
  23. Ja obstawiam jakiś przewód ale dziwne że na odpalonym nie ucieka a jak jest zgaszony to płyn ucieka
  24. Jak nie bierze oleju to śmiało działaj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.