Treść opublikowana przez pastaldo
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
To by było chyba najlepsze.
-
Brak mocy po osiągnięciu 2600 obrotów, nieszczelność ?
Jeśli nieszczelność to w dolocie. Prawdopodobny tryb awaryjny przez zacinająca się turbinę (przeładowanie) To wszystko jest do sprawdzenia po zrobieniu kompletu logów. Tu jest wszystko http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
fakt pomyliłem sie co do Ciebie :grin: Z reszta nie wnikam tez w rodzaj zapłaty :banan:
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
w czwartek bede w Gdyni jak chcesz to podjade i oblukam Twojego cudaka Nooo to się nazywa dżentelmen
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
egr nic do nagrzewania nie ma, a nawet jeśli to bardzo nieznaczny. A karton dobra rzecz:wink:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ok mrogal ale ty włożyłes tylko diody w miejsca ori żarówek czy dałes ich więcej? Bo cos kojarze że rozmawialismy że coś dokładałes?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
na forum oleje to dzik albo TOM77 mają pewny olej i inne części. A ten olej śmiało lej.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Bo będzie świeciło bardzo punktowo. Będa ciemne i jasne obszary na tarczy zegarów. Pozatym wskazówki będa słabo podświetlone. Ten przezroczysty plastik nie rozprowadzi światła z diody tak jak z żarówki. Jak znajde zdjęcie to wstawie jak to wyglądało z samymi diodami w miejsce żarówek. ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ---------- Załadowałem takie diody jeszcze je troche zeszlifowałem żeby nie dawały tak ostrego światła ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting A efekt był taki ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Później jeszcze raz dokładałem diody tzn więcej w nietypowych miejscach ale tez te zwykłe. Wysło lepiej ale to jeszcze do ideału toche brakuje Jak będzie chwila to zrobie foto.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Jak włożysz diody w oprawkach w ori miejsca to będzie klops bo sam 2 razy przerabiałem. pablo15005 postaram sie zrobic foto i wrzucic ale nie dziś.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Nie zwróciłem uwagi bo myślalem że miałes FISa Ale to rozumiem wymieniłes zegary i z jednej tarczki narazie zdarłes tę farbę czerwoną ? Jesli mge coś polecić do do diod daj ich sporo na całej skali i takie malutkie smd bo te zwykłe strasznie się z nimi namęczyłem a i tak świeca bardzo punktowo i jak się przyjrzeć to widac ciemniejsze i jaśniejsze miejsca. teraz bym robił na takich DIODA LED SMD5050 45gr/szt ZIMNA/CIEPŁA BIEL 3 szt (2832724095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ja mam biale i jest zajefajne wiec tobie też polecam Ale to co tam masz na foto jest żółte a nie białe
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Ty masz silnik 1.6 (profil) i webasto? W tych wersjach montowane było czy sam dokładałes? Fakt faktem też bym chciał
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Powinien trzymać 90*C ewentualnie z tych 90 minimalnie spadać przy postoju. Jesli nie da sie go zagrzac do 90 to znaczy że termostat nie zamyka się do końca. Raczej termostat do wymiany.
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
No osłona pod silnikiem duzo daje. A co śmieszniejsze pewnie nie wiele osób by na to zwróciło uwagi ale ta plastikowa nad pokrywa zaworów też nie jest bez znaczenia. Tą cienka blaszana pokrywa też sporo ciepła ucieka.
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
z dieslem tak jest że spada temperatura jak silnik dłuższy czas pracuje na wolnych obrotach, poza tym w A4-ach jest wiatrak na wiskozie, który ciągle sie obraca Nie będe polemizował bo poprostu napisałem swoje zaobserwowane wyniki. Pewnie masz rację. No diesel z jednej strony jest świetną jednostka bo ma bardzo dużą sprawność i mało idzie w ciepło co widzimy w zimę ale za to rekompensuje spalaniem i momentem. A co do wiskozy to masz rację i dlatego warto włożyc karton własnie od strony tej wiskozy a zostawić powiedzmy z 1/4 powierzchni odkrytej od strony elektrycznego. Przy tych temp pęd samego powietrza wystarczy na ewentualne schłodzenie nawet przy butowaniu na autostradzie.
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Ja nigdy nie miałem sytuacji żeby na postoju mi spadała temp. I to czy z kartonem czy bez. Pozatym kto o zdrowych zmysłach grzeje do oporu w samochodzie. 20*C wystarczy w zupeności a przy takiej ustawionej w środku cieplutko i zero spadków temp.
-
SAMSUNG UE46ES6800 kontra LG 47LM640S co wybrać
Jesli autor się nie obrazi to mam pytanie. Używaliście dekodera satelitarnego z modułem CAM w tym ES6800? B nosze się z zamiarem wykupienia jakiejś oferty. W tym tylko problem że one niby mają certyfikaty na N i C+. Podoba mi się opcja abonamentu w N ale oni olali abonentów i nie daja z modułem CAM. Tzn jest oferta z CAM ale to TV na karte i niema wszystkich kanałów HD jakie bym chciał. Cyfra + też nie grzeszy kanałami które bym chciał. Myślę o włożeniu oferty z Polsatu i zastanawiam sie jakby działało z tym TV żeby nie było zonka. Bo skoro wydałem kupe kasy na TV to nie chce ładować dodatkowego pudła pod TV w sensie dekodera. Jakies doświadczenia?
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Dobry karton nie jest zły. Szczególnie jak się ma klimę bo wtedy się wkłada karton pomiędzy chłodnice klimy i cieczy i mamy mniejsze przewietrzanie komory silnika a z drugiej strony żaden karton nam nie szpeci samochodu. Same plusy. A jak ktoś zamierza jechac na autostrade i posuwac 150km/h (jak z drogi nie wyleci) to zawsze można przesłone wyjąc i schować do bagażnika. Nawet jeśli nie daje to oszałamiających korzyści bo powiedzmy zagdzieje się samochód po 6 a nie 8km to i tak jest różnica wymierna w spalaniu na tych 2 pozostałych km. Tak więc zasłaniamy bo na dworze zimno
-
SAMSUNG UE46ES6800 kontra LG 47LM640S co wybrać
Ja posiadam tego Samsunga od tygodnia tylko wersja 40". Bardzo sobie chwalę. SMART wszystko ekstra działa niema zastrzerzeń. Obraz żyleta nawet ten konwerter do 3D sie sprawdza. Ogladałem AVATARa zwykłą wersje z tym konwerterem i robi wrażenie. Mój złoty srodek na kino w domu to Zyxel NSA310 i podłaczony do sieci lokalnej TV. Filmy w formacie mkv i rozdzielczości 1080p to bajka. Kwestia tylko rozmiaru, im wiekszy tym lepszy. Ja ybrałem taki ze względu na budżet
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zapłacili i dostali jak to z większością certyfikatów bywa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pisz do rafalexa Może zamieni swoje CC
-
Ford Galaxy - LOGI - Prośba o analizę
Szczerze pod maskę nawet nie zajrzałem Przyjąłem na chłopski rozum że 90KM jak w audi jest na VP. Bo nawet w poliftach B5 był AJM który miał 115KM takim razie sprawdze we wtorek te wtyczki na pompkach jak się z nim zobacze. Na tę chwile dzieki. Jak coś się wyjaśni to się odezwę ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ---------- A jeszcze takie pytanie. Żeby się dostać do tych wtyczek to rozumiem że trzeba zdjąć pokrywę zaworów? Czy tam jakies wtyczki na wierzch wychodzą które moga nie łączyć? Pytam bo nie wiem czy pod robota na dworze da rade to zrobić czy może jednak trzeba dłuższa chwile w garażu na to poświęcić?
-
Jakie moce wytrzymuje Dwómas w AFN
Chłopaki z takimi mocami jeżdza na dwumasie i jesli będziesz jeździł z głowa to wytrzyma, a wymienione przez Ciebie koła podejdą tzn z g60 na pewno.
-
Ford Galaxy - LOGI - Prośba o analizę
może i jedzie słabo 90KM ale innym jeździłem i tamten w porównaniu z tym był burza nie samochód (o ile 90KM może być burzą). Chcesz zażartować że ten samochód ma pompowtryski? Bo jak nie to jakie kostki? To jest Galaxy z 99r. W tym roczniku i 90KM były by pompki?
-
Ford Galaxy - LOGI - Prośba o analizę
Witam, Znajomy ma problemy z Fordem a że ostatnio tu na forum koledzy powiedzieli że VAGiem sie da zlogować więc to uczyniłem i mam prośbę o zdiagnoowanie co dokładnie go boli. Logowałem go jako VW Sharan mam nadzieję że dobrze. Objawy takie że praktycznie znajomy go kręci do 4tys obrotów żeby coś to jechało. Myślałem że to pewnie turbo ale na moje oko jak spojrzałem na logi to nie to. Błedy jakie były: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 7M - VW Sharan Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,18,19,22,25,29,36,37,39,45,46,55,56,76 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 BE Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 0816 Coding: 00002 Shop #: WSC 00020 3 Faults Found: 18074 - Valve for Pump-Jet: Cylinder 1 (N240): Electrical Malfunction P1666 - 35-10 - - - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - Readiness: N/A a te wracaja mimo usunięcia: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 019 BE Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 0816 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 00020 2 Faults Found: 18074 - Valve for Pump-Jet: Cylinder 1 (N240): Electrical Malfunction P1666 - 35-10 - - - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 35-00 - - Logi STAT Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 005 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYN Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM A tu taki log jak jechaliśmy po trasie jak się zachowywał samochód. Grupy: 003,008,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Samochód jak zaczynaliśmy każdy log dynamiczny jak dostawał gaz w podłoge to cały drżał. Z tego co wiem to gubi tez płyn chłodniczy ale nie znam szczegółów. Jak zobaczyłem w błedach że chodzi o 1 cylinder zobaczyłem korekcje to na pierwszym cylindrze jest 2.99 i praktycznie się nie zmienia a na pozostałych jak najbardziej. Będzie jeszcze żył Panowie doktorzy ?