Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. trzeba robić kabelkologie żeby podpiąć żeby wszystko działalo
  2. pastaldo odpowiedział(a) na honzik07 temat w 1.8T
    Oleju może przestał brać ale kwestią czasu jest padnięcie turbiny przy takim oleju. Bo bo tu jest powszechna opinia ze 1.8T powinno jezdzic na 5w. Bo producent silnika taki olej przewidział.
  3. jeśli to dobry znajomy to go uchroń przed idiotycznymi pomysłami i wyperswaduj zakładanie takich udziwnień.
  4. zamierzasz przerabiać? Masz juz jakiś pomysł jak? skąd weźmiesz te pokrętła do regulacji? jak je podświetlisz?
  5. klocki na przód za 46 PLN ? ze sklejki chyba zrobione Kto bogatemu zabroni? Sam jestem dopiero co po wymianie klocków z przodu , teraz wsadziłem TRW , przez 2 lata miałem ATE , a jeszcze wcześniej Ferodo. Rozsądny przedział cenowy i jakościowy to 150 w górę za kpl. na przód. Wiem bo ja tez wymieniałem jakies 3 miesiące temu na ATE za 160zł i to była dobra cena.
  6. chyba zabawa nie warta świeczki. Lepiej wymienic na poliftowe.
  7. klocki na przód za 46 PLN ? ze sklejki chyba zrobione Kto bogatemu zabroni?
  8. sens zakładania czegoś takiego to chyba tak jakby iść do burdelu, wysikać sie i wyjść czyli bez sensu. Blowoff ma jakąś konkretną funkcję a żeby mnieś samo psss to polecam nagrać sobie na mp3 i puszczać do znudzenia.
  9. pastaldo odpowiedział(a) na TOOMI temat w Nadwozie i Wnętrze
    jeśli bagażnik suchy to ja bym stawiał jak większość że woda dostaje się przy komputerze, a do tyłu się poprostu przelewa bo tam jest bardzo mała ta przegroda pod wykładziną.Potwierdza to choćby to że jest mokro z przodu. Tak czy inaczej żeby to wybadać trzeba wyjąć i wysuszyc całą wykłądzinę w ciepłym garażu. Jest jeszcze opcja że nanosi się dużo śniegu na butach (trapery) i to rozmarza skoro to tylko w zimie tym bardziej jesli ma kolega np materiałowe a nie gumowe dywaniki.
  10. To że nie ruszy to ok ale on napisał że może bez sprzęgła wrzucać biegi a z rozwalonym czy odkręconym przegubem by raczej biegu nie wrzucił bez sprzęgła.
  11. To wygląda jakby się cos ukręciło. Ale że to mocowanie do wału to nie sądze dlatego ja bym obstawiał że to może byc wałek w skrzyni.
  12. Byłem ja mrogal kowi armistead (ale wcześniej) jeśli dobrze pamiętam imie to norbert i daniel z takich stałych bywalców
  13. To trzeba jeszcze dorwać filmiki jak się chłopaki bawili w Lublinie na WOŚPie. Było serducho z samochodów VAG a w środku 2 wariatów bączki robiło
  14. wymieniasz palniki jak zwykłe żarówki. Żadna filozofia. No chyba że walnieta jest przetwornica to juz gorzej
  15. trzeba by VAG podpiąć i sprawdzic błędy. Skoro w czasie jazdy to może byc coś poważnego.
  16. to ze środka konsoli to nie wiem co tam może pipczeć. Może ktoś inny coś wymysli.
  17. jeśli zrobi to ktos z głową to nic silnikowi nie zaszkodzi. A spalanie pewnie na początku wzrośnie bo będziesz chciał poczuc moc ale ogólnie wiele osób twierdzi że nawet spada.
  18. program kosztuje różnie zależy gdzie robisz ale około 800 - 1200zł A efekt z tego co słyszałem to przy wymianie samej turbiny koło 150 - 160KM
  19. to się z zegarów jakby wydobywa? Jakaś kontrolka się wtedy zapala? Wszystkie kontrolki działają?
  20. Polak nie kaktus, napić się musi Chlup w ten głupi dziób
  21. bez zmiany programu niema to sensu. Trzeba dołozyć przejściówkę na wyjściu z turbiny bo w AFN jest poprostu nasuwany wąż i opaska a w AWX jest taka jakby spinka.
  22. ale to jest gąg, piszczenie, pstrykanie czy jaki dźwięk? bo " jak przy instalacji gazowej gdy konczy sie gaz" nie wiele mi mówi.
  23. te prowadnice wystarczy wyczyścić i nasmarować i będzie ok
  24. To przy okazji zapytam o coś jeszcze. Gdyz jestem posiadaczem TDI i powiedzmy staram sie na zimnym nie wkręcać powyżej 2500rpm a jak to jest z 1.8T? Są jakies bepieczne obroty przy których turbo nie jest jeszcze obciążone? Przy jakich obrotach w 1.8T jest najwyższe obciążenie? Oczywiście nie wciskamy gazu do oporu bo wtedy wysterowanie wszystkiego jest największe. A pytam bo planuję przesiadke na 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.