Treść opublikowana przez pastaldo
-
a4 licznik nie działa;/
trzeba robić kabelkologie żeby podpiąć żeby wszystko działalo
-
zimna przekopca na niebiesko
Oleju może przestał brać ale kwestią czasu jest padnięcie turbiny przy takim oleju. Bo bo tu jest powszechna opinia ze 1.8T powinno jezdzic na 5w. Bo producent silnika taki olej przewidział.
-
Imitacja blow off ?
jeśli to dobry znajomy to go uchroń przed idiotycznymi pomysłami i wyperswaduj zakładanie takich udziwnień.
-
kratki nawiewu
zamierzasz przerabiać? Masz juz jakiś pomysł jak? skąd weźmiesz te pokrętła do regulacji? jak je podświetlisz?
-
Nierównomierne zużycie klocków przednich
klocki na przód za 46 PLN ? ze sklejki chyba zrobione Kto bogatemu zabroni? Sam jestem dopiero co po wymianie klocków z przodu , teraz wsadziłem TRW , przez 2 lata miałem ATE , a jeszcze wcześniej Ferodo. Rozsądny przedział cenowy i jakościowy to 150 w górę za kpl. na przód. Wiem bo ja tez wymieniałem jakies 3 miesiące temu na ATE za 160zł i to była dobra cena.
-
kratki nawiewu
chyba zabawa nie warta świeczki. Lepiej wymienic na poliftowe.
-
Nierównomierne zużycie klocków przednich
klocki na przód za 46 PLN ? ze sklejki chyba zrobione Kto bogatemu zabroni?
-
Imitacja blow off ?
sens zakładania czegoś takiego to chyba tak jakby iść do burdelu, wysikać sie i wyjść czyli bez sensu. Blowoff ma jakąś konkretną funkcję a żeby mnieś samo psss to polecam nagrać sobie na mp3 i puszczać do znudzenia.
-
Woda
jeśli bagażnik suchy to ja bym stawiał jak większość że woda dostaje się przy komputerze, a do tyłu się poprostu przelewa bo tam jest bardzo mała ta przegroda pod wykładziną.Potwierdza to choćby to że jest mokro z przodu. Tak czy inaczej żeby to wybadać trzeba wyjąć i wysuszyc całą wykłądzinę w ciepłym garażu. Jest jeszcze opcja że nanosi się dużo śniegu na butach (trapery) i to rozmarza skoro to tylko w zimie tym bardziej jesli ma kolega np materiałowe a nie gumowe dywaniki.
-
Audi A4 B5 Problem ze sprzęgłem lub ze skrzynią
To że nie ruszy to ok ale on napisał że może bez sprzęgła wrzucać biegi a z rozwalonym czy odkręconym przegubem by raczej biegu nie wrzucił bez sprzęgła.
-
Audi A4 B5 Problem ze sprzęgłem lub ze skrzynią
To wygląda jakby się cos ukręciło. Ale że to mocowanie do wału to nie sądze dlatego ja bym obstawiał że to może byc wałek w skrzyni.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Byłem ja mrogal kowi armistead (ale wcześniej) jeśli dobrze pamiętam imie to norbert i daniel z takich stałych bywalców
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
To trzeba jeszcze dorwać filmiki jak się chłopaki bawili w Lublinie na WOŚPie. Było serducho z samochodów VAG a w środku 2 wariatów bączki robiło
-
Jak wymienić xenony??A4 B6
wymieniasz palniki jak zwykłe żarówki. Żadna filozofia. No chyba że walnieta jest przetwornica to juz gorzej
-
dziwny sygnal
trzeba by VAG podpiąć i sprawdzic błędy. Skoro w czasie jazdy to może byc coś poważnego.
-
dziwny sygnal
to ze środka konsoli to nie wiem co tam może pipczeć. Może ktoś inny coś wymysli.
-
wymiana turbiny na awx
jeśli zrobi to ktos z głową to nic silnikowi nie zaszkodzi. A spalanie pewnie na początku wzrośnie bo będziesz chciał poczuc moc ale ogólnie wiele osób twierdzi że nawet spada.
-
wymiana turbiny na awx
program kosztuje różnie zależy gdzie robisz ale około 800 - 1200zł A efekt z tego co słyszałem to przy wymianie samej turbiny koło 150 - 160KM
-
dziwny sygnal
to się z zegarów jakby wydobywa? Jakaś kontrolka się wtedy zapala? Wszystkie kontrolki działają?
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
Polak nie kaktus, napić się musi Chlup w ten głupi dziób
-
wymiana turbiny na awx
bez zmiany programu niema to sensu. Trzeba dołozyć przejściówkę na wyjściu z turbiny bo w AFN jest poprostu nasuwany wąż i opaska a w AWX jest taka jakby spinka.
-
dziwny sygnal
ale to jest gąg, piszczenie, pstrykanie czy jaki dźwięk? bo " jak przy instalacji gazowej gdy konczy sie gaz" nie wiele mi mówi.
-
Nierównomierne zużycie klocków przednich
te prowadnice wystarczy wyczyścić i nasmarować i będzie ok
-
[ALL B6] Jak dbać o turbinę??
To przy okazji zapytam o coś jeszcze. Gdyz jestem posiadaczem TDI i powiedzmy staram sie na zimnym nie wkręcać powyżej 2500rpm a jak to jest z 1.8T? Są jakies bepieczne obroty przy których turbo nie jest jeszcze obciążone? Przy jakich obrotach w 1.8T jest najwyższe obciążenie? Oczywiście nie wciskamy gazu do oporu bo wtedy wysterowanie wszystkiego jest największe. A pytam bo planuję przesiadke na 1.8T