Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. a ta miska jest w twoim samochodzie? jest to miejsce zaślepione rozumiem? może poprostu przygotowane pod czujnik temperatury
  2. Może czujnik temp oleju potrzebny przy liczniku z takim zegarem.
  3. Gratki samochodu:decayed: A mam takie pytanie. Co masz na mysli pisząc że w zmianach jest podpunkt "stabilizator"? Przecierz wszystkie A4 mają z przodu stabilizator, założyłes jakiś mocniejszy? z innej wersji czy jak? Pozdr
  4. Po pierwsze tam powinny być zwykłe żarówki a nie czerwone. Za kolor podświetlenia odpowiada farba na drugiej stronie tarczy a nie żarówka. żarówka czy 1.1 czy 1.2 nie powinna świecić za mocno. Wskazówek nie będziesz miał tak mocno podświetlonych niestety w zegarach z tego rocznika. Na liczniku gdzie tam była biała skala i czerwone wyraźne wskazówki sa podświetlane odpowiednio diodami.
  5. Nie dość że robisz interesy to jeszcze szwagra sobie szukasz?
  6. te dodatkowe programy to syf i przeszkadzacze. Ja każdemu jak przeinstalowywałem system to wgrywałem czysty system i mina ludzi bezcenna "on może byc tak szybki?" Dlatego śmiało instaluj i będziesz zadowolony z czystego systemu bez ACERowego badziewia.
  7. To zabrzmiało szczerze powiedziawszy jak wyznanie na klubie AA Mimo to pogratulować ciekawego hobby Czasami to pijam ale w porównaniu z autorem watku to tak jakbym popatrzył przez zamkniętą puszkę
  8. Zrób logi i powinno sie wyjaśnić. Co do tych obrotów to zapytam tylko czy nie było takich problemów wcześniej przed wymiana wtrysków lub czy nie było coś jeszcze zmieniane w między czasie po czym to się stało.
  9. pastaldo odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    Efekt zdjęcia i podkręcenia jasności. Na żywo wygląda prawie równo tylko wskazówki słabo świeca.
  10. pastaldo odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Na zdjęciu jest na max podświetlenie dlatego te duże różnice w jasności. Dlatego spytałem jak to jest w poliftach żeby ewentualnie poprawić to podświetlenie u mnie. Zabieg polega na wytarciu czerwonej farby na skali od spodu i wymiana żarówek na diody. Z tym że ja dołożyłem jeszcze kilka diod żeby równiej świeciło. Głownie mi chodzi o podświetlenie wskazówek bo słabo wyszło
  11. pastaldo odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    bo co do podświetlenia na czerwono czy biało to jest prosty myk na zmianę. Ja w przedliftowych zegarach bez fisa przerabiałem podświetlenie na białe i wygląda sympatycznie więc mysle że w tych poliftowych z fizem można by to samo zrobic
  12. pastaldo odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    Z tego co wiem to w poliftach jest podświetlenie diodami. Mógłby ktos jak ma wrzucić zdjęcia tego licznika w środku? Ciekaw jestem jak jest rozwiązane podświetlenie.
  13. Dokładnie chyba tak trzeba będzie zrobić. Zapytałem tylko bo pomyślałem że może ktos będzie znał ten konkretny materiał i łatwiej bedzie bo będę wiedział o co pytać dokładnie. Tak czy inaczej dzięki za rady
  14. Tzn moich zdolności manualnych wystarczy na zrobienie tego łokcia ale na cięcie foteli niestety nie. Także zostawie temat może ktos coś powie o jakimś rodzaju materiału żeby kupic i założyć.
  15. No ciekawie ciekawie Z tym że z moimi zdolnościami i brakiem cierpliwości mogło by się zkończyc na wymianie i fotela i podłokietnika Dlatego myślałem o jakims materiale ogólnie dostepnym o podobnych właściwościach. Nawet jakby był nieco inny odcień to bez szału byle po miesiącu sie nie wytarł bo samochód myślę najwcześniej wiosną pchnę Jest tych typów materiału ale cholera wie co jest co jeśli się nie jest zawodowym krawcem a najlepiej tapicerem
  16. program to nie tylko paliwo ale i doładowanie (powietrze), Z samego powietrza ani z samego paliwa mocy nie będzie. Potrzebna jest odpowiednia mieszanka. Może twoja pompa nie daje rady przy większych obrotach. A jak się zachowuje samochód gdy przeciągasz na obrotach na niższych biegach? też po przekroczeniu pewnych obrotów jest spadek mocy? jeśli tak to jakich.
  17. No na bank... 13.01.2013 w Lublinie... WOŚP i serducho
  18. wyjątek potwierdza regułę
  19. o prosze i ekipa się pomalutku zbiera To co styczeń po świetach jakiś większy spot
  20. Hehe z tym przeszczepem to dobre najlepiej z oparcia kierowcy Kolor to wg tych rozpisek które wstawiłes to BR - Onyx lub QN - Aquablau Na zdjęciach sa podobne do siebie. U mnie wymieniałem siedzenia a łokieć został stary ale były przynajmniej kolorystycznie bardzo podobne.
  21. Tobie ma się podobac chyba że kupujesz felgi po to żeby innym sie podobały. Jesli Ci się podobaja obecne 17" to zostaw a kase zainwestuj w coś innego. Tu na forum jest troche zboczenie jesli chodzi o felgi bo najlepiej żeby były wielkie jak od traktoru żeby po oczach najlepiej raziły. We wsystkim jest potrzebny umiar. Żeby nie było że umoralniam a sam ładuje takie to ja jeżdze A4 B5 na 15" i tez się dobrze jeździ
  22. No ja się ostatnio skusiłem na ten biedronkowy że niby taki super. Może i w miarę dobrze czyści szybe z syfu z drogi jak się jedzie ale śmierdzi niemiłosiernie. Pozatym przy -5*C przymarzał mi na szybie co jak kiedys kupowałem jakiś marketowy za 7zł chyba to -15 wytrzymywały. Jutro cos w Tesco zakupie zobaczymy co to da Choc zastanawiałem się nad tym koncentratem z ASO. Macie ewentualnie namiary na jeszcze inne dobre nie koniecznie drogie koncentraty?
  23. kupi polski blacharz lakiernik, doposaży sie na allegro i trafią na alllegro jako perełki bezwypadkowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.