Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Jakby co gość zrobił coś takiego w A6 C4 czyli starsze niż nase B5 i coś takiego mu wysło http://www.a6klub.pl/a6-c4-podswietlenie-nawiewow-vt43380.htm Może posłuży jakimś przykładem. Nie wiem na 100% czy zadziala bo na żywo nie widziałem tych kratek z A6. Powodzenia rezacze
  2. na filmiku widac że gość kluczem pneumatycznym odkręcił bez problemu a mysle że jakby ośkę czymś przytrzymac to i dokręcił by tym samym sposobem. Tylko do takich zabaw żeby nie zdejmować przodu trzeba by zdejmować przód. Bo jak tak patrze to mając ten klucz obyło by się bez zdejmowania przodu i wyjmowania altka.
  3. Problem nie polega na tym że dane auto nie da rady bo i maluchem przyczepe pociągniesz(dowód niżej) Tu chodzi o możliwości ciągnięcia ale i hamowania z taką a taka masą. Co z tego że taki maluch pociągnie porównym przyczepe powiedzmy o wadze 1,5t jak przy większej prędkości on bedzie chamował a wcale nie zwolni bo go przyczepa zepchnie. Dlatego jak chcesz ciągać duże masy (podejrzewam ze zależy Ci na ciaganiu lawety albo dużego kempingu) tto samochód musi mieć tez odpowiednią masę własną.
  4. takich danych Ci nie podam bo nie znam ale bierz pod uwagę że nie wolno ciągac czegos co ma masę większą od pojazdu który ciągnie.
  5. Z takim uciągiem to musisz szukać sporej terenówki lub busa.
  6. firme podał Ci devastation a mocy nie będzie więcej chyba że program zrobisz.
  7. ok ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- to jeszcze jedno. To koło będzie pasowało rózniez do altka od AFNa? bo w spisie na aukcji niema a tu kolega autor watku ma polifta dlatego pytam. czy to sa uniwersalne do altków z grupy VAG?
  8. a to sprzęgiełko powinno w jedną stronę kręcąc zaciskac się na ośce wirnika i obracać wirnikiem a w drugą stronę luźno obracać czy poprostu przy pewnych obrotach dopiero zaciskać?
  9. to zapytam jeszcze tylko takie objawy jak wcześniej napisałem daje to sprzęgiełko? czyli własnie takie piszczenie na zimnym silniku? Tzn u mnie po kilkunastuminutach to cichnie ale chyba nie w 100%.
  10. No ja się własnie dlatego nad tym zastanawiam. Tylko ja nie jestem na 100% pewny czy to to. U mnie jest na zimnym taki nie głośny ale dobijający pisk. Najpierw jak siedziałem w samochodzie myślałem że to zegary tak piszczą bo w starym golfie był podobny dźwięk jak się zatarło takie coś w liczniku. Jak sie stoi obok samochodu i podniesie maske to słychac własnie z okolic altka tylko nie jestem na 100% czy to jest to. Jak wymienisz to się okaże czy to to piska. Boje sie troche jeszcze czy nie pompa wspomagania ale wolałbym altka. Z drugiej strony zastanawiałem sie czy nie taniej kupić używany alternator czy to sprzęgiełko.
  11. nie wymieniałem ale mnie też to chyba czeka więc pozwolisz że się wpisze i poobserwuję porady
  12. nie znam się na tym a tylko tyle co czytałem że to loteria i mało prawdopodobne że uda się złożyć i będzie dzialało.
  13. Choćby dlatego że bez specjalistycznego urządzenia do wyważania jej sam nie wyważysz. Wirnik obraca się z prędkością kilku tys obr na minutę a tam róznica w wyważeniu w setnych grama już jest zabójcza dla niego. ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- jak chcesz naprawiac inne podzespoły prosze bardzo ale tego w domu nie zrobisz
  14. graty No my też w lipcu ale na badaniach prenatalnych (trudne słowo ) można po ułożeniu płodu stwierdzić czy będzie chłopiec czy dziewczynka ale tak jak pisałem wcześniej na 80% Dzięki chłopaki U nas 14tyd to jeszcze ciężko tym bardziej po ułożeniu bo jest strasznie rucliwe i lekarz nie mógł spokojnie zbadać bo szkrab się kręcił jak diabli
  15. najlepiej zrobić prosty sterownik na 2 przekaźnikach i działa auto. Nie powinny się świecic żadne inne jesli świeca się dzienne. Oczywiście powinny tez gasnąc jak zapalasz mijania. Druga sprawa jest taka że jest kółko wzajemnej adoracji na forum uczulonych na wszelkie ledy. Razi w oczy to nie patrze Poza tym że jestem w stanie zrozumieć najeżdzania na te ledowe paski choć mi nie przeszkadzają tak niektórzy się zachowuja jak wyrocznie które decyduja co można a co nie można w audi.
  16. No ja w lipcu dołacze do elity klubowej Tatusiów Za wcześnie na orzeczenie czy synek czy córcia byle zdrowe było
  17. pastaldo odpowiedział(a) na honzik07 temat w 1.8T
    Skąd wiesz? Rozbierałes silnik i wiesz co jest w środku? Czy poprostu korby nie wyszły bokiem to jest ok?
  18. powiedz że żartujesz? 320 stron wypocin na jeden temat i Ty jeszcze pytasz?
  19. żeby nie było to nie było z mojej strony złośliwości. życze Ci żeby się udało tylko ostrzegam przed tymi przeciwnościami które wymieniłem. Chętnie to zobacze Jedyne co dorzuce do tego to fakt że jesteś elektrykiem Ci nie wiele pomoże. To nie problem będzie w źródle światła tylko w obróbce plastiku z którego sa kratki. No chyba że masz małą ręczna grawerke i będziesz rzeźbił choć i to wydaje mi się byc kłopotliwe. Tak więc życze powodzenia i czekam jak najszybciej na efekty pracy.
  20. Czyli jednak dobry kolega Uchroniłes chłopaka przed wieś tuningiem i wywaleniem pieniędzy w błoto.
  21. jak ja sam rozbierzesz i złozysz a później włożysz do samochodu to się z nią od razu pożegnaj.
  22. na pierwszej stronie są filmiki pokazujące to cudo w akcji:decayed: obejrzałem Citroen Saxo z przelotowym tłumikiem i tym syczeniem :polew: spadłem z krzesła ze śmiechu :polew:
  23. tam niema linki, jest hydrauliczne. Pozatym zerwanie linki jak to mówisz czy wylanie płynu spowodowało by że nie było by możliwości "odłaczyc " silnika od skrzyni więc nie mógłby wrzucać biegu bez zgrzytów.
  24. Jeśli faktycznie ma pomysł i mu się uda to proszę bardzo. Kto nie próbuje ten nie będzie wiedział czy się da. Ale wątpie by przerobienie tego wyszło choćby estetycznie, chcąc brać ori pokretła nie da się ich włożyć do przedliftowych kratek bo są szersze. Nawet jakby się udało to i tak trzeba by kupić kratki na dawcę części Tam się nic raczej nie psuje żeby kupic uszkodzone na części opłacalnie. I ostatnie taniej wyjdzie kupić gotowe kratki To tylko kilka z przeciwności losu w tej tematyce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.