Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Witam, Mam takie pytanko. Co to jest za materiał z którego jest robiona standardowa tapicerka w B5. Nie chodzi mi o skóre ani welur. Pytam bo potrzebował bym kupic kawałek takiego materiału, może nie koniecznie idealnie takiego samego ale podobnego o podobnych właściwościach żeby wymienić na podłokietniku bo ten mój jest brudny strasznie i wytarty i myslę że lepszym rozwiązaniem było by poprostu podmienić. Widziałem na klapce podłokietnika od spodu że są śrubki i jak dobrze rozumiem wystarczyło by odkręcić ten plastik założyc materiał (ewentualnie przykleić) i przykręcić ten plastik. Podpowie ktoś ewentualnie jakiego materiału uzyć i gdzie kupić? Myślałem o alkantarze ale chciałbym żeby wyglądało przynajmniej podobnie do oryginału. Będe nie długo się raczej pozbywał samochodu i nie chce mi się tłumaczyc czemu to wymieniłem. Z góry dzieki, Pozdrawiam
  2. Ale to jak się przerzucę z Audi A4 na
  3. no no nieźle. Pytanie tylko czy nie więcej było by pożytku z 2szt 2kg niż 4szt 1kg
  4. Mnie tez Panowie przeraziła bezmyślność w niektórych momentach ale to się widzi jak się widzi na filmie. Jakbyście tam byli to założę sie że ponad połowa tu krytykujących by się zająkneła i gówno w tej sprawie zrobiła bo by zgłupieli. Sory za dosadność ale łatwo się z boku komentuje. Zauważcie że w nagłych wypadkach jak się nie znajdzie jeden co ma głowę na karku i dyryguje to nic nie jest z głowa zrobione.
  5. Aha to kojarze te tereny. No niema co spora dziura Współczuje tym co samochody przywaliło
  6. Drogowcy się popisali :grin: A tak poważnie to który rejon miasta? Tak ogólnie bo tylko troche znam miasto
  7. jak szarpie lewarkiem to ja bym sprawdził poduszki pod skrzynia i silnikiem. To nie TDI i nie powinno byc tak dużych skoków ale poduszki też moga dawać podobne objawy.
  8. pastaldo odpowiedział(a) na l3l0 temat w Audi A4 B5
    Możliwe choć nic sobie uciąć nie dam. Trzeba by zobaczyc jak ty to masz wpiete.
  9. OOO Armi Kiedy ja Cie widziałem Dalej zimowisko i deske katujesz?
  10. pastaldo odpowiedział(a) na l3l0 temat w Audi A4 B5
    może byc tez przypchana (kamień) nagrzewnica. Jak dostanie większe ciśnienie wody to szybciej przeletuje i jest cieplej a na wolnych obrotach większość wody idzie przez parownik LPG a przez nagrzewnicę nie wiele. Ja u siebie płukałem nagrzewnicę i było sporo lepiej z grzaniem mimo to że nie miałem zapowietrzonego. Jakby co gdzies opisywałem jak płukać nagrzewnicę. Najprościej to zdjąć węże z nagrzewnicy i wydmuchac z niej wodę. Zrobic roztwór octu z wodą 1:1 i prawie go zagotować. Wlać do nagrzewnicy. Poczekac 10 min i później podłaczyc wąż od kranu raz w jeden raz w drugi otwór nagrzewnicy żeby to wszystko wyleciało. Na pewno będzie lepiej grzało.
  11. pastaldo odpowiedział(a) na l3l0 temat w Audi A4 B5
    normalne że na olnych obrotach z tej dziurki przy nagrzewnicy leci woda delikatnie a jak dodasz gazu to daje ostro. Odpowietrzacie rozumiem przy nagrzaniu że termostat jest otwarty i w chłodnicy też jest gorąca woda? Bo moze się gdzieś w chłodnicy zbiera powietrze jesli odpowietrzacie na chłodniejszym. Dodatkowym problemem jest tez LPG i webasto szczególnie jesli wpiete sa równolegle w układ bo wtedy mopma wody goni wode nie koniecznie w całym układzie tylko tam gdzie woda ma lżej przepłynąć i nie wypchnie wszystkich bombli powietrza. Tak w oli ciekawostki w Golfie 2 przez LPG zagotowałem wodę i wysadziło mi nagrzewnicę. Parownik miałem gdzies nieszczelny i gaz szedł do układu chłodzenia. Trzeba tez brać pod uwage opcje że moze byc gdzieś przedmuch na uszczelce pod głowica i zapowietrza układ tym bardziej jak ktoś tu pisał o białym kopceniu. No chyba że to tylko para zaraz po odpaleniu a później już nie dymi to raczej nie szukałbym w tym problemu.
  12. No nie bo lubie miec ręce i nogi w całości a i uzębienie odpowiada mi w tej ilości jaką mam obecnie
  13. 2 razy w Rąblowie i stałem jak cieć i patrzyłem jak się inni bawili Dobrze że było chociaż co zjeść i z kim pogadac Jakby to był jakis większy spot to ok bo wtedy część ludzi szaleje na stoku a reszta może pogadac
  14. ja jesli chodzi o sporty zimowe jestem upośledzony więc się nie piszę
  15. Koledzy orientujecie się w Lublinie nad firmami wymieniającymi szyby? Oprócz Hanesco bo te znam ale mają dośc drogo. Najlepiej jakas gdzie mają dostęp do uzywanych szyb. Nie będe jeździł długo chyba tym autkiem więc nie będe robił inwestycji w nówkę Potrzebuje zmienic przednia bo pękła od uderzenia wycieraczki
  16. Spoko dzięki koledzy. To moje rodzinne strony więc na przyszłość się przyda. Mimo wszystko sytuacja mnie tak przycisneła z wyjazdem że jeszcze w niedziele wieczorem włożyłem używkę żeby jechac w trase. Mimo wszystko dzięki i będe miał na uwadze.
  17. To ja zapytam jesli można. Co się ustawia jesli w B5 jest belka wleczona? W jaki sposób?
  18. Cześć, Mam takie pytanie, Znacie sklep w Ostrowcu gdzie dostałbym części od ręki a nie tylko na zamówienie? Potrzebuję na gwałt drążek kierowniczy do A4 B5. Podpowiecie coś? Ewentualnie może ktoś z kolegów miałby dostęp. Mam dostęp do używki ale wolałbym tam juz nie kombinować i założyć nowy. Z góry dzieki, sprawa jest dość pilna.
  19. Nikt nie mówi o pałowaniu ale do 2500 można spokojnie go wkręcać oczywiście nie z pedałem w podłodze i po 6-7km przy -5*C złapie prawidłową temp.
  20. niebiesko jak w VW a zielono jak ŚKODA ??
  21. Kolego jesli tak moge się do Ciebie zwrócić Czy ja napisałem o rozdzieleniu HDMI? Chyba nie chcesz mi powiedzieć że ten dekoder który tam miał był podpiety do satelity na dachu ciągłym przewodem Chodziło mi o podział własnie na koncentryku a te wszystkie trójniki (przynajmniej tańsze) własnie wnoszą bardzo duże zakłócenia do obrazu i w ogóle przekazu. Żeby porównac to z tym co będziesz miał w domu to tak jak mówie powinien byc jednolity kabel od konwertera do dekodera i to nie takiej długości jak mają w sklepie. Kable koncentryczne maja odpowiednią oporność, im dłuższy tym opór (a właściwi impedancja) jest większy i większe zniekształcenia. Dlatego sprawdzanie jak będzie wyglądał obraz z telewizji w markecie mija sie z celem. W markecie chcąc ocenić TV to tylko z dobrego źródła czyli najlepiej jakby Ci cos puścił z Blue-Ray. Nie odbierz tego jako wymądrzanie czy czepianie tylko i wyłącznie jako dobrą rade.
  22. do ultra HD to 55" jest stanowczo za mało. Dopier powiedzmy 70 może 80". Ultra na 55" było by tak sensowne jak Full HD na 22" 27" A co w sklepie mogli miec te kiepska instalacje, tam te sygnały dziela na nie wiadomo ile tv i dekoderów wiec mówi samo przez się.
  23. zmatowilem diody nic nie dokladalem, swiecilo w maire rowno mocno, tam gdzie przeswietlalo dalem folie przyciemniajaca do szyb i sie wyrownalo---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- nie wiem czy to taki efekt foto ale widac gdzie jest za bardzo rozswietlone, ja tam dalem folijke do szyb, u mnie tak nie jebie po oczach Tzn do zdjęcia rozjaśniłem na max i stąd ten efekt. też w miejscach diod dałem folie żeby to troszkę przyciemnic i diody zmatowiłem. Jak zrobiłem tak jak TY (pamiętasz rozmawialiśmy kiedys na spocie o tym) to mimo wszystko były spore różnice. Może ty miałes inne diody. Szczerze powiedziawszy z ciekaości założyłbym w ori miejsca diody SMD co doradzałem Solarowi może efekt byłby lepszy bo bardziej szeroko świecą. Ale u siebie nie będe chyba już zmieniał bo sporo się o lutowałem No chyba że padną jakieś kontrolki i będe miał licznik na stole.
  24. Udało mi się zrobic zdjęcie jak obecnie wygląda u mnie ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting kolorem czerwonym sa diody ori miejscach a niebieskim te które zamontowałem dodatkowe oczywiście tam gdzie temp silnika i paliwo zapędziłem sie bo tam jest jedna dioda w ori miejscu ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.