Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. No od samsunga taki 50" najlepszy nie całe 5000zł Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. W Samsungach bardziej chodliwy rozmiar to 46" lub dopiero 55". Tych 50" jest mało. Ale fakt najnowsze serie to i do 10000zł dochodzą
  2. To jeśli chodzi o opcje to mnie miło zaskoczyłeś. Ate ta cena powala niestety. Sharp ma dobre matryce i obraz ogólnie ale cena to powala na kolana niestety. Za te 5000zł to można kupić samsunga full wypas ze wszystkim co wprowadził producent w TV.
  3. Jeżeli chodzi o kierunki to nic prostszego jak zmierzyć opór żarówki jakimś miernikiem, kupić opornik tylko taki powiedzmy 1 może 2W przylutować w szereg i po ptakach. Kiedyś czytałem też o zmianie jakiegoś rezystora w przekaźniku od kierunków czyli czyli w przycisku od awaryjnych ale nie pamiętam gdzie to było.
  4. Ludzie naczytają się szczególnie takich komentarzy bo przecież w artykule źle mówią a ludzie są alfa i omega. I taki jeden z drugim jadą do mechanika, mechanik zobaczy to się złapie za głowe jakie spustoszenie w silniku ale przecież mówili żeby nie wymieniać bo to strata pieniędzy, no przecierz naukowcy udowodnili i jakis profesor na politechnice mówił. Oj szkoda mi tych wszystkich "dzieci neostrady" ale co poradzić głupich nie sieja tylko się rodzą. Pozdrawiam wszystkich z IQ powyżej temperatury pokojowej
  5. To jeśli tak chwalisz sharpa to pochwal się jakie formaty filmów z USB otwiera i odtwarza? Interesuje mnie szczególnie odtwarzanie MKV i DLNA. Druga rzecz własnie chodzi o opcje internetowe co on tam właściwie ma? Druga sprawa jeśli to nie tajemnica ile dałes za te 50" po rabatach?
  6. Monitor nie posada głośników BenQ LCD 24 cale, box ma głośnik ale ma też wyjście audio out gdzie dźwięk można podać na głośniki zewnętrzne. Ma wyjście VGA, wyjście/wejście audio, wejście s-video i coś jeszcze Zakładamy że kolega wie że aby słyszeć dźwięk przydaje się głośnik A widzisz Pytanie było zasadne o głośniki Na to że box ma głosnik nawet nie wpadłem
  7. A monitorr ma głośniki? Bo przecierz ten BOX ma tylko odebrac z kamery obraz i dźwięk ale sam w sobie głośnika nie ma i przekaże obraz i dźwięk do monitora. Druga sprawa ja tam nie widze w opisie tego BOXa jakie ma wejścia i wyjścia (no chyba że ślepy jestem )
  8. Ja jak najbardziej polecam ociepić i o żadne gnicie się nie martwić. Te zwisy na samochodzie to też nic dobrego i wożenie ich do wiosny za mądre nie uważam. A jak kolego faktycznie masz do takich celów olejaczek to w zime w miare komfortowych warunkach jesteś w stanie coś przy aucie zrobić. Jednak mam jedna uwagę. Jesli ocieplasz to zostaw jakiś otwór wentylacyjny. Najlepiej są takie kratki które można zasunąć lub odsunąć wtedy masz możliwość nad tym panować. Druga sprawa to jesli chce się coś robic w małym garażu i czasami trzeba np odpalić samochód dobrze jest skombinować skądś takiej rury do wentylacji elastycznej co by założyć ją na rurę wydechową i do wentylacji (nawet zastosować kratkę z wentylatorem wyciągającym). Myślę że masz głowę na karku i się nie zaczadzisz (choć wypadki chodzą po ludziach) ale nawet mało przyjemny jest ból głowy po przebywaniu w małym pomieszczeniu ze spalinami.
  9. Co do Sharpa to mają obraz bardzo dobry ale opcji to im juz pożałowano. Za lepsze albo takie same pieniądze można kupić Samsunga z półki wyżej. Samsungi odtwarzają bardzo dużo formatów. To że dla taty to on też doceni pewne funkcje. Jak ja bym miał kupować i miał te 4000zł na tel to wybrał bym te model [h=1]SAMSUNG UE46ES6800 UE46ES6800S - PRZEGLĄD | SAMSUNG[/h]
  10. w sumie zastanawiałem się i nad takim rozwiązaniem. Niestety czasu troche mało i czekam az będe miał chwile żeby spróbować czegoś i je wyczyścić.
  11. Żeby ją sprawdzić jak pisałem VAG a wymienić da sie śmiało samemu tylko najpierw trzeba zdiagnozować co jest nie tak.
  12. No więc trzeba podpiąć do VAGa sprawdzić błędy i zrobić logi (nie wiem co sie w 1.6 loguje) Przy okazji tego posta zapytam z ciekawości jakie grupy dobrze sprawdzać przy 1.6?
  13. Jeżeli o mnie chodzi i ten tydzień to tylko jutrzejsze popołudnie. Niestety w weekendy mnie nie ma a wyjeżdzam już w piątek po pracy. Tak więc mi bardziej pasuje na tygodniu coś czasu zorganizowac
  14. Ok rozumiem może troche się zagalopowałem. Tez chetnie się dowiem co przytrafiło się innym w poczciwym B5.
  15. Tez czytałem ten artykuł. Fakt może A4 nie jest ideałem ale i tak jesli chodzi o samochody z tego okresu to wypada całkiem nieźle. Jak to mówią jak masz pecha to i w tyłku palec złamiesz więc nie bardzo da się porównywać wypadki. Każdy odbywa się w innych warunkach. Czasami uderzenie pod kątem różniącym się powiedzmy 5 stopni potrafi przechylić szale na stronę katastrofy. Druga sprawa to samochody spawane z kilku to tez nie pomaga w razie dzwonu. (chyba że ktoś tregry wspawa ) Poza tym te gwiazdki to sam nie wiem jak sa przydzielane. To nie daje automat który na podstawie kilku parametrów przydziela tylko ludzie którzy sobie to tłumaczą tak a to inaczej i przydzielają. Poza tym te zderzenia w NCAP sa bardzo syntetyczne co widać na filmach ze zderzeń, a jak mówiłem małe przesunięcie w uderzeniu może kategorycznie zmienić wynik. Dlatego ja do tych gwiazdek podchodzę bardzo sceptycznie i twierdzę że samochód bezpieczny to ten który jest kierowany z głową. Grunt to umieć ocenić sytuację na drodze a nie jak niektórzy wiedza tylko że trzeba kierować by się utrzymac na drodze i nie zwracają uwagi na takie spekty jak pogoda, natęrzenie ruchu itp.
  16. Kup na forum u kolego TOM77 będziesz zadowolony i z ceny i z jakości części. A to na allegro raczej bym ominął choć jak widac tam nie jest kompletny rozrząd więc może i cena była by adekwatna
  17. Nie jestem specjalistą ale nachodzi mi jedna myśl a mianoicie przytkana odma a z tego co kojarze to dośc wrażliwy element tego silnika. W tym silniku jest powrót z odmy do dolotu? A może EGR wiem e np w AFN jak się zaślepi EGR to przepływka okłamuje ale chyba na plus nie minus.
  18. Najbardziej mnie przeraża stopień debilizmu ludzi którzy coś takiego kupują Jeśli tacy chodza obok nas po ulicach to ja zaczynam sie obawiać o ten świat. Reklama dźwignia handlu więc niedługo zaczną sprzedawac gówno w papierku po cukierku a ludzie to kupia bo w Japoni i USA juz dawno to było hitem Tak samo jak wszystkie te Modyfikatory i magnetyzery Żal i nic więcej. A Ty kolego jak chcesz w cudowny sposób więcej mocy w 1.6 to obyś się obudził w porę i nie zasilił tej grupy dupogłowych
  19. A ten środek "Alu Cleaner od Nielsena" to rozumiem że się nanosi na felgę np jakimś pędzlem i później spłukuje? Ewentualnie jakby ie bardzo sobie radzil to jakąś szczotka mu pomóc? Tak jak wspominałem zastaawiam się czy nie pomalowac tych felg własie w jakis grafit żeby przynajmiej drobne zabrudzeia nie rzucały się w oczy. Np coś takiego Co Wy a to? Może ukryły by się tez troszkę obdarte ranty. Kolor samochodu to granatowy.
  20. o własnie tego używałem i powiem że powiedzmy w 5% sobie tylko poradził mimo to że szorowałem jeszcze. Kolego Ralph53 Twoja propozycja szczególnie ta mieszaka kwasów jest do przemyślenia Jeśli ktos ma jeszcze coś ciekawego do zaproponowania to czekam na propozycje. a na daną chwilę moje felgi wyglądają tak
  21. Witam, Zajeździłem klocki do zera Skutek: pod koniec już tak pyliły że szok i felgi sa miejscami prawie czarne i ten pył taki mocno zapieczony. Kupiłem środek do felg i powiedzmy tylko z grubsza to schodzi, nawet jak szczoteczką do zębów czyściłem w zakamarkach jest dużo tego nalotu. Ze wzgędu na dość skomplikowany wzór mechaniczne czyszczenie jest bardzo utrudnione (to nie moja felga tylko zdjęcie zaporzyczone) Stąd moje pytanie czym to spróbować doczyścić. Może być metoda która nawet będzie "żrąca" gdyz te felgi i tam sa dość poobdzierane więc ideału z tego nie zrobie. Drażni mnie niestety ten syf. Ewentualnie planuje to nawet po kosztach umalować jakimś lakierem do felg w sprayu na ciemny grafit żeby nie było tego problemu na przyszłość Mogę później dorzucić zdjęcie moich jak są zapuszczone. Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam
  22. przecież "czujnik zasysanego powietrza" to nic innego jak przepływomierz a co to za wtyczka to nie wiem bo nie mam 1.6
  23. Piana aktywna działa tylko powierzchownie, rozpuszcza zazwyczaj osad drogowy . Samą pianą auta nie umyjesz, bo nie takie jest jej przeznaczenie. Poza tym pianownice dodawane do myjek to nieporozumienie i od razu lepiej zaopatrzyć się w pianownice z prawdziwego zdarzenie. Nic nie zastąpi ręcznego mycia , ale nie gąbką bo te rysują powierzchnie lakieru Mam profi pianownice, robi śnieg na aucie. Ja chce tylko taki efekt jak na myjce samoobsługowej, wiem że nic nie zastąpi mycia ręcznego. Ale zauważmy jeszcze jedną rzecz. Na myjce samoobsługowej masz 4 programy, mycie -> płukanie -> nabłyszczanie -> woskowanie na gorąco. I stąd jest ten efekt. Po samym umyciu i spłukaniu zostaje prawie to samo co po tej domowej myjce.
  24. Jeżeli chodzi o mycie samą woda to chodziło mi tylko o to że chciałem z grubsza z niego spłukac większy kurz ale bieganie z lanca dookoła samochodu która sika tak a nie inaczej to było żenujące To jak taka wydajność tego płynu to jeszcze się zgodze że to może się opłacać. Bo na filmie który umieścił jeden z kolegów gościowi poszło cały litr z tego zbiorniczka i dodatkowo myślałem że to było nie rozcieńczone. A co do pianownicy będzie kwestia do poważnego zastanowienia się, jednak najpierw musze sprawdzić czy ten Karcher który posiadam to jest uszkodzony że tak słabo daje czy poprostu on tak ma. Dokładnie Z mojej małej wiedzy i doświadczenia a raczej obserwacji innych to wynika że najlepiej zostawić pianę do momentu jak zacznie się ona rozwarstwiać i delikatnie spływać i wtedy potraktowac to woda pod ciśnieniem i powinno byc ok
  25. Wydajność mam na myśli że jak bym miał napełnić wiaderko 10l to by zeszło pewnie z minute. Nie pamiętam jaki dokładnie model tej myjki ale to HDS coś tam. Coć podobnego do tej http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/94/31/26/2594312683_2 W sumie jest mała dysza chyba założona a pozatym nie jest równe ciśnienie jak powiedzmy na myjkach bezdotykowych tylko tu woda sika powiedzmy jakby w rytm pompy. Fakt pod sporym ciśnieniem ale mycie samochodu to udręka. Umycie maszyn rolniczych gdzie potrzeba dużego ciśnienia ok ale samochód raz umyłem i powiedziałem nigdy więcej. Było podejrzenie (co się potwierdziło) że tam w tej pompie jakies tłoczki sa wypracowane ale podobno było naprawiane i nie wiele to dało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.