Treść opublikowana przez pastaldo
-
Brak płynu w zbioniczku wyrównawczym.
żeby korkiem uciekało to musiało by się robic duże ciśnienie w układzie. Tzn mogło by ubywać ale nie aż takie ilości jak wcześniej opisywałeś. A ta oda wycieka tez jak silnik jest zgaszony? Bo jeśli tak to ucieka gdzies na zewnątrz. Ja np miałem taki duży wyciek gdy padł mi wąż (u mnie TDI) pod pompą wtryskową bo pompa ciekła i kapała na wąż. Poszukaj sam dziur w wężach choć myśle że mechanik nie jest pierdołą i wypatrzył by taką dziurę. Tak czy inaczej wymiana korka tania i nie zaszkodzi.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z Sienna ale nie daleko Lipska
-
Brak płynu w zbioniczku wyrównawczym.
Podnieś samochód z jednej strony z przodu na lewarku KONICZNIE!! podłuż jakiś pniak albo spora cegłe pod próg i zaciąg dobrze ręczny dla bezpieczeństwa i wsuń się na jakims kocu pod samochód i obejrzyj. Może uwaliłes miske olejowa jak mówisz że zawadziłes o metalową płyte podwoziem. Jesli pęknięta miska to nawet nie próbuj odpalac bo zatrzesz motor. Wtedy tylko laweta albo kręcenie na podwórku samemu jak się troszke znasz. Co do płynu chłodzącego to posprawdzaj wszystkie czarne gumowe węże pod maską. Ewentualnie możesz włożyć wąż w zbiorniczek płynu chłodzącego i delikatnie odkręcić wode. Jak się położysz pod samochód to zobaczysz gdzie wycieka. Do sprawdzenie gdzie cos cieknie nie trzeba mieć wiedzy tylko minimum pomysłowości
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeśli o mnie chodzi to na najbliższy miesiąc całkowicie odpadam bo sie żenię Przed i po troche urlopu wiec będe poza lublinem:banan: Pozdrowienia i udanego wakacyjnego spotowania:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Widzę autko z moich rodzinnych stron
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
Miałeś mądrego ojca A co do turbo to jesli niema luzów to niema sensu wymieniać tym bardziej na regenerowaną. te wrzery pod kieronicami bierzesz papier ścierny od grubego do drobnego, polerujesz na lustro i zapominasz o problemie. wiem bo sam tak miałem.
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
sam ja czyściłeś? Jak dawałeś komus to znając życie zapłaciłes za umycie z wierzchu a jak sam to się nie przyłożyłes. A co do psucia sdię różnych rzeczy to niestety juz nastoletni samochód i coraz więcej wychodzi. Ciesz sie że nie wyłazi ruda jak w innych autkach
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/ Tu jest wszystko co w tej chwili powinieneś wiedzieć. Zrób logi i będzie wiadomo co i jak:hi:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Do twarzy mu w różowym
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to kolego pabblo juz wiesz... zalej olej Castrol... Podjedz do ASO, albo zagladnij do hurtowni... Tam pracuja fachowcy i wybiora dla Ciebie dobry olej. Oraz beda tak wspaniali ze pokaza dla porownania nawet kilka produktow... Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to forumowicz andrzej22 odpowie Tobie na nie. Ale się uśmiałem Tyle ironii a zarazem prawdy o człowieku w jednym miejscu juz dawno nie widziałem Brawo 10 / 10 Nie przegadasz specjalisty dla którego ulotka producenta to biblia a w hurtowni sa fachowcy
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Powiem tak. Może i by to świeciło i wyglądało. Ori to ori ale jesli się czepią niebiescy to poleci dowód. Na tych ledach masz homologacje na dzienne a w ori halogenach nie. Tych możesz używac tylko w wypadku ograniczonej widoczności.
-
Piłka nożna
a tak liczyłem że Niemcy się obudza i dadzą po d*pie makaroniarzom
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sory za OT ale Marcin po to jest taki mechanizm jak A co by nie było całkowicie OT to powiem że też się cieszę że ten wątek wrócił na prawidłowe tory bo jego początki tez trącały czasami irytacją jak się to czytało Oby tak dalej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A ja w weekend na weselichu wiec mnie znowu nie będzie
-
Piłka nożna
marzysz rozumiem że taki wynik obstawiłeś bo na takim można by chyba zarobić w zakładach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oj tam oj tak 15" i balon to nic strasznego Za to się wygodnie jeździ i zawieszenie wybacza dziury w drodze Opuścić autko mona ale max -30mm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No no no fajnie że wyszło. Ja nie mogłem bo byłem na wsi ale jeszcze sobie odbiję
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bida
-
Piłka nożna
Juz w plecy jedna bramka i raczej czechom nic nie wyjdzie
-
Rysy na lakierze
To spolerujesz jakąś dobra pastą. Niech koledzy znawcy podsuną jakąś konkretną Żebyś widział co ja mam u siebie to byś się przekręcił
-
Piłka nożna
Najpierw punkty a jesli jest taka sama liczba punktów u dwóch zespolów to decyduje mecz pomiędzy nimi. Jakby zremisowali to by był bilans bramek
-
Piłka nożna
sam sobie odpowiedziałeś Bezpośredni mecz grecja - rosja zaważył
-
Piłka nożna
w końcu wszyscy po fachu
-
Piłka nożna
niestety polska mentalność, jak nie wyjdzie to zawsze jest milion usprawiedliwień jedyne co nam wychodzi to refren "NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY NIC SIE NIE STAŁO":naughty: aż sie żal robi jak sie ogląda:kwasny:
-
Piłka nożna
A ja niestety byłem pewny że nasi zj***ą coś i nie wyjdą. To ostatnie patałachy którzy biegają tylko po to by biegać bo bez żadnych szans na wyjście. Jaki trener taka reprezentacja. Choć z drugiej strony to kogo on miał wybrać, same podrzędne piłkarzyny.