Treść opublikowana przez pastaldo
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Hej, dzięki za odzew W pierwszym poście już poprawiłem podpisy. Dynamiczna 004 zrobię po południu i dorzucę. Auto na liczniku ma około 280 tys ale nie jestem na 100% pewny czy tyle ma realnie. To auto z francji troche bylo zniszczone jak to francuzy ale podejrzewam że może tyle mieć.
-
Prośba o diagnozę mojej A4
up:dziura:
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Katalizatora niema już ponad rok. Turbina czyszczona przezemnie była na jesieni i od tamtej pory nawet jednego zacięcia ani trybu awaryjnego nie uświadczyłem (czyściłem sam). Jesli to cos pomoże to jesienią równiez czyściłem oba kolektory. Olej i filtry (powietrza, i oleju) wymienione jakiś miesiąc temu. Olej Mobil 1 0w40. Jak widac zrobiłem tez taki łaczony log dynamiczny i wrzuciłem go do k-powera. Nie miałem dużo miejsca wiec po tym jak spadł do 80km/h schamowałem go. K-power wypluł 101KM
-
Prośba o diagnozę mojej A4
No dzieki za odpowiedź. Jak wspomniałem mam zaślepiony EGR a gdzieś czytałem ze jak jest zaślepiony to przepływka zawyza. Nie wiem tylko ile. Jakies inne może uwagi koledzy? Sczególnie zalezało by mi na opiniach kolegów przemik i vauxhall95
-
Prośba o diagnozę mojej A4
Witam, Prosiłbym szanownych kolegów o spojrzenie na logi z mojej A4. Objawy są następujące: - ostatnie kilka dni obroty koło 2000RPM wciskam gaz a on się zastanawia kilka sekund (2-3) potem powoli zaczyna przyśpieszac i koło 3000RPM dostaje dopiero buta. Z tym że te objawy nie są za kazdym razem i jak robiłem logi nie nie było tego dłuższego zamyslenia ale mimo wszystko dość słabo sie chyba zbierał - druga sprawa to czasami dam mu w podłoge gaz a on nie myśli się zbierać tylko powoli przyśpiesza a jak popuszczę gaz tak do 3/4 głębokości to wtedy dostaje takiego jakby mega kopa i wciska w siedzenie. Zaznaczę tylko że EGR zaślepiony. Statyczne Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78287.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78288.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78289.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78290.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78291.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78292.html Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78293.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78294.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78295.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78296.html Grupy: 020 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78297.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78298.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78299.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78300.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78301.html Bs Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78302.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78303.html Dynamiczne Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78304.html Grupy: 001,006,008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78305.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78306.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78307.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78308.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78309.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78310.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78311.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78312.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78313.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78314.html Z gory bardzo dziękuję.
-
Prośba o ocenę logów
Kolega ostry785 prosi o ocenę jego logów. Statyczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77783.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77793.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77780.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77775.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77778.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77781.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77782.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77785.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77788.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77789.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77791.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77792.html Dynamiczne Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77772.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77773.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77774.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77787.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77777.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77784.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77786.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77779.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77776.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77790.html Z góry dzieki za pomoc.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam chłopaki i dziewczyny, Mam ogromna prośbę. Ma ktos z Was pozyczyć miernika lakieru? Na 3 dni bym potrzebował 4-6 kwietnia. Był bym bardzo wdzieczny i jakas ognista woda tez będzie wyrazem wdzieczności Pozdrawiam
-
Kierownica ciężko chodzi
to niekoniecznie musi być w środku pod kierownicą. Może być magiel a tam sa metalowe elementy i to niesie się bardzo. Pozatym w A4 magiel jest bardzo blisko kierownicy mimo wszystko. Jak chcesz bardzo smarowac to możesz jeszcze spróbować posmarować tam gdzie wchodzi kolumna kierownicza w magiel. Jak podniesiesz dywanik przy nogach kierowcy to na pewno zobaczysz.
-
Na którą oś nowe opony?
jak już musisz zakładac o różnej szerokości to szersze na tył.
-
Na którą oś nowe opony?
Nie mam czasu studiować każdego wątku kilka razy żeby byc w 100% pewnym co było. Na poczatku się wypowiedziałem i widziałem w jaką strone poszła dyskusja i myślałem że BMS forsuje dalej to co było w artykule. Dlatego przeprosiłem i dalsze uszczypliwości sa nie potrzebne.
-
Na którą oś nowe opony?
mosquito tego nie widziałem. Tylko czegoś nie rozumiem skoro cześniej napisał to kolega BMS to czemu teraz ma coś do osób które pisza o tym że lepiej założyć lepsze opony na przód. Jeżeli kolega BMS utożsamia się z tym co kleiłe so przepraszam za złośliwości i zgadzam sie z opinią.
-
Na którą oś nowe opony?
Ja też Ale dlatego że znalazłes artykuł, myslałeś że błyśniesz i się rozczarowałeś jak dziecko któremu zabiorą cukierek Życzę powodzenia dalszych podbojach internetu więc człowieku skoro jesteś taki wielki to napisz czemu są takie opinie aby zakłądać na tył lepsze opony w przednionapędowym aucie,i chyba nie czytasz uważnie dalszych wpisów ---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:30 ---------- wieć daruj sobie spinanie się przez kabel Już wcześniej napisałem rzeczowe wyjaśnienie, a ludzi i opini jest wnustwo sprzecznych. Jesteśmy na forum A4 i te samochody mają ewidentną skłonność do ucieczek przodu (podsterowności). Przy normalnej jeździe (nie pałowanie i reczny na kazdym kroku) w tych samochodach rzadko tył ucieka. Dlatego uważam że nalezy przynajmniej w tych samochodach zakładać zawsze lepsze opony na przód. Tył wyprowadzisz kontrując jesli masz troche pojęcia a jak oś kierująca ucieknie przy większej prędkości to siedzisz w drzewie i gnijesz, a jak nie masz pojęcia to żadne opony Ci nie pomogą. A nawet abstrahując od A4 większość samochodów przednionapędowych ma skłonności do podsterowności tak samo jak tylnonapędowe do nadsterowności. Mam nadzieje że wystarczająco rzeczowo Ci odpowiedziałem i nie chodzi tu o napinanie się tylko twarde argumenty.
-
Na którą oś nowe opony?
Ja też Ale dlatego że znalazłes artykuł, myslałeś że błyśniesz i się rozczarowałeś jak dziecko któremu zabiorą cukierek Życzę powodzenia dalszych podbojach internetu
-
Na którą oś nowe opony?
Sory że się czepiam ale gubisz się z zeznaniach a tu
-
Kierownica ciężko chodzi
Kolego trzeba poczekac aż autor watku napisze ale ogólnie rzecz biorąc na wspomaganie mogło by miec gdyby była ciesz o różnej ściśliwości. Rodzaj płynu raczej zalezy od tego jakiego smarowania wymaga pompa i przekładnia. DO tego się sprowadza wybór odpowiedniego płynu.
-
Na którą oś nowe opony?
Dokładnie nic dodać nic ująć Do normalnej jazdy lepsze na przód bo żeby tył uciekł to naprawdę trzeba się postarać, czego nie można powiedzieć o przodzie auta szczególnie a A4.
-
Na którą oś nowe opony?
A tu jeden z komentarzy pod tym artykułem który wstawił BMS. Same opony to można sobie wsadzac gdzie sie chce, jak kierowca piz*a to i 2 cm bierznik mu nie pomoże. A ja dalej jestem przekonany że to oś przednia powinna mieć lepszą przyczepność. A podeprę się tym że jesteśmy na forum AUDI A4 a te samochody maja straszna tendencje do podsterowności więc uciekania przodu. W A4 nigdy ale to nigdy nie uciekł mi tył samochodu a przód kilka razy więc samo przez się nasuwa sie jak zakładac opony w A4
-
Na którą oś nowe opony?
a ja sie nie zgodzę Gadacie o wyprowadzaniu z poślizgu, przy hamowaniu duzo większa część siły chamowania przypada na przednią oś o to ona musi miec lepsza przyczepność. Nie wiem jakie miały by być szrotowate opony z tyłu żeby d*pa zaczeła odjeżdzać na bok.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w ten weekend odpadam.
-
Kierownica ciężko chodzi
Spuścić, kupic dobry i zalać. Po cym odpowietrzyć układ. Cala filozofia.
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
Albo jak nie masz na komplet to zainwestuj w 2 szt na przód zawsze to i bez problemów i bezpieczniej. Narazie zamień koła i będziesz wiedział czy na 100% opony. A co do wulkanizatora to mam jedna zasadę, jadę i przy mnie przekłada i wyważa koła i oczywiście ma obowiązek Ci pokazać na maszynie że jest wyważona poprawnie. Wtedy masz pewność że nie odwalił fuszery. Bo może byc tak że maszynka pokazała mu że tylko w jednym miejscu brak powiedzmy 10g to olał sprawe a przy większej prędkości te 10g potrafi juz wprowadzac w drgania.
-
Audi A6 C5 1.9 TDI
No szkoda. Chyba że znaleźć jakies lampy z wbudowanymi przeciwmgielnymi. Ale tak czy inaczej życze miłej i bezawaryjnej jazdy
-
Audi A6 C5 1.9 TDI
Fajna sztuka I słusznie że sedan choć ten tył w A6 jest kontrowersyjny Pozwolisz że zapytam o coś przy okazji Ciebie i innych czy widzieliście żeby ktoś usuwał z blendy przy rejestracji te czerwone świecidełka? To cholernie szpeci w A6 Pytam bo może następne wozidło będzie takie
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
Jeśli będzie mocno biło to po pół sezonu mogą się zrobic luzy na końcówkach drążka kierowniczego. Poza tym tak jak koledzy radza przetasuj koła przód tył może pomorze
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Myslisz że będzie płakał? Rowerzysta Nie ażne kto bramki strzela ale kto je liczy ale wedle prawa policja nie mogła inaczej postąpić, a to że Kornacki mógł zapobiec kolizji nie oznacza że był winny O tuż to Jak to mówią jak się chce jeździc samochodem to trzeba miec oczy dookoła głowy. A tym bardziej trzeba tego wymagać od kogoś kto jeździ zawodowo. Nikt ci tego nie zabarania tylko nie przekonuj innych na siły o Twoim widzi mi się