Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Hej, dzięki za odzew W pierwszym poście już poprawiłem podpisy. Dynamiczna 004 zrobię po południu i dorzucę. Auto na liczniku ma około 280 tys ale nie jestem na 100% pewny czy tyle ma realnie. To auto z francji troche bylo zniszczone jak to francuzy ale podejrzewam że może tyle mieć.
  2. Katalizatora niema już ponad rok. Turbina czyszczona przezemnie była na jesieni i od tamtej pory nawet jednego zacięcia ani trybu awaryjnego nie uświadczyłem (czyściłem sam). Jesli to cos pomoże to jesienią równiez czyściłem oba kolektory. Olej i filtry (powietrza, i oleju) wymienione jakiś miesiąc temu. Olej Mobil 1 0w40. Jak widac zrobiłem tez taki łaczony log dynamiczny i wrzuciłem go do k-powera. Nie miałem dużo miejsca wiec po tym jak spadł do 80km/h schamowałem go. K-power wypluł 101KM
  3. No dzieki za odpowiedź. Jak wspomniałem mam zaślepiony EGR a gdzieś czytałem ze jak jest zaślepiony to przepływka zawyza. Nie wiem tylko ile. Jakies inne może uwagi koledzy? Sczególnie zalezało by mi na opiniach kolegów przemik i vauxhall95
  4. Witam, Prosiłbym szanownych kolegów o spojrzenie na logi z mojej A4. Objawy są następujące: - ostatnie kilka dni obroty koło 2000RPM wciskam gaz a on się zastanawia kilka sekund (2-3) potem powoli zaczyna przyśpieszac i koło 3000RPM dostaje dopiero buta. Z tym że te objawy nie są za kazdym razem i jak robiłem logi nie nie było tego dłuższego zamyslenia ale mimo wszystko dość słabo sie chyba zbierał - druga sprawa to czasami dam mu w podłoge gaz a on nie myśli się zbierać tylko powoli przyśpiesza a jak popuszczę gaz tak do 3/4 głębokości to wtedy dostaje takiego jakby mega kopa i wciska w siedzenie. Zaznaczę tylko że EGR zaślepiony. Statyczne Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78287.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78288.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78289.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78290.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78291.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78292.html Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78293.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78294.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78295.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78296.html Grupy: 020 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78297.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78298.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78299.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78300.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78301.html Bs Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78302.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78303.html Dynamiczne Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78304.html Grupy: 001,006,008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78305.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78306.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78307.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78308.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78309.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78310.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78311.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78312.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78313.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_78314.html Z gory bardzo dziękuję.
  5. Kolega ostry785 prosi o ocenę jego logów. Statyczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77783.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77793.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77780.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77775.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77778.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77781.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77782.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77785.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77788.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77789.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77791.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77792.html Dynamiczne Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77772.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77773.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77774.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77787.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77777.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77784.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77786.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77779.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77776.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pastuszkat_77790.html Z góry dzieki za pomoc.
  6. Witam chłopaki i dziewczyny, Mam ogromna prośbę. Ma ktos z Was pozyczyć miernika lakieru? Na 3 dni bym potrzebował 4-6 kwietnia. Był bym bardzo wdzieczny i jakas ognista woda tez będzie wyrazem wdzieczności Pozdrawiam
  7. to niekoniecznie musi być w środku pod kierownicą. Może być magiel a tam sa metalowe elementy i to niesie się bardzo. Pozatym w A4 magiel jest bardzo blisko kierownicy mimo wszystko. Jak chcesz bardzo smarowac to możesz jeszcze spróbować posmarować tam gdzie wchodzi kolumna kierownicza w magiel. Jak podniesiesz dywanik przy nogach kierowcy to na pewno zobaczysz.
  8. jak już musisz zakładac o różnej szerokości to szersze na tył.
  9. Nie mam czasu studiować każdego wątku kilka razy żeby byc w 100% pewnym co było. Na poczatku się wypowiedziałem i widziałem w jaką strone poszła dyskusja i myślałem że BMS forsuje dalej to co było w artykule. Dlatego przeprosiłem i dalsze uszczypliwości sa nie potrzebne.
  10. mosquito tego nie widziałem. Tylko czegoś nie rozumiem skoro cześniej napisał to kolega BMS to czemu teraz ma coś do osób które pisza o tym że lepiej założyć lepsze opony na przód. Jeżeli kolega BMS utożsamia się z tym co kleiłe so przepraszam za złośliwości i zgadzam sie z opinią.
  11. Ja też Ale dlatego że znalazłes artykuł, myslałeś że błyśniesz i się rozczarowałeś jak dziecko któremu zabiorą cukierek Życzę powodzenia dalszych podbojach internetu więc człowieku skoro jesteś taki wielki to napisz czemu są takie opinie aby zakłądać na tył lepsze opony w przednionapędowym aucie,i chyba nie czytasz uważnie dalszych wpisów ---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:30 ---------- wieć daruj sobie spinanie się przez kabel Już wcześniej napisałem rzeczowe wyjaśnienie, a ludzi i opini jest wnustwo sprzecznych. Jesteśmy na forum A4 i te samochody mają ewidentną skłonność do ucieczek przodu (podsterowności). Przy normalnej jeździe (nie pałowanie i reczny na kazdym kroku) w tych samochodach rzadko tył ucieka. Dlatego uważam że nalezy przynajmniej w tych samochodach zakładać zawsze lepsze opony na przód. Tył wyprowadzisz kontrując jesli masz troche pojęcia a jak oś kierująca ucieknie przy większej prędkości to siedzisz w drzewie i gnijesz, a jak nie masz pojęcia to żadne opony Ci nie pomogą. A nawet abstrahując od A4 większość samochodów przednionapędowych ma skłonności do podsterowności tak samo jak tylnonapędowe do nadsterowności. Mam nadzieje że wystarczająco rzeczowo Ci odpowiedziałem i nie chodzi tu o napinanie się tylko twarde argumenty.
  12. Ja też Ale dlatego że znalazłes artykuł, myslałeś że błyśniesz i się rozczarowałeś jak dziecko któremu zabiorą cukierek Życzę powodzenia dalszych podbojach internetu
  13. Sory że się czepiam ale gubisz się z zeznaniach a tu
  14. Kolego trzeba poczekac aż autor watku napisze ale ogólnie rzecz biorąc na wspomaganie mogło by miec gdyby była ciesz o różnej ściśliwości. Rodzaj płynu raczej zalezy od tego jakiego smarowania wymaga pompa i przekładnia. DO tego się sprowadza wybór odpowiedniego płynu.
  15. Dokładnie nic dodać nic ująć Do normalnej jazdy lepsze na przód bo żeby tył uciekł to naprawdę trzeba się postarać, czego nie można powiedzieć o przodzie auta szczególnie a A4.
  16. A tu jeden z komentarzy pod tym artykułem który wstawił BMS. Same opony to można sobie wsadzac gdzie sie chce, jak kierowca piz*a to i 2 cm bierznik mu nie pomoże. A ja dalej jestem przekonany że to oś przednia powinna mieć lepszą przyczepność. A podeprę się tym że jesteśmy na forum AUDI A4 a te samochody maja straszna tendencje do podsterowności więc uciekania przodu. W A4 nigdy ale to nigdy nie uciekł mi tył samochodu a przód kilka razy więc samo przez się nasuwa sie jak zakładac opony w A4
  17. a ja sie nie zgodzę Gadacie o wyprowadzaniu z poślizgu, przy hamowaniu duzo większa część siły chamowania przypada na przednią oś o to ona musi miec lepsza przyczepność. Nie wiem jakie miały by być szrotowate opony z tyłu żeby d*pa zaczeła odjeżdzać na bok.
  18. Spuścić, kupic dobry i zalać. Po cym odpowietrzyć układ. Cala filozofia.
  19. Albo jak nie masz na komplet to zainwestuj w 2 szt na przód zawsze to i bez problemów i bezpieczniej. Narazie zamień koła i będziesz wiedział czy na 100% opony. A co do wulkanizatora to mam jedna zasadę, jadę i przy mnie przekłada i wyważa koła i oczywiście ma obowiązek Ci pokazać na maszynie że jest wyważona poprawnie. Wtedy masz pewność że nie odwalił fuszery. Bo może byc tak że maszynka pokazała mu że tylko w jednym miejscu brak powiedzmy 10g to olał sprawe a przy większej prędkości te 10g potrafi juz wprowadzac w drgania.
  20. No szkoda. Chyba że znaleźć jakies lampy z wbudowanymi przeciwmgielnymi. Ale tak czy inaczej życze miłej i bezawaryjnej jazdy
  21. Fajna sztuka I słusznie że sedan choć ten tył w A6 jest kontrowersyjny Pozwolisz że zapytam o coś przy okazji Ciebie i innych czy widzieliście żeby ktoś usuwał z blendy przy rejestracji te czerwone świecidełka? To cholernie szpeci w A6 Pytam bo może następne wozidło będzie takie
  22. Jeśli będzie mocno biło to po pół sezonu mogą się zrobic luzy na końcówkach drążka kierowniczego. Poza tym tak jak koledzy radza przetasuj koła przód tył może pomorze
  23. Myslisz że będzie płakał? Rowerzysta Nie ażne kto bramki strzela ale kto je liczy ale wedle prawa policja nie mogła inaczej postąpić, a to że Kornacki mógł zapobiec kolizji nie oznacza że był winny O tuż to Jak to mówią jak się chce jeździc samochodem to trzeba miec oczy dookoła głowy. A tym bardziej trzeba tego wymagać od kogoś kto jeździ zawodowo. Nikt ci tego nie zabarania tylko nie przekonuj innych na siły o Twoim widzi mi się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.