Treść opublikowana przez pastaldo
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
drzwi w momencie kolizji były już otwarte a to spora różnica dokładnie
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
ja mam. Wg mnie Kornacki przyczynił się ale wg mnie winowajcą jest autobus ---------- Post added at 11:11 ---------- Previous post was at 11:08 ---------- Widziałes jaki był wiatr? jakby nie otworzył to by szarpnęło i mogło wykrzywić drzwi nawet bez autobusu Ostatnio była chyba drogówka. Ciężarówka skręcała w lewo a obok stał samochód osobowy na sąsiednim pasie. Identycznie zachaczył i dostał mandat bez gadania. Brakowało aby otwartych drzwi. Policjant powiedział: To Pan posiada samochód i wie że zachodzi wiec to pana wina. Co fakt tam gdyby babka sie ustawiła dalej nie przy samej ciężarówce nic by nie było ale jak zasada to zasada
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Francuzi to samo, ja mam z francji to tez łoch jakich mało. Dopiero sam doprowadziłem do stanu uzywalności. A apropo tego egzemplarza to ze względu na małą cene i jeżeli mechanicznie sprawny to zawsze inwestując pare groszy można zrobic sobie fajne autko za śmieszne pieniądze
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
jak hieny sie czepiliście. A założę się że jakby który kolwiek z Was był na miejscu kornackiego to by pomstował na cały świat i tak by sie nie przyznał że to jego wina. U siebie belki sie nie widzi a u drugiego się drzazgę zobaczy Jak tak obserwuję wątki na tym forum juz od 2 lat to sami święci na kazdym kroku. Ktos powie o jakiejś nietypowej przeróbce zaraz grono świętych straszy policją i konsekwencjami. A jak ktos zrobi coś głupiego to się go prawie linczuje. Jak to mówia i najlepszemu się zdarza wiec i Kornackiemu się mogło zdarzyć, a że dowalili kierowcy MPK mówi się trudno nikt nie mówił że świat jest sprawiedliwy i nigdy taki nie będzie. Więc albo sie do tego przyzwyczajmy i żyjmy normalnie albo płaczmy całe życie że nas kopią po d*pach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niestety teraz niemam nawet na połowe tej okazji wiec nie podejmuje tropu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Myślę że mogę się pojaic ale na 100% nie obiecuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak nie pomogło? Co robiłeś? Sam wyjmowaleś i czyściłes?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakby to był sedan i miałbym troche luźnej kasy to bym się zainteresował i może zaryzykował
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
W programie na sam koniec pokazali i się wytłumaczyli z wpadki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://tablica.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-quattro-lift-1999-IDRHyZ.html#9f1fc7f9 W lublinie do kupienia ciekawe czemu takie tanie
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
i tym pozytywnym akcentem podsumowaliśmy zdarzenie
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Nie chodzi kolego o dyskusje z Pałami tylko miedzy nami. Z nimi nie wygrasz a jak bys byl na miejscu kierownika autokaru to bys cicho nie siedzial ( ja na pewno) i z Pałami w dyskusje bym sie wdał bo tak czy inaczej Kornacki zrobił to nagle. Na miejscu kierowcy autobusu bym się burzył, na miejscu Kornackiego cieszył i tyle. Ale trzeba brać pod uwage jeden ogromny aspekt, gdyby autobus nie miał tak wielkich stref gdzie jak sie skręca to pojazd czasami potrafi zajść na 3 pasy jednocześnie jak jakis dupiaty kierowca i dlatego nie kazdy coś takiego mógłby robic. Ewidentnie w tym wypadku widac że nawet ten autobus wyjeżdzając nie skręcił by tak mocno w lewo to by się zmieścił i nic by nie było bo to tył który narzuciło spowodował kontakt z drzwiami. I jeżdząc takim pojazdem trzeba brać poprawke na wszystko. Oni w tych autobusach tez jeżdza jak święte krowy czasami i scyzoryk sie otwiera w kieszeni jak sie za takimi albo obok jeździ. Chyba wychodzą z założenia że jak większy to mu wszystko wolno. Ja bym takiego skonfrontował z TIRem to by sie nauczył. Słyszałem rozmowe dwóch kierowców na temat wyjazdu z wysepki autobusowej jak jeden wprowadzał drugiego do jazdy w MPK. - Wyjeżdzaj śmiało jak przypierdoli to i tak będzie jego wina - Nie no nie będe taki - A co Ci zalezy wszyscy tak jeździmy i mamy to koło c**ja No więc mamy tego typu przykłady
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Kto by winny nie był to "Pały" przyjechały, stwierdzili co nastapiło i koniec dyskusji o wyższości ściąt BN nad WN
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie będa stekac bo to nie jest zatoczka autobusowa. Jest to miejsce przy skrzyżowaniu i chyba docelowo tam będzie droga ale narazie urywa się po 30m i tam jest fajna miejscówka nawet na większej liczby samochodów. Poza tym w razie potrzeby robienia logów zaraz obok mamy długą dwupasmówkę.
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
to chyba mało golfów mk III widziałeś, kilkoro moich znajomych ma mk III, bardzo zdrowe Może i mało nie będe się licytował bo nie o to chodzi. Tak jak powiedziałem ja w pełni zdrowego nie widziałem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie obiecuję że na wszystkie wpadne ale jak najbardziej sie piszę. Dla mnie na te chwile nie ma wiekszego znaczenia czy na tygodniu czy w weekend poza tym że na weekendy czasami wyjeżdzam na wieś. Jak coś wymyslicie chłopacy to dawać i coś zorganizujemy
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
Odradzam Golfa 3 ze względu na blachy. Jesli chcieć tym pojeździć to co troche do roboty blacha. Kilku znajomych ma MK3 i troche sie tez widzi na mieście i nie widziałem jeszcze zdrowego egzemplarza. To tu to tam dziura w blachach jest Pozatym jesli chodzi o mechanike to niemam wiekszych zastrzeżeń jesli nie jest zajeżdżony. A tak poza tym to jak musi byc diesel to te SDI sa bardzo udane. A jesli benzyna i dla spokojnej kobietki to jakas benzynka w 1,4 zagazowac ją i jeździc az koła odpadna ze starości
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
A jak kupi za 20tys to jak sie cos sypnie to dołozy 1/4 ceny auta czyli lepszy przelicznik? . Wiec ja bym tego za wyznacznik nie dawał. Co do auta to Golfa 3 odradzam a Golfa 4 w TDI nie kupisz w tych pieniądzach. Jakies Polo może być dobra opcją.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no mi sie nie udało
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
nie... tylko Ci co słysza że silnik głośniej pracuje niz normalnie lub sa jakies inne dolegliwości.
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
Aha nie wiedziałem że PDeki tez na to cierpią. Myślałem że tylko 2.5TDI
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
Co do firm się nie wypowiem bo nie znam rynku wałków rozrządu ale jedna rzecz mi się nasuwa. Raczej nie spotyka się wytartych wałków rozrządu w 1.9TDI wiec poszukał bym przyczyny jego wytarcia.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chyba zgadłes. Musi byc coś zablokowane tez próbowałem i sie nie da tytułu zmienić.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja na 99% odpadam jadę na wieś.