Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Tak przy okazji zapytam się o te nieszczęsną pompę wody. Zaledwie kilkaset kilometrów wstecz robiłem rozrząd w swoim wynalazku i wstawiłem pompę Ruville z wirnikiem plastikowym. Czy pompy z takim wirnikiem mają jakąś wadę? Czy może chodzi po prostu o to, że są mniej trwałe od tych z wirnikami metalowymi? chodzi o wyższość metalu nad plastikiem. Obie firmy robia dobre podzespoly
  2. Zakochałem się w tym autku. Świetna sztuka Gratuluje i bezawaryjności
  3. nie koniecznie W poliftach słyszałem że lubią się robic luzy osiowe i w nich jak zaczyna sie coś dziać to tylko wymiana
  4. ok ale chcąc robic odzysk danych trzeba kopiowac na inny dysk. Ciekaw jestem jak chciałbys to zrobic w laptopie. Bo wątpie żeby coś takiego robić i zgrywac na zewnętrzny dysk podłaczony przez USB. najlepiej podłaczyć taki dysk do PC
  5. z tym POLECANIEM to tutaj nie wyskakuj :wallbash: :wallbash: :wallbash: olej dobry do smarowania zawiasów w drzwiach w domu a nie to silnika w Twoim aucie :polew: :polew:
  6. to nie znasz oznaczenia czy AHF? bo czegoś tu nie rozumiem
  7. Skoro szybko rośnie temp i węże są zimne to stawiałbym na pompę bo niema krążenia cieczy chłodzacej. a skąd takie przypuszczenia? w jaki sposób miała by uszczelka powodowac takie objawy?
  8. Po pokrywie zaworów to chyba coś na PD. Więc tam chyba te silniki rózniły się tylko osprzetem
  9. zależy czy masz tam dane potrzebne. Jak masz to postaraj sie u kogoś podłaczyc ten dysk, odzyskać dane, później sformatować i oddac do seagata
  10. Spoko mogę zajechac nie ma problemu Nawet tak koło 19 jak będziesz się nudził Mi wszystko pasi po 19 nie wiem czy się będe nudził Jak kończysz o 19 to odpocznij, nastrój sie i o 20 sie możemy ustawić. Ja sie jeszcze zastanowie czy swojego też nie zlogować to jak zadzwonisz to się dogadamy dokładnie czy spotykamy sie na miejscu czy zajedziesz po mnie [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:09_________________________________________________Kolego A4.2.5TDI.V6 jak Ci oasuje to wpadaj koło 18 Ragga tak bardziej pasuje a jak nie to możemy sie ustawić później o 20 jeszcze raz to swojego też przepale.
  11. co do dysku może nie wszystko stracone ale podejrzewam że nie w tym kompie. Trzeba by go podłaczyć do komputera z działającym systemem i uzyć jakichś programów do odzysku danych. A takie dyski sa teraz tanie jak barszcz wiec lepiej że padł on a nie matryca
  12. przy włączonym komputerze przy mocnym uderzeniu głowica w dysku nie jest "zaparkowana" i prawie napewno uderzyła o powierzchnię talerza dysku. Podejrzewam że dysk powiedział papa. To że matryca wytrzymała to juz miałes sporo szczescia. Podmień dysk i prawie gwarantuje że będzie ok.
  13. W takim razie 20.00 na zatoczce przy Jana Pawła? Myślę że tak. Jak jeszcze Raggus potwierdzi że mu pasuje to będzie na 100%
  14. No to super. W takim razie przy okazji wyjdzie mały spot
  15. To jest jurwa śmiesz?E :wallbash: :wallbash: no pewnie :polew: Przez to zdjęcie zacząłeś inaczej patrzeć na swojego psa ? Baca został skazany na krzesło elektryczne. Sędzia mówi: - No baco, macie przed śmiercią jakieś życzenie? A baca na to: - Ja, wysoki sędzio, tobych tak chcioł, żeby pan sędzia mnie chycił za ręke.
  16. a prowadnice przy zaciskach nie zapieczone ?
  17. wyczyść styki i będzie działało
  18. A czemu choćby z HIDem w przeciwmgłowych miało by oslepiać? Mysle że podstawowym problemem jest to że jeżdżą idioci na halogenach gdy nie powinni czyli gdy jest normalna pogoda. A tu jak sie widzi co trzeci zawala na codzień z włączonymi halogenami A jak będzie mgła to oślepiać nie będą
  19. na pewno nie przez ładowanie. Chyba że ładowałem dużym prądem i się zagotował
  20. jakby linki były wyciągnięte to by już był słaby reczny przed wymianą tarcz i klocków. Może jak wymieniałes to któraś linka spadła z mocowania przy tunelu bo rozumiem że przy zaciskach jest poprawnie.
  21. No to wstepnie można pomyślec o godz 20 Ruchu tam nie będzie wiec będzie luzik i można robić logi Co Ty Raggus na to i na to miejsce przy jana pawła? Ewentualnie jak sie dogadamy to może przejedziesz koło mnie to może mnie zabierzesz i nie będe brał swojego paździerza
  22. tez tam robiłem I tam jest taka nawet niegłupia zatoczka na której można stanąć i pogadać.
  23. Trudno mówic o przebiegu. Ja mam na liczniku koło 270tys a ile w rzeczywistości to nie wiedza najstarsi górale Z tego co wiem po lifcie już niema tej linki. Jest potencjometr jakby zintegrowany z pedałem gazu. I z tego co gdzies wyczytałem to tam niema problemów z linka ale za to lubia padać potencjometry. Wiec jak nie urok to sraczka
  24. W sumie jeszcze godziny nie dogadaliśmy bo on ma zajęcia w weekendy. Jak będe coś wiedział to napiszę tu w wątku. A miejsce hmmmm potrzebna dłuższa prosta do logów
  25. a kto ma wiedzieć czy podejdzie Mówiłem poproś o wymiary bo to jakiś nieoryginalny wynalazek i wtedy się oceni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.