Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Ok ja jutro się odezwe jak będe pewny że będe miał sprawnego VAGa. Ja wczesniej jak koło 18 nie dam rady bo mam robote do 15 i póxniej angielski do 17:30.
  2. sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie: świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho. ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł. to kolego kiedy masz czas, ja jutro i pojutrze popołudnia mam wolne, weekend niestety pracuje do 22;( w weekend niema mnie w lublinie wiec odpada. Postaram sie jutro ogarnąc VAGa na swoim samochodzie i mysle że pojutrze moglibysmy sie ustawić na sprawdzenie
  3. Jakby tak chcieli wszystkich zamykac to by szybko się wyczerpało miejsce w więzieniach. Na poczatku postraszą a później najwyżej zawiasy, albo grzywna bo bylo by przeludnienie za kratkami Nie wpadajmy w paranoję. Mysle że ta ACTA to tylko taka nagłosniona żeby zrobic z tego broń psychologiczną i ogłupic lud żeby sie bał wypowiadac w necie pod strachem że może to zostac wykorzystane przeciwko niemu. A dajemy im się w to wciagac jak małe dzieci. GÓWNO z tego wszystkiego będzie wynikało. Nie bójcie sie będzie jak dotychczas
  4. masz garaz? masz kurfa garaz? chyba wybrany Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny byly by 3RSy zawsze mozna sie przeprowadzic u nas dużo terenów nie zamieszkanych No fakt Centralnie w Lublinie jest dość długa bystrzyca i sporo mostów :polew: Lubisz bezrobocie ? Lubisz bezrobocie ? I dziury w jezdniach? Życie
  5. 44Ah to ja w golfie miałem przy silniku 1,4. Ja bym pomyślał nad którymś z tych powyżej 60Ah,
  6. tak jak pisałem da się w ten sposób ale nie zawsze sie udaje. Czesto zostaje troche powietrza własnie w nagrzewnicy.
  7. sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie: świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho. ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł.
  8. Najlepiej żeby był w pełni rozgrzany co by ewentualne bomble z chłodnicy wyparło jak sie termostat otwoży i wtedy zsuń ten wąż tak by sie ta dziurka pokazała. Jak się pojawi płyn to nasuń wąż i zaciśnij. No i ciesz sie odpowietrzonym układem.
  9. pastaldo odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    ja dałem 120zł z przesyłką, gruszkę sprzedałem za 50zł i lezy u mnie w samochodzie dalej turbinka w bagażniku. Jak chcesz to za 70zł + KW Ci ją sprzedam Tzn jest to turbina z AFNa bez gruszki i z uszkodzonym wirnikiem ale część gorąca i zimna bez uszkodzeń
  10. Można i uciskając ten wąż ale nie zawsze sie udaje. Najpewniejszy jest sposób ze ściągnięciem węża tamten z dziurką. A w czym masz problem ze ściągnięciem tego węża? Przecież to na 2 min roboty.
  11. Tylko policz ile Ty robiąc jedną trase 2km dziennie odpalasz samochód (2 - tam i spowrotem) a ile taki kierowca busa (50 a może i więcej). Ile prądu idzie na jeden rozruch (bus = spory diesel do rozhuśtania) Więc nie wiem czy ten w tym busie lepiej ma doładowany aku niz Ty.
  12. pastaldo odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    ja zrobiłem troche inny myk Kupiłem rozwaloną turbinę, wyczyściłem w niej strone gorąca na lusterko włacznie z kierownicami Wyjąłem z samochodu turbinę, podmieniłem cześci gorące (10min) założyłem turbo i ciesze się idealna jazdą
  13. sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:
  14. ten 2 to chyba dedykowany do samochodów z funkcja start stop i pewnie stąd ta różnica w cenie. Ja bym brał numer 3
  15. Bo moze Twój samochód nie toleruje zwykłej wódy a tylko jedździ na whisky
  16. Zrób zdjęcie. Bo jesli masz faktycznie AFN z tego roku to powinien być wężyk.
  17. http://demotywatory.pl/1511707/Kiedys[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:22_________________________________________________http://demotywatory.pl/1511137/W-cuda-nie-wierze
  18. też używałem tego skydda w zeszłą zimę przy duzych mrozach zero problemów
  19. Nie każdy, nie każdy. Nikomu nie polecam i nie polecałem nigdy V-power Diesel'a bo wiem, że to daremny wydatek (no chyba że teraz, mając za pkt./bon z LIDL'a rabat na Vpower 30gr, a na zwykłego 15gr gdzie u nas na stacji jest różnica 12groszy - także po rabacie Vpower tańszy o 3 grosze ) No nie kazdy fakt ale większość. Jak jest kumaty gość to ok ale większość nalewaczy to ludzie którzy gdzie indziej roboty nie znaleźli włacznie z absolwentami filozofii itp Fajna ta promocja z LIDLem tylko że mam nadzieje że będzie jeszcze jak mi paliwko sie wyjeździ bo teraz mam prawie pełno
  20. Czujnik jest w komputerze. Od tej rury co idzie przy ścianie grodziowej na dole wychodzi cienki wężyk i idzie do tego czujnika wewnątrz ECU. Błąd tego czujnika wywala gdy doładowanie przekroczy zakres mierzenia czujnika. Podejrzewam że Ci turbina przeładowuje. W pewnym momencie traci moc i nie poleci więcej jak 120km/h? Zrób logi i będzie wiadomo co i jak.
  21. Zobaczymy jak długo Ale szczerze życze by było dobrze jak najdłużej U mnie narazie 3 miesiąc jest ok zobaczymy jak długo
  22. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    uderz w stol a diesle sie odezwa. A benzyna zakaszle i zdechnie :polew:
  23. To powiedz tacie że z AKU jest jak z facetem Jak iskrzy to jeszcze z niego coś będzie Pozdrawiam
  24. No tak tylko gdyby nie te Solidaruchy to kto wie czy teraz byśmy nie gawarili pa ruski Ja w sumie ciesze się że zostały te obozy koncentracyjne może kiedyś sie uda tych naszych polityków tam zesłać za zbrodnie przeciw ludzkości i obywatelom.
  25. Nie wiem czy najwięksi czy najmniejsi kłamcy Ja staram się filtrowac informacje docierające mnie poprzez pobieranie informacji z różnych źródeł i dopiero ich analizowanie. Tak więc nie wierze w żadną medialna papke Ale patrząc na rózne źródła (polskie źródła - portale, różne stacje TV i radia) to TVN nie wypada najgorzej na ich tle. Żeby było jasne nie mam żadnych połaczeń z TVNem i ich nie bronie tylko staram sie byc obiektywny. A materiał filmowy zobacze jak wróce z pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.