Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok ja jutro się odezwe jak będe pewny że będe miał sprawnego VAGa. Ja wczesniej jak koło 18 nie dam rady bo mam robote do 15 i póxniej angielski do 17:30.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie: świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho. ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł. to kolego kiedy masz czas, ja jutro i pojutrze popołudnia mam wolne, weekend niestety pracuje do 22;( w weekend niema mnie w lublinie wiec odpada. Postaram sie jutro ogarnąc VAGa na swoim samochodzie i mysle że pojutrze moglibysmy sie ustawić na sprawdzenie
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Jakby tak chcieli wszystkich zamykac to by szybko się wyczerpało miejsce w więzieniach. Na poczatku postraszą a później najwyżej zawiasy, albo grzywna bo bylo by przeludnienie za kratkami Nie wpadajmy w paranoję. Mysle że ta ACTA to tylko taka nagłosniona żeby zrobic z tego broń psychologiczną i ogłupic lud żeby sie bał wypowiadac w necie pod strachem że może to zostac wykorzystane przeciwko niemu. A dajemy im się w to wciagac jak małe dzieci. GÓWNO z tego wszystkiego będzie wynikało. Nie bójcie sie będzie jak dotychczas
-
Nimbus Grau Perl Effekt
masz garaz? masz kurfa garaz? chyba wybrany Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny byly by 3RSy zawsze mozna sie przeprowadzic u nas dużo terenów nie zamieszkanych No fakt Centralnie w Lublinie jest dość długa bystrzyca i sporo mostów :polew: Lubisz bezrobocie ? Lubisz bezrobocie ? I dziury w jezdniach? Życie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
44Ah to ja w golfie miałem przy silniku 1,4. Ja bym pomyślał nad którymś z tych powyżej 60Ah,
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
tak jak pisałem da się w ten sposób ale nie zawsze sie udaje. Czesto zostaje troche powietrza własnie w nagrzewnicy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie: świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho. ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł.
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
Najlepiej żeby był w pełni rozgrzany co by ewentualne bomble z chłodnicy wyparło jak sie termostat otwoży i wtedy zsuń ten wąż tak by sie ta dziurka pokazała. Jak się pojawi płyn to nasuń wąż i zaciśnij. No i ciesz sie odpowietrzonym układem.
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
ja dałem 120zł z przesyłką, gruszkę sprzedałem za 50zł i lezy u mnie w samochodzie dalej turbinka w bagażniku. Jak chcesz to za 70zł + KW Ci ją sprzedam Tzn jest to turbina z AFNa bez gruszki i z uszkodzonym wirnikiem ale część gorąca i zimna bez uszkodzeń
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
Można i uciskając ten wąż ale nie zawsze sie udaje. Najpewniejszy jest sposób ze ściągnięciem węża tamten z dziurką. A w czym masz problem ze ściągnięciem tego węża? Przecież to na 2 min roboty.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Tylko policz ile Ty robiąc jedną trase 2km dziennie odpalasz samochód (2 - tam i spowrotem) a ile taki kierowca busa (50 a może i więcej). Ile prądu idzie na jeden rozruch (bus = spory diesel do rozhuśtania) Więc nie wiem czy ten w tym busie lepiej ma doładowany aku niz Ty.
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
ja zrobiłem troche inny myk Kupiłem rozwaloną turbinę, wyczyściłem w niej strone gorąca na lusterko włacznie z kierownicami Wyjąłem z samochodu turbinę, podmieniłem cześci gorące (10min) założyłem turbo i ciesze się idealna jazdą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ten 2 to chyba dedykowany do samochodów z funkcja start stop i pewnie stąd ta różnica w cenie. Ja bym brał numer 3
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
Bo moze Twój samochód nie toleruje zwykłej wódy a tylko jedździ na whisky
-
[B5 AFN] Gdzie znajduje się czujnik ciśnienia doładowania?
Zrób zdjęcie. Bo jesli masz faktycznie AFN z tego roku to powinien być wężyk.
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/1511707/Kiedys[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:22_________________________________________________http://demotywatory.pl/1511137/W-cuda-nie-wierze
-
Ceny paliwa marzec 2026
też używałem tego skydda w zeszłą zimę przy duzych mrozach zero problemów
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie każdy, nie każdy. Nikomu nie polecam i nie polecałem nigdy V-power Diesel'a bo wiem, że to daremny wydatek (no chyba że teraz, mając za pkt./bon z LIDL'a rabat na Vpower 30gr, a na zwykłego 15gr gdzie u nas na stacji jest różnica 12groszy - także po rabacie Vpower tańszy o 3 grosze ) No nie kazdy fakt ale większość. Jak jest kumaty gość to ok ale większość nalewaczy to ludzie którzy gdzie indziej roboty nie znaleźli włacznie z absolwentami filozofii itp Fajna ta promocja z LIDLem tylko że mam nadzieje że będzie jeszcze jak mi paliwko sie wyjeździ bo teraz mam prawie pełno
-
[B5 AFN] Gdzie znajduje się czujnik ciśnienia doładowania?
Czujnik jest w komputerze. Od tej rury co idzie przy ścianie grodziowej na dole wychodzi cienki wężyk i idzie do tego czujnika wewnątrz ECU. Błąd tego czujnika wywala gdy doładowanie przekroczy zakres mierzenia czujnika. Podejrzewam że Ci turbina przeładowuje. W pewnym momencie traci moc i nie poleci więcej jak 120km/h? Zrób logi i będzie wiadomo co i jak.
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Zobaczymy jak długo Ale szczerze życze by było dobrze jak najdłużej U mnie narazie 3 miesiąc jest ok zobaczymy jak długo
-
Spoty Puławskie
uderz w stol a diesle sie odezwa. A benzyna zakaszle i zdechnie :polew:
-
[ALL B5] Nowy akumulator PROBLEM.
To powiedz tacie że z AKU jest jak z facetem Jak iskrzy to jeszcze z niego coś będzie Pozdrawiam
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
No tak tylko gdyby nie te Solidaruchy to kto wie czy teraz byśmy nie gawarili pa ruski Ja w sumie ciesze się że zostały te obozy koncentracyjne może kiedyś sie uda tych naszych polityków tam zesłać za zbrodnie przeciw ludzkości i obywatelom.
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Nie wiem czy najwięksi czy najmniejsi kłamcy Ja staram się filtrowac informacje docierające mnie poprzez pobieranie informacji z różnych źródeł i dopiero ich analizowanie. Tak więc nie wierze w żadną medialna papke Ale patrząc na rózne źródła (polskie źródła - portale, różne stacje TV i radia) to TVN nie wypada najgorzej na ich tle. Żeby było jasne nie mam żadnych połaczeń z TVNem i ich nie bronie tylko staram sie byc obiektywny. A materiał filmowy zobacze jak wróce z pracy